«Волинська Фондова Компанія» — 24 роки успіху

/ Механізація АПК / Четвер, 13 квітня 2017 16:05
Ілля ЧОРНИЙ
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
16 грудня у Луцьку відбулась масштабна патріотична подія — премія «Люди року -2016. Волинь» у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ ст.», яка визначає тих, хто зробив великий внесок у захист і розвиток України. В номінації «Агродилер року» почесну відзнаку отримала «Волинська Фондова Компанія».

 

Промовистий символ
Того вечора увагу багатьох людей у центрі Луцька привернуло незвичне явище: перед входом до Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка не очікувано з’явилися два новеньких трактори — Massey Ferguson 8737 та Fendt 936 Vario. Одні лише кидають здивовані погляди на таку незвичну для міста техніку і біжать далі по своїх справах; інші, не вірячи, що такі красені дійсно працюють на українських полях, не можуть намилуватися потужними машинами; а деякі, хто не з чуток знайомий з аграрною сферою, уважно оцінюють представлені машини та жваво обговорюють їхні характерні риси з колегами.

Так, коло Massey Ferguson 8737 (який ще під час «Інтер Агро 2016» заінтригував не одного сільгоспвиробника) головною темою розмов стала визначна перевага новинки — низька витрата пального, яка є ще меншою, ніж у прославленого своєю економністю MF 8690. Конструктори це досягли завдяки цілому пакету впроваджень. Перше з них — вдосконалений двигун AGCO POWER об'ємом 8,4 л, максимальною потужністю 370 к.с. (за 1950 об./хв.). Особливо цікавим цей агрегат робить поєднання кількох інноваційних технологій: ІІІ покоління селективного каталітичного відновлення SCR, рециркуляції вихлопних газів EGR, каталізатора окислення дизелю (DOC) та модернізованого триступеневого пакету охолодження CYCLAIR, завдяки якому до камери згорання подається ще більше повітря, відтак, досягається ефективніше згорання палива.

Заощадити «копійку» на паливі допоможе і система EPM, яка автоматично вмикається під час високих навантажень на польових і транспортних операціях, підвищуючи потужність трактора до 400 к.с. (за 1600 Нм). Ще однією «фішкою» новинки, яка не лишилася без уваги присутніх, є безступенева автоматична трансмісія Dyna-VT, швидкості в якій перемикаються без розриву потоку потужності. Однією з її головних переваг є система динамічного управління DTM, що відповідно до навантаження забезпечує мінімально можливі оберти двигуна. Для більш ефективної передачі тягового зусилля на ґрунт у MF 8737 є можливість регулювання жорсткості переднього мосту з урахуванням типу робіт.

Жваве обговорення велося й коло Fendt 936 Vario. Він оснащений двигуном Deutz об'ємом 7,8 л, який видає до 360 к.с. (за 1900 об./хв.). Визначною особливістю тут є система Common Rail, яка рівномірно подає паливо до камери згорання під тиском 2000. Економії пального сприяє і безступенева трансмісія Vario: гідравлічна складова переважає під час польових операцій (що знижує витрату пального), а зі зростанням швидкості на транспортних роботах підвищується частка механічної складової. Fendt 936 Vario відомий і своєю здатністю продукувати велике тягове зусилля, чому значно посприяла гідропневматична незалежна передня підвіска. До речі, вона оснащена автоматичною системою вирівнювання, яка забезпечує однаковий хід підвіски з обох боків за навантаження до 8 т.

Чимало розмов крутилося і навколо масляної ванни Fendt 936 Vario, яка окрема для коробки передач, окрема для гідравліки. Таке рішення збільшує ресурс трансмісії (адже олива трактора не забруднюється і не перемішується з іншими) та скорочує час для агрегатування з іншою технікою.

Потужні, продуктивні, вигідні в експлуатації — ці трактори є добрими помічниками в господарствах. Але тут, у Луцьку, вони є не просто знаряддями — це символ невпинного розвитку, чесної праці та мирного неба над головою. А, крім того, ще й інструмент, за допомогою якого будується нова, успішна Україна.

