CLAAS - вибір сьогодення

/ Механізація АПК / Четвер, 01 липня 2010 22:51

Довіра клієнтів - передусім. Цей принцип упродовж багатьох років є визначальним у роботі німецької компанії CLAAS. Будучи орієнтованою на інтереси партнерів, компанія завойовує незаперечний авторитет та досягає значних успіхів в аграрному бізнесі.

Ринок сільськогосподарської техніки на сьогодні надзвичайно насичений. В Україні, зокрема, представлено десятки різних вітчизняних і зарубіжних компаній. І всі вони як одна переконують українських аграріїв у своїй «правильній» ідеології, спрямованій насамперед на покупця. Проте досить часто за такими солодкими обіцянками криється гірка правда, яка заводить у глухий кут і без того обтяженого проблемами вітчизняного селянина. Тому й останніх можна зрозуміти за їхню прискіпливість під час вибору дилера тієї чи іншої компанії-виробника. Ідеологія ж компанії CLAAS полягає у ефективній співпраці з клієнтами, прозорих ділових та партнерських відносинах, які є запорукою двостороннього успіху.
Історія заводу CLAAS сягає у далекі 20-ті роки ХХ ст. Саме тоді було визначено напрям діяльності, якому компанія слідує протягом багатьох років. І хоча часи змінюються, а технологічний прогрес не стоїть на місці, CLAAS як і раніше випускає продукт, який акумулює у собі попередній досвід, при цьому відповідаючи всім сучасним вимогам.
Географія діяльності компанії уже давно вийшла за межі Німеччини, відповідно техніку CLAAS можна побачити на полях майже усіх країн світу. Україна як держава, котра завжди вабила до себе інвесторів своєю сільськогосподарською галуззю, не залишилася поза увагою німецького виробника. І ось уже протягом майже 20 років українські аграрії мають нагоду долучитися до світової спільноти шанувальників продукції CLAAS.
-- Наша робота в Україні розпочалася на початку 90-х років минулого століття, -- розповідає регіональний директор по Україні Томас КЛАУССНІТЦЕР. -- Звичайно, за цей час багато чого змінилося і у світі, і у державі, проте наша філософія залишається незмінною: CLAAS -- сімейне підприємство, і всі наші клієнти є членами цієї великої родини. В першу чергу ми орієнтуємося на нашого споживача, тому всі дослідження і розробки, які виконуються на заводі, базуються на побажаннях клієнтів. Ними сьогодні є великі і середні підприємства з різними умовами праці. Індивідуальний підхід та прозорість у відносинах є запорукою успіху. Тому встановлюючи контакт з потенційними клієнтами, ми намагаємося забезпечити ефективну співпрацю, яка має базуватися  на взаємній довірі.
 
