«Август-Україна» та «Миронівський хлібопродукт» представили спільний Демо-центр

«Август-Україна» та «Миронівський хлібопродукт» представили спільний Демо-центр

/ Актуальні статті / Четвер, 07 вересня 2017 11:05
«Скажи мені, хто твій партнер — і я скажу, хто ти», — так часто говорять у бізнесі. А якісна співпраця гідних партнерів приносить належний результат. Свідченням цьому став, зокрема, спільний захід на Вінниччині, який провели відома агрохімічна компанія «Август» та один із провідних агрохолдингів України — ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

 

 

Масштабний День поля став переконливим доказом того, що кожного дня фахівці компанії працюють на користь українських сільгоспвиробників.

Щороку в аграрних технологіях з’являються нові підходи до вирощування культур, але господарю важливо забезпечити найкращий економічний результат. До таких господарств і відноситься агрохолдинг, що використовує інтенсивні технології.

На полях Теплицької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» поблизу міста Гайсин на Вінниччині 11 серпня було напрочуд людно. Керівники та спеціалісти багатьох господарств приїхали сюди, аби предметно ознайомитись з сучасними ефективними підходами до захисту основних культур. Фахівці компанії «Август-Україна» недарма підкреслювали: «Ми розкажемо абсолютно про все, що тут і як робилося». І разом з ними та спеціалістами ПрАТ «Зернопродукт МХП» можна було оглянути посіви кукурудзи, соняшнику, сої, помилуватися і переконатися на власні очі, що високий потенціал їх урожайності надійно захищений.

На Демо-центрі представлені системи захисту, які використовуються безпосередньо в ПрАТ «Зернопродукт МХП», закладені досліди з препаратами компанії «Август». І все, що тут є, можна детально проаналізувати, запозичити та використати на власних полях.

«Це масштабний День поля, де на площі 50 га представлені системи захисту найбільш важливих для українських агровиробників культур, — наголошує менеджер зі збуту компанії «Август-Україна» у Вінницькій області Віктор Якубов. — У нас є продукти, котрі вже здобули заслужене визнання, є інноваційні, які лише виходять на ринок». На нашому полі ми прагнули досягти трьох моментів. Перше — це економічна ефективність. Ми хотіли при належній ефективності препаратів здешевити систему захисту на 20-25 %, і у нас це виходить. Наша система працює не гірше, ніж господарська. Друге — це, звичайно, ефективність роботи препаратів, чистота полів. Всі присутні мали змогу в цьому переконатися. І третє — це врожайність культур, бо це є невід’ємною частиною якості продуктів та правильно підібраної системи захисту.

Скажімо, на кукурудзі успішно використовують потужну лінійку гербіцидів Дублон: Дублон™, Дублон™ Супер, комплект у твін пак упаковці Дублон™ Тріо. А препарат Дублон® Голд (нікосульфурон + тифенсульфурон-метил) недарма послуговується девізом «золото в нагороду за чисті поля». Цей комбінований гербіцид проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи має широкий спектр дії, тривалий період захисту, відзначається економічністю у використанні. Також, на думку фахівців, великі перспективи має новий продукт компанії «Август» Мілонга™ (С-метолахлор+тербутилазин) для подвійного — до- та післясходового захисту кукурудзи. Препарат відзначає розширений спектр дії, пролонгований захисний екран.

Що стосується новинок інсектицидного захисту, то на ринок вийшов трикомпонентний інсектицид Борей® Нео (альфа-циперметрин + імідаклоприд + клотіанідин). «Це єдиний препарат на ринку інсектицидів, який містить клотіанідин. Гадаю, у цього продукту дуже велике майбутнє, у нього надзвичайно швидкий та потужний ефект проти широкого спектра шкідників, — підкреслює комерційний директор компанії «Август-Україна» Валерій Кисіль. — Вже в перший рік ми продали 30 т препарату. Борей® Нео зареєстрований на кукурудзі, соняшнику, зернових, ведеться реєстрація на овочеві культури, зокрема картоплю».

