soniashnyk

АGROEXPO-2020: усе за планом!

АGROEXPO-2020: усе за планом!

/ Актуальні статті / Вівторок, 12 травня 2020 10:52

Як в умовах карантину проходить підготовка до найбільшої виставки України AGROEXPO-2020, ми запитали у її генерального директора Ігоря Глібко.

 

  • Пане Ігорю, як сьогодні триває підготовка до AGROEXPO-2020? У які дати вона відбудеться цього року?

— З датами проведення виставки цього року визначилися ще наприкінці минулого — так ми робимо завжди. Та вони вже нами були анонсовані: з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. Ми традиційно проводимо AGROEXPO у цей період, тому що восени вже немає такої спеки, як влітку; крім того, роботи на полях майже завершено, а сільгоспвиробники приїжджають до нас із конкретними планами та намірами: закупити добрива та насіння на новий сезон, придивитися техніку й укласти договір про її купівлю. І головне, що на це в них уже є кошти, отримані від реалізації збіжжя. Хочу зазначити, що вже не перший рік багато виставкових зразків одразу ж з експозиції забирають у господарства.

Виходячи із сьогоднішньої непростої карантинної ситуації, ми справді докладаємо чималих зусиль, щоб AGROEXPO-2020 пройшла вчасно і, як завжди, на високому рівні. Та в нас є сильна команда, і ми впораємося. Порадившись, вирішили, що переносити захід на пізніший період — досить ризиковано, бо авторитетні медичні видання, на жаль, прогнозують нову хвилю захворювань уже на початок листопада.

 

  • Ураховуючи всю складність сезону, все ж скільки відвідувачів Ви очікуєте на виставці цього року?

— Щорічно виставка AGROEXPO збирає велику кількість гостей. У 2019 році за чотири дні роботи було зареєстровано 45 163 відвідувачі з усіх регіонів, із них половина — аграрії.

Цього року сільгоспвиробники знову приїдуть з усіх областей України, щоб в одному місці побачити й порівняти багато різних брендів сільськогосподарської техніки, ознайомитися з їх новинками, отримати традиційну знижку та просто добре відпочити, відсвяткувати збір врожаю й завершення аграрного сезону.

Також завдяки державній програмі «Велике будівництво», що спрямована на відновлення та поліпшення якості дорожнього покриття автомагістралей, ми чекаємо на виставку ще більше гостей (оціночно плюс 2000 аграріїв) із Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей. Загалом плануємо, що виставку відвідають 50 000 гостей.

09 424 83 1

 

  • У зв`язку з тим, що ряд виставок сьогодні або не відбувся, або вимушено знаходиться «під питанням», не плануєте цього року переглянути цінову політику чи інші умови участі для експонентів?

— Виставка AGROEXPO, на відміну від щорічних столичних виставок, є некомерційною, вартість участі доступна для всіх компаній. Завдяки цьому компанії-учасниці можуть забронювати більші площі й показати максимальну номенклатуру своєї продукції за невеликі кошти. Ми ставимо перед собою насамперед не комерційну мету, а створення Національного проєкту, своєрідного майданчика для комунікацій між аграріями та виробниками, можна сказати, агрохабу, який бере активну участь у процесах щодо формування маркетингового середовища в регіонах. Завдяки своєму активному розвитку в останні роки виставка дала імпульс до того, що велика кількість як підприємців, так і цільових відвідувачів уважають її подією must visit. Нагадуємо, що для усіх охочих відвідування заходу є абсолютно безкоштовним. А всі виручені від виставки кошти спрямовують тільки на компенсацію витрат з проведення виставки (реклама, охорона, прибирання тощо).

Виставка AGROEXPO є номером один у питаннях, що стосуються аграрної техніки й технологій, рослинництва і тваринництва, а також систем зберігання, переробки й логістики продукції АПК. Вона входить у десятку найбільших аграрних виставок Європи. Завдяки великим площам виставкового комплексу — 360 000 квадратних метрів (найбільший в Україні та є у власності компанії-організатора) — зібрано більше компаній в одному місці, представлено ширший асортимент продукції кожного виробника, в учасників є можливість розмістити свою техніку та продукцію зручніше, а завдяки наявності полігону для польової демонстрації сільськогосподарської техніки (площа — 70 000 м²) відвідувачі можуть побачити не лише аграрну техніку на статичній експозиції, а і її роботу в полі. Хочу зазначити, що багато аграріїв вирішують про купівлю техніки саме після відвідування демопоказів.

Також, варто нагадати, що під час проведення AGROEXPO передбачені знижки й акційні пропозиції. Низка компаній-учасниць, у разі виставлення рахунків безпосередньо на виставці, надають знижки від 5%, а за купівлі виставкових зразків безпосередньо на заході клієнтам надається знижка 10%.

09 424 82 2

 

  • Цього року AGROEXPO відбудеться вже у восьме. Як змінилася виставка за ці роки?

— Сьогодні AGROEXPO — міжнародна виставка. Загальні виставкові площі та кількість відвідувачів зросли від початку в чотири рази й становлять 125 000 кв. метрів і 45 163 особи відповідно. Щодо компаній-експонентів, то, порівнюючи з 2013 роком, їх кількість зросла в п’ять разів, і торік становила 585 компаній.

На сьогодні можна сказати, що на виставці представлено всі провідні бренди сільськогосподарського машинобудування як іноземні (John Deere, New Holland, Case, Fendt, Claas й ін.), так і вітчизняні («ХТЗ», «Ельворті», «Лозівські машини», «ХМЗ» й ін.).

