Нашим клієнтам це потрібно!

Нашим клієнтам це потрібно!

/ Актуальні статті / Понеділок, 05 лютого 2018 11:37

Як працює кредитна програма «ЛегкоПосівна» від компанії «Сингента» з «ПроКредит Банк».

Програма «ЛегкоПосівна» від компанії «Сингента» та банків-партнерів уже стала справжнім рішенням для посівної кампанії-2018. Новий продукт розрахований на середній сегмент агробізнесу, який найбільше потребує доступних джерел фінансування. Цей фінансовий інструмент не має аналогів на українському ринку. Які переваги та можливості надає партнерська програма «ЛегкоПосівна» — у розмові зі спеціалістом управління розвитку бізнес-клієнтів «ПроКредит Банк» Іриною ВОДЯНИК.

01 02 368 369 32

Наскільки активно «ПроКредит Банк» працює із представниками агросектору?

Відповідаючи на це питання, насамперед варто відмітити, що ПроКредит Банк — спеціалізований банк у роботі з бізнес-клієнтами, а саме середніми підприємствами. Вузька спеціалізація на бізнесі середнього сегменту дає можливість краще розуміти його потреби, що допомагає нам досягнути високих стандартів обслуговування наших клієнтів. Щодо співпраці з агросектором, ми маємо великий та успішний досвід у цьому напрямі. Частка кредитів, наданих агропідприємствам, становить більше 45% від загального кредитного портфелю, та ми надалі плануємо розвивати портфель Агро. Більше того, ми вважаємо, що це один із найбільш перспективних секторів економіки України, який потребує інвестицій.

Щодо сум кредитування, то ми готові розглядати фінансування від 50 тис. євро. Сальдо заборгованості основної частини наших агроклієнтів варіюється від 250 тис. євро до 2 млн євро. Що стосується земельного банку, то в нашому портфелі є виробники з площами від 500 до 60 000 га. Основний кістяк наших клієнтів формують агрокомпанії, які обробляють до 15 тис. га.

 

У чому особливість програми «ЛегкоПосівна», які додаткові можливості вона дає клієнтам?

Партнерська програма з компанією «Сингента» цікава українським агропідприємствам, адже для них гостро стоїть питання фінансування обігових коштів. Можливість залучення кредитних ресурсів за такою низькою вартістю є достатньо унікальною для ринку України. Коли в середньому ставки на ринку сягають 16-19% річних, то програма «ЛегкоПосівна» пропонує дуже вигідні умови. Якщо строк фінансування до 9 місяців, то ставка за програмою становить 7% у гривні, а у валютних коштах, відповідно, 4%. Якщо цей строк довший, до року — то ставка фінансування становить 9,5%, а у валюті — 4,5%. Варто відмітити, що можливість фінансування в іноземній валюті в рамках програми «ЛегкоПосівна» — це суттєва перевага від ПроКредит Банку.

Також партнерська програма «ЛегкоПосівна» вигідно вирізняється серед інших за рахунок відсутності комісії за видачу кредитів, що є рідкістю на ринку. І це при таких вигідних ставках фінансування. Також відсутня необхідність робити перші внески. ПроКредит Банк готовий відразу та в повному обсязі надати необхідну для нашого клієнта суму фінансування.

Ми маємо багаторічний досвід співпраці з аграрними підприємствами та розуміємо, що для агровиробника важливі не лише умови фінансування, але й строки прийняття рішення. Невчасне фінансування посівної може спричинити збій у роботі підприємства на цілий рік. Ми приймаємо рішення достатньо оперативно. Якщо мова йде про суми фінансування до
250 тис. євро, термін прийняття рішення з моменту подачі клієнтом стандартного пакету документів займає до 5 днів. Якщо ми розглядаємо кредитний ліміт більше зазначеної суми, коли зазвичай організаційна структура бізнесу складніша, та потреби в фінансуванні більш різноманітні, це займає дещо більше часу. Але в будь-якому разі ми серед лідерів банківського ринку щодо оперативності фінансово-економічного аналізу та ухвалення рішень.