-- CLAAS пропонує українцям висококласну техніку, -- продовжує розповідь Томас Клаусснітцер, -- але жоден споживач не погодиться на співпрацю з виробником, який не пропонує вигідних умов фінансування, не гарантує належного сервісу і постачання необхідних запчастин, не проводить навчання. Продати і забути -- не наш метод! В Україні CLAAS представлений через мережу дилерів, які, власне, й надають нашим клієнтам повний спектр послуг.  
«Трьома китами» CLAASв Україні є 8 фірм-дилерів: «ТМІ», «Конкорд», «Приватлізинг», «Лан», «Ерідон-Тех», «Агротехсоюз», «Цепелін-Україна» і «Технополіс». Це достатня кількість партнерів, які своєю діяльністю охоплюють всю територію України. Адже важливим є результат роботи, а не кількість представників. З кожним із дилерів співпраця розпочиналася по-своєму і в різні роки, проте спільні завдання об’єднали усіх в одну команду. Бути дилером CLAAS-- нелегке завдання. CLAAS висуває жорсткі вимоги щодо кваліфікації спеціалістів, розташування дилерських центрів, обладнання сервісних майстерень та складів запчастин, щороку проводить перевірку в усіх напрямах роботи дилера та координує усі служби, адже відповідальність за задоволення або скаргу клієнта в кінцевому результаті несе CLAAS.
-- Ми надзвичайно багато уваги приділяємо навчанню, -- говорить Томас Клаусснітцер. -- Оскільки для нас конче важливо, щоб нашу техніку представляли кваліфіковані спеціалісти, які можуть надавати комплексні послуги: як з продажу, так і з обслуговування. Усі дилери проходять навчання у CLAASACADEMY («КЛААС-Академії») у Німеччині, яка створена спеціально для підвищення кваліфікації наших співробітників і партнерів. Тому, звертаючись до нас, сільгоспвиробник отримує не тільки якісний продукт, а й професійну підтримку фахівців. Крім того, обізнаним буде і сам клієнт: підписуючи протокол про отримання машини, механізатор проходить вступний навчальний курс, проведений спеціалістом дилера CLAAS.
Оскільки Україна -- аграрна держава, вона привертає увагу великої кількості зарубіжних компаній, які пропонують свої продукти та технології. Проте конкуренції компанія CLAAS не боїться, а навпаки, підходить до цього питання філософськи.
-- Взагалі я вважаю, що конкуренція є добрим стимулом у роботі, -- вважає регіональний директор CLAAS по Україні. -- Це змушує не розслаблятися і постійно йти в ногу з часом. У нас здорова конкуренція з іншими компаніями, ми поважаємо один одного і працюємо кожен у своєму сегменті. А також це допомагає постійно вдосконалюватися і тримати руку на пульсі життя.
Все б було добре, якби ціни на техніку так не кусалися. Вітчизняному сільгоспвиробнику на сьогодні досить скрутно придбати новий агрегат. Тим більше коли банківська система припинила кредитування.
-- Ми виробляємо техніку на різний смак і будь-який гаманець. Тому кожен для себе може обрати необхідне. Крім того, ми налагодили співпрацю з деякими українськими банками і лізинговими компаніями, з якими розробили спільну стратегію розвитку та разом готуємо фінансові програми для покупців. І звичайно ж, CLAAS, дбаючи про інтереси свого клієнта, постійно пропонує систему сезонних знижок при купівлі техніки. І судячи з останніх даних, український аграрій, якщо того захоче, знайде кошти для придбання машини. Позаяк це вигідне інвестування у виробничий процес.
І справді, вигідні капіталовкладення в аграрному бізнесі -- справа важлива, проте після фінансової кризи питання дещо втратило свою актуальність, оскільки нині на порядку денному вітчизняного сільгоспвиробника стоїть завдання вижити у досить складних умовах.
-- Звичайно, ми в Німеччині теж відчули наслідки світової кризи, -- говорить Томас Клаусснітцер. -- Проте ми знаємо великий потенціал України, і, повірте, тут є над чим працювати. Взагалі я розрізняю кризу сільськогосподарську і загальну. І на мій погляд, український агропромисловий комплекс досить непогано пережив цей період. Цьому сприяли високі врожаї останніх двох років. А світ знає Україну як надійного експортера зернових культур, таким чином, майбутнє є, і воно залежить від українців.
Слова пана Томаса вселяють надію, адже Україна і справді тривалий час мала репутацію житниці Європи. І дуже хотілося б, аби криза, про яку так багато говорилося, стала уроком для українських аграріїв, на долю яких постійно випадають історичні чи політичні перипетії, можливо, таким чином, загартовуючи їх до різних проблем. А компанія CLAAS допомагатиме долати труднощі й буде добрим стимулом у досягненні високих показників урожайності.
 
Коментар
Борис ЩЕРБИНА, голова правління ЗАТ «Нива Плюс»
В Ічнянському районі на Чернігівщині на 5500 га ми вирощуємо різні культури, відповідно для цього необхідна високоефективна техніка. Широкий асортимент машин, який, здавалося б, відкриває чимало можливостей перед вітчизняним аграрієм, на сьогодні коштує великих грошей. Тому доволі важко обрати потрібне і ще й за помірну ціну. Під час вибору слід ураховувати різні фактори: і репутацію компанії-виробника, і відгуки споживачів, і умови, на яких реалізується техніка, і обов’язково -- методи співробітництва.
З компанією CLAAS ми познайомилися у 1997 року, придбавши у ТОВ «Агротехсоюз» комбайн DOMINATORMEGA208. І не розчарувалися – машина виправдала всі наші сподівання. З того часу і почалося співробітництво. Нам приємно працювати з досвідченими спеціалістами: хоча інженери «Агротехсоюзу» - зовсім  молоді хлопці, але їхня обізнаність у техніці просто вражає! Звичайно, не буває техніки, яка б взагалі ніколи не виходила з ладу, не існує нічого довічного. І техніка CLAAS не є винятком – інколи трапляються поломки. І саме тут по-справжньому оцінюється надійність партнера, його готовність прийти на допомогу і вирішувати ті чи інші проблеми у найкоротші терміни. І навіть коли затримується поставка запчастин (вулкан і нам трохи нашкодив…), дилер CLAAS не вимкнув телефон: приїхали і разом шукали вихід із ситуації. Такі моменти не залишаються непоміченими і відіграють важливу роль у прийнятті наступних рішень про вибір партнера та постачальника техніки.
Сьогодні ми виживаємо за рахунок молочної галузі: у господарстві утримуємо поголів’я у 820 дійних корів, а до нового року плануємо додати ще 200. Тож годуємо тварин якісно, і для заготівлі кормів вирішили не шкодувати коштів, адже відомо: «скупий платить двічі». Останнім часом придбали кормозбиральний комбайн JAGUAR і весь ряд машин «зеленої лінії» від CLAAS. Щодня від стада здаємо 15 т молока. За ці кошти і купуємо сучасну техніку.
Минулої осені у господарстві з’явився новачок -- трактор CLAASXERION 3300, який у роботі заміняє чотири ХТЗ. Я б сказав, що завдяки своїй багатофункціональності він не має рівних серед собі подібних. Трактор демонструє максимальну силу тяги і бережливо поводиться з ґрунтом. Два класи потужностей забезпечують максимальну продуктивність у всіх сферах застосування. Завдяки безступінчатій коробці передач з повним реверсом можна максимально ефективно використовувати потужність двигуна.
Дуже добрі відгуки трактористів про багатофункціональний джойстик: можна керувати усіма функціями машини, що надзвичайно полегшує роботу. Водій зобов’язаний лише запрограмувати швидкість у ТЕМРОМАТ -- решту робить XERION. Крім того, велика кабіна забезпечує хороший кругозір. А наскільки комфортно у ній працювати! Словом, трактористи дуже задоволені цією машиною.
XERIONу нас постійно в роботі: виконуючи різні операції, він агрегатується з дисковими боронами, культиватором, сівалкою, косаркою, тобто забезпечує чи не увесь цикл сільськогосподарських робіт у нашому господарстві.
 
