Під традиційним знаком інновацій

Під традиційним знаком інновацій

/ Актуальні статті / Вівторок, 13 лютого 2018 12:47

Вже традиційно на зимових конференціях компанія BASF знайомить агровиробників з інноваційними продуктами зі свого портфоліо. Це справжні лідери українських полів, які дозволяють не просто покращити технології вирощування, а, фактично, спроектувати високий урожай. І що показово, Україна не лише запозичує кращий світовий досвід, а стає пілотною країною для впровадження найбільш сучасних рішень у сфері захисту рослин.

Традиційна зимова конференція інноваційних рішень компанії BASF, яка відбулася 16 січня у м. Києві, проходила під гаслом «Плюсуй переваги!». І понад 200 учасників заходу мали змогу ознайомитися саме з тими продуктами на соняшнику та зернових, які вочевидь примножують ефективність та урожайність їх роботи. «Компанія BASF як один зі світових лідерів виробництва засобів захисту рослин була і залишається надійним партнером для кожного аграрія, адже нам дуже важливо допомагати агровиробникам домагатися високих показників урожайності у вирощуванні найбільш поширених в Україні культур: зернових, соняшнику та сої.

Торік агросектор сформував 12% ВВП України, і нинішнього року перед аграріями стоїть серйозна мета — перевищити цей показник, — наголошує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу. — Тому ми раді вже традиційно відкрити аграрний сезон конференцією із девізом «Плюсуй переваги!». Завдяки отриманій інформації про інноваційні та високоефективні технології, аграрії зможуть значно збільшити урожай і поліпшити якість продуктів».

Як підкреслювали фахівці компанії, продукти, котрі пропонують до уваги аграріїв, спрямовані на максимальну ефективність агровиробництва. Це не просто добрі побажання — дієвість рішень від провідної світової компанії перевірено на полях по всій країні. А результати роботи, попит на продукцію BASF, що постійно зростає, є свідченням правильності обраної стратегії на підняття технологічного рівня нашого сільськогосподарського виробництва на світовий рівень. А за деякими напрямами саме завдяки такій співпраці Україна стає лідером в агротехнологічних рішеннях.

03 370 35 1

 

Архітектор врожаю

Насамперед це стосує­ться препарату для соняшнику ­Архітект™, котрий не має аналогів на ринку за своїми властивостями і перевагами. «Україна — це пілотна країна, перша у світі, де зареєстровано та застосовується Архітект™. Соняшник є однією з основних культур в Україні, відтак, потяг до інновацій, готовність успішно використовувати фунгіцидні препарати в технологіях захисту з кожним роком зростає, — говорить директор із маркетингу агродепартаменту BASF в Україні Крістіан Телл.

Завдяки унікальній комбінації діючих речовин препарат поєднує у собі кращі якості морфорегулятора та фунгіциду. Водночас Архітект™ забезпечує високий контроль основних хвороб соняшнику, зокрема септоріозу, альтернаріозу, фомозу, фомопсису, іржі, склеротиніозу (стеблової форми); активізацію імунної системи рослини та поліпшення процесу фотосинтезу.

Фахівці продемонстрували морфологічні особливості культури, обробленої Архітект™, AgCelence®-ефект («ефект озеленення») та продовження вегетації. Загалом у поєднанні з вивіреним фунгіцидним впливом оптимізована архітектоніка рослин проектує та приплюсовує урожай. Так, оброблені ­Архітект™ + Турбо посіви дають до 21% прибавки урожайності в порівнянні з контролем. Це перше на ринку комплексне рішення в одному продукті, яке дозволяє розкрити повний генетичний потенціал культури — і попит на Архітект™ серед українських аграріїв потужно зростає.

03 370 35 4

 

Інновація для класики

На конференції також продемонстрували переваги сучасних гербіцидних рішень для захисту однієї із ключових для вітчизняних агровиробників культури — соняшнику. «Акріс® у Європі відомий як дуже гарний гербіцид на кукурудзі. Але в Україні ми його зареєстрували також на соняшник, дещо змістили фокус у бік цієї культури, — підкреслив Крістіан Телл. — Ми не хочемо обмежувати себе лише системами Clearfield® та Clearfield® Plus з усіма їх перевагами. І Акріс® є сучасним ефективним рішенням для класичної системи вирощування соняшнику».

Під час презентації провідні фахівці компанії BASF нагадали про переваги виробничої системи Clearfield® Plus, яка включає у себе унікальну комбінацію гербіциду поліпшеною формуляцією та стійких до нього гібридів Євро-Лайтнінг® Плюс, виведених методами традиційної селекції. Вона забезпечує кращу ефективність проти однорічних дводольних, злакових, а також деяких багаторічних бур’янів є ефективним рішенням для контролю вовчка, більш гнучка у застосуванні. Площі під посівами, які вирощуються за системою Clearfield® та новітньою Clearfield® Plus в Україні, неухильно зростають.