Що важливо та зручно для наших клієнтів — на основі одноразово проведеного фінансово-економічного аналізу ми встановлюємо кредитний ліміт на наступні 12 місяців. Що він у себе включає? Це визначена сума можливого фінансування, якою клієнт може скористатись протягом року як у рамках програми «ЛегкоПосівна», так і на поповнення обігових коштів або придбання основних засобів. Звичайно, це дуже зручно для клієнтів, адже немає потреби повторно інвестувати час у підготовку пакету документів та проведення фінансово-економічного аналізу. Для наших клієнтів це означає, що беручи участь у цільовій програмі «ЛегкоПосівна» з нашим партнером «Сингента», агровиробник забезпечує собі можливість залучати додаткове фінансування протягом наступних 12 місяців. Ми приймаємо комплексні, прості та зручні рішення для клієнтів.

 

Який пакет документів потрібно подати для участі у програмі «ЛегкоПосівна»?

Пакет документів для участі у програмі є частиною стандартного пакету документів та є достатньо простим. Як уже зазначалось, це дає можливість клієнтам, подаючи документи для участі у програмі «ЛегкоПосівна», отримувати комплексне рішення у вигляді фінансового ліміту.

Щодо деталізованого пакету документів, то до нього належать: офіційна звітність компанії, оборотно-сальдові відомості та, звичайно, форми 50-сг та 21 заг.

У тому сегменті клієнтів, з яким ми працюємо, особливих труднощів із формуванням пакету документів не виникає. Варто зауважити, ми не вимагаємо від клієнта інвестувати його час у заповнення додаткових таблиць чи анкет, усі документи з переліку легко експортуються із бухгалтерської системи. Необхідні документи формуються бухгалтером за 30 хвилин.

 

Якими є умови із застави для участі в програмі?

Як застава розглядається сільськогосподарська техніка, нерухомість, устаткування, ті ж елеватори… Якщо ж у клієнта обмежені можливості в цьому питанні, проте стабільне фінансове становище, в нас є додаткові програми, які ми можемо запропонувати йому на вибір. Перший варіант — це можливість часткового незабезпеченого фінансування. Тут все вирішується індивідуально з кожним нашим клієнтом та залежить від сум та строків фінансування. Другу можливість надає наша співпраця з Європейським Інвестиційним Фондом, у частині програми гарантування позик. Це надає можливість клієнту отримати пільгові умови покриття заставою, що значно полегшує доступність кредитів. Переваги наших підходів до роботи із заставою зазвичай є актуальними і для клієнтів, що планують скористатись партнерською програмою фінансування «ЛегкоПосівна».

 

«ЛегкоПосівна» уже приносить перші успіхи?

Так, звичайно, ми вже маємо заявки клієнтів, які бажають отримати фінансування на насіння та засоби захисту рослин «Сингента» на наступну весняну посівну кампанію. Ми бачимо, що наші клієнти зацікавлені у продукції «Сингента», тому надаємо привабливі умови фінансування й закономірно очікуємо, що все більша кількість агровиробників долучиться до програми. Такі умови, які надає «ЛегкоПосівна», на ринку знайти вкрай важко!

Ми постійно працюємо над покращенням програм фінансування сільськогосподарських виробників. Окрім того, що програма надає можливість агрогосподарствам отримати фінансування на надзвичайно цікавих умовах, ми пропонуємо клієнтам якісне обслуговування у надійному банку. Підтримка акціонерів, належність до міжнародної групи ПроКредит та контроль з боку Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin є гарантією стабільності та надійності ПроКредит Банку. Інвестуючи в персонал та новітні технології банківської сфери, ми можемо якнайкраще задовольняти запити й потреби наших клієнтів. І наша партнерська програма «ЛегкоПосівна» з компанією «Сингента» є цьому черговим переконливим доказом.

1

 16 січня 2019
Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.
Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Ціна українського продукту майже найнижча в ТОП-20 найбільших експортерів очищеного волоського горіха.
Ціна українського продукту майже найнижча в ТОП-20 найбільших експортерів очищеного волоського горіха.
16 січня 2019
 16 січня 2019
«Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України провів опитування щодо готовності населення до земельної реформи.
«Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України провів опитування щодо готовності населення до земельної реформи.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Без змін, на оптових ринках України, залишились ціни на буряк та цибулю.
Без змін, на оптових ринках України, залишились ціни на буряк та цибулю.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Транснаціональний коридор з’єднає вітчизняні порти з польськими.
Транснаціональний коридор з’єднає вітчизняні порти з польськими.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Основними імпортерами української молочної продукції у 2018 році були Марокко, Казахстан і Молдова.
Основними імпортерами української молочної продукції у 2018 році були Марокко, Казахстан і Молдова.
16 січня 2019

Please publish modules in offcanvas position.