Механізація збирання ріпаку

Механізація збирання ріпаку

/ Механізація АПК / П'ятниця, 06 жовтня 2017 15:02
Однією з найважливіших та найбільш складних технологічних операцій у технології вирощування ріпаку є виконання збиральних робіт. Складність збирання насіння ріпаку пов’язана з його біологічними особливостями, а саме стиглі стручки рослини розтріскуються від будь-якого дотику, і насіння висипається на грунт, що призводить до значних втрат урожаю. Застосування зернозбиральних комбайнів зі стандартними жатками може спричинити значні врати врожаю, які в деяких випадках можуть досягати 30%. Тому використання спеціальних жаток і пристосувань для стандартних машин «ріпакових столів» дозволяє зменшити втрати насіння та підвищити прибутковість вирощування ріпаку.

Як уникнути втрат 

при збиранні?
Збирання ріпаку має свої особливості, оскільки він достигає нерівномірно — в період достигання верхніх стручків середина рослини ще зелена, а низ тільки цвіте, тому важко визначити оптимальний термін збирання врожаю. Під час вегетації бокові пагони і стручки можуть переплітатися між собою, створюючи таким чином «суцільний килим». Стиглі стручки від найменшого дотику можуть розтріскуватися та відпадати.
 
Ці особливості достигання ріпаку призводять до значних природних втрат під час достигання та втрат від механічної дії робочих органів збиральної техніки. Для зменшення природних втрат насіння ріпаку у період достигання здійснюють десикацію і обприскування рослин різними клейовими розчинами та робочими розчинами прилипачів.
 
За умови проведення дисекації та обробки рослин розчинами, які мають склеювальний ефект, втрати та збирання врожаю комбайнами, обладнаними стандартними жатками, розподіляються так:
 
  • 80% втрат під час збирання культури виникають внаслідок струшування й осипання ріпаку в ділянці боковини жатки на відстані понад 1 м в обидві сторони від боковин. Обсяг цих втрат може становити 10–15 ц/га;
  • 15% втрат становлять втрати через недостатню довжину платформи жатки. В процесі збирання рослина на момент зрізання не повністю лягає на жатку, зерно-стеблова маса в значних обсягах накопичується на платформі, додатково струшується та перевертається, і від струшування стручки розтріскуються, і насіння висипається на платформу, а потім випадає на поверхню поля;
  • 5% усіх втрат — природні втрати, пов’язані з термінами збирання ріпаку.
 
Останні внаслідок затягування жнив зростають у геометричній прогресії — протягом трьох днів після достигання втрати насіння становлять 15%, а чере 5–7 днів можна сягати до 60% врожаю.
 
Способи 
збирання ріпаку
Ріпак можна збирати як роздільним способом, так і прямим комбайнуванням. За роздільного способу збирання скошування проводять у фазі жовто-зеленої стиглості — потемніння насіння у стручку близько 50% за його вологості 30–35%. Висота зрізу рослин при цьому має бути не меншою 20–25 см.
 
Останнім часом більшість господарств віддає перевагу прямому комбайнуванню, що дає можливість у стислі строки провести збиральні роботи та зменшити ризики втрати врожаю від неконтрольованих явищ.
 
Пряме комбайнування застосовують на незабур’янених посівах, які мають нормальну густоту і рівномірне дозрівання, за вологості насіння не більше 15%, але до початку розтріскування стручків. Обмолочене при вищій вологості насіння містить хлорофіл, що погіршує якість олії. Оптимальна вологість насіння для обмолоту становить 10–13%. За вологості нижче 10% втрати насіння можуть сягати 50%.
 
Проте більшість жаток, якими оснащенні зернозбиральні комбайни, розраховані на збирання зернових культур. Вони мають короткий лоток стола і пасивні бічні подільники. Для збирання ріпакових культур таке обладнання зовсім не підходить. Мотовило жатки не можна відрегулювати так, щоб у момент захоплення стеблевої маси стручки з насінням ріпаку не ушкоджувалися. Скошена біомаса кілька разів струшується і перевертається, що призводить до остаточного осипання насіння на землю.
 
Гнучкі стебла ріпаку накопичуються на столі для зернових культур, забивають шнек жатким. Це призводить до додаткового тиску на коробочки плодів ріпаку, які розтріскуються і втрачають насіння.
 
