Агрономія Сьогодні

Сівба сидератів у промислових масштабах — річ не вельми поширена, та все ж реальна. В Україні десятки господарств практикують застосування такої технології, орієнтуючись передусім на те, аби підвищити родючість ґрунтів, зокрема, наситивши їх додатковим азотом. Відіграє певну позитивну роль також мобілізація інших елементів, а також додаткова присутність органіки…
Із спеціалізованих шкідників найбільшої шкоди завдають еспарцетовий зерноїд, еспарцетовий насіннєїд та еспарцетовий квітковий комарик.
Заборонений плід, як відомо, завжди солодший. Надто, коли мова йде про те, аби за­ощадити на вирощуванні якоїсь культури, знизивши при цьому ризики. Свого часу генно-модифікована соя упевнено зайшла до українського аграрного сектору (звісно, напівпідпільно), а відсоток її поширення відносно нормальної зростав як на дріжджах. Однак сьогодні маємо констатувати те, що…
Ріст і розвиток рослин пшениці озимої по чистому пару залежно від мульчувального обробітку ґрунту та удобрення у північному Степу України.
Як правильно організувати внесення мінеральних добрив провідної бобової культури.
Бур’яни досить суттєво обмежують продуктивність сої. Особливої шкоди завдають ті, що з’являються одночасно зі сходами культури.
В останні роки помітно зросла ураженість посівів пшениці озимої і ярої темно-бурою плямистістю, ячменю озимого і ярого — смугастим і сітчастим гельмінтоспоріозами.
За відновлення вегетації ріпаку озимого навесні частина рослин зазвичай має пригнічений виснажений вигляд. Які заходи будуть сприяти покращенню стану посівів цієї рослини?
Протруювання насіння сільськогосподарських культур — найголовніший крок до обмеження шкодочинності хвороб, збудники яких поширюються із насінням.
Ключове місце у системі захисту посівів посідає ефективність протруювання посівного матеріалу.
То що ж показав 2018 рік? У всіх ще на слуху рекордний урожай, але чи буде він таким і надалі — питання відкрите. Тому на прикладі зернової кукурудзи спробуємо хоча б фрагментарно проаналізувати, чим можуть оперувати і що враховувати виробники, інвестори, агротрейдери та інвестори.
Заведено вважати, що соняшник виснажує ґрунт. Втім, це тією чи іншою мірою може стосуватися будь-якої культури, надто коли господарі дбають не про те, аби закласти підвалини родючості на роки вперед, а про тимчасові вигоди.

Please publish modules in offcanvas position.