Актуальні статті

Отож цей час прийшов: у господарстві з’явились завдання, що потребували потужнішої техніки. Залучати контрактників на збирання врожаю не хочеться, помилитися з затратами на експлуатацію також, тому головне питання на найближчий час одне — який комбайн обрати, щоб бути в плюсі. Ми поспілкувались із власниками популярного роторного зернозбирального комбайна VERSATILE TORUM 785 і…
Стабільна висока вартість і попит на ріпак і ріпакову олію на світовому ринку олійних культур спонукають вирощувати цю високоприбуткову культуру, що має для українських агровиробників значний експортний потенціал. Ріпак рано звільняє поле, слабо висушує ґрунт, поліпшує його структуру та сприяє підвищенню родючості, а також зменшує засміченість полів бур’янами.
У серпні компанія «Кун Україна» на полях господарства «Укрпромінвест» провела демонстрацію однієї зі своїх найпопулярніших моделей для вологоощадного обробітку ґрунту — KUHN EXCELERATOR.
Якісно новий рівень контролю та керування даними у Magnum AFS Connect дозволяє аграріям перетворити трактор на справжню польову лабораторію, яка нагромаджує та передає широкий спектр технічних й агрономічних даних.
Що представила на «Битві Агротитанів — 2021» на Полтавщині ГК «ТРІА» разом з «Amazone Україна», як інноваційний партнер заходу.
Сорти австрійської селекції вже не назвати гостем на українській землі. Вони давно стали рідними для багатьох господарств у різних куточках України. Що і не дивно: врожайність, стійкість до складних погодно-кліматичних умов, неперевершена якість зерна роблять їх справжньою родзинкою наших ланів. Про особливості успішного вирощування сортів озимої пшениці Saatbau PROBSTDORFER в…
В умовах постійної інтенсифікації сучасного сільськогосподарського виробництва й технологій обробітку ґрунту дедалі частіше постає питання оптимізації кількох технічних операцій і раціонального використання матеріально-технічних ресурсів.
В аграріїв поняття «деструктор рослинних решток» асоціюється з пришвидшенням деструкції та мінералізацією органічних речовин у ґрунті. Здійснення цих процесів можна досягти як за допомогою мінеральних і органічних сполук, так і мікробіоти ґрунту.
Як створити для рослин найкращі умови для росту й розвитку озимих уже з осені?
Широке розповсюдження сої (Glycine hispida (L.) у світовому землеробстві зумовлено насамперед її унікальним хімічним складом насіння, яке містить 37–42% білка, 18–21 — жиру, 22–35% вуглеводів, ферменти, вітаміни, мінеральні речовини та значну кількість незамінних амінокислот. Культура має велике продовольче, технічне, кормове й агротехнічне значення. Завдяки підвищеному вмісту білка насіння сої є…
Сезон 2020-2021 можна вважати завершеним. Був він непростим — погодні негаразди не полишали українських аграріїв. Проте розумний аграрій не спиратиметься в роботі тільки на сприятливі погодно-кліматичні умови. Як людина розсудлива він знає — правильно підібрані препарати слугуватимуть певною гарантією отримання доброго врожаю за різних умов.
Всесвітньовідомий виробник сільгосптехніки Amazone разом зі своїм офіційним дилером компанією «Агротехсоюз» провели на Харківщині унікальну за форматом зустріч з аграріями Слобожанщини
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.