До жаток комбайна для збирання ріпаку висуваються інші вимоги. Стіл для ріпакової жатки повинен бути подовжений, винесений вперед основного ріжучого апарату, а бокові частини обладнані активними бічними дільниками, які розрізають складне сплетіння рослин, запобігаючи обсипанню і втратам насіння.
 
Жатки для прямого
комбайнування
Для збирання ріпаку за технологією прямого комбайнування фірми-виробники техніки пропонують жатки моделей VARIO, VARIFEED, РOWER FLOW, а також приставки для збирання ріпаку — ріпакові столи.
 
Комбайни виробництва фірми Claas обладнуються жатками моделі VARIO (рис. 1а). Жатки VARIO шириною захвату 9,30 м (VARIO 930) і 7,70 м (VARIO 770), призначені для комплектації як із зернозбиральними комбайнами TUCANO, так і з LEXION, відповідають сучасним умовам збирання врожаю, коли через регулярну зміну культур потрібна найбільша адаптація техніки до їх збирання. Стеблеподільник та «ріпакові» ножі можна переставити без використання інструменту: кріплення виконане у формі швидкороз’ємного замка. Таким чином, налаштування жатки на збирання ріпаку виконується за декілька хвилин.
 
У нових жатках VARIO положення стола і відстань від ріжучого апарату до шнека жатки здійснюється тепер прямо з кабіни безступінчасто і може обиратися в діапазоні від –100 до +600 мм (рис. 1 б). Ці налаштування здійснюються електрогідравлічними приводами і контролюються з кабіни. Дно жатки закрите при будь-якому положенні ножів. Такі особливості конструкції сприяють ефективності формування рівномірного потоку технологічної маси від різального апарата до шнеку жатки.
 
 
Рисунок 1. Загальний вид (а), схема збільшення довжини платформи (б) жатки моделі VARIO
 
За умови переналаштування жатки для збирання ріпаку необхідно зняти дільники та закріпити бокові ножі в швидкороз’ємних кронштейнах і підключити два гідророз’єми. Правий та лівий (з можливістю відключення) бокові ножі мають гідравлічний привід, легко і швидко встановлюються на жатку без додаткових інструментів.
 
Для оптимального налаштування під конкретну культуру комбайни фірми NEW HOLLAND обладнуються жатками моделі Varifeed з регульованою за довжиною платформою (рис. 2). Жатка укомплектована механізмами, які дозволяють переміщати ріжучий механізм вперед на відстань 575 мм. Регулювання здійснюється за допомогою електрогідравлічної системи з кабіни комбайна, що дозволяє налаштувати його для збирання різних культур. Дно жатки при цьому залишається закритим у будь-якому положенні ножів, що усуває необхідність використання змінних кожухів і щитів. Для налаштування комбайна задля збирання ріпаку встановлюють легко­знімні бокові сегментні ріжучі ножі, які мають гідравлічний або електричний привід.
 
 
Рисунок 2. Схема збільшення довжини платформи (а) та
комбайн NEW HOLLAND із жаткою Varifeed під час збирання ріпаку
 
Жатками моделі Varifeed комплектуються комбайни серій СХ, CR, CS, і CSX виробництва фірми NEW HOLLAND. Фірма пропонує жатки з шириною захвату в 5,18, 6,1, 7,3 та 9,1 м.
 
Комбайни John Deere обладнуються універсальною жаткою типу 600 VarioStar, яка оснащена функцією переміщення ріжучого апарату вперед для зміни довжини платформи жатки без застосування спеціальних інструментів і пристосувань. Переміщення ріжучого апарату за допомогою електрогідравлічного механізму і регулюється з кабіни комбайна.
 
У жатках типу 600 VarioStar можна регулювати довжину платформи від 545 до 745 мм.
 
Комбайни фірми Case комплектуються жатками моделі Case IH 3050, які мають функцію Varicut із безступінчастим висуванням днища жатки разом із ріжучим апаратом вперед на довжину до 57,5 см. Для запобігання втратам насіння ріпаку конструкцією жатки передбачено встановлення бокових активних дільників.
 
Під час збирання ріпаку спостерігаються значні втрати зерна в технологічній зоні жатки «центральна труба мотовила-шнек жатки» через жорсткий вплив дії граблин на технологічну масу під час подачі її до шнека. Для попередження цього явища виробники техніки пропонують жатки, оснащені поперечним ремінним транспортером, який розташовано між різальним апаратом і шнеком типу Роwer Flow (рис. 3).
 