 

  • На сьогодні ми розуміємо, що виставки вже заведено розглядати не лише як торговельний майданчик, а як комплексний інтегрований продукт. Розкажіть, що в цьому плані пропонує AGROEXPO.

— Так, ми з вами розуміємо, що на сьогодні агропромисловий комплекс — це дуже складний механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Сучасні аграрії для успішного ведення свого бізнесу повинні мати не лише сучасну техніку й обладнання, якісне насіння, засоби захисту та добрива, а й кваліфікований персонал, сучасне програмне забезпечення. Якщо розглядати потреби сільгоспвиробників, то комусь цікаво мати власний елеватор, а хтось хоче не тільки вирощувати, а й займатись переробкою. А оскільки аграрії серед інших відвідувачів найактивніше будують, то для них цікавими є сучасні технології енергозбереження й опалення, будівельна техніка та матеріали, які можна було б придбати у власність, — і це все вони можуть знайти в рамках нашої експозиції.

Аграріям потрібні комфортні та функціональні автомобілі, а інколи навіть своя мала авіація. Зі світовими брендами автомобільної галузі та їх новинками завжди можна ознайомитися й одразу ж придбати в рамках експозиції AUTOLAND.

На виставці в окремому відкритому павільйоні (площа 2000 м²) увазі відвідувачів представлені племінні породи тварин і птиці, продукція від виробників кормів, преміксів, обладнання для тваринницьких ферм. Також у рамках ділової програми виставки відбуваються тематичні семінари, присвячені цій темі.

Перелічувати потреби сучасних сільгоспвиробників можна нескінченно, тому ми намагаємося зробити так, щоб в одному місті — на нашій виставці — вони змогли отримати максимально повну інформацію та пропозицію по всіх питаннях, що їх цікавлять.

Щодо експонентів, то з кожним роком усе більше компаній різних напрямів прагнуть взяти участь в AGROEXPO, бо їх керівники розуміють — аграрний сектор один з основних у країні, тут зосереджені «реальні гроші», і сільгоспвиробники — це їхні клієнти.

09 424 83 2

 

  • Розкажіть ще нашим читачам, які цікавинки очікуватимуть на відвідувачів цього року?

— Ми як організатори прагнемо зробити так, щоб наші учасники та відвідувачі змогли не лише плідно попрацювати, а й розважитися. Однією з родзинок виставки є культурно-розважальний захід «Покровський Ярмарок» — він увібрав у себе всю неповторну самобутність Центральної України й має надзвичайну популярність серед аграріїв, бо крім робочих моментів вони мають змогу провести час із родиною й відпочити.

Також проводимо «Фестиваль вуличної їжі», на якому можна насолодитися смачними стравами країн світу. В попередні роки проходило традиційно «Стронгмен шоу», під керівництвом Василя Вірастюка, проте цієї осені на відвідувачів чекатиме не менш цікаве та видовищне дійство, але не хочу розкривати всі карти — нехай це буде сюрпризом.

Під кінець нашої розмови хотів би зазначити, що ми намагаємося зробити виставку максимально корисною та цікавою для аграріїв, до того ж не забуваємо й за якість обслуговування та комфорт. Тому ми постійно покращуємо інфраструктуру, розширюємо мережу пунктів харчування, забезпечуємо належні санітарні умови й розширюємо парковий майданчик, який на сьогодні становить 7 000 паркувальних місць, щоб усім було зручно.

Ми намагаємося створити для аграрія свято. І найшвидше наші зусилля не будуть марними, тому що кількість аграріїв, які відвідують виставку, з кожним роком зростає.

Отже, до зустрічі на AGROEXPO-2020!

17bbffa263551ac879b30ab411df2d7c

 29 травня 2020
Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України рекомендував ухвалити за основу законопроект № 3205-2 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».
Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України рекомендував ухвалити за основу законопроект № 3205-2 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».
29 травня 2020
 29 травня 2020
У липні-квітні 2019/20 маркетингового року Україна експортувала на зовнішні ринки 185,2 тис.т ріпакової олії на загальну суму $143,3 млн.
У липні-квітні 2019/20 маркетингового року Україна експортувала на зовнішні ринки 185,2 тис.т ріпакової олії на загальну суму $143,3 млн.
29 травня 2020
 29 травня 2020
Розораність земель в Україні є найбільшою в світі і наближається до 80% сільськогосподарських угідь.
Розораність земель в Україні є найбільшою в світі і наближається до 80% сільськогосподарських угідь.
29 травня 2020
 29 травня 2020
В Україні очікуються сезонні коливання цін на продукти харчування, але глобальних змін не передбачається. 
В Україні очікуються сезонні коливання цін на продукти харчування, але глобальних змін не передбачається. 
29 травня 2020
 29 травня 2020
Науковці вважають, що цьогоріч через посушливу погоду та весняні заморозки аграрії не дорахуються майже 8 мільйонів тонн зерна.
Науковці вважають, що цьогоріч через посушливу погоду та весняні заморозки аграрії не дорахуються майже 8 мільйонів тонн зерна.
29 травня 2020
 29 травня 2020
У квітні поточного року в Україні вперше за останні 12 місяців зафіксовано збільшення загальної чисельності корів, порівняно з попереднім місяцем – на 2,8 тис. голів.
У квітні поточного року в Україні вперше за останні 12 місяців зафіксовано збільшення загальної чисельності корів, порівняно з попереднім місяцем – на 2,8 тис. голів.
29 травня 2020

Please publish modules in offcanvas position.