×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88

Урбаністична ферма в місті

Урбаністична ферма в місті

Вебінар, присвячений урбаністичному фермерству, тобто веденню аграрного господарства в умовах сучасного міста, зібрав 52 учасники з усієї України. Де? У глобальному павутинні! Його провело 27 квітня агромедіа-агентство Sapienza, окресливши як модний тренд в екологічному агробізнесі, так і нові методи комунікації аграрної спільноти.

В інтернет-мережі зібралися інноватори агросфери, розробники технологій урбаністичного фермерства, журналісти. Мабуть, було б набагато менше людей, якби вони вирішили зустрітися десь у конференц-залі. Бо для вебінару нікуди не треба їхати, бронювати квитки й готелі… Кожен сидить перед своїм комп’ютером і перемовляється з іншими. Виявляється, карантин має й деякі переваги. (Від яких, втім, ми дещо втомилися. — Ред.). Світ стрімко змінюється. Й інтернет довів, що тут є всі умови, щоб облаштувати середовище, придатне для спілкування і ділової взаємодії.

 

Цибуля на гідропоніці

Половина населення планети Земля нині живе в містах, кількість городян переважає сільське населення і зростає дедалі більше. А люди завжди намагалися вирощувати овочі та фрукти в містах. Влаштовували теплиці, оранжереї. А багато хто тримає у міській квартирі квіти, лимони. Навіть у тюрмі в’язні вирощують у баночках пір’ясту цибулю, яка рятує їх від авітамінозу. Власне, це і є концепція сіті-фермерства — займатися аграрним виробництвом у міських приміщеннях. Проте зараз на допомогу міським фермерам приходять нові технології.

Українські проблеми — складніші за європейські, але ми рухаємося теж у бік Європи, іноді дивуючи навіть прогресивних сусідів. Так, одним з учасників вебінару став Руслан Дейнега. «Вітаємо з Бердянська! Займаємося вирощуванням мікрозелені: бебі-листя і харчових квітів», — привітав він у чаті учасників вебінару. Після розв’язання військових дій Росії на Донбасі чоловік разом із сім’єю переїхав до міста на Азовському морі. В орендованому підвалі змайстрував власну мініферму, де вирощує зелень на стелажах методом гідропоніки. На дерев’яні полиці насипав землі й тирси і почав вирощувати зелену пір’ясту цибулю. Цю продукцію реалізовував на місцевих ринках, в ресторанах. Шеф-кухар одного з них запропонував Дейнегам вирощувати мікрогрін і їстівні квіти. «Агробізнес Сьогодні» вже звертав увагу на цю цікаву тему. Ми писали про «карликову» ферму з вирощування зелені у квартирі-«хрущовці» в Тернополі та про київського селекціонера, який вирощує в себе на балконі на Троєщині лимони й мандарини. Виявляється, це нині не поодинокі випадки. Й не просто хобі — багато людей живуть з цього, мають стабільні прибутки і моральне задоволення. Тож наші журналісти помітили новий тренд, напрям у фермерстві. А нещодавно писали й про вертикальні ферми.

10 425 68 2

Впродовж вебінару цінним було почути розмірковування від «міського фермера» Філіпа Ернандеса, співзасновника стартап-фірми «Нексагро» (Hexagro) з італійського Мілану. Він вважає, що майбутнє глобальних інновацій лежить на перетині природи й технологій, що сіті-ферма — це унікальна комбінація для поліпшення довкілля, відкриття нових можливостей взаємодії і незабутніх вражень.

 

Хутірець посеред Мілана

«Нексагро» розробила технологію модульної автоматизованої сіті-ферми, на якій можна вирощувати за допомогою аеропоніки десятки нішевих різновидів зелені. LED-лампи замінюють рослинам сонце, а пристрої клімат-контролю підтримують потрібну температуру й вологість цілодобово. Свої мініферми Філіп вже активно продає в країнах Європи. Мілан, де міститься сіті-ферма пана Ернандеса, — це північ Італії, яка найбільше постраждала від пандемії коронавірусу. Втім, у самоізоляції разом з такою сіті-фермою можна почуватися впевненим як з точки зору екології, так і харчової безпеки.

З презентацією на вебінарі виступив також киянин Валерій Яковенко — український колега Філіпа Ернандеса. Винахідник роботизованої сіті-ферми за її допомогою отримав перший урожай картоплі. Також пробує вирощувати на такій фермі салат і редиску. Пан Яковенко відомий агроспільноті як співзасновник компанії DroneUA, яка потужно «влетіла» своїми дронами в життя фермерів протягом останніх двох-трьох років. Наразі ж він презентував розроблену модульну сіті-ферму, за допомогою якої можна вирощувати їстівну зелень (до 60 різновидів) у квартирі, офісі, спортивному залі, в цехах і взагалі будь-де.