 
Рисунок 3. Загальний вигляд (а) та технологічна схема роботи (б) жатки Power Flow
 
Жатка має потужну раму, що дозволяє стрічковому транспортеру працювати без перекосів. Він переміщає скошений матеріал від ножа до шнека, прискорюючи і рівномірно розподіляючи його потік. Швидкість транспортера може регулюватися залежно від різних культур. Втрати на жатці мінімізовані за рахунок значного, в 1,14 м відстані від зрізувального ножа до шнека.
 
Крім того, внаслідок висунутого положення коси суттєво поліпшений огляд з кабіни, і комбайнер має більше часу на реагування у разі виявлення сторонніх предметів, які можуть потрапити в жатку. На жатках PowerFlow встановлюється нова система приводу коси моделі Shumacher, яка збільшує кількість рухів до 1200 за хвилину.
 
Жатками Power Flow оснащуються комбайни моделей Challenger, CEREA, CENTORA із шириною захвату від 6,1 до 11 м.
 
Зернозбиральні комбайни John Deere можуть комплектуватися жатками підвищеної продуктивності з активним стрічковим транспортером Zurn Premium Flow (рис. 4 а), які мають робочу ширину захвату 5,5, 6,1, 6,7, 7,6 або 10,7 м. Для збирання ріпаку на жатці встановлюються бокові ріжучі апарати. Висоту розташування шнека жатки над її платформою можна регулювати за допомогою гідравлічної системи, не виходячи з кабіни. Переналаштування жатки зі збирання зернових на збирання ріпаку здійснюється за 10–15 хвилин.
 
Фірми Massey Ferguson, Fendt пропонують жатки типу PowerFlow, оснащені додатковим шнеком, встановленим над шнеком жатки (рис. 4 б). Додатковий шнек для збирання ріпаку збільшує інтенсивність подачі високостебельних культур у похилу камеру, тим самим значно підвищуючи продуктивність роботи.
 
 
 
Рисунок 4. Жатки для збирання ріпаку
 
Жатки для збирання ріпаку 
зі стрічковим транспортером
На світовому ринку техніки представлені жатки для збирання ріпаку зі стрічковим транспортером виробництва фірми Case (рис. 5 а), MacDon та інші. В машинах такого типу для переміщення зерно-стеблевої маси до середини стола жатки (до приймального отвору похилої камери) передбачено застосування двох стрічкових транспортерів, які рухаються на зустріч один одному. Це дозволяє істотно знизити вагу жатки і, відповідно, збільшити її ширину.
 
Мотовило такого типу жаток відрізняється специфічною конструкцією та траєкторією руху пальців (рис 5 б), активно і в той же час дуже обережно подає масу до ріжучого апарату і після зрізування відразу проштовхує її до транспортеру. Поздовжній стрічковий транспортер швидко подає зрізану масу до центрального поперечного транспортера, який рівномірно подає її до похилої камери комбайна. Насіння, яке обсипалося на транспортері, не губиться, адже знизу він має спеціальний жолоб, що веде до поперечного транспортеру, який разом з основною масою подає його до похилої камери. Жатка надзвичайно продуктивно викинути збирає ріпак завдяки додатковому верхньому шнеку. Вона може комплектуватися спеціальними транспортними колесами, за допомогою яких вирішується проблема транспортування широкозахватної жатки.
 
 
Рисунок 5. Жатка моделі Case IH 3162 в агрегаті та її робочі органи —
мотовило, стрічковий транспортер і додатковий шнек
 
Ріпакові столи
На сьогодні більшість зернозбиральних комбайнів укомплектовані стандартними зерновими жатками, застосування яких для збирання культури супроводжується значними втратами насіння. Тому з метою зменшення втрат насіння фірми-виробники техніки пропонують приставки для збирання ріпаку — ріпакові столи. Останні дозволяють збільшити ширину стандартного столу, завдяки чому вдається зменшити втрати до 0,5–1,0 ц/га. Більшість представлених на ринку ріпакових столів агрегатується з усіма моделями комбайнів New Holland, Claas, John Deer, Дон тощо.
 
Приставка для збирання ріпаку зазвичай складається з основного стола, двох боковин, редуктора, двох бокових різальних апаратів із механізмами їх приводу, різального апарату, натяжного пристрою приводу різального апарату, захисних щитків та механізму кріплення приставки до жниварки. Бокові різальні апарати обладнані двома сегментними ножами. З метою зниження вібрацій і їх впливу на стиглі стручки ріпаку для приводу вертикальних бокових ножів використовуються трансмісійний вал або гідро- чи електропривід кожного ріжучого апарату.
 