Але, звісно, компанія BASF не забуває і про тих аграріїв, які вирощують соняшник за класичною технологією. Вони потребують не менш якісних і сучасних інструментів для ефективної роботи. Інноваційне рішення Акріс® (Диметенамід-П + Тербутилазин) надає ряд практичних переваг у захисті від бур’янів навіть за умов недостатнього зволоження. Завдяки властивостям Диметенамід-П, зокрема, дуже гарній розчинності у воді (в декілька разів вищій, ніж у С-металахлору чи Ацетохлору) та найнижчому коефіцієнту зв’язування у ґрунті, молекули препарату забезпечують покращену та пролонговану дію на широкий спектр однодольних бур’янів. Акріс® набагато більш технологічний та зручний у застосуванні, наприклад, при нанесенні на сухий ґрунт для реактивації та створення ефективного захисного гербіцидного екрану достатньо мінімальної кількості опадів — від 5 мм.

03 370 35 2

 

Потрійна сила

Адексар® СЕ Плюс вже два роки застосовується на зернових. І попит на нього зростає, адже цей унікальний препарат забезпечує потрійний ефект, завдяки поєднанню інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів. Унікальна препаративна форма за технологією Stick&Stay, вивірена формуляція підсилює ефект кожної із трьох діючих речовин: епоксіконазол + F500 (піракластробін) + Ксеміум® (флуксапіроксад), на значно довший термін забезпечує потужний лікувальний та профілактичний ефект.

Швидка проникність крізь восковий наліт листя і мембрани клітин, системна, контактна і трансламінарна дії Адексар® СЕ Плюс дозволяє ефективно контролювати збудники таких основних хвороб, як іржа, борошниста роса, піренофороз, септоріоз, гельмінтоспоріоз, церкоспорельоз на різному етапі їх розвитку. Вже при нормі витрати робочого розчину 100 л/га досягається оптимальна ефективність препарату. Також суттєву роль у підвищенні врожайності й якості зерна відіграє AgCelence®-ефект при застосуванні цього інноваційного продукту, позитивно впливаючи на здоров’я, життєздатність та стресостійкість рослини.

Під час конференції, окрім основних презентацій та обговорення актуальних питань у шоу-румах, пройшла церемонія нагороди переможців «Ліги аграрних чемпіонів». Власне, всі учасники заходу входять до вищої ліги професіоналів агровиробництва, і на кожному полі відчувають надійну підтримку партнера — компанії BASF. А коли у продуктів, котрими користуються профі своєї справи, є переваги, обов’язково будуть урожайні перемоги.

Коментарі

03 370 34Крістіан ТЕЛЛдиректор із маркетингу агродепартаменту BASF Україна

— Ми вже не перший рік проводимо подібні зимові конференції. І слоган останніх заходів — «Плюсуй переваги». Для нас це не просто девіз, це наша мета, це те, що ми привносимо на український ринок — щоб кожен з аграріїв міг відчути ці переваги. Я працював на полях і бачив ефект, який дають ці інноваційні продукти. Я впевнений у їх високій ефективності.

 

03 370 35 3Костянтин КАРПАЧкерівник Центрального регіону BASF в Україні, менеджер із національної дистрибуції

— Минулий сезон був особливо вдалим для компанії, всі поставлені плани були не просто виконані, а перевиконані. Це свідчить про потяг до інновацій, довіру сільгоспвиробників. Що стосується наших бестселерів, то тут можна відзначити Рекс® Дуо, набирає обороти Абакус®; Піктор® є стабільним надійним помічником на соняшнику та ріпаку. Якщо розглядати кожну культуру, то скрізь є свій «флагман». Наприклад, на ячмені чудово показала себе Систіва® — перший фунгіцид, який наноситься як протруйник. Що стосується продуктів, яким присвячена ця конференція, то, наприклад, заявки, які надійшли на початку маркетингового сезону для підписання контрактів, уже були зі значним дефіцитом Архітект™. Тобто, навіть ще не спробувавши Архітект™ на своїх полях, а лишень побачивши його дію на демо-центрах, агровиробники вже прагнуть впроваджувати препарат на своїх товарних посівах.

Олекса СТЕРНІЙ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 16 січня 2019
Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.
Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Ціна українського продукту майже найнижча в ТОП-20 найбільших експортерів очищеного волоського горіха.
Ціна українського продукту майже найнижча в ТОП-20 найбільших експортерів очищеного волоського горіха.
16 січня 2019
 16 січня 2019
«Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України провів опитування щодо готовності населення до земельної реформи.
«Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України провів опитування щодо готовності населення до земельної реформи.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Без змін, на оптових ринках України, залишились ціни на буряк та цибулю.
Без змін, на оптових ринках України, залишились ціни на буряк та цибулю.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Транснаціональний коридор з’єднає вітчизняні порти з польськими.
Транснаціональний коридор з’єднає вітчизняні порти з польськими.
16 січня 2019
 16 січня 2019
Основними імпортерами української молочної продукції у 2018 році були Марокко, Казахстан і Молдова.
Основними імпортерами української молочної продукції у 2018 році були Марокко, Казахстан і Молдова.
16 січня 2019

Please publish modules in offcanvas position.