Для досходового захисту соняшнику добре підходить уже згадуваний новий продукт від компанії «Август-Україна» Мілонга™. А гарним рішенням для боротьби з широким спектром бур’янів у посівах гібридів, стійких до імідазолінонів, є пакетний продукт Грейд Про (імазапір, (Грейдер™) + імазамокс, (Парадокс™) + етоксилатізодецилового спирту (ПАР Ад'ю™)). Комплект у твін пак упаковці дозволяє варіювати дозування для вирішення конкретних проблем.

Для захисту такої популярної культури, як соя компанія «Август-Україна» пропонує протруйники фунгіцидної та інсектицидної дій, широкий спектр препаратів для обробки по вегетації. Зокрема, успішно використовується селективний післясходовий граміницид Міура® (хізалофоп-П-етил), який вже довів свою ефективність на основних сільськогосподарських культурах. Він забезпечує знищення практично всіх видів злакових бур'янів, не має обмеження для застосування щодо стадій розвитку культури. А післясходовий контактний гербіцид Набоб® гарантує гнучкий та якісний захист від дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, у посівах бобових, відсутність фітотоксичності для культури.

Компанія «Август-Україна» надає всебічний надійний захист зернових культур. Добре відомі фунгіцидні протруйники Віал® ТрасТта Віал® Тріо, набуває популярність новий стандарт захисту зернових від снігової плісняви та комплексу інших хвороб Терція®. На полях Демо-центру проводили досліди, добавляючи інсектицидну складову при обробці насіння — Табу® й Табу® Нео, який є продуктом нового покоління для контролю ґрунтових та наземних шкідників.

«На цьому Демо-центрі все дуже гарно зроблено, душа сюди вкладена. Ми надаємо багато уваги культурі поля, але це не показуха. Тут представлені різні варіанти продуктів — і тих, які ми використовуємо, і нові комбінації, — говорить Віктор Чорний, заступник директора з виробництва ПрАТ «Зернопродукт МХП». — А головна ціль, яка тут переслідується, здешевити технологію. Скажімо, якщо ми працюємо одним продуктом, то він може дорого обходитись, а комбінація препаратів здатна зменшити витратну частину. Це для нас дуже важливо і потрібно».

Так, агровиробники по всій Україні вже оцінили дуже потужний та економічно вигідний гербіцидний портфель компанії «Август-Україна». Зокрема, в багатьох господарствах ключовим елементом системи захисту зернових став системний гербіцид Балерина® (2,4-Д + флорасулам). Цей відомий продукт ефективний проти широкого спектра дводольних бур'янів, у тому числі підмаренника, ромашки, осоту та молочаю лозяного, контролює стійкі форми падалиці соняшнику, характеризується високою швидкістю дії, широким діапазоном застосування, відсутністю післядії на наступні культури.

Фахівці відзначають дуже широку лінійку фунгіцидного захисту зернових. Справжнім відкриттям для агровиробників став комбінований системний фунгіцид широкого спектра дії Спіріт™ (азоксистробін+ епоксиконазол), який вже зареєстровано на багатьох культурах. Ідеальна комбінація речовин з різними механізмами дії гарантує високоефективний захист від листостеблових інфекцій, лікувальну та довготривалу профілактичну дії, антистресовий ефект та прибавку до врожаю. І аграрії вже оцінили неперевершений ефект цього продукту. «В перший рік ми продали 6 т, наступного 60 т, а цьогоріч — уже 160 т продукту. І навіть зіштовхнулись з дефіцитом», — говорить Валерій Кисіль. А новий двокомпонентний системний фунгіцид Колосаль® Про (пропіконазол + тебуконазол) за низьких норм витрат забезпечує швидкий та тривалий період захисту від широкого спектра патогенів, має високу проникну здатність, чудову системну дію.

Кожен з учасників Дня поля міг побачити, почути та знайти для себе актуальне й потрібне для власного господарства. І всіх агровиробників об’єднувало одне — пошуки найбільш ефективних та прибуткових технологій захисту рослин, продуктів, які дозволяють якісно їх реалізувати. Як підкреслив генеральний директор компанії «Август-Україна» Марат Халіуллін: «Тут виконана велика робота, і наше завдання зараз ознайомитись із результатами, проаналізувати їх та використати у виробництві економічно обґрунтовані рішення».

