×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88

Сівба технологій на «ІнтерАГРО Комлекс-2015»

/ Механізація АПК / П'ятниця, 29 січня 2016 15:15
Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для "АС"
З 27 по 29 жовтня у місті Київ відбулась друга найбільша агропромислова виставка України «Інтер Агро Комлекс-2015», на якій провідні вітчизняні та закордонні компанії презентували останні технології сільськогосподарського виробництва.

 

Перші промінчики ще теплого осіннього сонця пробилися з-за небосхилу. Легкий вітер розносить прохолодне повітря. У небі невеликим ключем пролітають птахи. Здалеку доноситься віддалений гул автомобілів. Здавалося б, звичайний осінній ранок на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», але щось робить його не таким, як завжди. Може, то численні силуети сільськогосподарських знарядь, на яких ще тремтить роса? А, може, безліч людей, які допивають ранкову каву? Чи все ж таки непідробна та знайома атмосфера стрімкої рішучості, бажання розвиватися та йти вперед з усмішкою на обличчі в складні часи змін та війни?! В минулі століття вона допомогла українцям зберегти себе як націю, а сьогодні стала візитною карткою другої за обсягами сільськогосподарської виставки України «ІнтерАГРОКомлекс-2015».
 
 
Ця атмосфера відчувається відразу, як тільки переступаєш поріг виставки. Вона криється в усьому: у впорядкованій метушні натовпу, з якого доносять обривки розмов на українській, англійській, німецькій, французькій, італійській та інших мовах, у веселих, але водночас мудрих очах аграрія, який неквапом оглядає нову сівалку, в кокетливих усмішках чарівних дівчат, які рекламують певні компанії, в захопливому сміху хлопчика, який вперше сів (хоч і на батькових колінах) за кермо комбайна…
 
Чарівна атмосфера, але сильно захоплюватись нею не варто, бо на виставці було легко загубитися серед розмаїття презентованих технологій, зокрема, новинок сільськогосподарської техніки. (Ще б пак! Тут на понад 20 тис. м² розташувалися численні стенди близько 300 вітчизняних та закордонних компаній із 10 країн.). Браку в них не відчувалося ані з боку закордонних, ані з боку вітчизняних компаній. При цьому важливо, що всі вони користувалися живою цікавістю аграріїв. Із запитань багатьох із них до менеджерів компаній швидко ставало зрозуміло, що ці люди прийшли не просто подивитися та погуляти на виставці, а купляти нове, більш ефективне обладнання.

Різні люди, різні області, різні господарства, але їх об’єднує одне — прагнення протистояти численним негативним змінам сьогодення новими технологіями та збільшенням ефективності свого підприємства. В останньому відвідувачам виставки сприяли численні конференції, семінари та агрофоруми за участі міжнародних фахівців.
 
Сьогодні нам вистачає проблем і непорозумінь, однак приємно усвідомлювати, що в нашій боротьбі за краще майбутнє ми не самі. Це доводилось великими стендами компаній із Німеччини, Франції та Італії, на яких вітчизняні аграрії могли ознайомитись з останніми світовими розробками. А крім того, це підтвердили шановні гості, які відкривали захід: заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Володимир Іванов, директор Business France в Україні Алексі Струве, президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація», народний депутат України Леонід Козаченко, радник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з питань сільського господарства і продовольства Штефан Гершевські, керівник департаменту зовнішньоекономічних зв'язків ТПП Італії Антоніо Кантарелла.
 
Метушня, рукостискання після придбання тієї чи іншої техніки, неповторна атмосфера, тисячі гігабайтів корисної інформації, усмішки дівчат, дитячий сміх… Це тривало три дні. Вечором 29 жовтня опустіли павільйони, зникли стенди, поїхала техніка… То що, все завершилось так, ніби нічого й не відбулось? Ні, адже ця виставка посіяла в родючий український ґрунт якісне та добре протруєне насіння інноваційних технологій, яке дасть початок новим зв’язкам, міжнародній спів­праці та дружбі, подальшому обміну важливими знаннями. А це, в свою чергу, стане гарним фундаментом для кращого майбуття.

