Популярність сої зростає

Популярність сої зростає

/ Агрономія Сьогодні / Вівторок, 16 лютого 2021 14:37

Порівнюючи з іншими білковими культурами, соя забезпечує вище збирання білка з гектара. Якісні показники білка сої є значною аргументацією для розширення обсягів виробництва та використання культури.

Соя культурна (Glycine max (L.) Merr.) має велике економічне й екологічне значення. Її вирощують по всьому світу — від екватора до 50° північної та 36° південної широти. Світова динаміка попиту свідчить про чітку регіональну специфічність. Якщо для ЄС закупівля сої сягає 1,2 млн тонн, Африки — 0,3 млн, то для Азійського регіону — до 6,69 млн тонн. Тобто співвідношення між Азією та ЄС є наближеним до 1 : 6. Показово й те, що в США діє стратегічна Державна програма по білку, і соя у цій програмі обіймає лідерські позиції. До речі, американська соя була і є стратегічним об’єктом експорту, а розвинуте тваринництво та численна азійська громада — ринково виділяють сою до рівня ефективного об’єкта трансферу.

 

Що маємо в Україні

Реально і надійно до структури харчування ввійшов хіба що соєвий соус. Соєві гуляші, битки та напівфабрикати добре стартували, але українські кулінарні уподобання — дещо інші. Додавання сої до кондитерських і ковбасних виробів автоматично є маркером відповідної якості й ціни. Перспективні сегменти сиру Тофу та соєвих молочних продуктів — у стадії становлення. Зостаються тваринництво та олійно-жирова галузь. Якщо з тваринництвом усе більш-менш зрозуміло (навіть за його сучасного стану), то з олією не все є однозначним. Тим більш, що споживання все ж таки робить більший акцент на соняшниковій олії. Але зміни в цьому секторі є відчутними, і переробка сої зростає (серед лідерів переробки сої виділяються агрохолдинги «Астарта» та «МХП» і компанія Green Stone). Хоча, якщо порівняти рівень виробництва і переробки — це невелика частка. Показове й обнадійливе те, що експорт української соєвої олії досить активно зростає. Важливим у цьому плані є і те, що на базі соєвої олії практично немає серйозних перешкод створенню олії олеїнового типу. Враховуючи, що олеїнова олія вписується в нішу екологічно чистих продуктів, цілком очікуваними є підвищена привабливість, ціна та щорічне зростання споживання на 7−10%. Вітчизняна програма «Рослинний білок» хоча і працює, але не так ефективно, як хотілося б. Що маємо в сухому залишку. Експорт, як і раніше, є стратегічним напрямом, але потрібна й інша складова. Соя має ввійти до структури харчування українців — сильнішої мотивації, мабуть, і не існує.

Щодо сої, то варто приділити увагу питанню нарощування її потенціалу як попередника для озимих культур. В останні роки в аграрному секторі України значно активізувалися запити виробництва щодо ущільнення культур у рамках сівозміни й маркетингового року для отримання додаткового економічного ефекту. Як один із прикладів — використання як попередників для озимих ультраранніх сортів сої та соняшнику. В рамках сучасних технологій, комплексу кліматичних, ресурсних і організаційних чинників за тривалістю вегетації в ці рамки можуть вписатися тільки ультраскоростиглі, ранні й частково середньостиглі (за умови надранніх строків посіву) сорти сої. Проте у цьому разі потрібно буде розв’язати блок біологічних і агротехнічних проблем сої в рамках векторів селекції, насінництва та рослинництва. Тобто знову ж таки підходимо до стратегічної ролі технологій і нових організаційних принципів. На сьогодні, виходячи з динаміки нагромадження суми ефективних температур і кількості опадів, потрібно провести відповідне коригування системи технологічного забезпечення й організації виробництва.

15 16 430 431 43 2

Згідно з оцінюваннями експертів, сегмент сої в сівозміні не має перевищувати 22–40%. Ураховуючи реалії сьогодення, навіть за стовідсоткового використання сої як попередника для озимої пшениці (що теж малоймовірно) в найближчій перспективі можна говорити тільки про 10%-й рівень. А якщо взяти за базовий показник планову врожайність сої до 2,0 т/га та забезпеченість сортами різних груп стиглості — отримаємо ще менше.

 

Звернемо увагу на якість

Основними напрямами використання сої традиційно є білок і олія. Причому в сприятливіші роки інтенсивніше нагромаджується олія, а в проблемні — білок. Ураховуючи вимоги переробки, слід виділяти два самостійних напрями: перший — олійна соя, другий — білкова соя. Спроба розв’язати цю проблему за «гібридною схемою» пов’язана з втратою ефективності сої як стандартизованого сировинного ресурсу й успішного об’єкта трансферу (це стосується й інших культур). До речі, у цьому плані значний потенціал проглядається і відносно зональної спеціалізації виробництва.

У рамках одного маркетингового року соя дає з 1 т бобів, 700 кг шроту (макуха — відходи віджиму на пресі, шрот — відходи екстрагування) з умістом білка 44–48%, і 190 кг соєвої олії. Тобто за врожайності 2 т/га (у 2019 році — 2,29 т/га) соя забезпечує отримання з 1 га до 672 кг білка й до 380 кг олії. До того ж практично всі прямі затрати можуть бути погашені вже однією олією. А якщо врахувати, що ці розрахунки проведено на рівні чинного «гібридного» підходу (олія/білок) — вимальовуються значні перспективи як за олійною, так і за білковою спеціалізацією. Також важливо, щоб вироблена в рамках маркетингового року продукція максимально була перероблена і використана без непродуктивних затрат на зберігання. І головне — реалізація.

