«Агросем» змінюється разом зі світом

«Агросем» змінюється разом зі світом

/ Актуальні статті / Понеділок, 18 вересня 2017 11:10
Національний День Поля компанії «Агросем» засвідчив новий рівень її розвитку, співпраці з клієнтами-аграріями, партнерами-постачальниками відомих міжнародних брендів насіння, техніки, добрив.

 

 

Компанія «Агросем» нещодавно провела на Тернопільщині, на одному з полів НВАП «Ель Гаучо», Національний День Поля. Загальний рівень його організації та кількість відвідувачів підтвердили, що сьогодні «Агросем» — українська аграрна компанія-дилер зі світовим поглядом. Представлений новий брендинг компанії, позиціювання її топ-менеджментом якісного розвитку у бік надання комплексних послуг клієнтам підтвердило аргументи на користь серйозності цих намірів.

Світовий рівень
Національного Дня Поля
Приїхавши на захід, ми пересвідчилися, що кожен елемент заходу був чітко продуманий і спланований, а його проведення дозволило аграріям зібрати для себе максимум корисної інформації. Захід компанії «Агросем» пройшов на майданчику з чітким плануванням робочих зон, де розташовувалися сучасні сільськогосподарські машини John Deere, Väderstad та Manitou, інформаційні зони виробників добрив та посівного матеріалу, демонстраційні ділянки посівів гібридів та сортів кукурудзи, сої і соняшнику. Понад чотири сотні відвідувачів з усієї України ретельно вивчали новинки та особливості найсучасніших рішень, що пропонує сьогодні «Агросем». Цікавих новинок було представлено чимало, проте найбільший інтерес викликали технічні інноваційні розробки, системи точного землеробства, технології раціонального внесення добрив від компанії YARA і технології FarmSight від John Deere.
 

Круглий стіл з фахівцями ринку
Відкриваючи захід, Олексій Кулик, директор ТОВ «Агросем», зазначив, що тут відбувається одночасно дві події: безпосередньо Національний День Поля та впровадження ребрендингу компанії «Агросем». Він підкреслив, що партнери компанії пропонують лише кращі продукти та послуги, найвищий рівень сервісного обслуговування.

Круглий стіл з представниками міжнародних компаній-партнерів «Агросем» лише підтвердив це. У ході обговорення були висвітлені глобальні напрямки розвитку сільського господарства. Свої виступи слухачам представили: директор у Східній Європі компанії Yara Олав Гюнтер-Борстель, генеральний директор John Deere в Україні Пітер Заксе, керівник відділу розвитку та маркетингу кукурудзи в Європі компанії Dow Seeds Аттіла Шокол, генеральний директор компанії Vaderstad в Україні Віталій Філатов, генеральний директор «KWS-Україна» Олександр Федоров та регіональний директор у Східній Європі SAATEN-UNION Олена Халілова.

Демонстрація новинок
Потім почалася презентація нових рішень та розробок. Було представлено нову модель комбайнів компанії John Deere S серії — JD S770. Учасники заходу одними з перших ознайомилися з новим агрегатом зі збирання урожаю, адже офіційна презентація цього комбайна відбудеться у Ганновері на виставці «Agritechnica 2017». Комбайн характеризується високою якістю обмолоту зерна, легким налаштуванням на роботу та оснащений новою роторною технологією, має високу продуктивність збору врожаю при найнижчих втратах зерна, а також високий коефіцієнт корисної дії. JD S770 добре працює на схилах полів через ідеальне конструювання.
 

Фермери та керівники господарств приділили велику увагу елементам систем точного землеробства, представлених компанією «Агросем» на Національному Дні Поля. Завдяки рішенням John Deere FarmSight аграрії можуть дистанційно контролювати роботу окремих машин, що гарантує завчасне технічне обслуговування, оптимізацію продуктивності та витрат палива.

На демонстраційних посівних ділянках гібридів кукурудзи, сої і соняшнику аграрії ознайомилися з сучасними досягненнями в селекції та технологіями вирощування сільськогосподарських культур. Також фермери звернули свою увагу і на два власні нові гібриди курудзи компанії «Агросем». «Кріос» та «Аполон» — гібриди, які є холодостійкими, придатними для ранньої сівби та мають стабільно високий урожай зерна.
 
ТОВ «Агросем» 
просп. Героїв Сталінграду, 6А
м. Київ, Україна, 04210
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0 800 50-17-17

Коментарі
 
 
Олексій КУЛИКдиректор ТОВ «Агросем»
 Сьогодні справді Національний День Поля, де представлена вся Україна. Компанія «Агросем» проводить цей захід тут вже не перший рік поспіль, причому удосконалюючи його як ключовий захід загальнодержавного масштабу. Подія зміни нашого бренду — це зміна підходу до роботи з агровиробниками та постачальниками. Портфель нашої компанії серйозний та якісний, у ньому представлені провідні підприємства аграрного ринку, що презентують нові технології й інновації. Наприклад, John Deere інвестує в інновації понад 1 млрд дол. США на рік, тому їхні продукти загальновідомі і є надзвичайно технологічні. Тепер ми демонструємо на Днях поля не просто там нові сівалки або трактори, а показуємо якість сівби з елементами точного землеробства тощо. Точність роботи, ефективність та надійність техніки — ось про це ми говоримо під час власних презентацій нових моделей John Deere. І щодня з’являються нові рішення та удосконалення, які дозволяють працювати все продуктивніше. Наприклад, незабаром John Deere представить рішення, що дозволяють попереджати поламки машин та агрегатів ще до того як вони трапляться, це дозволить зменшити непродуктивні втрати агрокомпаній.
Добрива Yara — якість та можливість, що дає результати. Господарства, що їх використовують, отримують додаткові прибутки. Через це ми у своїй концепції підтримуємо цю якість, розвиваємося далі і досягаємо вищих результатів — збільшили команду менеджерів, постійно ведемо їхнє навчання та удосконалення рівня майстерності, говоримо про сервіс у глобальному сенсі. Ребрединг означає, що ми інтенсивно розвивалися протягом останніх трьох років і тепер робимо нові зміни. Наша мета: віднайти такі рішення для аграріїв, які зможуть задовольнити усі їхні потреби. Це, в свою чергу, означає, що ми можемо розвиватися більш комплексно, на новому, сучасному рівні.

