Трактори для серйозних викликів від ВФК

/ Механізація АПК / Середа, 22 березня 2017 16:09
Дмитро РАДІОНОВ
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Нещодавно в Луцьку відбулось урочисте святкування Дня працівника сільського господарства, в якому взяла участь «Волинська Фондова Компанія» (ВФК).

 

17 листопада в Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка близько 800 сільгоспвиробників регіону відзначили День працівника сільського господарства. Для кожного аграрія це виняткове свято, коли яскравіше відчувається належність до великої касти сільгоспвиробників, коли особливо відчутним стає нерозривний зв'язок із теперішніми та минулими поколіннями хліборобів, коли серце наповнюється гордістю за свою роботу, а крізь усі складності та численні клопоти на перший план виходить м'яка, дбайлива та ніжна любов до землі…

Цим святом починається період короткого відпочинку, під час якого підбиваються підсумки минулого сезону, плануються наступні кроки та відновлюються сили для подальшої роботи. Але в присутніх на заході аграріях відчувається не тільки бадьорість, веселість і розслаблення. Спілкуючись із колегами, сміючись над дотепними жартами, милуючись чарівними короваями та паляницями (такими промовистими символами гарного врожаю) на виставці-ярмарку, жодного з них не відпускає думка: за кілька тижнів 2016 рік із усіма його перемогами та поразками назавжди стане історією… А новий сезон, крім іншого, принесе нові складнощі, нові питання та виклики, в протистоянні з якими може значно допомогти сучасна техніка.

MF 8737: продовжуючи
історію успіху
Мабуть, саме тому виставлені ВФК на площі перед драмтеатром два потужні трактори корпорації AGCO користувалися чималим успіхом у присутніх аграріїв. Особливо це стосувалося цьогорічної новинки — флагмана нової серії тракторів Massey Ferguson 8737, яку від минулого покоління MF 8690 вирізняє низка корисних та цікавих впроваджень.

Перша новація MF 8737 — вдосконалений 6-циліндровий двигун AGCO POWER об'ємом 8,4 л, який видає до 370 к.с. максимальної потужності. Його головна особливість: максимально ефективне використання кожного граму палива. Отже, MF 8737, видаючи необхідну потужність, споживає ще менше пального, ніж прославлений своєю економністю MF 8690. Це стало можливим завдяки багатьом впровадженням. «Завдяки ефективному охолодженню в обмежений простір камери згорання подається ще більше повітря, отже, згорання кожного граму палива відбувається ще ефективніше», — звертає увагу директор департаменту збуту ВФК в Західному регіоні Олександр Покидюк. Разом із тим, трохи змінився дизайн капоту MF 8737, що прискорило відтік гарячого повітря від двигуна і поліпшило забір і подачу холодного повітря до основного радіатору.

Двигун MF 8737 оснащений системою EPM.

Від свого пращура (попередника) MF 8737 отримав безступеневу автоматичну трансмісію Dyna-VT, яка перетворює потужність двигуна на тягове зусилля без розриву потоку потужності та перерв у тязі. Вона працює разом із системою динамічного управління DTM, яка забезпечує мінімально можливі оберти двигуна, відповідно навантаження на трактор. DTM працює у діапазоні 1000-2100 об./хв., у межах якого оператор може задати верхній та нижній поріг для виконання тих чи інших операцій. Додає привабливості MF 8737 і керування диференціалом, який автоматично блокується і розблоковується тоді, коли це необхідно.

Ще одна «родзинка»: «У MF 8737 можна керувати жорсткістю переднього моста, залежно від типу робіт, — підкреслює Олександр Покидюк. — Це підвищило комфорт їзди, а, крім того, поліпшило притискне зусилля на передню вісь, відповідно, трактор має більше тягове зусилля». Водночас, завдяки передній підвісці QuadLink нова серія MF має плавний хід, поліпшену тягу і великий кут повороту.

На MF 8737 встановлюється двошвидкісний задній ВВП: 540Е/1000 об./хв. (при швидкості двигуна 1,577/1,970 об./хв.), або 1000/1000Е (1,970/1,605 об./хв.), а за потреби — ще й передній ВВП 1000 об./хв. (за 2036 об./хв.).

Крім іншого, нова серія MF цікава гідравлічною системою — продуктивність насоса в стандартній комплектації становить 205 л/хв. (6 задніх і 2 передніх гідровиходів), а також високою вантажопідйомністю задньої (до 12 т) та передньої (до 5,5 т) навісок. І, звичайно, привабливості йому додає нова кабіна з поліпшеною оглядовістю та підвищеною ергономікою.

«З моменту появи в Україні MF8690 добре зарекомендував себе у багатьох господарствах. MF 8737 має все необхідне, щоб продовжити цю історію успіху», — резюмує Олександр Покидюк.

Серйозний потенціал
Fendt 936 Vario
В серцях багатьох аграріїв лишився й Fendt 936 Vario. Однією з його особливостей є гідропневматична незалежна передня підвіска, яка оптимізує кут повороту коліс, а також завдяки автоматичній системі вирівнювання забезпечує однаковий хід підвіски з обох боків навіть за навантаження 8 т. Водночас, система стабілізації FSC автоматично дозволяє компенсацію між правою та лівою сторонами.Fendt 936 Vario обладнано двигуном обємом 7,8 л з номінальною потужністю 265/360кВт к.с., які досягаються вже при 2100 об./хв.

