Механізація АПК

Рішення для внесення добрив дають аграріям змогу дуже ефективно використовувати кожен кілограм робочої речовини.
Як правильно обрати автомобільні ваги для елеватора, аби уникнути проблем та непорозумінь під час роботи із клієнтами?
Як швидко збудувати корівник, свинарник, зерносховище, ковбасний цех, укриття для техніки, склад чи іншу будівлю виробничого призначення? В Україні освоєно технології, що дозволяють зводити приміщення, які за своїми експлуатаційними і теплоізоляційними характеристиками не відрізнятимуться від бетонних, ба навіть перевершуватимуть їх. З приходом на будівельний ринок нових конструкцій терміни і кошториси…
Гібрид вантажівки, джипа й трактора, так би мовити, три в одному — давня мрія багатьох фермерів і взагалі тих, хто працює у сільській місцевості. Така техніка вже є на ринку, хоча ще не стала масовою і популярною. Тракторомобілі використовуються також як локомобілі (генератори енергії) на лісозаготівлі або у полі на…
Якщо у господарстві потрібен витривалий, невибагливий в обслуговуванні та ремонті вантажний самоскид невеликої тоннажності, то нові п’ятитонки «КрАЗ 501Н2» — це гарне рішення. Автомобіль може стати у пригоді не лише виробникам, а й переробникам аграрної продукції: завод виготовляє, зокрема, окрему модифікацію машини у вигляді ізотермічного фургона.
Ще декілька років тому у різних куточках України, поблизу та в межах населених пунктів, точилися постійні конфлікти між місцевими мешканцями та власниками елеваторів. Першим не подобалося дихати зерновим пилом та половою, а другі найчастіше ставали заручниками застарілого обладнання. Однак з часом становище налагодилося, і сьогодні сучасне зерносховище обов’язково повинно оснащуватися…
Після жнив Україна отримала гігантський вал зернових. Його необхідно зважувати буває і по кілька разів — на елеваторах, хлібоприймальних пунктах, у річкових і морських портах. Для обліку потоку зерна і відстеження його руху в ланцюжках транспортування та переробки служить ваговимірювальне обладнання, зокрема автомобільні ваги.
Готуватися до весняної посівної бажано вже сьогодні, і якщо правильно підійти до справи, то можна зекономити і час, і нерви, і кошти.
Механізовані граблі й ворушилки — невід’ємна ланка «зеленого конвеєру». Ця техніка для розпушування свіжоскошеного сіна займає важливе місце у заготівлі кормів для тваринництва.
Під час проведення ІІІ спеціалізованої виставки «Міжнародні Дні поля в Україні — International Field Days Ukraine» пройшов показ різноманітних цікавих машин і агрегатів. Зокрема, відбулася презентація нового для нашої країни методу внесення рідких добрив за допомогою інжекторного агрегату «КУЛТАН» (CULTAN) німецького виробника Güstrower. Це — справді техніка нового тисячоліття.
Значення електропровідності безпосередньо корелюють зі структурою і властивостями ґрунту, тож за показниками електропровідності можна визначати і його родючість.
Пневматичні (вакуумні) транспортери призначені для перевантаження зерна на елеваторах, складах, токах, борошномельних підприємствах. На практиці сфера їх використання ще ширша: вентиляція й підсушування зерна, розподіл зернових культур із місця на місце у приміщеннях підлогового зберігання, формування буртів, завантаження сівалок.

Please publish modules in offcanvas position.