Обприскувачі з гідроамортизаторами

Обприскувачі з гідроамортизаторами

/ Механізація АПК / П'ятниця, 22 березня 2019 14:57

Обприскувачі з гідроамортизаторами та заднім розподілом робочого розчину актуальні для тих аграріїв, що працюють з високостебельними сільгоспкультурами.

Серед складових технології вирощування сільськогосподарської продукції захист посівів посідає одне з ключових місць. Відповідно використання обприскувачів стає важливим елементом. Розкажемо про кілька моделей відомих машин, зокрема Hardi Alpha evo, Technoma Laser, John Deere R4000.

 

Моторні обприскувачі HARDI Alpha evo

До переваг моделей сімейства Alpha evo відносять баланс між передньою і задньою частинами машини, низьку загальну масу, що забезпечує можливості його роботи в різних польових умовах. Кліренс машини від 120 до 165 см дозволяє обробляти низькі та високі сільськогосподарські культури, наприклад кукурудзу і соняшник. Кабіна EvoCab із тристояковим дизайном забезпечує оглядовість оператору на більш ніж 320° навколо обприскувача. Вона обладнана системою надлишкового тиску, пиловою, аерозольною і паровою фільтрацією для захисту механізатора, що задовольняє вимогам класу 4.

01 02 392 393 86 11

Пневмопідвіска FloatRide має стандартну пружинну підвіску. Це забезпечує стабілізацію штанги і підтримує баланс на великих схилах полів. Двигун Deutz Stage IV/Tier 4 є шестициліндровим із водяним охолодженням, турбонаддувом і охолодженням вихлопних газів у процесі їх рециркуляції. Охолодження двигуна і вихлопних газів (EAT) оптимізовано для забезпечення ефективності всієї системи охолодження та забезпечує мінімальне споживання палива і, відповідно, знижені загальні експлуатаційні витрати. Штанга ALU boom має ширину 24–44 м. Конструкція алюмінієвої штанги ALU boom складається із 4 або 5 труб, і має триплоскостну структуру. А стійкий до корозії профіль має внутрішні ребра, що збільшують міцність штанги.

 

John Deere R4000

Моделі обприскувачів John Deere серії R4000 відрізняються продуктивністю на посівах малих, середніх і великих фермерських господарств. Інтуїтивне управління, продумані рішення для економії часу і грошей, точність внесення — це інтегровано в останні технології John Deere. Щоб допомогти аграріям обробити більше гектарів за менший період часу, всі заявлені виробником п’ять моделей відповідають різним потребам щодо потужності, продуктивності, робочої ширини і обсягом основного бака для розчину. Найчастіше терміни внесення пестицидів обмежені, і оператору доводиться працювати понаднормово, а для підтримки комфортних умов протягом усього робочого дня використовується шумоізольована кабіна.

01 02 392 393 86 22

Дисплей GreenStar 3 2630 має командний центр Command­Center, всі системи точного землеробства John Deere інтегровані і доступні на моніторі GreenStar 3 2630 з підтримкою ISOBUS, високою роздільною здатністю, діагоналлю 10»/25,4 см і приймачем StarFire 3000. Монітор на кутовий стійці, обладнаний зручним сенсорним екраном, на який виводиться основна інформація про машину, поставляється з польовою документацією, приписами на основі карт і можливостями картування на екрані. Завдяки використанню декількох робочих столів (вікон), наявності входів для інформації із відеокамер, блокування доступу і функції польового локатора оператор може виконувати свою роботу максимально ефективно.

 

Technoma Laser

Моторні обприскувачі Technoma Laser 2540/3240/­4240/5240 із заднім розташуванням стрілових систем мають переднє розміщення розпилювальної штанги. Регулювання ширини колії машини залежить від величини дорожнього просвіту і можливостей гідросистеми, будучи механічною або гідравлічною. Для кліренсу 140 см варіанти механічної (гідравлічної) зміни колії регулюються у діапазонах: 225–230 см, 225–270 см або 225–290 см (245–290). А для дорожнього просвіту 169 см (механічне): 225–243 см, 225–285 см або 340–305 см. При цьому виняткова маневреність обприскувача досягається завдяки трикутній шарнірній конструкції задньої підвіски. А оператор, крім використання «крабової ходи» (бічного ходу), може управляти як двома, так і всіма чотирма колесами. При цьому управління двома колесами, яке зазвичай використовується після переведення пульверизатора в транспортний режим, стає можливим після фіксації гідрозамками задніх коліс. А система управління самохідного агрегату переводиться у режим круїз-контролю, який істотно полегшує оператору підтримку високої швидкості пересування машини автомобільними шляхами.

