Актуальні статті

Звісно, цю статтю можна було б почати зі слів про важливість БОРУ і те, як він поліпшує умови закладання та розвиток генеративних органів рослин: утворення бруньок, проростання пилкової трубки, формування та збереження квітів, ріст плодів і насіння. Але для сучасного агронома це не новина, і тому борні добрива чи не…
Соняшник — основна олійна культура України, а для багатьох сільгоспвиробників ще й одна з найбільш рентабельних.
Два запитання, які найчастіше ставлять сільгоспвиробники менеджерам компанії «Агротехносоюз», це — як допомогти рослинам максимально реалізувати закладений селекціонерами генетичний потенціал рослин за інтенсивного типу вирощування культур. Та, як із мінімальним вкладанням на 1 га отримати максимально високий урожай і прибуток!?
Безкомпромісна якість продуктів і послуг. Доступні та вигідні для споживачів умови. Професіональні фахівці, які просувають і реалізовують продукцію. Це саме ті складники успіху, що роблять компанію зірковою. І допомагають досягти успішних результатів партнерам і клієнтам. Про очевидні переваги насіння TM Pioneer, особливості зваженої цінової політики та систему продажів посівного матеріалу…
Принципи безпечного виробництва все глибше проникають у сільське господарство. Аграрії керуються сучасними знаннями, використовують інноваційну техніку, добрива, насіння та препарати захисту рослин. Вони зацікавлені у тому, щоб якомога менше впливати на навколишнє середовище та зберігати природніх запилювачів — бджіл.
За підсумками 2020 року можна вже впевнено стверджувати, що отримати добрі врожаї соняшнику без належного фунгіцидного захисту, навіть за умови дефіциту вологи, стає дедалі складніше. Другим твердженням, що випливає з попереднього, є окупність фунгіцидного захисту, зважаючи на ціни на врожай цьогоріч. Отже, до побудови схеми захисту соняшнику від хвороб потрібно…
Уже минуло два десятиліття відтоді, як на території України з’явився новий і невідомий до того часу шкідник кукурудзи — західний кукурудзяний жук (ЗКЖ), або діабротика (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte). Ще 2001 року його вперше виявили на посівах кукурудзи в деяких районах Закарпатської області, куди він мігрував з Угорщини й…
Агрегат для передпосівного обробітку ґрунту працює для успішного та рівномірного старту розвитку всіх культур. Від цього залежить реалізація їх генетичного потенціалу.
Погодні умови 2020 року стали справжнім викликом для сільгоспвиробників, що неабияк позначилося на врожайності більшості сільгоспкультур, а особливо кукурудзи. Торік в Україні було зібрано 29,8 млн тонн кукурудзи, що на 4,83 млн менше, ніж у 2019-му.
На сьогодні лідерську позицію серед виробників обприскувачів в Україні тримає ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка», більш відома як компанія BOGUSLAV.
Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» (Заліщицький р-н, Тернопільська обл.) на ринку основних зернових і технічних культур — далеко не новачок. Понад 11 років підприємство вирощує зернові колосові, ріпак, соняшник, сою, горох, цукровий буряк, кукурудзу… З початком 2019 року до цього переліку додався кормовий клин.
Потужні комбайни високого класу продуктивності останнім часом стали найцікавішим сегментом зернозбиральної техніки: збільшується врожайність, ростуть очікування від машин і вимоги до них.
До відкриття ринку землі лишилося 77 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.