екостерн, розкладання рослинних решток
Високоурожайний гібрид з доброю стійкістю до вилягання

Зробити якісний обробіток ґрунту в сьогоднішньому «віконці» оптимальних строків буває непросто. Адже часто, щоб вкластись у потрібний термін, доводиться обробляти нестиглий ґрунт, працювати на завищених швидкісних діапазонах, жертвувати високою якістю замість вчасного виконання операції. Аби піти від цього, дедалі більше господарств оновлюють свій технічний парк широкозахватними агрегатами передпосівного обробітку. Одним із них стало ПП «Американські технології» (Хмільницький р-н, Вінницька обл.), яке цьогоріч з-поміж широкої пропозиції ринку обрало 16-метровий Swifter SM чеського виробника Bednar.

Якісно, швидко та ефективно реагувати на потреби рослин допомогає агрохімічний сервіс LLC IKARAI.

Ячмінь є однією із найбільш прадавніх культурних рослин світу. Як і пшениця, він був окультурений в епоху неолітичної революції на Близькому Сході не менше 10 тис. років тому. В Європу він поширився із Малої Азії у IV-III тис. до н. е. У той же період, а можливо, і раніше ячмінь почали вирощувати на території сучасної України. Попри свою прадавню історію він залишається однією із ключових культур зернового клину нашої країни, поступаючись за площею і обсягами виробництва тільки пшениці та кукурудзі.

Спалахи фотокамер, оплески аграріїв, фонтани вогняних іскор, дощ із конфетті, Олександр Спященко, Валерій Дудар і Юрій Войцехович перерізають червону стрічку… — так 18 травня «Волинська Фондова Компанія» відкривала Хмельницьку філію. ВФК є офіційним дистриб’ютором з продажу техніки Massey Ferguson та Challenger у Хмельницькій області. 

Павутинний кліщ — один з основних небезпечних шкідників сої. Личинки та імаго, висмоктуючи сік із листя, здатні знизити врожайність культури на 15-20%. Економічний поріг шкодочинності його настає вже під час навантаження — 10-12 комах-шкідників на 100 листків в культури. У період вегетації, за сприятливих умов, кліщ може розвиватися у 12 поколіннях.

Минулого року світовий рекорд в Угорщині, встановлений 16-рядною сівалкою Tempo L від Väderstad, сколихнув аграрну спільноту. І зрозуміло чому: засіяти однією сівалкою кукурудзу на площі 502,05 га за 24 години (понад 20,9 га/год.!) — донедавна такі показники були десь за межами фантастики. Тим більше, що згідно з результатами аналізу фахівців Університету святого Стефана (Szent István University — угор., м. Годоло, Угорщина), кількість пропусків і двійників становила, відповідно, 0,24% та 0,35% від загальної кількості рослин на засіяній площі. Зрозуміло, що після цього Tempo L зацікавились сотні аграріїв. Серед них був і Олександр Химич, директор господарства ТОВ «ім. Кірова» (Савранський р-н, Одеська обл.), де новенька Tempo L однією із перших в Україні почала весняну посівну.

Личинки лускокрилих — гусениці — найбільш комфортно почуваються там, де їхній живильний ресурс необмежений, наприклад, під час заселення сільськогосподарських культур. За масового розмноження популяції здатні знищити ціле поле протягом лічених днів.

Фунгіциди Адексар® СЕ Плюс і Осіріс® Стар розкривають потенціал продуктивності сортів інтенсивного типу і дозволяють реалізувати найбільш амбітні цілі. 

Диско-лапові агрегати TopDown компанії Väderstad — це по-справжньому універсальні машини. Представлені на ринку України моделі доступні з робочою ширину захвату від 3 до 9 м та агрегатуються із тракторами потужністю від 200 до 600 к. с. Основне їхнє призначення — максимально ефективний обробіток ґрунту за один прохід. Ви скажете, що це неможливо, проте мультифункціональна техніка відомої компанії Väderstad доводить протилежне.

Значення ґрунту для людського суспільства важко переоцінити. Якщо на ранніх етапах розвитку людства ґрунт мав другорядне значення, оскільки забезпечував людину продуктами харчування за рахунок дикоростучої рослинності, то після переходу до землеробства стає одним з основних джерел продуктів харчування. Тому-то людина праці завжди з глибокою повагою ставилась до цього природного багатства, люб’язно називаючи його «ненькою». Ґрунтовий покрив разом із рослинним має велике значення для збереження біосфери, якості та чистоти повітря, води, їжі, здоров’я людства.

Іnteragro

Наші видання

Лізинговий фонд

Please publish modules in offcanvas position.