Актуальні статті

Шкодочинними для культури вважаються хвороби, що призводять до економічних збитків.
За останні роки рівень ураження озимої пшениці такими хворобами, як борошниста роса, септоріоз, види фузаріозів, значно виріс, саме тому запобігання втратам урожаю від хвороб потребує нових ефективних рішень. Компанія «Сингента» розробила й упровадила застосування в полях дуже потужного фунгіциду Елатус® Ріа для надійного контролю найширшого кола патогенів, а в боротьбі…
З 27 по 28 січня 2021 року відбудеться V конференція «Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення», яка обіцяє для аграріїв стати корисним майданчиком сучасних технологій.
Сорго — продуктивна та посухостійка культура, яка обіцяє стати одним із потужних драйверів розвитку вітчизняного агробізнесу в майбутньому.
Два з половиною роки тому керівник ПрАТ «Агрофірма „Цюрупинське”» Володимир Білий узявся за реалізацію вельми непростого проєкту на 310 га землі у Херсонській області. Це — вирощування кукурудзи на крапельному зрошенні на занедбаних і бідних ґрунтах. Крапельне зрошення це, звісно, добре, однак витратна частина тут дуже значуща. Відповідно, прорахунки з…
Кукурудзяний сезон вкотре поставив перед аграріями велику кількість запитань, і чи не найголовніше: як мінімізувати погодні ризики? Загалом, можна стверджувати, що весь період вегетації 2020 року і зимово-весняні місяці підготували чимало «сюрпризів» і врешті, змусили багатьох виробників шукати відповіді на не лише в традиційних інформаційних джерелах, а й у власних…
Я традиційно вирощував озиму пшеницю, соняшник, сою тощо. А звернути увагу на кукурудзу — мене змусило саме життя. Річ у тім, що в мене головною культурою в господарстві була соя, на базі господарства навіть семінари проводили з її вирощування. Однак ціни на цю культуру впали, і я змушений був переглядати…
Всеукраїнський тур сівалки Azurit від LEMKEN завершився. Останні гектари посівів соняшнику й кукурудзи, засіяні способом DeltaRow®, зібрано. Настав час підбивати підсумки.
Ріпак – культура прибуткова, але вимоглива. І проблема якісного та вчасного контролю бур’янів, особливо за складних погодних умов, стоїть вкрай гостро. Про те, як новітні продукти Corteva Agriscience сприяють вирішенню найскладніших питань щодо контролю бур’янів в умовах південного степу, розповідає головний агроном дочірнього СП «АГРО-ФОРУМ 2» Шаген Айдінян.
У приватному сільгосппідприємстві ім. Шевченка (Вільшанський р-н, Кіровоградська обл.) непрості умови для збирання культур: горбкуватий рельєф і розвинуте тваринництво ставлять жорсткі рамки у виборі комбайна. Відносно недавно господарство зробило вибір на користь клавішних ACROS від VERSATILE. До речі — не вперше.
Сезон цукрового буряку 2020 року підходить до завершення. І тепер як перед фермерами, так і перед виробниками насіннєвого матеріалу постає надважливе завдання – аналіз продуктивності гібридів у різних умовах, технологій вирощування та робота над помилками, які були допущені, аби уникнути їх наступного року.
Актуальні статті - Вівторок, 22 грудня 2020 12:05

John Deere 6R — в Україні

Цьогоріч два українських дистриб’ютори, зокрема ТОВ «РДО Україна», поставили перші одиниці тракторів John Deere 6R — преміальної серії, яка раніше була доступна тільки для США та ЄС.
До відкриття ринку землі лишилося 157 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.