Технології ці не дешеві, звісно. Ферма розміром 1,5 × 3 м, яку презентував на вебінарі пан Яковенко, коштує приблизно 1500 дол. Вона може слугувати як модуль більшої за масштабами сіті-ферми, або ж як елемент у технологічному ланцюжку поетапного вирощування рослин.

 

Їстівні квіти — це чудово

Ущільнена концентрація людей в мегаполісах призводить до того, що городянам стає складніше отримувати натуральні овочі, фрукти, ягоди, зелень. Агропродукція проходить дуже довгий шлях від лану до столу. Це той комплекс причин, що спонукає до розвитку сіті-фермерства. Технології, які лежать в основі такого фермерства, почали активно розвиватися в густонаселених країнах: Японії, Сінгапурі, Південній Кореї. Там обмежені ресурси землі й води, а клімат не вельми сприятливий для традиційного землеробства: панують сильні вітри, зливи, цунамі. Тож їжа дуже дорога — моркву або полуницю продають поштучно. Й добре знають, що таке підвищена стерильність і чітка організація праці. Сіяти корейці чи японці не лінуються пінцетом…

Зайнялася урбан-фермерством і передова аграрна країна Нідерланди. Колишню будівлю компанії «Філіпс» у Гаазі голландці переобладнали в масштабну сіті-ферму. Отже, це направду технологія XХI століття. За кордоном перші сіті-ферми почали ставати на комерційні рейки ще на початку 2000-х. На закинутих заводах, у підвалах, бомбосховищах, на складах облаштовуються вертикальні багатоярусні теплиці.

10 425 69 1

Колись у Варшаві нам довелося познайомитися з вдівцем популярної співачки Анни Герман, яка загинула в автокатастрофі. Він живе з того, що вирощує у підземеллях гриби.

Світ нині змінюється, й важливими темами стають медицина, життєзабезпечення, екологія. Навіть урбанізація «зеленішає», міста дбають дедалі більше про довкілля: парки, сквери, водойми, про переробку сміття. Технології урбан-фармінгу дають можливість краще використовувати дахи хмарочосів, балкони й мансарди.

Французький письменник Луї Арагон назвав свій роман парадоксально: «Селянин з Парижа». Навесні 2020 року в Парижі мали відкрити одну з найбільших у світі урбан-ферму на даху великого шестиповерхового виставкового комплексу «Порт-де-Версаль». Через пандемію строки посунулися. Однак роботи не припинилися. Згідно з планом девелоперів та інженерів тут будуть овочеві грядки й фруктовий сад загальною площею 14 тис. квадратних метрів. Вирощувати там збираються більш ніж 30 різновидів рослин. Обслуговування сіті-ферми здійснюватиме компанія «Агрополіс», у якої вже є в управлінні кілька урбаністичних ферм. Вона надаватиме парижанам в оренду ділянки на даху, щоби вони вирощували в межах міста овочі, фрукти і зелень самостійно.

У своєму блозі економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак пише: «Ми приходимо до розуміння міського сільського господарства в масштабах будинків і квартир. Звичайно, потрібно ще вдосконалити технології вирощування, знизити вартість систем освітлення, відпрацювати питання забезпечення рослин харчуванням».

Так що й справді у розкішних кварталах Парижа, Варшави чи Цюриха з’являється дедалі більше урбаністичних фермерів, що полюбляють вирощувати зелень у своїй квартирі, на даху або в мансарді. Й їхні помешкання перетворюються на майже космічний корабель із системою автономного життєзабезпечення. До спільноти успішних сіті-фермерів вже приєдналися й українці з Києва, Тернополя і Бердянська. Ми — аграрно свідома нація, і немає сумнівів, що нова мода скоро заволодіє масами.

 

Коментарі

10 425 69 2Валерій ЯКОВЕНКОвинахідник, співзасновник компанії DroneUA

— Роботизовані ферми — це вже не тільки майбуття, але й сьогодення. Першу сіті-ферму ми побудували із закордонних комплектуючих. Проте другу — вже на 95% з українських. Ферми нашої розробки поки невеликі, розміром 1,5 × 3 м. Там у нас працює автоматична рука-маніпулятор. Вона має насадки, які застосовують для різних операцій: розпушування ґрунту, посіву. Можна заміряти ґрунт спеціальним ручним сканером, подивитися, чого не вистачає землі, і удобрити її відповідно, стежити, щоб були умови для мікроорганізмів і черв’яків. На сіті-фермі є відеокамера, яка визначає рослини за принципом «свій — чужий». Якщо на грядці пробиваються бур’яни, система їх висапує.

