7-ий крок Титана

7-ий крок Титана

/ Актуальні статті / П'ятниця, 02 листопада 2018 10:38

Наприкінці вересня у Рівненській області розпочало роботу 7-ме в Україні представництво компанії Titan Machinery Ukraine, офіційного дистриб’ютора техніки Case IH.

Красномовний аргумент

Нове представництво стало яскравим символом першого ювілейного року діяльності Titan Machinery Ukraine: це не просто точка продажу сільгоспмашин, а й потужний сервісний та навчальний центр.

Він розташований на Рівненщині, згідно з глобальною концепцією розвитку дилерської мережі Case IH, за якої відстань між представництвами не може перевищувати 200 км. І дійсно: лише 193 км розділяє житомирський центр Titan Machinery Ukraine (с. Левків, Житомирський р-н) та її нові потужності, що розташовані біля траси E40, у с. Біла Криниця (Рівненський р-н), на вул. Рівненській, 114.

20 387 86 120 вересня, попри гарячу пору збиральної кампанії, близько півсотні сільгоспвиробників завітали сюди, щоб оцінити можливості 7-го представництва «Титана». Разом із ними офіц ійне відкриття розділили й представники топ— менеджменту компаній Case IH і Titan Machinery.

«Я радий бути присутнім на відкритті рівненського представництва, яке є 7-им в Україні — наголошує віце-президент Titan Machinery Europe Крістіан Міттердорфер. — Відчиняючи двері нових потужностей, ми продовжуємо реалізацію нашої стратегії розвитку та будівництва дилерської мережі, головною метою якої є забезпечення максимальної близькості наших центрів до вас».

І мова тут йде не тільки про площу покриття представництва, а й про якість послуг, що в ньому надаються. Першою серед них є сервісне обслуговування, рівень якого часто і вирішує, бути чи не бути тій чи іншій техніці (або й виробнику) на ринку України. Новий центр Titan Machinery Ukraine має доволі непогані сервісні можливості: площа 650 м² та висота воріт дозволяє «розкатати» будь-яку самохідну одиницю техніки Case IH. Цьому посприяє й довга оглядова яма, і кран-балка, і багатий інструментарій діагностичного й ремонтного обладнання… — все необхідне для проведення капітальних, великовузлових і агрегатних ремонтів. Із асортиментом розхідників, елементів, деталей і вузлів техніки теж не повинно виникати проблем, адже найбільш затребувані в регіоні запчастини вже заповнили стелажі складу площею близько 300 м².

20 387 87 1«Зрозуміло, що справа не тільки в стінах, а й у людях, — додає Крістіан Міттердорфер. — За 5 років діяльності Titan Machinery Ukraine її команда зросла до близько 200 фахівців. Ми постійно інвестуємо в їхній розвиток, щоб вони якнайкраще відповідали вашим вимогам».

На момент відкриття новий дилерський центр став робочим місцем для 15-х спеціалістів. При цьому важливо, що частина площі офісної будівлі (3100 м²) відведена під навчальні аудиторії. У них під час міжсезоння персонал центру підвищуватиме кваліфікацію, навчаючись у провідних фахівців Case IH обслуговуванню нової техніки. Водночас, оператори господарств можуть навчитись тут максимально розкривати можливості того чи іншого продукту Case IH.

«Case IH 176-ий рік присутній на ринку. Зрозуміло, що до виробництва техніки ми підходимо максимально професійно, а тому співпрацюємо виключно з такими партнерами, які будуть так само професійно спілкуватись із вами, обслуговувати ці машини та надавати запасні частини. Ми абсолютно впевнені, що Titan Machinery Ukraine може це зробити», — підкреслює віце— президент Case IH Тьєррі Панадеро.

«Для нас відкриття цього представництва є дуже важливим: це крок, який на 200 км наблизив до клієнта, — підкреслює генеральний директор Titan Machinery Ukraine Юрій Алаторцев. — Західна Україна давно чекала відкриття такого центру. Хочу пообіцяти, що ми гідно почнемо роботу в цьому регіоні і доведемо нашим клієнтам, що варті довіри».

 

Глобальний погляд

Під час офіційного відкриття з нами поспілкувався пан Тьєррі Панадеро, який розповів про роль України в діяльності Case IH, а також ключові віяння світового сільгоспмашинобудування.