Great Plains
На виставці один із дилерів техніки Great Plains, компанія ТОВ «Агро-Технології груп», презентувала добре знайому вітчизняним аграріям восьмирядну пневматичну сівалку Great Plains YeldPro 825-A з шириною захвату в 6,5 м. «Вона працює за мінімальною та нульовою технологіями обробітку ґрунту й одночасно з насінням вносить сухі або рідкі мінеральні добрива», — розповів менеджер із продажу «Агро-Технології груп» (Вінницького регіону) Юрій Волошин.
 
Під час роботи першими спрацьовують різальні диски агрегату, що мають хвилясту форму. «Це потрібно для того, щоб сівалка могла ліпше розрізати рослинні рештки та підготовлювати ширше посівне ложе», — пояснив менеджер.
 
За ними роблять пневматичні висівні органи Air-PRO, необхідний тиск у яких створює вентилятор із гідроприводом. При цьому повітроводи та кільця відповідного діаметру рівномірно розподіляють тиск у висівних апаратах. Щодо них, то головна перевага Air-PRO — це їхня точність при закладанні насіння, яка досягає 99,5%. За високої швидкості точність додатково забезпечується висівною трубкою CLEAR SHOT.
 
Сівалка може без забивання працювати на вологому ґрунті. Це стало можливим через впровадження дводискового сошника. Цебто завдяки спеціальному розташуванню під певним кутом обидва диски самі себе очищують.
 
Дві пружини створюють тиск сошника на ґрунт у межах 60-80 кг. «Для того щоб працювати з більшим навантаженням сошника на ґрунт — від 110 кг, потрібно встановити дві додаткові пружини», — зазначив Юрій Волошин. Хід сошника тут становить 25,4 см, а висівання насіння відбувається на глибину до 9 см.
 
YeldPro 825-A оснащена вісьмома бункерами для насіння об’ємом 53 л (загальний 424 л). Відповідно до потреб на сівалку можна встановити чотири бункери об’ємом по 250 л для внесення сухих добрив або два бункери об’ємом по 757 л для рідких добрив.
 
«Сівалки Great Plains YeldPro 825A є оптимальним вибором у графі ціна-якість. Вони добре зарекомендували себе в Україні та добре продаються», — підбив підсумки Юрій Волошин.

Berthoud
Під час виставки «Інтер-Агро 2015» на великому та яскравому стенді компанії Berthoud великою увагою відвідувачів користувалися перевірені роботою у сотнях українських господарств причіпний обприскувач Tracker DPA 3200 та самохідний RAPTOR 3240.
 
Причіпний Tracker DPA 3200, відповідно до вимог, оснащується сталевими штангами AXIALE із захватом від 24 до 32 м, складання та розкладання яких відбувається за допомогою гідравліки.
 
З основного баку об'ємом 3200 л до форсунок робочий розчин подає запатентований BERTHOUD двопоршневий насос VOLUX, який працює з продуктивністю 240 л/хв. Тут проявляється головна особливість моделі, адже насос отримує енергію не від ВВП трактора, а приводиться до дії від коліс обприскувача. Таке інженерне рішення дозволило зробити витрату робочої рідини пропорційній руху: при гальмуванні чи зупинці система автоматично регулює або перекриває подачу робочого розчину. Відповідно, досягається точна норма внесення л/га. Крім того, ця система не контролюється електронікою, є простою у налаштуванні та в роботі й дозволяє заощадити 20% пального, адже в тракторі не потрібно підтримувати 540 об./хв. Для заправки водою та хімією й приготування робочого розчину тут використовується окремий відцентровий насос, який отримує енергію від ВВП трактора.
 
Обприскувач якісно працює на швидкості 10-15 км/год., що стало можливим завдяки двом упровадженням, також запатентованими заводом-виробником: унікальній підвісці ACTIFLEX та системі стабілізації штанг AXIALE. Штангу та раму поєднує лише один вал, завдяки чому досягається високий рівень їхньої незалежності одна від одної.
 