Будуючи Україну
«Будуємо Україну. Будуємо майбутнє» — ці слова є гаслом масштабної патріотичної події, премії «Люди року -2016. Волинь», яка вечором 16 грудня зібрала в драмтеатрі близько півтисячі гостей з усього регіону. В рамках заходу почесними відзнаками нагородили ветеранів АТО, капеланів, волонтерів, простих громадян, мужність яких врятувала людей під час надзвичайних ситуацій… — героїв, подвиги яких надихатимуть наступні покоління українців. Разом із захисниками нагороди отримали і представники низки компаній, які впродовж багатьох років попри складні умови розвивають економіку України: поширюють у державі світові правила гри бізнесу, створюють робочі місця, залучають нові технології, поглиблюють співпрацю з іншими країнами тощо. Ясна річ, що тут не могли не відзначити робітників аграрного сектору.

Так, нагороди в номінації «Аграрій року» за значні досягнення у сільському господарстві був удостоєний голова СТОВ «Романів» (Луцький р-н, Волинська обл.) Віталій Заремба. «Ця нагорода відзначає діяльність сотень людей, які пліч-о-пліч працюють зі мною. Без їхньої роботи нічого не було б, — наголошує він. — Хочу щиро подякувати всім своїм соратникам по цеху, людям, довіру яких ми намагаємось виправдовувати результатами на цій землі, родині та друзям. Ця нагорода є свідченням того, що продовжується активна робота. Хто зупинився, той відстав — це добре розуміють сільгоспвиробники. У зростанні не можна зупинятися, не можна концентруватись тільки на забезпеченні життєдіяльності підприємства, бо за цим, як правило, наступає крах. 2016 року ми досягли певного максимуму за більшістю показників: від урожайності культур до продуктивності худоби. На сьогодні стоїть питання, які технології потрібно привносити для забезпечення європейського рівня розвитку».

Проте впровадити новітні технології у господарстві неможливо без надійної компанії-партнера, яка б не тільки продала інноваційні розробки господарству, а й навчила правильно їх використовувати та забезпечила швидкий і якісний супровід. Для багатьох господарств України таким партнером уже багато років є «Волинська Фондова Компанія» (ВФК), яка була відзначена нагородою у номінації «Агродилер року».

24 роки успіху
«Ця нагорода є символом наших досягнень, — зазначає генеральний директор ВФК Олександр Спященко. — Але найголовнішим надбанням за всі 24 роки діяльності на ринку є довіра та повага наших клієнтів. Ми здобуваємо їх щодня, пропонуючи аграріям якісні рішення, які дадуть їм можливість скоротити витрати і примножити прибутки, забезпечуючи їх надійним сервісним обслуговуванням і швидкою доставкою запчастин. Головний пріоритет ВФК — здобутки та успіхи наших клієнтів, заради яких ми працюємо на вихідних і в святкові дні, а якщо в клієнта виникли проблеми — можемо зробити відстрочку виплат».

Не менш важливо й те, що ВФК не стоїть на місці, а розвивається разом зі своїми клієнтами. «Так, з 2011 року ми є офіційними дистриб’юторами техніки корпорації AGCO, завдяки чому аграрії мають доступ до широкого спектру сучасної та якісної техніки: від ґрунтообробних знарядь до комбайнів, — звертає увагу комерційний директор ВФК Юрій Голіков. — Стати дилером AGCO не просто, але втримати дилерство ще важче, адже ми маємо постійно відповідати високим стандартам корпорації». Про те, що ВФК це добре вдається, яскраво свідчать довгі роки співпраці, і нові регіональні філії під продажі техніки AGCO у Житомирі та Хмельницьку, і представлені нею коло входу до театру трактори. «Адже далеко не всі компанії у світі, які продають техніку AGCO, мають право одночасно представляти та обслуговувати бренди бренди Challenger, Fendt і Massey Ferguson. Проте на сьогодні ВФК виборола це право», — наголошує директор із маркетингу AGCO в Східній Європі Антон Костирко.