Ігор МОЛЧАНОВ, територіальний менеджер компанії John Deere в Західній Україні
 Перше, на чому ми робимо акцент нинішнього року, розбудова сервісної інфраструктури. Фермер має розуміти, що дилер знаходиться безпосередньо біля нього. Компанія «Агросем» стабільно веде свій бізнес, розвиваючи сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere на Волині. Незабаром відкриття чергового дилерського центру у Львові. Також є чіткі плани подальшого розвитку карти покриття інфраструктури, сервісної підтримки, що дозволить техніці не стояти, а працювати в гарячий сезон. Компанія «Агросем» тут є одним із провідних підприємств у напрямі розвитку інфраструктури та побудови сервісних потужностей безпосередньо поряд із власниками техніки.
«Агросем» — надійний партнер, який пропонує комплекс рішень для прибуткового ведення агробізнесу. Нам подобається орієнтованість її на результат — тут всі працюють у єдиній команді.

Віталій ВИГОВСЬКИЙ, головний агроном ФГ «Подільська марка» (Хмельницька обл.)
 Працюємо з ними в основному по сільськогосподарській техніці, придбали трактори John Deere з потужністю двигунів 
200 та 300 к.с., беремо запчастини. Цьогоріч, переконавшись у надійності та солідності компанії «Агросем», купуємо у них добрива та посівний матеріал. Переваги їх спеціалістів полягають у тому, що вони надають якісні, надійні продукти та послуги, причому оперативно.
 
Іван ПРУНИЦЯ, агроном СФГ «Плеша» (Закарпатська обл.)
 Наше господарство має 550 га ґрунтів у посіві. Для забезпечення сучасного рівня ведення виробництва співпрацюємо з компанією «Агросем». Нещодавно придбали трактор John Deere 335, дискову борону John Deere. Надалі плануємо ще докупити восьмикорпусний плуг цього ж виробника.
 

Мирослав РОЗЛУДЦЬКИЙ, керівник ТзОВ «Добробут» та ПП «Фарватер» (Тернопільська обл.)
 Років п’ять працюємо з компанією «Агросем». Вирощуємо пшеницю, сою, ріпак, соняшник та кукурудзу. Також придбали у них трактори John Deere. Це — сучасна і надійна техніка, що влаштовує якістю та продуктивністю, високим рівнем сервісного обслуговування. Компанія «Агросем» є надійним партнером, її фахівці та інженери — спеціалісти високого рівня, що оперативно та якісно обслуговують техніку.

Василь ГРАДОВИЙ, директор ПАП «Дзвін» (Тернопільська обл.)
 Ми співпрацюємо з компанією «Агросем» із початку її діяльності в області. Придбали у них зернозбиральний комбайн, трактори та самохідні обприскувачі John Deere різних серій. Зокрема, минулого року купили три одиниці техніки (обприскувач та трактори John Deere 130 к.с. та 360 к.с.), що ефективно й надійно працюють у нашому господарстві. Звичайно, у них купуємо запчастини і ведемо сервісне обслуговування техніки. Вчасність та професіоналізм сервісних інженерів компанії нам дуже допомагають у роботі.
Також компанія «Агросем» є постачальником для нас насіння соняшнику та кукурудзи, що добре себе показують на наших полях.
 
В’ячеслав ВАСИЛЬЄВ, спеціально

1

 13 листопада 2018
Україна, через ранній початок збору і експорту горіхів, за вересень - жовтень поточного року збільшила експорт волоського горіха на 18%, що у 3,6 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого сезону.
Україна, через ранній початок збору і експорту горіхів, за вересень - жовтень поточного року збільшила експорт волоського горіха на 18%, що у 3,6 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого сезону.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
Одним з найперспективніших напрямків українського АПК є розвиток ринку органічної сільгосппродукції.
Одним з найперспективніших напрямків українського АПК є розвиток ринку органічної сільгосппродукції.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
5 грудня 2018 року у місті Києві (Столичне шосе, 103, Готель «RamadaEncore») Громадська організація «Бізнес-Варта» організовує Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави».
5 грудня 2018 року у місті Києві (Столичне шосе, 103, Готель «RamadaEncore») Громадська організація «Бізнес-Варта» організовує Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави».
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
В Україні в січні-вересні поточного року зберігається тенденція до зниження темпів виробництва більшості видів круп у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
В Україні в січні-вересні поточного року зберігається тенденція до зниження темпів виробництва більшості видів круп у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
За оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA) урожай кукурудзи в Україні в 2018/19 маркетинговому році (липень 2018 – червень 2019) становитиме 33,5 млн тонн, що на 2,5 млн тонн більше порівняно з жовтневим прогнозом.
За оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA) урожай кукурудзи в Україні в 2018/19 маркетинговому році (липень 2018 – червень 2019) становитиме 33,5 млн тонн, що на 2,5 млн тонн більше порівняно з жовтневим прогнозом.
13 листопада 2018
 13 листопада 2018
Вчені вже знайшли спонсорів, які готові інвестувати кошти у виробництво вакцини.
Вчені вже знайшли спонсорів, які готові інвестувати кошти у виробництво вакцини.
13 листопада 2018

Please publish modules in offcanvas position.