Соєва олія напівсхнуча (йодне число 107–137). Вона використовується для харчових і технічних цілей. Олія має специфічний жирнокислотний склад із переважанням ненасичених жирних кислот. Співвідношення поліненасичених і насичених жирних кислот становить 82 : 18. Жирні кислоти соєвої олії — це лінолева (18 : (2n-6)) — 55%, олеїнова (18 : (1n-9)) — 21%, пальмітинова (16 : 0) — 9%, стеаринова (18 : 0) — 6% й інші — 9%. Крім того, в олії містяться фосфатиди, каротиноїди, вітаміни й інші речовини. Характерним є вміст у соєвій олії лінолевої кислоти. З одного боку, її недостатньо для використання на технічні цілі, а з іншого — забагато для ефективного використання в харчових цілях. А з метою створення спеціалізованої харчової соєвої олії вміст олеїнової кислоти може бути селекційно підвищений.

Соя як культура за олійністю та виходом олії з 1 га програє іншим олійним культурам, але як об’єкт трансферу й сировинний ресурс завдяки посівним площам і внаслідок логістики переробки значно їх переважає. Тому для сої стратегічним напрямом є оптимізація жирнокислотного складу олії, виходячи з напряму використання.

Порівнюючи з іншими білковими культурами соя забезпечує вище збирання білка з 1 га (рис.). Якісні показники білка сої є значною аргументацією для розширення обсягів виробництва та використання культур.

 

Рис. Порівняльний вихід білка з 1 га по культурах за врожайності 2,5 т/га, т

15 16 430 431 43 1

 

З одного боку, боби сої містять велику кількість білка, але наявні інгібітори трипсину купірують його засвоєння, з іншого — ключовим моментом є те, що інгібітори трипсину інактивуються за теплової обробки, а за виділення олії та промпереробки теплова обробка бобів сої є одним із технологічних параметрів.

Таким чином, соя є унікальною культурою, що має значні перспективи розвитку і широкого впровадження як в Україні, так і на Прикарпатті, що дасть змогу позбутися проблеми дефіциту білка. Враховуючи особливості ґрунтово-кліматичних умов Прикарпаття виникає потреба в ранньостиглих, високопродуктивних сортах сої з високою якістю насіння, придатних до механізованого збирання. В Державному реєстрі сортів рослин, придатних до поширення в Україні, на кінець 2019 року налічувалося 248 сортів сої різних груп стиглості для вирощування в усіх агрокліматичних зонах України.

Селекція сої на Прикарпатській ДСГДС ІСГ Карпатського регіону НААН спрямована на створення високопродуктивних сортів із підвищеною стійкістю до біотичних й абіотичних чинників: з урожайністю насіння 2,8–3,5 т/га, тривалістю вегетаційного періоду 100–105 діб, умістом протеїну 39–42%, адаптованого до умов Прикарпаття.

 

Володимир МАТВІЄЦЬ, канд. с.-г. наук,
Наталія МАТВІЄЦЬ, Володимир ЛЯШЕНКО,
Прикарпатська державна сільськогосподарська
дослідна станція ІСГ Карпатського регіону НААН
 

svidome

 02 грудня 2021
Сьогодні Верховна Рада України підтримала проект Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» у другому читанні та в цілому.
Сьогодні Верховна Рада України підтримала проект Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» у другому читанні та в цілому.
02 грудня 2021
 02 грудня 2021
Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовує держава. Підтримка надається в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».
Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовує держава. Підтримка надається в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».
02 грудня 2021
 02 грудня 2021
29 листопада до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло повідомлення про загибель 3-місячної свинки вагою 20 кг в підсобному господарстві при психоневрологічному інтернаті (ПНІ) в с. Веселий Кут Новоукраїнського району.
29 листопада до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло повідомлення про загибель 3-місячної свинки вагою 20 кг в підсобному господарстві при психоневрологічному інтернаті (ПНІ) в с. Веселий Кут Новоукраїнського району.
02 грудня 2021
 02 грудня 2021
У системі Прозорро.Продажі кількість земельних аукціонів у листопаді збільшилася в 4,5 разів у порівнянні із жовтнем. 96% усієї землі, яка пропонується до здачі в оренду, – це землі сільськогосподарського призначення.
У системі Прозорро.Продажі кількість земельних аукціонів у листопаді збільшилася в 4,5 разів у порівнянні із жовтнем. 96% усієї землі, яка пропонується до здачі в оренду, – це землі сільськогосподарського призначення.
02 грудня 2021
 02 грудня 2021
У зв'язку з проведенням робіт із модернізації інфраструктури АТ «Укрзалізниця» запроваджує тимчасові обмеження на перевезення транзитних вантажів через територію України.
У зв'язку з проведенням робіт із модернізації інфраструктури АТ «Укрзалізниця» запроваджує тимчасові обмеження на перевезення транзитних вантажів через територію України.
02 грудня 2021
 02 грудня 2021
Останніми роками чеська компанія BEDNAR росте швидкими темпами. За долею ринка України в своїх сегментах грунтообробної техніки компанія вже входить в топ-3 серед іноземних виробників. Крім цього у компанії великі амбіції в сегменті посівної техніки.
Останніми роками чеська компанія BEDNAR росте швидкими темпами. За долею ринка України в своїх сегментах грунтообробної техніки компанія вже входить в топ-3 серед іноземних виробників. Крім цього у компанії великі амбіції в сегменті посівної техніки.
02 грудня 2021
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

18628 w banner Quantis SKh 21 300x400 1636975961972

Please publish modules in offcanvas position.