RAPTOR 3240 оснащений сталевими штангами AXIALE із шириною захвату 32 м, які в горизонтальному положенні відносно поверхні тримає надійна система стабілізації. Вона працює наступним чином: шість пружин, які закріплені до плаваючого стабілізатора, постійно корегують положення штанги. Водночас, при впливі на плаваючий стабілізатор спрацьовує гідроциліндр, який корегує нахили. Кінцеве гасіння поштовхів забезпечують два амортизатори. При цьому робоча висота штанг становить від 0,5 м до 3,15 м. Підвищує якість обприскування й пневматична підвіска DUNLOP, що ефективно гасить коливання.
 
Основний бак обприскувача виготовлений із поліестру високої щільності та має об’єм 3200 л +10%. Робочий розчин із нього подається надійним, розробленим BERTHOUD, відцентровим двотурбінним насосом продуктивністю 550 л/хв. за 3 бар (максимальний тиск 8 бар), який керується контролером BERTHOUD ECTRONIK.
 
На обприскувачі встановлено двигун DEUTZ Tier III потужністю 200 к.с. та систему впорскування палива Common Rail. Він був спеціально розроблений для довгого строку експлуатації. Головними перевагами є те, що двигун ощадливо споживає паливо, забезпечує оптимальний крутний момент і мінімізує втрати потужності на додаткові пристрої (наприклад, кондиціонер).
 
Однією з переваг гідростатичної трансмісії BOSCH REXROTH є те, планетарна передача забезпечує кінцеве підрядне число. Відповідно, висока потужність та підвищений крутний момент на колеса досягаються за меншого тиску в ланцюгу.
 
Також RAPTOR 3240 оснащений круїз-контролем HYDROPILOT, який фіксує та підтримує необхідну швидкість у полі. До того ж, максимальна робоча швидкість становить 22 км/год., а дорогами загального користування — 40 км/год. При цьому, відповідно до умов, можна обирати необхідний режим керування машиною: два ведучих колеса, повний привід, крабовий хід та коректор роботи на схилі.
 
Висота кліренсу машини становить 180 см, що дає можливість обробляти високорослі культури на пізніх стадіях розвитку. Водночас, її радіус розвороту становить лише 4,80 м, а ширина колії змінюється механічно із 2,5 до 3,04 м.
 

Коментар
 
Олена ПЕЛЬТЕКкомерційний представник Берту в Україні
 Головними перевагами техніки Берту є її адаптованість для тяжких умов експлуатації та простота. Обприскувачі Берту були розроблені таким чином, щоб сільгоспвиробникам не доводилося під них пристосовувати ні свої поля, ні агрохімікати, ні трактори. При цьому для експлуатації техніки не потрібно спеціально навченого персоналу. В сьогоднішніх умовах, коли клімат змінюється, часу на обробку лишається все менше, а хімія дорожчає, техніка Берту є особливо актуальною, адже вона надійна, має довгий ресурс роботи та відрізняється високою точністю та якістю обприскування.
 


Spirit — нове слово у посівній техніці
Під час виставки ІнтерАГРО шведська компанія Väderstad представила на своєму стенді цілу низку одиниць техніки. Особливу увагу відвідувачів заходу привертала сівалка Spirit, яка уже кілька років відома аграріям Західної Європи і завоювала у тих країнах неабияку популярність.
 
Уся справа в точності, з якою сівалка Spirit 600C загортає насіння на потрібну глибину, а також у швидкості, на якій вона усе це здійснює. Для роботи цієї сівалки характерна ретельна підготовка поверхні, дотримання точності висіву за умови проведення сівби на високій швидкості та довгий експлуатаційний період машини.
 
 
Аби досягти гарного проростання насіння та рівномірних сходів культури, поверхня ґрунту перемішується двічі: перед закладанням насіння та після. З використанням Spirit 600C зменшується кількість проходів агрегату, а завдяки здатності передніх змінних робочих органів проводиться ретельний та неагресивний обробіток верхнього шару ґрунту, забезпечується якісна підготовка посівного ложа, зменшується непродуктивна втрата вологи.
 