Тут варто відзначити систему впорскування палива Common Rail, яка оснащена трьома паливними насосами. Завдяки цьому відбувається рівномірна подача пального, досягається ефективне його згорання і, як наслідок, забезпечується відчутна економія. Та найвизначнішою особливістю Fendt 936 є його безступенева механічно-гідравлічна трансмісія Vario. На транспортних операціях переважає механічна складова, а під час виконання польових робіт — гідравлічна. Завдяки цьому економиться паливо. Цьому значно сприяє і система TMS, яка автоматично синхронізує оберти двигуна та передаточне число трансмісії.

Fendt 936 Vario оснащений переднім і заднім ВВП, які працюють зі швидкостями 1000 об./хв. та 540/540Е/1000/1000Е об./хв.

Також підкупає і гідравлічна система Fendt 936 Vario з гідронасосом продуктивністю 205 л/хв. Її характерною рисою є роздільна масляна ванна: окрема для гідравліки, окрема для коробки передач. Завдяки такому рішенню підвищується ресурс коробки передач, адже її олива не перемішується і не забруднюється іншими оливами, а, крім того, це дозволяє заощадити час при агрегатуванні трактора із різними знаряддями. Вантажопідйомність задньої навіски становить 11,8 т, а передньої — 5,5 т.

Чи варто казати, що кабіна Fendt 936 Vario вирізняється гарною оглядовістю, високим рівнем ергономіки, зокрема, зручним розташуванням органів управління?

Невпинний розвиток ВФК
Сучасна техніка, звісно, може допомогти в розв’язанні проблем, зменшити витрати, підвищити продуктивність певних робіт... Але зрозуміло: без надійної компанії-партнера, яка б забезпечила якісний сервіс та оперативне постачання запасних частин, — це не можливо. Такій великій цікавості аграріїв до представлених на святі тракторів значною мірою посприяла позитивна репутація ВФК, яку компанія здобувала (і продовжує здобувати) впродовж 23 років свого існування на ринку. Про це свідчить довготривала співпраця ВФК із корпорацією AGCO, а більше той факт, що «Далеко не всі компанії у світі, які продають техніку AGCO, мають право одночасно представляти та обслуговувати бренди Fendt і Massey Ferguson. Проте на сьогодні ВФК виборола це право». При цьому ВФК постійно розвиває сервіс та поліпшує забезпечення запасними частинами.

Коментарі
 
Валентин ЧЕРНЕЦЬКИЙгенеральний директор СТОВ «Ратнівський аграрій» (Ратнівський р-н, Волинська обл.)
 Ми працюємо з ВФК майже від моменту нашого заснування — 5 років. Все почалось з обслуговування тракторів Challenger та придбання ґрунтообробної техніки Atlas, яку, до речі, ми рекомендуємо всім нашим колегам. У співпраці приємно те, що ВФК не стоїть на місці, а постійно розвивається і відкриває додаткові, досить потужні сервісні центри, зокрема в Луцьку. Для нас головне не тільки придбати одиницю техніки — надзвичайно важливо, щоб був надійний сервіс і надійні партнери в плані обслуговування її. Бажаю ВФК розвиватись так само потужно, як сьогодні. Вони нормальні козаки і хороші партнери.

Іван СМІТЮХзасновник СТОВ «Імені Лесі Українки» (Ковельський р-н, Волинська обл.)
 Ми довго і плідно спів­працюємо з ВФК. Це добра компанія, де чуйно реагують на наші зауваження, і щоразу продають нам кращу техніку. Маємо від них декілька тракторів і комбайнів Massey Ferguson та Challenger, а також доволі гарні культиватори Agrisem. На запити про сервіс у ВФК реагують як діти до доброго батька: «Алло — і вже біжать». Так само і з запасних частин. Але найоптимальніші для нас: у ВФК найкращі ціни в усій Україні.

«Волинська фондова компанія»
43006, м. Луцьк, вул.Вахтангова,16
Безкоштовні телефонні лінії:
0800 21-11-99 (Продаж техніки)
0800 21-11-88 (Продаж запчастин)
0800 21-11-22 (Сервісне обслуговування)
* Дзвінки зі стаціонарних та мобільних 
телефонів у межах України безкоштовні
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

svidome

 25 листопада 2020
Зміни в нормативно грошової оцінки земель стосуються процедури проведення оцінки землі, але не зачіпають самого розміру оцінки.
Зміни в нормативно грошової оцінки земель стосуються процедури проведення оцінки землі, але не зачіпають самого розміру оцінки.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада, урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше ніж 360 тис. т сільгосппродукції.
Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада, урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше ніж 360 тис. т сільгосппродукції.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Ситуація щодо виконання форвардних контрактів на зерновому ринку складна і досі критична. Активізацію судових процесів за невиконання контрактів можна очікувати з середини грудня.
Ситуація щодо виконання форвардних контрактів на зерновому ринку складна і досі критична. Активізацію судових процесів за невиконання контрактів можна очікувати з середини грудня.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Сівба просапних з PRECISION PLANTING дозволяє отримати додаткову тонну врожаю з гектара.
Сівба просапних з PRECISION PLANTING дозволяє отримати додаткову тонну врожаю з гектара.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Озимі зернові культури на більшості посівних площ в Україні припинили вегетацію в хорошому і задовільному стані.
Озимі зернові культури на більшості посівних площ в Україні припинили вегетацію в хорошому і задовільному стані.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Українські аграрії з початку нового маркетингового року (МР, липень 2020 – червень 2021), станом на 23 листопада, експортували 66,6 тисячі тонн борошна, що у 2,2 рази менше, ніж на цю ж дату роком раніше.
Українські аграрії з початку нового маркетингового року (МР, липень 2020 – червень 2021), станом на 23 листопада, експортували 66,6 тисячі тонн борошна, що у 2,2 рази менше, ніж на цю ж дату роком раніше.
25 листопада 2020

Please publish modules in offcanvas position.