 

  • Пане Тьєррі, на Вашу думку, якою є ключова перевага Case IH на світовому ринку?

— Case IH є компанією із широким модельним рядом техніки, що дозволяє нам покрити глобальні ринки: окрема пропозиція для Європи, окрема для США та України, де фермери мають більш— менш однакові вимоги до техніки, окрема для Південної Африки… — на будь— якому ринку нам є що пропонувати — це дуже важлива перевага Case IH. Крім того, ми пишаємось тим, що компоненти для нашої техніки нами ж і створюються. Завдяки цьому під час розробки продуктів ми незалежні від інших компаній.

20 387 86 2З широкої пропозиції Case IH в Україні під час заходу було представлено широку лінійку тракторів: від Farmall JX (номінальна потужність 81/110 кВт/к.с. при 2300 об./хв., максимальний крутний момент 430 Нм за 1400 об./хв., гідравлічна система 40,1-51,7 л/хв.) та Puma (116/158-157/213 кВт/к.с. при 2200 об./хв., 690-866 Нм за 1400 об./хв., 113-150 л/хв.) до Magnum (206/280-250/340 кВт/к.с. при 2000 об./хв., 1381-1671 Нм за 1500-1600 об./хв., 166-282 л/хв.) та Quadtrac (336/457-447/608 кВт/к.с. при 2100 об/хв., 2136-2848 Нм при 1500 об/хв., 159 л/хв., площа контакту рушіїв із ґрунтом 5,6 м² — тиск на ґрунт у межах 500 г/ см² (Quadtrac 500 на стандартних гусеницях)). А, крім того, один із найбільш популярних в Україні самохідний обприскувач Patriot 4420 (ключове — сис­тема AimCommandFlex™, що створює 32 віртуальні секції, автоматично контролює норми виливу та продукує оптимальний тиск у системі, відповідно до швидкості руху, кількості відкритих форсунок тощо), а також колишній флагман (до появи нової генерації 250) зернозбиральних комбайнів Axial — Flow 9240 (жатка 7,6-12,5 м, площа обмолоту 2,98 м², очищення — 6,5 м², бункер — 14,4 м³, двигун 466/634 кВт/к.с. при 2000 об/хв.).

 

  • На Вашу думку, за якими векторами розвиватимуться точні технології для сільгоспмашин?

— Є три основних тренди: перший — економія палива та альтернативна енергетика. Другий — автономна робота і, відповідно, поєднання різних продуктів: з’єднання багатьох компонентів для виконання декількох операцій або складних завдань. Це реалізовано, наприклад, в нашому концепті автономного трактора. Третій — точне землеробство. Ці продукти, зокрема, покликані зменшити хімічне навантаження на ґрунт і при цьому збільшити дохід аграрія.

Вони відомі під брендом AFS®: це геопозиціонування з урахуванням кута крену та точністю від 20 см до 2,5 см, програмне забезпечення для управління польовими роботами, зокрема створення карт полів, AFS®Connect™ — моніторинг показників і розташування техніки, AccuGuide® й RowGuide® — автоматичне водіння та підрулювання тощо. Водночас акцент робиться і на інноваційні розробки. Так, нещодавно в низці європейських держав, зокрема в Україні, Case IH стала ексклюзивним торговим партнером Geoprospectors GmbH. Ця компанія створила Topsoil Mapper — сенсор, який у режимі реального часу аналізує ґрунт за типом, щільністю та вмістом вологи, і на основі цих даних через ISOBUS— термінал автоматично регулює глибину роботи знаряддя. Зібрана інформація зберігається і використовується для створення карт полів.

 

  • Яку роль відіграє для Case IH український ринок?

— Україна для нас дуже важлива, тому що господарства у вас, дійсно, найбільші в Європі. Крім того, серед усіх країн у моєму бізнес— регіоні (Тьєррі Панадеро відповідає за близько 130 держав Європи, Середнього Сходу та Африки — ред.) українські фермери є одними з найбільш професійних. Це головне пояснення того, чому мені подобається приїжджати сюди.

 

  • Які результати забезпечив цей ринок минулого року, що показує сьогодні, та як Ви оцінюєте його потенціал?