До речі, це вперше компанія Väderstad випустила комплексні моделі сівалок Spirit з робочою шириною захвату 8-9 метрів. Сівалка має ряд удосконалень: нова розподільча головка, що забезпечує ще більшу точність висіву, нова гідравлічна опорна стійка причіпного дишла, а також спеціальний циліндр із можливістю регулювання тиску, який встановлюється на двох центральних колесах для забезпечення однакової притискної здатності ущільнення міжколісного простору. Нова модель сівалки досить маневрена і може бути легко адаптована до різних умов роботи.
 
Ці нові моделі сівалок реалізують два різних методи комбінованої сівби — FIX та Nordic, які характеризуються високим рівнем точності внесення добрив та висіву насіння. Сівалки Spirit 800-900C є унікальними завдяки оснащенню двома різними видами сошників для внесення добрив, залежно від обраного методу. На моделях сівалок Spirit 800-900C FIX добрива вносяться у ґрунт п’яти­сантиметровою стрічкою через сошники для мінеральних добрив, які закріплені через 12,5 см на системі ґрунтообробних дисків System Disc Aggressive, а насіння висівається окремо поряд із добривами. На сівалці Spirit 800C Nordic добрива вносяться локально з інтервалом між рядками 25 см по середині між кожними двома рядками насіння. Відстань між рядами становить 12,5 см для обох методів Nordic та FIX. Сівалки Spirit 800-900C забезпечують внесення добрив із нормою до 400 кг на швидкості 14 км/год.
 
Крім того, широкий асортимент додаткових опцій ґрунтообробних знарядь дозволяє адаптувати сівалку до різних типів ґрунтів та технологій вирощування культур. Великі та широкі прикочуючі колеса, які призначені для ущільнення розпушеного ґрунту, що розташовані в шаховій послідовності, дають змогу значно знизити потребу в тягових зусиллях трактора. Сівалки доступні з шириною міжрядь від 12,5 до 16,7 см.
 
Об'єм бункера сівалки становить 5000 л з можливістю легко регулювати вміст між добривами і насінням завдяки спеціальній перегородці (у співвідношенні 60/40, 50/50). За необхідності весь бункер можна використати для завантаження лише насінням. Дозування добрив здійснюється за допомогою нержавіючого шнека, випробуваного і перевіреного способу висіву для великих норм добрив.

Spirit 600C можна використовувати і за класичної системи обробітку ґрунту за допомогою плуга, і за умов мінімального обробітку. У будь-якому разі слід звертати на якість підготовки поля, оскільки безпосередньо у стерню ця сівалка не висіває.
 
Як і інші машини компанії Väderstad, Spirit — це якісна, довговічна сівалка, яка не потребує високих витрат у процесі експлуатації. Конструкція розроблена таким чином, щоб витримувати точність висіву за високої швидкості. Усі частини сівалки, які працюють у землі, є рухомими та мають здатність копіювати контури поверхні поля, що підтримує стабільність руху основної рами. Великі центральні прикочувальні колеса, розміщені в шаховій послідовності, разом з їх великим розміром та висівними сошниками, з встановленими позаду колесами, забезпечують стабільність та точність висіву на високій швидкості. На додачу добре оптимізована прикочувальна частина, дозуюча система, зокрема, система висіву добрив, що розрахована на внесення навіть великих норм. Для цього на сівалках Spirit встановлюються висівні пристрої Fenix з електроприводом, що здатні рівномірно дозувати насіння незалежно від швидкості та норми висіву різних культур.
 
Регульоване притискне зусилля висівних сошників допомагає оптимізувати глибину висіву в різних умовах. Так, на легких ґрунтах встановлюється низьке притискне зусилля, а на важких — максимальне. Щоб гарантувати чіткість встановленої глибини на задану величину в конструкції, передбачено додаткове притискне зусилля на прикочувальні колеса. Вони чітко слідують за кожним сошником, що гарантує загортання насіннєвої борозни та створення оптимально контакту насіння з ґрунтом. Самі колеса виготовлено таким чином, щоб постійно підтримувати їх чистими від налипання землі. Крім того, відсутність тиску в шинах виключає можливість їх проколювання.

