АЯКС — надійний захист культур від хвороб

АЯКС — надійний захист культур від хвороб

/ Актуальні статті / Понеділок, 14 травня 2018 10:43

Підвищення рентабельності, енергозбереження та охорона навколишнього природного середовища є найактуальнішими проблемами сучасного рослинництва. Їх вирішення відіграє ключову роль у втіленні стратегії збалансованого соціально-економічного розвитку, передусім — у технологіях вирощування зернових колосових культур. Збільшення валових зборів зерна та іншої сільськогосподарської продукції, а також підвищення її якості до передових світових стандартів — важливе цільове завдання аграріїв, які впроваджують у виробництво науково обґрунтовані системи захисту рослин від шкідливих організмів.

Нагальним аспектом цього напряму є своєчасний контроль за хворобами, що розвиваються і поширюються у посівах зернових колосових, сої, гороху, цукрових буряків, соняшнику тощо. Особливу увагу потрібно звернути на посіви сільськогосподарських культур, які знаходяться у сівозмінах із короткою ротацією та порівняно частим поверненням зернових і технічних культур на поля у часі і просторі або ж у монокультурі. Така зміна, як правило, сприяє накопиченню і розвитку захворювань, що поширюються через рослинні рештки, ґрунт і насіння.

Для вирішення цієї проблеми вітчизняний виробник ЗЗР та мікродобрив ГК UKRAVIT має у своєму арсеналі фунгіцид АЯКС, в основі якого лежить комплекс високоефективних діючих речовин. Тіофанат-метил блокує дихання клітин гриба, затримуючи продукування мікотоксинів, а його метаболіт (карбендазим) зв'язується із макромолекулами тубуліну — білка, який полімеризується у мікротрубочки, тим самим порушуючи їх утворення, і заважає поділу ядер, клітин і синтезу ДНК.

Епоксиконазол блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через його відсутність гриби не здатні сформувати клітинні мембрани і, як наслідок, блокується їхній ріст та подальший розвиток. А ципроконазол інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу у клітинах грибів, забезпечуючи широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням у рослинах. Цей фунгіцид високоефективно, на 96-99,3%, захищає зернові колосові культури від борошнистої роси, септоріозу листя й колоса, стеблової, бурої іржі, фузаріозу, гельмінтоспоріозу та інших поширених хвороб.

Профілактична обробка АЯКСОМ зернових, зернобобових, цукрових буряків та інших культур сприяє зниженню розвитку і розповсюдженню збудників хвороб, зокрема борошнистої роси, церкоспорозу, альтернаріозу, рамуляріозу, гнилей, фомозу, антракнозу, плямистостей листя та інших найбільш шкодочинних із ефективністю понад 96%. Прогресивними є показники фунгіциду АЯКС також для захисту сільськогосподарських культур від стійких рас збудників хвороб, які з’являються під час внесення однокомпонентних фунгіцидів з одним механізмом дії.

Оптимальним моментом застосування фунгіциду є профілактичне обприскування або за появи перших ознак хвороб, що забезпечить максимальний захист без суттєвої для рослин шкоди. А сучасна формуляція та збалансоване поєднання діючих речовин дозволяє швидко впливати на збудників хвороб і до 40 діб захищати рослини та їх нові прирости на сортах і гібридах віт­чизняної та іноземної селекції.

На дослідних ділянках і виробничих посівах у разі застосування препарату з нормою 0,4-0,6 л/га як на початку, так і в порівняно пізніх ознаках прояву хвороб отримані високі захисні показники, а прибавка врожаю становить 0,7-0,8 т/га зерна пшениці другого-третього класу якості.

Економічно обґрунтована система захисту зернових колосових культур із застосуванням фунгіциду АЯКС є базовою ланкою у формуванні оптимальних агроекологічних функцій сучасних сівозмін, їх подальшому розвитку й отриманні високого врожаю та якості рослинної продукції. Система захисту польових культур із застосуванням цього препарату спрямована на відновлення продуктивних показників і фізіології сільськогосподарських культур за різкого коливання гідротермічних даних.

АЯКС має ряд суттєвих переваг над іншими фунгіцидами, що обумовлено окремими особливостями. Зокрема, це — широкий спектр дії на збудників грибкових хвороб, швидка дія та тривалий період захисної дії, сумісність з іншими засобами захисту рослин та мікродобривами, економічність та рентабельність у застосуванні; а завдяки вмісту трьох діючих речовин препарат не викликає резистентності у патогенів.

З фунгіцидом АЯКС успіх у вирощуванні високих урожаїв зернових та інших польових культур гарантовано для господарств Степу, Лісостепу і Полісся України!

 

logo ukravit new

 

ТОВ «Укравіт Агро»м.Київ, просп.Перемоги, 42, гаряча лінія: 0800 301 401

 18 вересня 2018
В серпні 2018 року Аграрна біржа запустила в пробному режимі автоматизовану платформу з продажу біопалива.
В серпні 2018 року Аграрна біржа запустила в пробному режимі автоматизовану платформу з продажу біопалива.
18 вересня 2018
 18 вересня 2018
За тиждень ціна на помідори «підскочила» на 20%.
За тиждень ціна на помідори «підскочила» на 20%.
18 вересня 2018
 18 вересня 2018
На ресурсі можна переглянути інформацію про доходи, видатки та інші операції з фінансами.
На ресурсі можна переглянути інформацію про доходи, видатки та інші операції з фінансами.
18 вересня 2018
 18 вересня 2018
Цю продукцію імпортуємо переважно з Індонезії та Малайзії.
Цю продукцію імпортуємо переважно з Індонезії та Малайзії.
18 вересня 2018
 18 вересня 2018
Державне агентство уклало відповідну угоду з торговим електронним майданчиком.
Державне агентство уклало відповідну угоду з торговим електронним майданчиком.
18 вересня 2018

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.