Актуальні статті

З кожним намолоченим гектаром кукурудзи сезон ярих культур добігає кінця, а в цей час на полях, попри всі негаразди поточного року, закладається майбутній урожай озимих культур. Про те, як без суттєвих витрат можна посприяти максимальному розкриттю їхнього потенціалу та зменшити вплив негативних чинників, розповіли у Farmers Edge.
Під час «АГРО-2020» на стенді ТОВ «РОПА Україна» приземлився дракон: розмах крил — 16 м, зуби завдовжки 6 см, об’єм черевця — 6 м³, типорозмір лап — 480/80 R50. Його тіло — німецька сталь, його розум — сучасні рішення Micro-Trak (США), але народився цей хлопець в Україні, в селі Полковниче (Ставищенський…
На Київщині пройшла польова пресконференція, присвячена презентації нової техніки бренду New Holland, яка щойно з’явилася в Україні. Відбувся показ комбайну New Holland СН7.70 у полі на збиранні кукурудзи.
Шість років розробок і 7 млн євро інвестицій — на кінець 2011 року сівалка Tempo стала найдорожчим, найризикованішим і найзухвалішим проєктом, який будь-коли утілювала Väderstad. Утім, результат того вартував — новий клас посівних машин, що назавжди змінив уявлення про якісний висів.
В умовах сьогодення соняшник є однією з найбільш економічно вигідних культур в Україні. Наразі соняшник переживає справжній бум з огляду на посівні площі. Саме тому «квітка сонця» є однією з найбільш поширених сільськогосподарських культур в Україні, що сприяє виведенню на ринок гібридів для різних напрямів вирощування (класичних, Clearfield®, Clearfield® Plus…
На прибутковості соняшнику значною мірою позначаються бур’яни: вони не дають змоги культурі максимально розкрити потенціал урожайності, а сільгоспвиробнику — отримати найбільший прибуток з гектара. Сучасні гербіциди — запорука ефективного захисту від більшості бур’янів, проте контроль деяких видів є складним завданням.
23 липня 2020 року «БАНК АЛЬЯНС» спільно з Міністерством фінансів України, Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та АТ «УКРЕКСІМБАНК» вклав Угоду про фінансування клієнтів малого та середнього бізнесу в рамках реалізації Проекту України та ЄІБ.
Під час міжнародної агропромислової виставки AgroExpo-2020 компанія Bednar через офіційних дистриб’юторів вперше офіційно презентувала систему для внесення добрив Ferti-Box_TN, а також міжрядний культиватор Row Master RN_S із системою активного ведення в міжрядді.
Відвал, а потім і передплужник, заходять у землю. Тридцятисантиметровий шар сухого непіддатливого чорнозему підіймається, перевертається, перемішується з жорсткою стернею кукурудзи, подрібнюючи її на невеликі, як для таких умов, фрагменти. Для Diamant 16 це друга така сотня гектарів у ПП «Євросем» (Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.), попереду — кілька тисяч.
Під час польової виставки «Битва Агротитанів» компанія PÖTTINGER представила низку модернізованих знарядь, а також провела першу в Європі польову демонстрацію нового культиватора TERRIA 6040.
Під час польової виставки «Битва Агротитанів», що відбулася 3–4 вересня на Київщині, представники компанії РАЖТ Семенс Україна розповіли про найвитриваліші здобутки селекції кукурудзи, соняшнику та озимих зернових, які забезпечили суттєву врожайність у цей непростий рік.
Ще досі деякі аграрії мають сумніви щодо доцільності листкового підживлення сільськогосподарських культур. Головний аргумент тих, хто не вірить у листкові підживлення, притримуючись начебто традиційного підходу, звучить так: через поверхню листя ніщо не може проникнути всередину рослини. Але насправді це не так.

Please publish modules in offcanvas position.