soniashnyk

Актуальні статті

З 29 по 30 січня 2020 року готель Ramada Encore Kyiv прийме учасників конференції «Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення».
На експозиції Väderstad під час виставки Agritechnica-2019 було велелюдно: компанія представила низку цікавих впроваджень, які розширюють можливості наявної лінійки. Актуальні для України розробки стосуються сівалок точного висіву Tempo, посівних зернових комплексів Rapid і Spirit, а також дискових культиваторів Carrier.
Сезон-2019 видався не з легких, але є ті, хто пройшли і вогонь, і воду, отримавши при цьому високі врожаї, завдяки найновішим технологічним розробкам. Серед них традиційно — учасники Клубу новаторів агробізнесу BASF.
СТОВ «Промінь», розташоване в Арбузинському районі Миколаївської області, не просто сучасне розвинуте господарство. Воно по-своєму є унікальним і взірцевим: тваринницький комплекс у селі Воєводське відомий як один з найліпших не лише в Україні, а й — за низкою основних показників — у Європі та світі.
На виставці Agritechnica-2019 компанія Great Plains презентувала доповнення лінійки сівалок точного висіву, декілька свіжих рішень, направлених на покращення експлуатації ґрунтообробних і посівних знарядь, а найголовніше — нове покоління універсальних дискових ґрунтообробних агрегатів Turbo-Max®, які працюють за вертикальною технологією обробітку ґрунту.
На традиційно масштабній виставковій експозиції Agritechnica-2019 відома компанія Amazone представила близько 30 рішень, які доповнюють та вдосконалюють вже наявний продуктовий портфель бренду. Зокрема, міжрядні культиватори Schmotzer, право на виробництво яких Amazone придбала на початку цього року. Та особливо багатим на новинки був сегмент технологій для внесення матеріалів, який доповнило одразу…
Більше року компанія «Бізон-Тех», що входить до складу BKW Group та є одним із лідерів на ринку насіння, ЗЗР та добрив, розпочала роботу і на ринку сільськогосподарської техніки – продаж та сервісне обслуговування. Зокрема, сьогодні «Бізон-Тех» є офіційним дилером бренду Massey Ferguson корпорації AGCO компанії Precision Planting, яка розробляє устаткування…
На цьогорічній Agritechnica-2019 випала нагода поспілкуватись зі співвласником компанії AMAZONE, представником четвертого покоління сім’ї Драйєр - Крістіаном Драйєром. Говорили про світову кризу, компанію, розвиток машинобудування, ринок землі в Україні та українських фермерів.
На Agritechnica-2019 компанія Trimble представила низку нових технологій. Декілька з них мають непогані шанси зацікавити український ринок. Це — дисплей GFX-350™ і навігаційний контролер NAV-500™, нове покоління системи точкового обприскування WeedSeeker 2, а також цікаве доповнення системи активного управління обладнанням DynaTrac® .
На цьогорічній виставці Agritechnica відразу три технології компанії CLAAS були відзначені срібними нагородами: система автоматичного налаштування подрібнювача соломи в зернозбиральних комбайнах; система адаптації потужності двигуна і швидкості кормозбирального комбайна до умов збирання; система APS SYNFLOW WALKER, яка фактично утворила нове покоління зернозбиральних комбайнів LEXION. Про останню піде мова.
Посівна, ґрунтообробна та кормозбиральна лінійки австрійського виробника техніки поповнилися сучасними продуктивними машинами.
Застосування технології живлення рідкими добривами дозволило компанії «АГРОТЕРРА» отримати істотну прибавку врожайності в господарствах, розташованих у різних регіонах України.
зерно причорноморєя, агроконференція, агробізнес

Please publish modules in offcanvas position.