Horsch
Під час «Інтер Агро Комплекс 2015» головною «родзинкою» від компанії Horsch (Хорш) стала презентація нової серії посівних комплексів Focus TD, яка була представлена 6-метровою моделлю Focus TD 6. «Виробництво цієї моделі у цій же комплектації розпочалося 2015 року», — розповідає менеджер із продажу Західного регіону компанії ТОВ «РОПА Україна», яка є дилером техніки Horsh, Олександр Недошитко.
 
Посівний комплекс працює за технологією стрічкового обробітку ґрунту strip-till. Всю конструкцію машини умовно можна розділити на чотири робочих зони: 1 — зона обробітку ґрунту, 2 — зона вирівнюючих дисків, 3 — зона ущільнення ґрунту та 4 — зона висіву.
 
Першими в роботу вступають стійки TerraGrip з вузькими LD (loadisturbance) лапами. Вони, працюючи на глибину з 10 до 35 см, розпушують ґрунт під рядами сівби та звільняють зону росту кореневої системи культур від рослинних залишків, які розходяться у міжряддя. Водночас, відповідно до вимог, лапи дозовано вносять мінеральні добрива в нижній чи верхній горизонт. За несприятливих погодних умов (низької температури чи підвищеної вологості) добрива можна вносити змішаним способом, цебто розділити дозу на два потоки в пропорції 50:50. Кожна стійка розташована чітко навпроти колеса з проміжком у ряду 60 см одна від одної. З двох боків у цій зоні роботи посівного комплексу розташовано по одному диску-відбійнику, які попереджують утворення борозен між проходами агрегату.
 
«Після проходу лап зона проведення посіву лишається вільною, — підкреслив пан Олександр. — Ми маємо розрихлений ґрунт, внесені добрива під сівбу. І, що важливо, по проходженню лап волога знизу підтягується вгору, відповідно, сівба культур відбувається одразу в зволожений ґрунт».
 
За лапами працюють диски, які при сівбі колосових культур можуть використовуватися як вирівнюючі, при сівбі ріпаку — як гребенеутворюючі (для цього диски підіймаються), а в умовах підвищеної вологості — для закриття борозен.
 
Далі йдуть колісні ущільнювачі ґрунту діаметром 100 см, які не тільки підтримують необхідну глибину обробітку, а й забезпечують глибинне ущільнення ґрунту та відновлюють його капілярність.
 
І вже після цього в оптимально підготовлений, вологий, позбавлений рослинних решток, ґрунт точно в центр борозни сошники TurboDisc здійснюють сівбу культури. Головною особливістю цих сошників є їхня здатність копіювати мікрорельєф поля (до 15 см), що стало можливим через впровадження спеціального інтегрованого ролику. Це гарантує точної витримки заданої глибини висіву. Крім того, тиск на сошник регулюється, відповідно до умов, від 5 до 120 кг, отже, якісна сівба відбувається навіть за високої швидкості машини.
 
«Однією з переваг Focus TD 6 є те, що він може агрегатуватися шиною для висіву зернових культур з міжряддям 15 см, та шиною для висіву тих культур, які вимагають міжряддя 30 см. За такою технологією можемо вирощувати такі культури, як ріпак і соя. Крім цього, завдяки триточковій навісці висіваючої шини можна підключити висіваючу шину для пропасних культур. При цьому створюється 8 рядів із міжряддям 70 см, завдяки чому можна вирощувати соняшник і кукурудзу», — звернув увагу Олександр Недошитко.
 
Посівний матеріал і добрива подаються із двосекційного бункера загальним об’ємом 5000 л (2000:3000/40:60). Всі дані щодо робочого процесу сівалки відображаються у кабіні трактора на моніторі E-Manager. Focus TD 6 агрегатується з тракторами потужністю 300-400 к. с.