Але все це неможливо було б досягти без дієвої сервісної мережі, яку ВФК не втомлюється вдосконалювати. Так, зокрема, 1 липня 2016 року було врочисто відкрито оновлений сервісний центр у центральному офісі ВФК (вул. Вахтангова 16, м. Луцьк) площею 300 м², який відповідає світовим стандартам і дозволяє одночасно обслуговувати до 5 одиниць техніки. «Та основним капіталом і головною цінністю нашої компанії є кваліфіковані спеціалісти, які можуть працювати з сучасною технікою», — підкреслює Олександр Спященко.

На їхній розвиток ВФК не шкодує ресурсів. «Ми навчаємо і в Україні, і закордоном, відправляючи за власний кошт фахівців на заводи компаній-виробників техніки в країни ЄС, — звертає увагу начальник відділу сервісу ВФК Михайло Мушинський. — При цьому допуск до окремих брендів інженери отримують тільки після проходження сертифікованого навчання. Більшість наших сервісних працівників має багаторічний досвід роботи, але ми також беремо і навчаємо молодих спеціалістів. Разом із тим, для оперативнішого реагування штат сервісних інженерів значно збільшився».

Важливою перевагою ВФК є оперативність доставки запасних частин. «З наших складів, які є в кожній філії ВФК, ми здатні доставити запчастини в строк день-у-день, або максимум «сьогодні-завтра», — підкреслює заступник генерального директора ВФК Валерій Дудар. — На складах завжди є основні запчастини. При цьому ми збільшуємо їхню номенклатуру».

Резюмуючи…
«До ВФК ми ставимося з дуже великою повагою, — підсумовує Віталій Заремба. — Поки що не здійснювали великих транзакцій, але навіть зараз на сцені перекинулися кількома словами щодо наступних спільних кроків діяльності. Ми перебуваємо поруч і добре знаємо один одного на рівні провідних співробітників. Я думаю, що у нас попереду ще багато спільних і плідних років».
 
«Волинська фондова компанія»
43006, м. Луцьк, вул.Вахтангова,16
Безкоштовні телефонні лінії:
0800 21-11-99 (Продаж техніки)
0800 21-11-88 (Продаж запчастин)
0800 21-11-22 (Сервісне обслуговування)
* Дзвінки зі стаціонарних та мобільних 
телефонів у межах України безкоштовні
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

svidome

 25 листопада 2020
Зміни в нормативно грошової оцінки земель стосуються процедури проведення оцінки землі, але не зачіпають самого розміру оцінки.
Зміни в нормативно грошової оцінки земель стосуються процедури проведення оцінки землі, але не зачіпають самого розміру оцінки.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада, урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше ніж 360 тис. т сільгосппродукції.
Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада, урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше ніж 360 тис. т сільгосппродукції.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Ситуація щодо виконання форвардних контрактів на зерновому ринку складна і досі критична. Активізацію судових процесів за невиконання контрактів можна очікувати з середини грудня.
Ситуація щодо виконання форвардних контрактів на зерновому ринку складна і досі критична. Активізацію судових процесів за невиконання контрактів можна очікувати з середини грудня.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Сівба просапних з PRECISION PLANTING дозволяє отримати додаткову тонну врожаю з гектара.
Сівба просапних з PRECISION PLANTING дозволяє отримати додаткову тонну врожаю з гектара.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Озимі зернові культури на більшості посівних площ в Україні припинили вегетацію в хорошому і задовільному стані.
Озимі зернові культури на більшості посівних площ в Україні припинили вегетацію в хорошому і задовільному стані.
25 листопада 2020
 25 листопада 2020
Українські аграрії з початку нового маркетингового року (МР, липень 2020 – червень 2021), станом на 23 листопада, експортували 66,6 тисячі тонн борошна, що у 2,2 рази менше, ніж на цю ж дату роком раніше.
Українські аграрії з початку нового маркетингового року (МР, липень 2020 – червень 2021), станом на 23 листопада, експортували 66,6 тисячі тонн борошна, що у 2,2 рази менше, ніж на цю ж дату роком раніше.
25 листопада 2020

Please publish modules in offcanvas position.