Деякі моменти вимагають складних рішень, і не завжди їх сьогодні можна автоматизувати: скажімо, збирання врожаю. Масштаби таких ферм можуть бути різні. Я бачу, що є попит на ці технології. Наша ідея полягає в тому, щоб таких сіті-ферм було якомога більше. Ми бачимо можливості створювати урбан-ферми під ключ не лише для українців, а й також для наших закордонних клієнтів, зокрема, в Південно-Східній Азії, звідки вже виявляли зацікавленість. У майбутньому ми хочемо зробити, щоб ці ферми переміщалися на коліщатках по приміщенню і навіть вивозилися на вулицю.

 

10 425 70 2Катерина ЗВЄРЄВАдиректор із розвитку Української плодоовочевої асоціації, міжнародний консультант продовольчої організації ФАО

— Через коронавірус стурбованість багатьох країн щодо їхньої продовольчої безпеки підвищила зацікавленість людей до вирішення вирощування зелені у власних квартирах. У європейських країнах сьогодні можна побачити міські будівлі, де люди вирощують цілі мінісади. Мене це дуже вразило у Цюриху. Там я познайомилася з італійцем Філіпом Ернандесом, розробником вертикальної ферми для офісів і квартир. Для населення міст важливо зберігати зв’язок із природою. В Україні популярним є заклик купити хату на селі. Однак у світі збільшується інтерес і до урбаністичних ферм, зокрема вертикальних, і до індивідуального вирощування овочів, салатів і ягід на балконах, верандах, до встановлення мініферм у себе вдома. Виростити собі сніданок або обід це дуже цікаво! Є різні фонди й екологічні громадські організації в США та Європі, які підтримують розвиток сіті-фермерства. Я впевнена, що крок за кроком в Україні ідеї сіті-фармінгу будуть розвиватися.

 

Ігор ПЕТРЕНКО, спеціально для Агробізнесу Сьогодні

svidome

 29 вересня 2020
В Україні буде створено реєстр несумлінних сільгоспвиробників, які відмовляються виконувати зобов'язання з постачання зерна.
В Україні буде створено реєстр несумлінних сільгоспвиробників, які відмовляються виконувати зобов'язання з постачання зерна.
29 вересня 2020
 29 вересня 2020
Компанія RISOIL S.A, яка отримала в концесію порт Херсон, має намір провести масштабну реконструкцію об'єкта і тримати власний флот.
Компанія RISOIL S.A, яка отримала в концесію порт Херсон, має намір провести масштабну реконструкцію об'єкта і тримати власний флот.
29 вересня 2020
 29 вересня 2020
Конституційний суд відклав розгляд подання народних депутатів щодо конституційності закону про ринок землі.
Конституційний суд відклав розгляд подання народних депутатів щодо конституційності закону про ринок землі.
29 вересня 2020
 29 вересня 2020
Суттєве зменшення врожаю сої в Україні внаслідок посухи призведе до підвищеного попиту на неї на тлі обмежених продажів, внаслідок чого закупівельні ціни протягом усього сезону залишатимуться на високому рівні, навіть попри зниження світових цін на сою та рослинні олії, що спостерігається останнім часом.
Суттєве зменшення врожаю сої в Україні внаслідок посухи призведе до підвищеного попиту на неї на тлі обмежених продажів, внаслідок чого закупівельні ціни протягом усього сезону залишатимуться на високому рівні, навіть попри зниження світових цін на сою та рослинні олії, що спостерігається останнім часом.
29 вересня 2020
 29 вересня 2020
За вісім місяців поточного року експорт круп із зернових культур приніс Україні $7,11 млн, що на 51,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
За вісім місяців поточного року експорт круп із зернових культур приніс Україні $7,11 млн, що на 51,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
29 вересня 2020
 29 вересня 2020
Українські виробники активно займаються збором яблук осінніх сортів, відповідно пропозиція на ринку збільшується з кожним днем. Станом на 28 вересня, середні гуртові ціни на яблука в Україні коливалися в межах 11-13 грн/кг.
Українські виробники активно займаються збором яблук осінніх сортів, відповідно пропозиція на ринку збільшується з кожним днем. Станом на 28 вересня, середні гуртові ціни на яблука в Україні коливалися в межах 11-13 грн/кг.
29 вересня 2020

Please publish modules in offcanvas position.