soniashnyk

Новий LEXION - CLAAS випереджає час

/ Механізація АПК / Четвер, 02 вересня 2010 14:11

9 серпня 2010 року в Німеччині відбулася прес-конференція компанії CLAAS, де було презентовано нову лінійку зернозбиральних комбайнів LEXION 600-ї та 700-ї серій.
Назва LEXION у всьому світі символізує високопродуктивні зернозбиральні комбайни. Компанія CLAAS представляє нове покоління LEXION - модельний ряд комбайнів, які стали ще більш швидкими, більш продуктивними, комфортабельними, і водночас ще більш економічними.


Новий LEXION - це ультрасучасна сільськогосподарська машина із новим дизайном, у якій застосовуються всі можливості електронного управління і регулювання. Її висока потужність підтримується ефективними жатками, які відтепер представлені у розширеному асортименті. Вони можуть збирати соняшник, ріпак, кукурудзу, соєві боби, пшеницю, тобто всі види зернових культур, які вирощуються у світі.

Для застосування у світовому сільському господарстві компанія CLAAS розробила дві серії модельного ряду комбайнів LEXION: 700-та серія (LEXION 770 - 760 - 750 - 740) оснащена відомою системою обмолоту APS (система прискореної попередньої сепарації) із роторним сепаратором (система APS HYBRID). Машини серії 600 (LEXION 670 - 660 - 650 - 640 - 630 - 620) працюють із системою APS і п’яти- або шеститиклавішним соломотрясом.

Нове у моделях LEXION:


• Комфортабельна кабіна
• CEMOS - електронна система оптимізації роботи машини CLAAS
• Принципово нова система електрики та електроніки
• Більш потужна і швидка гідравлічна система
• TERRA TRAC - повністю підресорені гумові напівгусениці, розраховані на швидкість руху до 40 км/год.
• Найновіші шини низького тиску із застосуванням технології Ultraflex
• Менші витрати пального завдяки новому приводу ходової частини
• Сучасний дизайн

Суперкомфортабельна кабіна

Нова кабіна об'єднала у собі найкращі характеристики відомих кабін XERION і JAGUAR. На відміну від попередніх моделей, вона просторіша і є головним командним пунктом управління машини LEXION, забезпечуючи повну свободу руху для водія і відмінний кругозір.

Завжди приємна атмосфера з системою кондиціонування повітря, особливо низький рівень шуму і регульована рульова колонка створюють першокласні умови для роботи. Пневматична підвіска сидіння автоматично підлаштовується до ваги водія і ефективно амортизує коливання. Клімат-контроль забезпечує оптимальне обдування сидіння водія без протягу.

Обслуговування з системою EASY - це дуже просто

Багатофункціональний джойстик, змонтований на панелі керування з інтегрованим підлокітником, забезпечує зручне і ефективне керування. З допомогою джойстика можна плавно регулювати швидкість руху й управляти багатьма іншими функціями, зокрема регулюванням робочими органами по висоті, а також всіма системами управління, процесами закриття і відкриття вивантажувального шнека зернового бункера, зупинкою жниварки, управлінням мотовила і процесом вивантаження із зернового бункера.

Efficient Agriculture Systems (EASY) - ефективні системи для сільського господарства. Це широке поняття для всіх електронних систем, що полегшують споживачеві роботу з машинами CLAAS. Налаштування машини, а також системи управління за допомогою програмного забезпечення поєднуються у системах EASY. Адже лише у тому випадку, коли всі системи узгоджені між собою, водій може максимально використовувати всі можливості машини.

Помічника звуть CEMOS

Електронна система оптимізації машини CEMOS (CLAAS Electronic Machine Optimization System) є цінним помічником у процесі комбайнування, дозволяючи комбайнерові правильно налаштувати машину на продуктивність, якість, надійність та ефективність.

На результат збирання врожаю впливають до 50 параметрів налаштування, від мотовила до соломоподрібнювача. Комбайнер має стежити за майже десятком показників одночасно.
Система CEMOS виводить на дисплей пропозиції щодо збереження цих параметрів у найоптимальнішому діапазоні.

Після того, як комбайнер підтвердить запропоновані йому параметри, система CEMOS автоматично виконає оптимізоване налаштування машини. На виставці Agritechnica 2009 система CEMOS була відзначена золотою медаллю.

Дві системи в одній - найкращі результати обмолоту

APS HYBRID SYSTEM на LEXION встановлює нові стандарти для сучасних процесів скошування і обмолоту. Лише в CLAAS при обмолоті в серії LEXION 700 об'єднуються дві системи - система обмолоту APS (Accelerated Pre-separation System) з попереднім прискоренням потоку маси (що може позначитися на збільшенні продуктивності на 20%) і система сепарації залишкового зерна Roto-plus.