01 02 392 393 86 3

У центрі системи обприскування знаходиться відцентровий насос Omega з великою продуктивністю (550 л/хв.), у якого зберігаються стабільні обороти двосекційної турбіни, незалежно від оборотів коленвалу 200-сильного двигуна Deutz 7.2 л (Р6; Common Rail; nom 147 кВт: EU Stage IIIA) у діапазоні від 700 до 2500 хв-1. Систему автоматичної підтримки висоти штанги можна вибрати з трьох адаптованих до обладнання обприскувачів: Trimble, Topcon NORAC або Raven. Однак у базовій комплектації використовуються системи Slant Control із двома сенсорами на двох кінцях штанги (без змінної геометрії) шириною до 28 м, на відносно рівній поверхні і з невеликим ухилом.

Переваги режиму Boom Control: функціонує за підтримки робочої швидкості до 30 км/ год; забезпечує наземну та рослинну опорну функцію (визначення висоти за рівнем землі або зростальної біомаси); у версії Total Control є пропорційний гідроклапан для швидкого і плавного спрацьовування; можливість переходу в автоматичний режим обліку похилої смуги на схилі.

 

Олексій МАХОВИЙканд. техн. наук
спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 15 липня 2019
У п’ятницю, 12 липня, у Мінагрополітики відбулося засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва, під час якого обговорено стан підготовки нормативно-правових актів відповідно до Закону України № 2496-VIII «Про основні принцип та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який вводиться в дію 2 серпня цього року.
У п’ятницю, 12 липня, у Мінагрополітики відбулося засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва, під час якого обговорено стан підготовки нормативно-правових актів відповідно до Закону України № 2496-VIII «Про основні принцип та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який вводиться в дію 2 серпня ...
15 липня 2019
 15 липня 2019
Сьогодні, 15 липня, заводу «Ельворті» виповнюється 145 років з моменту заснування. За час свого існування компанія стала провідним виробником сільгосптехніки на території України.
Сьогодні, 15 липня, заводу «Ельворті» виповнюється 145 років з моменту заснування. За час свого існування компанія стала провідним виробником сільгосптехніки на території України.
15 липня 2019
 15 липня 2019
Поточного тижня в Україні на ринку картоплі спостерігається зростання цін. 
Поточного тижня в Україні на ринку картоплі спостерігається зростання цін. 
15 липня 2019
 15 липня 2019
Нові вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів набули чинності в Україні 12 липня.
Нові вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів набули чинності в Україні 12 липня.
15 липня 2019
 15 липня 2019
Група виробників Запорізької області, що вирощують болгарський перець, об’єднались задля створення спільної великої партії товару. 
Група виробників Запорізької області, що вирощують болгарський перець, об’єднались задля створення спільної великої партії товару. 
15 липня 2019
 15 липня 2019
Про стан і перспективи вітчизняного виробництва свіжої фруктової і ягідної продукції, а також її поставок за кордон ішлося під час нещодавньої прес-конференції на тему «Підсумки експорту свіжих фруктів і ягід 2018-2019. Прогноз врожаю (і українського експорту) на сезон 2019-2020», яка відбулась у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», що в Києві.
Про стан і перспективи вітчизняного виробництва свіжої фруктової і ягідної продукції, а також її поставок за кордон ішлося під час нещодавньої прес-конференції на тему «Підсумки експорту свіжих фруктів і ягід 2018-2019. Прогноз врожаю (і українського експорту) на сезон 2019-2020», яка відбулась у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», ...
15 липня 2019

Please publish modules in offcanvas position.