Актуальні статті

Компанія Євраліс пропонує гібриди ІІ покоління Tropical Dent®, унікального та ексклюзивного генетичного матеріалу, яким компанія розширила своє портфоліо гібридного насіння кукурудзи. Вони відрізняються високою та стабільною урожайністю за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов.
Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, повідомив про Державну реєстрацію в Україні нового гербіциду СЛАШ™.
Під час конференції буде детально розглянуто американський та вітчизняний досвід впровадження технології стрічкового живлення культур.
Не слід недооцінювати важливість такої культури як соя, площі якої в Україні в останні роки досягли двомільйонної позначки, в якості чудового попередника для сівозміни, оскільки коренева система якої має здатність до симбіотичної азотфіксації, цінної білкової культури, яка дозволяє замінити м’ясо у раціоні харчування тим хто цього потребує, цінна культура для…
Кукурудза в Україні стабільно перебуває серед лідерів за площами посівів. Дуже часто сівозміни в аграріїв короткі, й кукурудза повертається на поле за 1–2 роки. Це спричинює накопичення у ґрунті збудників хвороб і шкідників. Фузаріоз, диплодія, летюча та пухирчаста сажки, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів та західного кукурудзяного жука істотно шкодять…
Невід’ємним елементом системи вертикального обробітку ґрунту, що пропонує компанія Great Plains, є дисковий агрегат Turbo-Max®. Ключовою особливістю цієї машини є можливість здійснювати як післяжнивний, так і передпосівний обробіток ґрунту без ризиків появи «підошви» чи інших ущільнень. Про те, завдяки чому досягають такого результату, докладно — далі.
Український ринок гібридів кукурудзи та соняшнику має чималі обсяги, є перспективним, але проблеми з контрафактом суттєво гальмують розвиток.
Серед пропозиції компанії «БТУ-Центр» окреме місце посідають програми живлення та захисту овочевих рослин, які потенційно сприяють вирощуванню суттєвіших, якісніших, екологічно чистіших продуктів. Що вони собою представляють? Який результат дають на практиці? І чи їхнє впровадження є економічно доцільним?
Отримання високих урожаїв соняшнику неможливе без надійного захисту від бур’янів, шкідників і хвороб. Із різноманіття засобів захисту рослин (ЗЗР) важливо підібрати оптимальну систему захисту, перевірену на практиці, яка давала б гарантовану змогу вийти на високий рівень рентабельності.
Ключовими споживчими характеристиками норії є продуктивність роботи, висота переміщення зернового матеріалу, ступінь пошкодження і втрат зерна
Сьогодні серед загальної пропозиції компанії Raven на українському ринку особливу популярність здобули три цікавих технології: блок RS1™, у якому об’єднано контролер автопілоту, модем на 2 сім-карти і GPS; контролер RCM, що одночасно керує 5-ма продуктами; і система обприскування Hawkeye®, котра функціонує за принципом широтно-імпульсної модуляції. Потенціал кожної із них є…
Українські агровиробники ознайомились із виробничими потужностями компанії «Август»
Органічне добриво на основі курячого посліду
агровиставка, агропром
Українська універсальна біржа

Please publish modules in offcanvas position.