Коментарі
 
Марат ХАЛІУЛЛІН, генеральний директор компанії «Август-Україна»
 Компанія «Август Україна» вже відзначила свій 14-й день народження. Ми впевнено тримаємось серед компаній-лідерів на агрохімічному ринку України. І, звичайно, не зупиняємось на досягнутому, продовжуємо розвиватись, запускаємо декілька нових проектів. Адже наша мета — максимально допомагати нашим партнерам-агровиробникам в отриманні високих урожаїв. Наша команда зараз налічує близько 70 високопрофесійних фахівців. У нашому портфелі наразі понад 50 продуктів, із них близько 30 є унікальними, не мають аналогів у світі. Ми на це якраз і робимо ставку, бо ці препарати дозволяють розкрити потенціал сільськогосподарських культур.
Постійно виводимо на ринок нові продукти, продовжуємо співробітництво з основними агрохолдингами — МХП, Астарта, Кернел, Мрія, Агропросперіс та багатьма іншими. З ПАТ «Миронівський хлібопродукт» ми запустили спільний Демо-центр. І будемо розвивати їх мережу, де в співпраці зі світовими лідерами у виробництві насіння можна безпосередньо на полі показати, як працюють наші продукти.
Також ми розвиваємо наш проект з надання послуг із внесення засобів захисту рослин. Зараз маємо 20 сучасних самохідних обприскувачів. Таким чином, якісний набір ЗЗР, сучасна техніка, кваліфікований персонал дозволяють сільгоспвиробникам отримати поле «під ключ».
Розвивається проект «Метео Агро». Нині у нас працює більше 50 метеостанцій, які дають можливість отримати близько 40 різних показників. Це полегшує нашим партнерам планування, роботу при посіві, обробці, живленні рослин, збиранні урожаю. Набув популярності такий унікальний сервіс для аграріїв, як pole-online, котрий демонструє в режимі реального часу технології вирощування широкого спектра культур у всіх регіонах країни, рішення із захисту рослин, інші важливі агрономічні аспекти. Також спільно з компанією AgriLab ми популяризуємо підходи точного землеробства. Перший пілотний проект запустили з МХП у філіалі ПрАТ «АГРОФОРТ». Вже восени ми отримаємо перші результати.

Юрій МЕЛЬНИКвиконавчий директор, головний операційний директор ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
 Дуже приємно, що ми вітаємо вас на цьому полі разом із компанією «Август». Це унікальна компанія для «Миронівського хлібопродукту»: в сфері закупки ЗЗР вона вже два роки працює за індивідуальною програмою, без проведення тендерів, а ціна формується згідно з ринком та домовленостями. Це говорить про те, що «Августу» ми довіряємо, роки співпраці підтвердили ефективність продуктів цієї компанії, порядність у відносинах.
Постійно впроваджуємо технологічні й технічні новації, системні підходи до роботи, оплати працівників, плати орендодавцям. І цей День поля говорить про те, що ми на правильному шляху. Гадаю, що попереду у нас багато років успішної співпраці. Адже компанія «Август» розвивається, з’являються нові продукти та рішення. Це добра компанія, у неї відповідний менеджмент, гарні технологи. А ефективні компанії мають співпрацювати одна з одною, і завдяки цьому отримувати високі результати та врожаї. Так що ми задоволені співпрацею, задоволені Днем поля.

Валерій КИСІЛЬ, комерційний директор компанії «Август Україна»
 Мене неодноразово запитували виробники: «А чим компанія «Август» унікальна? Ви не виробляєте нові діючі речовини, у вас немає таких інститутів, як у великих мультинаціональних компаній?». То чому ми так впевнено тримаємось на ринку і постійно зростаємо? І я дійшов до простого висновку — по-перше, ми єдина компанія, яка виробляє такий широкий асортимент продуктів на єдиному заводі. Ми можемо повністю контролювати якість. По-друге, ми виробляємо дійсно унікальні продукти. Ніхто не може так скомбінувати діючі речовини та вивести на ринок продукт, якому немає аналогів у світі. По-третє, наша регіональна команда технологічно сильна, ми надаємо консультації надзвичайно високого професійного рівня, ведемо якісний супровід. Гадаю, команда «Август Україна» — одна з найсильніших на ринку. Це три складові нашого успіху.
Крім того, в нашій ціновій політиці ми притримуємось того принципу, щоб вартість наших продуктів була дещо нижчою, ніж у мультинаціональних компаній, жодним чином не поступаючись у якості.