Звертайтеся до найближчого у Вашому регіоні дилера CLAAS:
ТОВ Агротехсоюз: тел. 044 402 5707, ТОВ Ерідон Тех: тел. 044 423 5050, фірма КОНКОРД: тел. 04571 71060, ТОВ Компанія «ЛАН»: тел. 0352 254435, ТОВ Приват Лізинг: тел. 0382 720080, ТОВ ТМІ: тел. 0562 356491, ТОВ Технополіс: тел. 04567 57464, ТОВ з ІІ Цепелін Україна: тел. 0800 300 350
Представництво CLAAS в Україні
03150 Київ, вул. Велика Васильківська, 77-А,
тел. (044) 585-4280, 590-0077, 590-0078
Веб-сайт: www.claas.com

svidome

 18 травня 2022
На Сумщині триває сівба ярих зернових та зернобобових культур. Загалом в області посіяли ярих сільськогосподарських культур на площі 368,9 тис. га.
На Сумщині триває сівба ярих зернових та зернобобових культур. Загалом в області посіяли ярих сільськогосподарських культур на площі 368,9 тис. га.
18 травня 2022
 18 травня 2022
Департамент сільського господарства США (USDA) зробив прогноз світового балансу основних сільськогосподарських культур на наступний 2022/23 маркетинговий рік.
Департамент сільського господарства США (USDA) зробив прогноз світового балансу основних сільськогосподарських культур на наступний 2022/23 маркетинговий рік.
18 травня 2022
 18 травня 2022
Комітет Європейського парламенту з міжнародної торгівлі схвалив призупинення ввізних мит ЄС на українську продукцію на рік для підтримки економіки України.
Комітет Європейського парламенту з міжнародної торгівлі схвалив призупинення ввізних мит ЄС на українську продукцію на рік для підтримки економіки України.
18 травня 2022
 17 травня 2022
Практична рульова рама від Steketee розширює спектр можливостей застосування будь-яких просапних машин.
Практична рульова рама від Steketee розширює спектр можливостей застосування будь-яких просапних машин.
17 травня 2022
 17 травня 2022
Президент підписав Закон України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» (№ 2079-IX), який 17 лютого 2022 року ухвалила Верховна Рада України.
Президент підписав Закон України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» (№ 2079-IX), який 17 лютого 2022 року ухвалила Верховна Рада України.
17 травня 2022
 17 травня 2022
Нині сільське господарство України – один з найбільших споживачів пального серед усіх галузей національної економіки. Ця галузь використовує понад 25% дизпалива та 5% бензину від загального обсягу. Щорічне споживання дизельного пального в сільському господарстві становить близько 1300 тис. т, а бензину моторного – понад 85 тис. т.
Нині сільське господарство України – один з найбільших споживачів пального серед усіх галузей національної економіки. Ця галузь використовує понад 25% дизпалива та 5% бензину від загального обсягу. Щорічне споживання дизельного пального в сільському господарстві становить близько 1300 тис. т, а бензину моторного – понад 85 тис. т.
17 травня 2022

Please publish modules in offcanvas position.