Компанія «Натуральні есенції» (Миколаївська обл.) у взаємодії з фермерами вирощує трави на екологічно чистих ґрунтах, і з них потім виробляє різноманітні ефірні олії та гідролати. Кореспондент газети "Агробізнес Сьогодні" поспілкувався з помічником директора компанії Іриною Скляровою.

Наприкінці листопада минулого року провідна світова компанія спільно з банками-партнерами — АТ «ОТП Банк» і ПАТ «ПроКредит Банк» оголосила про запуск програми «ЛегкоПосівна». Вона надає сільгоспвиробникам зручну та вигідну можливість пільгового кредитування на придбання насіння й ЗЗР компанії «Сингента». І це дуже знаковий практичний крок у сфері підтримки малого та середнього аграрного бізнесу в Україні.

Застосування інокулянтів дозволило практично повністю виключити використання мінеральних азотних добрив у технологіях вирощування бобових культур. Але, на відміну від добрив, потреба в щорічному внесенні яких сумнівів не викликає, з інокулянтами виникає питання — чи є необхідність проведення інокуляції насіння, якщо культура висівається на полі другий рік поспіль (монокультура) або повертається через 1-2 роки (короткоротаційні сівозміни). Саме це питання ми зараз детально розглянемо.

Український ринок яловичини може отримати нові перспективи для розвитку у випадку погодження усіх умов і дозволів на експорт цього виду м’яса в країни Близького Сходу та Північної Африки.

Стабільне виробництво зерна кукурудзи можливе за наявності гібридів з високою потенційною продуктивністю, стійкістю до шкідників, хвороб, несприятливих факторів середовища, які відповідають сучасним вимогам агротехнологій. Саме такі гібриди кукурудзи пропонує провідна агрохімічна компанія «Сингента», яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки у світі, даючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси.

Компанія «БТУ-Центр» є беззаперечним лідером у виробництві широкого спектра біологічних препаратів для сільського господарства. Високий професіоналізм, сучасна наукова виробнича база дозволяють якісно відповідати на запити агровиробників, що зростають, виводячи на ринок нові продукти та впроваджуючи сучасні технології. І вдячні аграрії готові поділитися своїми відгуками та результатами використання препаратів компанії «БТУ-Центр».

Ефективне та прибуткове ведення виробництва більшості сільськогосподарських культур сьогодні можливе лише із застосовуванням комплексу добрив та біостимулятора росту.

Наприкінці листопада компанія «Сингента» спільно з банками-партнерами запустила кредитну програму «ЛегкоПосівна» для фінансування посівної кампанії 2018 року. Пропозиція вже доступна у всіх областях України та встигла викликати великий інтерес агровиробників. Які унікальні можливості надає партнерська програма «ЛегкоПосівна» — у розмові з директором «ОТП Агро Фабрика» Іваном Єрко.

Застосування препаратів німецької компанії Humintech GmbH допомагає нівелювати негативний вплив несприятливих погодно-кліматичних явищ на результат агровиробництва.

Нещодавно ми відвідали офіс компанії VERSATILE в Україні. Сьогодні сільськогосподарська техніка цього підприємства працює в усьому світі. Виробничий асортимент компанії представляє собою комплекс техніки, здатної забезпечити повний цикл сільгоспробіт у регіонах з різними агрокліматичними умовами. Нам стало цікаво: як живе компанія, що нового відбулося за рік роботи, які цілі ставить перед собою. На всі запитання погодився відповісти генеральний директор представництва компанії VERSATILE в Україні Олексій Колотурський.

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.