Володимир ОНУКА, директор ПрАТ «Зернопродукт МХП»
 Ми маємо можливість показати, як працюємо з компанією «Август», куди ми йдемо. Кожен польовий дослід зростає з якогось маленького експерименту. Щоб щось глобальне впровадити у виробництво, треба його перевірити. Такі ділянки, такі Дні поля дають можливість проаналізувати, прорахувати, зробити висновки щодо доцільності використання того чи іншого препарату, технології у себе на полях. Адже всі ми націлені на кінцевий результат. І скажу, що якби в Україні всі так працювали, як МХП — нам би не було рівних у світі.

Віктор ЧОРНИЙзаступник директора з виробництва ПрАТ «Зернопродукт МХП»
 «Август» думає про агровиробника, завжди шукає більш економічно доцільні варіанти та альтернативи. Я особисто знайомий з компанією з 2006 року. Тоді, пам’ятаю, як чітко спрацював їх грамініцидний продукт Міура®. Потім з’явився Дублон™, який ми до сьогодні використовуємо. І зараз керівництво компанії, менеджери повернуті обличчям до реальних питань виробництва. І коли у нас виникає нагальна проблема в тому чи іншому продукті, то оперативно вирішити питання ми можемо лише з ними — якщо продукт такого типу є в портфелі, то ми маємо його протягом доби вже в себе на підприємстві. Це для нас, аграрників, дуже важливо. Це одна сторона медалі. А друга в тім, що «Август» не стоїть на місці: продавши продукт, спеціалісти компанії у нас на полях реально його супроводжують. Вони живуть не лише продажами, а й виробництвом, зацікавлені в наших показниках. А коли у нас гарні результати, то, звичайно, співпраця продовжиться. І я особисто люблю такий підхід.

Олекса СТЕРНІЙ,
спеціально для газети

1

 13 листопада 2018
Україна, через ранній початок збору і експорту горіхів, за вересень - жовтень поточного року збільшила експорт волоського горіха на 18%, що у 3,6 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого сезону.
Україна, через ранній початок збору і експорту горіхів, за вересень - жовтень поточного року збільшила експорт волоського горіха на 18%, що у 3,6 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого сезону.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
Одним з найперспективніших напрямків українського АПК є розвиток ринку органічної сільгосппродукції.
Одним з найперспективніших напрямків українського АПК є розвиток ринку органічної сільгосппродукції.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
5 грудня 2018 року у місті Києві (Столичне шосе, 103, Готель «RamadaEncore») Громадська організація «Бізнес-Варта» організовує Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави».
5 грудня 2018 року у місті Києві (Столичне шосе, 103, Готель «RamadaEncore») Громадська організація «Бізнес-Варта» організовує Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави».
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
В Україні в січні-вересні поточного року зберігається тенденція до зниження темпів виробництва більшості видів круп у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
В Україні в січні-вересні поточного року зберігається тенденція до зниження темпів виробництва більшості видів круп у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
За оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA) урожай кукурудзи в Україні в 2018/19 маркетинговому році (липень 2018 – червень 2019) становитиме 33,5 млн тонн, що на 2,5 млн тонн більше порівняно з жовтневим прогнозом.
За оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA) урожай кукурудзи в Україні в 2018/19 маркетинговому році (липень 2018 – червень 2019) становитиме 33,5 млн тонн, що на 2,5 млн тонн більше порівняно з жовтневим прогнозом.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
Вчені вже знайшли спонсорів, які готові інвестувати кошти у виробництво вакцини.
Вчені вже знайшли спонсорів, які готові інвестувати кошти у виробництво вакцини.
13 листопада 2018

Please publish modules in offcanvas position.