— Минулого року український ринок, як і ринки Східної Європи, показав найбільше зростання, а зараз він стабілізується. Україна — це великий ринок із великими коливаннями, які дуже важко передбачити. Але наша робота з Titan Machinery Ukraine націлена на довготривалу перспективу. Для стабілізації ринку потрібен час, але ми знаємо: в Україні є велика кількість професійних фермерів, і наше зобов’язання — бути поруч із ними.

 

  • Завдяки чому Case IH може задовольняти попит багатьох ринків, на яких вона представлена?

— Ми не можемо бути дуже гнучкими у плануванні виробництва, але «мікс» країн, де ми представлені, і продуктів, які ми пропонуємо, дозволяє нам максимально успішно завантажувати виробництво. Безумовно, щоб зростання продовжувалось і надалі, ми повинні інвестувати в розвиток лінійки, технологій точного землеробства та дилерської мережі. Звичайно, в сільгоспвиробництві будь— якої краї­ни бувають як погані, так і добрі роки. Ми зважаємо на це, бо йдемо поруч з агробізнесом, страждаючи та отримуючи здобутки разом із ним.

 

Коментарі

Руслан ПОЛЯК, механік ТОВ «Харвест Агро» (Млинівський р-н, Рівненська обл.)

— Ми тісно пов’язані з Titan Machinery Ukraine: у нас працює 12 одиниць техніки Case IH, які на сьогодні мають наробіток від 1,2 тис. до 10 тис. мтг. Техніка нормально робить: поломок небагато. Нещодавно наш парк поповнився Magnum 380 Rowtrac та Axial— Flow® 9240. Ми маємо власний сервіс із необхідним обладнанням, тож для обслуговування техніки купували тільки запчастини – за ними «Тайтен» влаштовує повністю: доставляють своєчасно, та й наявна пропозиція непогана. Зараз із цим буде ще краще, адже від нас до нового центру лише 60 км.

 

Олександр КОТагроном ПСП «Восток— Запад» (Ємільчинський р-н, Житомирська обл.)

— Очікуємо, що після відкриття нового центру поліпшиться оперативність обслуговування техніки: від Рівного до нас ближче їхати, ніж від Житомира. «Тайтен» забезпечує сервіс трьох тракторів Magnum: двох 315— их і одного 250— го, що працює у нас близько 10 років, а також двох Maxxum 125 і новенького Axial— Flow® 6140, який цьогоріч відпрацював перші жнива. Особливих проблем із ними не виникало. Техніка від Case IH надійна, тому й користуємось.

 

Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 20 липня 2019
Цього року державні фітосанітарні інспектори Херсонщини вперше отримали феромонні пастки на ясеневу смарагдову вузькотілу златку (Agrilus planipennis Fairmaire),
Цього року державні фітосанітарні інспектори Херсонщини вперше отримали феромонні пастки на ясеневу смарагдову вузькотілу златку (Agrilus planipennis Fairmaire),
20 липня 2019
 20 липня 2019
Жовтий, червоний, видовжений, грушоподібний та інші сорти кизилу вирощує фермер з м. Гола Пристань Олександр Галич.
Жовтий, червоний, видовжений, грушоподібний та інші сорти кизилу вирощує фермер з м. Гола Пристань Олександр Галич.
20 липня 2019
 19 липня 2019
Перші місця у рейтингу найдефіцитніших професій в агросекторі займають трактористи та водії вантажівок.
Перші місця у рейтингу найдефіцитніших професій в агросекторі займають трактористи та водії вантажівок.
19 липня 2019
 19 липня 2019
В Україні вирощуванням і продажем зелені, салатів і пряних трав займається невелика кількість постачальників. Причин багато, проте основна – це дуже ніжний товар, який швидко псується.
В Україні вирощуванням і продажем зелені, салатів і пряних трав займається невелика кількість постачальників. Причин багато, проте основна – це дуже ніжний товар, який швидко псується.
19 липня 2019
 19 липня 2019
АТ «Укрзалізниця» запропонувала бізнесу послуги з будівництва та ремонту вантажних вагонів.
АТ «Укрзалізниця» запропонувала бізнесу послуги з будівництва та ремонту вантажних вагонів.
19 липня 2019
 19 липня 2019
На півдні Вінницької області з’явилася промислова плантація волоських горіхів загальною площею майже тисяча гектарів.
На півдні Вінницької області з’явилася промислова плантація волоських горіхів загальною площею майже тисяча гектарів.
19 липня 2019

Please publish modules in offcanvas position.