Цікавинки від KUHN
Генеральний спонсор цьогорічної виставки «ІнтерАГРО Комплекс» представив безліч цікавих знарядь для землеробства та тваринництва. Нижче ми зупинимося лише на деяких з них: пневматичних сівалках точного висіву Maxima 2, пневматичних посівних комплексах ESPRO та польових культиваторах 5635.
 
Широкозахватні сівалки високоточного висіву — так можна коротко охарактеризувати сівалки Maxima 2. В них поєднуються високі швидкість та точність посіву, що гарантує рівномірне проростання.
 
Рівномірний інтервал між рослинами та задана глибина відіграють велику роль у збільшенні врожайності кукурудзи, цукрових буряків, а також інших просапних культур. Міцний та безвідмовний висівний модуль є основним вузлом сівалок Maxima. Його мета — забезпечити відмінне розташування насінини у рядку незалежно від стану ґрунту, а також рівномірну глибину під час висіву будь-якої культури.
 
Цей висівний модуль розроблено для максимально зручного використання. У процесі розробки особливу увагу звертали ергономічній формі та простоті регулювань. Якщо порівняти роботу з іншими сівалками, тут налаштування займає зовсім небагато часу. Операторові не потрібно витрачати години для зміни параметрів агрегату.
 
Завдяки широкому вибору обладнання та типів рам модельний ряд цих сівалок дозволяє підібрати ідеальну техніку для висіву будь-яких культур на будь-якій площі, у тому числі і за мінімальною технологією.
 
Для досягнення великої точності кожний висівний диск збільшений у діаметрі. Це дозволяє збільшити кількість отворів, а відбір посівного матеріалу відбувається ретельніше, адже у насінин достатньо часу присмоктатись до отворів на диску без двійників та пропусків. Отже, Maxima 2 може працювати ще швидше.
 
Зернова сівалка ESPRO, яка нині користується великим попитом у Європі, цього року була показана в Україні в рамках демо-туру. Поєднання в одній сівалці невеликої потреби в потужності від трактора, високої продуктивності та неперевершеної точності висіву є дуже привабливим вирішенням. Ці три фактори були взяті за основу при розробці нового модельного ряду зернових сівалок ESPRO від KUHN.

Однією з причин того, з якою легкістю трактор тягне сівалку, є розташування вузьких, прямокутних у проекції прикочуючих коліс із почерговим зсувом на 20 см для запобігання хвилеподібному накопиченню грунту перед цими колесами, в той час як діаметр коліс 900 мм зменшує опір коченню. Завдяки цьому потреба сівалки в тяговому зусиллі становить лише 35 к. с. на 1 метр ширини або 200 к. с. на 6-метрову сівалку.
 
Спереду сівалки розташовані 2 ряди робочих дисків, які перемішують верхній шар із пожнивними рештками. За ними знаходяться згадані прикочуючи колеса, що вирівнюють та дещо ущільнюють ґрунт для забезпечення якісного посівного ложе з відмінним контактом насінини з ґрунтом та заданої глибини висіву.
 
Увігнуті диски діаметром 460 мм та товщиною 5 мм попарно монтуються на окремих осях, розташовуються під кутом як до горизонталі, так і до вертикалі, обробляючи поверхневий шар на глибину 5-8 см. Їхня загальна кількість дорівнює кількості рядків сівалки і, зокрема, для 6-метрової сівалки становить 40 дисків. Штанги, до яких кріпляться диски, монтуються до унікальної хрестоподібної рами через поліуретанові стрижні.
 
Завдяки спеціальному профілю рами кутове переміщення дисків із штангою призводить до стискання поліуретанових блоків без їх зсуву, сприяючи швидкому поверненню штанги з дисками в робоче положення після подолання перешкоди. Глибина роботи дисків легко та швидко регулюється за допомогою прокладок.
 