Стіл основний (рис. 6) складається із рами зварної конструкції, до якої закріплено стальний лист ребристої конфігурації та різальний апарат. Боковини призначені для кріплення бокових різальних апаратів 3 та механізмів приводу.
 
 
Рисунок 6. Приставка для збирання ріпаку
 
Виробники техніки оснащують приставки для збирання ріпаку боковинами з активними дільниками із механічним, гідравлічним або електричним проводом ножів (рис. 7).
 
 
Рисунок 7. Активні дільники з механічним (а),
гідравлічним (б) та електричним приводом ножів
 
На лівій боковині з механічним приводом активного дільника 3 встановлено вертикальні рухомий і нерухомий ножі з механізмом їх приводу, механізм приводу ріжучих апаратів типу «коливальна шайба» з шатуном 11. На боковинах встановлено замковий механізм кріплення приставки до жатки. Привід редуктора ріжучого апарату здійснюється за допомогою плинопасової передачі, яка складається з пасу, ведучого, натяжного 5 та веденого 6 шківів.
 
Механічний привід ножа активного дільника здійснюється від зірочки 8, встановленої на валу механізму приводу ріжучого апарату за допомогою ланцюгової передачі 7. Під час виконання технологічного процесу крутний момент від зірочки 8 за допомогою ланцюгової передачі 7 передається на трансмісійний вал 9 і приводну зірочку 12 ножів активних боковин. Зірочка 12 змонтована на кривошипному валу корпуса приводу ножів боковин. На іншому кінці кривошипного валу встановлені шатуни 11. Під час його обертання шатуни здійснюють зворотно-поступальні рухи і переміщають ножі у вертикальній площині.
 
Права боковина складається з корпуса, вертикальних ножів активного дільника з механізмом їх приводу рухомим. Привід ножів дільника правої боковини здійснюється через трансмісійний вал 9.
 
Активні бокові дільники з гідравлічним та механічним приводом ножів складаються із двох дільників з кронштейнами кріплення, комплектів для гідравлічного або електричного з’єднання. Приставки з дільниками з гідравлічним приводом ножів можуть обладнуватись гідравлічними насосними станціями.
 
Приставка під’єднується до жатки зернозбирального комбайна за допомогою замкових механізмів і болтових з’єднань. Перед цим на ній від’єднується привід (пас) редуктора, а останній переставляється на приставку, знімаються бокові розподільники стеблової маси, встановлюється пас приводу різального апарату приставки та регулюється його натяг.
 
Монтаж пристосування для переобладнання зернової жатки під збирання ріпаку не потребує розбирання різального апарата комбайнової жатки або суттєвого її доопрацювання, оскільки при зчепленні він розташовується у порожнині ріпакового стола. Кріпильні кронштейни (по два на сторону) щільно притягують устаткування до жатки, виключаючи можливість появи щілини і прогинання.
 
На вітчизняному ринку техніки експонуються приставки для збирання ріпаку виробництва українських та зарубіджних фірм. В Україні агрегати такого типу виготовляють підприємства ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», ПАТ «Бердянські жниварки», ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», ТОВ ВКП «ТехАгроЛюкс Плюс» та інші.
 
ДП «Бердянський завод сільгосптехніки» пропонує пристосування для збирання ріпаку декілька моделей серії ПЗР із шириною захвату від 5 до 7,9 м, які агрегатуються зі шнековими жатками вітчизняних та імпортних комбайнів.
 
Пристрій складається із міцної сталевої рами, робочого стола довжиною 750 мм, бокових активних дільників висотою 1297 мм із механічною системою приводу, ріжучого апарату типу SHUMACHER.
 
Бокові активні дільники складаються із двох активних ножів зі спеціальними роздвоєними сегментами. Застосування на активних дільниках роздвоєних сегментів дозволило зменшити хід ножа удвічі та вібрацію жатки.
 
ПАТ «Бердянські жниварки» виготовляє декілька моделей пристроїв для збирання ріпаку серії ПРБЖ, які мають робочу ширину захвату від 4 до 9,1 м. Пристрій складається з рами, стола для зерно-стеблевої маси, горизонтального ріжучого пристрою і двох боковин. На лівій боковині встановлено ветикальні рухомий і нерухомий ножі активного дільника та механізм приводу ріжучих апаратів типу «коливальна шайба». Права боковина виконана знімною із рухомим і нерухомим вертикальними ножами.
 