Також високоефективною є технологія роботи соломотрясів у новій серії LEXION 600. Система обмолоту APS піклується про те, щоб 90% вільного зерна відразу відокремлювалося від соломи в зоні обмолоту, і лише 10% зерна залишалося для сепарації.Весь процес сепарації залишкового зерна здійснюється за допомогою 5 або 6 клавіш соломотрясів завдовжки 4 400 мм.

Вирішальним чинником високої продуктивності відокремлення вільного зерна є інтенсивне розпушування шару соломи, особливо якщо вона волога. Всі соломотряси комбайнів LEXION оснащені системою MSS (MULTIFINGER SEPARATOR SYSTEM). Барабан з пальцями над соломотрясом розпушує солому. При цьому маса прискорюється, шар соломи стає тоншим і залишкові зерна відділяються раніше, відтак, соломотряси використовуються з більшою ефективністю.

Потужніша гідравліка - швидша робота

Принципово нова гідросистема з постійним тиском, встановлена на нових комбайнах LEXION, є ще більш ефективною завдяки новому потужнішому насосу Load Sensing, режим роботи якого залежить від навантаження, робочої швидкості тощо.

Робочий тиск сягає 200 бар (раніше - 180 бар). Об'ємна витрата масла робочого насосу становить 120 л/хв. На новому LEXION на 10% збільшилася сила на підйом жниварки. Швидкість підйому жниварки тепер в 1,5 разу більше, а швидкість поперечного регулювання жниварки зросла втричі.

«Формула-1» на дорогах

Коли LEXION лише починає працювати, він вже виправдовує себе. Відомо, що рух по дорозі на комбайні нерентабельний. Один з найшвидших зернозбиральних комбайнів LEXION 750 з гусеничним ходовим механізмом TERRA TRAC посідає тут перше місце. Його неперевершена швидкість пересування по дорозі становить 40 км/год.

За допомогою TERRA TRAC комбайн рухається по полю м'яко. У ходовій частині всі компоненти - ведуче і робоче колеса й опорні ролики - підресорені окремо, що запобігає зіткненню механізму переміщення машини і підвищує бічну стійкість та комфорт водія.

Рух з використанням TERRA TRAC забезпечує дбайливіше ставлення до ґрунту (на 66% краще, ніж у колісної машини), поліпшення тяги за вологих кліматичних умов або на схилах, збільшення стійкості під час руху поперек схилів, зменшення опору рухові і буксування, й, відповідно, зменшення витрати палива і збільшення сезонної продуктивності внаслідок швидшого руху по дорозі. Нова система TERRA TRAC - це важливий етап у розробці гусеничних ходових механізмів CLAAS.

Звертайтеся до найближчого у Вашому регіоні дилера CLAAS:

 

  • ТОВ «Агротехсоюз» тел.: 033 224 84 67, 
  • ТОВ «Ерідон Тех» тел.: 0532 668 552,
  • НіКК фірма «КОНКОРД ГЕЙ» тел.: 04571 71060,
  • ТОВ «Компанія «ЛАН» тел.: 0352 254435,
  • ТОВ «Приват Лізинг» тел.: 0382 720080,
  • ТОВ «ТМІ» тел.: 0562 356491,
  • ТОВ «Технополіс» тел.: 04567 57464,
  • ТОВ з ІІ «Цепелін Україна» тел.: 0 800 300350


Представництво CLAAS в Україні:

03150 Київ, вул. Велика Васильківська, 77-А,
тел.: (044) 585 4280, 590 0077,
www.claas.com

Loaded JSON is emptySorry, no video's found. Please check your config (^_^)!
 19 лютого 2020
Перша рання картопля від українських фермерів на ринку з’явиться вже у першій половині квітня, якщо весна не буде екстремально холодною.
Перша рання картопля від українських фермерів на ринку з’явиться вже у першій половині квітня, якщо весна не буде екстремально холодною.
19 лютого 2020
 19 лютого 2020
Кабінет міністрів України розподілив 4 млрд грн державної підтримки аграріїв на 2020 рік.
Кабінет міністрів України розподілив 4 млрд грн державної підтримки аграріїв на 2020 рік.
19 лютого 2020
 19 лютого 2020
На електронних біржах України цього тижня значно зросли ціни на борошно.
На електронних біржах України цього тижня значно зросли ціни на борошно.
19 лютого 2020
 19 лютого 2020
АТ «Аграрний фонд» у 2020 році розпочинає пілотну програму закупівлі дизпального в Чернігівській області.
АТ «Аграрний фонд» у 2020 році розпочинає пілотну програму закупівлі дизпального в Чернігівській області.
19 лютого 2020
 19 лютого 2020
До червня 2020 року уряд напрацює і представить програми підтримки розвитку переробки та харчової продукції.
До червня 2020 року уряд напрацює і представить програми підтримки розвитку переробки та харчової продукції.
19 лютого 2020
 19 лютого 2020
15 лютого у селі Коровайна Немирівського району Вінницької області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.
15 лютого у селі Коровайна Немирівського району Вінницької області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.
19 лютого 2020

Please publish modules in offcanvas position.