Дуже корисною особливістю сівалки ESPRO є простота регулювань та обслуговування. Так, ступицям дисків не потрібне технічне обслуговування, на висівній штанзі немає поворотних осей, що зношуються, а загальна кількість місць змащування становить 16 для 3-метрової та 21 для 6-метрової сівалок.

Польовий культиватор KUHN 5635 завдяки рамі з п'ятьма рядами лап виконує хорошу роботу за наявності великої кількості пожнивних залишків. Рівномірне по поверхні та глибині культивування лапами, розташованими в шаховому порядку, забезпечує ідеальний контакт насіння з ґрунтом. При цьому відстань між лапами є достатньою, аби уникнути забиття знаряддя пожнивними рештками.
 
Ексклюзивна плаваюча зчіпка дозволяє у будь-яких умовах підтримувати рівномірність глибини обробітку, швидко та плавно піднімаючи раму на нерівній місцевості, що забезпечує відмінну рівномірність сходів та їх рівномірне живлення, наприклад, водою. Рівномірна вегетація рослин у підсумку позитивно впливає на врожайність.
 
Крім того, слід відзначити самоустановлювальні копіювальні колеса, які є стандартним обладнанням на всіх секціях моделей із плаваючою зчіпкою і на бічних секціях моделей із самовирівнювальною зчіпкою. Поворотні копіювальні колеса усувають ризик утворення борозен і забезпечують рівномірний обробіток ґрунту на нерівних ділянках.
 
Крім цього, культиватор KUHN 5635 має нову конструкцію індикатора глибини, який дає більш наочний вигляд, що дозволяє легше виробляти регулювання. Індикатори глибини встановлюються як на центральній рамі, так і на бічних секціях. Це дозволяє здійснювати постійний контроль глибини по всій робочій ширині.

17bbffa263551ac879b30ab411df2d7c

 06 липня 2020
2 липня 2020 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №3775 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зниження ставки податку на додану вартість для молока та молочних продуктів».
2 липня 2020 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №3775 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зниження ставки податку на додану вартість для молока та молочних продуктів».
06 липня 2020
 06 липня 2020
Агрохолдинг HarvEast відправив на експорт першу партію жовтого гороху нового врожаю обсягом 9,9 тис. тонн.
Агрохолдинг HarvEast відправив на експорт першу партію жовтого гороху нового врожаю обсягом 9,9 тис. тонн.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Ціни на лохину залишаються на досить високому рівні, незважаючи на побоювання щодо значного падіння цін на ягоди через пандемію коронавируса та зниження купівельної спроможності населення.
Ціни на лохину залишаються на досить високому рівні, незважаючи на побоювання щодо значного падіння цін на ягоди через пандемію коронавируса та зниження купівельної спроможності населення.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Станом на 2 липня 2020 року, аграрії шести областей України (Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Донецької і Дніпропетровської) приступили до збирання зернових та зернобобових культур.
Станом на 2 липня 2020 року, аграрії шести областей України (Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Донецької і Дніпропетровської) приступили до збирання зернових та зернобобових культур.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Минулого тижня Єврокомісія прийняла рішення № 642/2010 встановити нульове імпортне мито на всі зернові культури, включаючи м'яку пшеницю, пшеницю дурум, жито, кукурудзу та сорго, яке набирає чинності з 3 липня 2020 року та діятиме до подальших змін.
Минулого тижня Єврокомісія прийняла рішення № 642/2010 встановити нульове імпортне мито на всі зернові культури, включаючи м'яку пшеницю, пшеницю дурум, жито, кукурудзу та сорго, яке набирає чинності з 3 липня 2020 року та діятиме до подальших змін.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Днями агрохолдинг «ТАС Агро» розпочав зернозбиральну кампанію 2020 року. Жнива стартували зі збору озимого ячменю у Південному кластері (Миколаївська область).
Днями агрохолдинг «ТАС Агро» розпочав зернозбиральну кампанію 2020 року. Жнива стартували зі збору озимого ячменю у Південному кластері (Миколаївська область).
06 липня 2020

Please publish modules in offcanvas position.