Агрегатується пристрій із віт­чизняними та імпортними комбайнами. Довжина стола — 700 мм. Маса пристрою, залежно від моделі, знаходиться у межах від 400 до 700 кг.
 
ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» виготовляє приставки для збирання ріпаку серії ПЗР із шириною захвату 5,8–7,0 м. Характерною перевагою пристосування є застосування більш надійного, в порівнянні з механічним, автономного гідроприводу вертикальних ножів на лівій і правій боковинах зі своїм гідронасосом. Це практично виключає можливість серйозних поломок пристосування. При цьому на лівій боковині привід ножів може вимикатися і вмикатися у роботу при необхідності виконання прокошування.
 
Ріпакові столи моделей RAPEFIORE виробництва ТОВ ВКП «ТехАгроЛюкс Плюс» монтуються на зернові жатки різних комбайнів вітчизняного й імпортного виробництва шириною захвату від 4 до 12 м. Активні бокові дільники складаються із двох активних ножів зі спеціальними подвійними сегментами і здійснюють плавний хід ножів, що дозволяє зменшити вібрацію, збільшення частоти (учетверо) і підвищення якості зрізу. Бокові дільники нахилені на 150 вперед відносно комбайна, що дозволяє знизити опір маси ріпаку на жатку і значно зменшити осипання культури перед захопленням, прорізаючи її плавно зверху вниз.
 
Застосування планетарного приводу ножа дозволило збільшити частоту ходу ножа в 2,5 разу, підвищило надійність пристосування (не ламається п’ята ножа, як це було при передачі руху на ніж від важеля приводу МКШ). Настил стола містить спеціальну пастку для насіння, яка забезпечує захист від випадання насіння ріпаку, відповідно, знижує втрати.
 
В українських господарствах також експлуатуються приставки для збирання ріпаку виробництва фірм Zürn Harvesting (Німеччина), Ziegler-Harvesting (Німеччина), BISO (Австрія) тощо.
 
Фірма Zürn Harvesting пропонує ріпакові столи моделі RapsProfi з робочою шириною до 10,7 м. Особливістю його є те, що жатка в ньому подовжується на 80 см, що дозволяє ефективніше вловлювати насіння , що падає. Ножі активних дільників оснащені підшипниками ковзання і рухаються у зустрічному напрямку та мають привід від горизонтального ножа жатки. Висота зрізу становить 1,35 м.
 
Передній щиток виготовлений із легованої сталі, завдяки чому нескошена маса безперешкодно сковзає по ньому. Бічні частини стола повністю закриті, тому насіння і солома падають на нього, а не на вузли механізмів приводу. У ріпаковому столі відсутній гідро- та електромотори, а тому при його встановленні не потрібно перелаштовувати обладнання. Стіл легко прикріпити до жатки: потрібно лише закріпити чотири замки та натягти ремінь.
 
Компанія Ziegler-Harvesting представляє ріпакові столи різних моделей із шириною захвату від 3,6 до 10,7 м.
 
Головною особливістю цієї техніки є автономна гідросистема, яка складається із приводу, гідравлічного насоса, гідробака, гідрошлангів, що мають швидкороз’ємні з’єднання та клапани. Система оснащена редукційним клапаном, який скидає зайвий тиск рідини для стабільної роботи та зберігає її від поломок. Великою перевагою цього ріпакового стола є те, що для його встановлення не потрібно втручатись у гідравлічну систему комбайна.
 
Ріпакові столи Ziegler-Harvesting оснащені двоножовим різальним механізмом, який забезпечує швидке та точне зрізання. Довжина ж самих ножів становить 105 мм. Висота зрізу, залежно від моделі, сягає 1,35–1,5 м.
 
Австрійська компанія Biso пропонує вітчизняним споживачам простий, надійний і легкий ріпаковий стіл Integral CX із максимальною шириною захвату в 10 м. Завдяки його використанню втрати при збиранні ріпаку зменшаться до 200 кг/га. На падаючій поверхні ріпакового столу є вертикальні та горизонтальні ребра, які перешкоджають випадінню насіння ріпаку при збиранні. Ножі швидко зрізують навіть переплетений ріпак, не допускаючи випадіння насіння. Розподільники ріпаку мають висоту в 1,30 м і, за потребою, можуть працювати як разом, так і по черзі. Integral CX має велику заокруглену зовнішню обшивку, що забезпечує безперешкодне обтікання ріпакових стеблин. Внутрішня обшивка добре підігнана до мотовила комбайна, що унеможливлює втрати врожаю на його бокових частинах.
 
