soniashnyk

Механізація АПК

Для вирішення проблеми з утилізації гною й органічних відходів існує спеціальне обладнання — компостувальна машина. Вона перемішує шари біомаси, й це дозволяє запустити біологічний процес аеробної ферментації. Деякі з таких машин здатні одразу ж здійснювати укриття буртів мембраною.
Огляд присвячений вагомим елементам технологій відновлення структури ґрунту — лаповим глибокорозпушувачам, які працюють на глибину від 20 до 75 см. У цьому матеріалі ми коротко описуємо найбільш відомих представників 2-х основних типів цих знарядь в Україні: перші розпушують ґрунт шляхом інтенсивного перемішування шарів, другі — створенням щілин та одночасним підійманням…
На виставці Agritehnica-2019 було представлено низку інноваційних моделей тракторів із електричним та електрично-дизельним приводом.
Завдяки ГІС MAPINFO аграрії можуть істотно підвищити ефективність використання земельних ресурсів.
Механізація АПК - П'ятниця, 03 січня 2020 11:50

Вносимо добрива

Електронні системи контролю та управління розкиданням добрив дозволяють суттєво збільшити ефективність виконання агротехнічних робіт.
Перед святами якраз буде зручно чітко розрахувати можливості господарства та спланувати перебіг посівної кампанії.
«Верхньодніпровський авторемонтний завод» (ТОВ «ВАРЗ») є одним із небагатьох підприємств в Україні, яке виробляє причіпну техніку на європейському рівні. А може, й кращу! Бо враховують низьку якість наших шляхів і манівців, роблячи суперміцні рами й підвіски.
Сучасні моделі машин для поверхневого внесення мінеральних добрив зорієнтовані на максимальну продуктивність та точність розподілення гранул, а відповідно – на зниження витрат у вирощуванні сільгоспкультур.
Деякі відомі й новітні машинобудівні компанії, вітчизняні й зарубіжні, почали дедалі активніше пропонувати трактори на електричній тязі. Їхня ціна вже дорівнює вартості дизельних машин, а ємність акумуляторів дозволяє працювати невпинно повний робочий день.
Агровиробникові постійно, особливо під час жнив та посівної, бувають нагально потрібні якісні запчастини для сільськогосподарської техніки. Бо навіть у вельми надійних машин деталі все ж таки зношуються — ніщо не вічне. Найкраще, звісно, купувати запчастини в авторизованого дилера, тобто в офіційних представників фірми-виробника техніки. Але якщо господар купив трактор чи…
Рішення для внесення добрив дають аграріям змогу дуже ефективно використовувати кожен кілограм робочої речовини.
Як правильно обрати автомобільні ваги для елеватора, аби уникнути проблем та непорозумінь під час роботи із клієнтами?
агротехніка, сільгосптехніка, агровиставка

Please publish modules in offcanvas position.