Механізація АПК

Чому впродовж останніх років зростає популярність тракторів потужністю від 200 до 240 к. с., у тому числі у великих господарствах?
В аграрному і харчовому бізнесі, особливо малому і середньому, по всьому світі широко застосовуються недорогі моторизовані або електризовані засоби транспортування: мотоцикли, трицикли і квадроцикли. Особливо поширені вони в густонаселених країнах: Китаї, Індії, Туреччині тощо. В Україні мотоцикли й моторолери теж застосовувалися, хоч і не так широко. А нині пропозиція таких…
При виборі технології обробітку ґрунту в аграріїв відсутня комплексна порівняльна техніко-економічна оцінка роботи машинних агрегатів. Проблему вирішуємо техніко-економічним обґрунтуванням і комплексною оцінкою технологій обробітку ґрунту та ефективності використання техніки.
Серед принципово важливих складових гноєрозкидачів спеціалісти виділяють два основних — кузови машин та їхній розкидний пристрій.
Використання сучасних тракторів у господарствах повинно бути максимально ефективним і з урахуванням їхніх потенційних можливостей.
Варто звернути увагу на засоби багатоканального пневморозподілу сухих добрив із розгорнутими стрілами-крилами, що працюють паралельно до поверхні ґрунту. Якість внесення у них не гірша за традиційні машини.
Вирощування гарбузів стає дедалі більш прибутковим бізнесом. На сьогодні основні процеси вирощування цієї культури механізовано. Головним пристроєм у технологічному ланцюгу є комбайн, що збирає гарбузи (а також кавуни, дині тощо) і видаляє з них насіння.
У посушливих умовах господарювання, після збирання сільськогосподарських культур та в період посухи, важливо зберегти й ефективно використати кожен міліметр продуктивної вологи, яка знаходиться у ґрунті і буде надходити у вигляді опадів. Найкращих результатів за таких умов можна досягти, коли вслід за зернозбиральною технікою невідкладно застосовують агрегати для обробітку ґрунту (лущення стерні,…
Механізація АПК - Вівторок, 23 січня 2018 15:53

Із широкою душею

Широкозахватні культиватори сьогодні варто мати в технічному арсеналі будь-якого господарства.
Пневморозподілювачі сухих матеріалів підвищеної продуктивності «розправляють крила». Аналізуємо внесення робочих розчинів пестицидів та добрив із тракторно-причіпних і самохідних платформ.
Задля внесення органічних добрив у господарствах України застосовується техніка вітчизняних і зарубіжних машинобудівних підприємств.
Для збільшення ефективності внесення міндобрив сьогодні можна використовувати різні агрегати. Українські виробники пропонують власні варіанти цих рішень.

ВІДЕО

Найближча подія

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.