Integral CX має власну гідравлічну систему, яка не залежить від комбайна. Завдяки цьому установка стола на комбайн триває усього 20 хв., адже після монтажу для роботи машини достатньо лише причепити привідний ремінь. Великою перевагою цього агрегату є гідравлічний привід бокових ножів. Так, коли їх щось заклинить, то редукційні клапани скинуть тиск — ножі зупиняться, а їхні мотори залишаться неушкодженими.
 
Фахівцями установи проведено дослідження ефективності роботи приставок для збирання ріпаку різних моделей, а саме ПРЕ-6000 (ПП «Компанія Автоленд»), Biso Integral CX 100 (Biso), RapsProfi (Zürn Harvesting).
 
Приставка для збирання ріпаку ПРЕ-6000 з робочою шириною захвату 6 м агрегатувалася з жаткою комбайна Claas Lexion 405 і збирала рослини ріпаку висотою від 110 до 145 см (рис. 8). Врожайність насіння знаходилася в інтервалі від 22 до 34 ц/га. Вологість насіння — від 13,0% до 14,2%, та стебел — 26,7% –29,3%.
 
 
Рисунок 8. Комбайн Claas Lexion 405 із приставкою ПРЕ-6000
 
В таких умовах збирання швидкості руху комбайна становила 6,5 км/год. Втрати насіння ріпаку сягали 1,5%, вміст домішок у насінні — 1,8%. Продуктивність за змінним часом — 2,85 га/ год., а питома витрата палива за змінним часом — 10,77 кг/га. За період випробувань наробіток приставки становив 71 годину основного часу. Відмов не виявлено. Технічна надійність приставки добра.
 
Дослідження приставки Biso Integral CX 100 проводилось в агрегаті з жаткою комбайна Challenger 670 (рис. 9). Поля, на яких здійснювалась експлуатаційно-технологічна та агротехнічна оцінка, характеризувались дерново-підзолистими грунтами з вологістю у шарі від 0 до 10 см — 13,7% та твердістю — 1,2 МПа, рівнинним та рівним мікрорельєфом.
 
 
Рисунок 9. Комбайн Challenger 670 із приставкою Biso Integral CX 100
 
Стиглість ріпаку повна, біологічна врожайність становила 28–38 ц/га. Вологість насіння та соломи — відповідно, 12,6–14,2% та 26,7–28,5%, полеглості рослин не виявлено, а втрати від самоосипання — 0%.
 
Висота рослин ріпаку сягала 108–145 см при вологості соломи 28,2%. Відношення маси насіння ріпаку до маси соломи — 1:1,7. Засміченість посівів ріпаку бурянами над фактичною висотою зрізу — 0,7–1,1%.
 
Обмолот проводився з робочою швидкістю 6,5 км/год., ширина захвату жатки становила 10 м, а середня висота зрізу — 30,6 см. Втрати врожаю за жаткою сягали: 0,1% у вільному насінні, 0,1% насіння в зрізаних стручках. Втрати за молотаркою вільного насіння у соломі становили 0,5%, всього втрати за комбайном — 0,97%. В бункері знаходилось 98,6% основного насіння, 0,0% дробленого та 1,4% домішок.
 
Продуктивність за основним часом сягала 6,50 га/ год. Витрати часу на вивантаження зерна з бункера вплинули на величину коефіцієнта технологічного обслуговування, який становить 0,88. Високий коефіцієнт технологічного обслуговування досягнуто завдяки тому, що комбайн оснащений високопродуктивним вивантажувальним шнеком, який дозволяє вивантажити насіння протягом 3 хв.
 
Зниження продуктивності за змінним часом до 3,70 га/ год. пов’язане із витратами часу на технічне і технологічне обслуговування, переїзди з місця стоянки і навпаки, повороти в кінці гонів та усунення технологічний несправностей.
 
Під час виконання технологічного процесу часом забивався МСП технологічним матеріалом, що вплинуло на зниження коефіцієнта надійності технологічного процесу до 0,97. Це траплялося через утворення жгутів соломи при подачі в МСП високостеблевих рослин підвищеної вологості. Усунення забивання відбувалось за допомогою включення реверсного механізму МСП з кабіни комбайна. Тому витрати часу на виконання цієї роботи незначні і становлять 0,4% у балансі часу зміни. Коефіцієнт використання змінного часу сягав 0,57. Питома витрата палива за змінним часом — 10,85 кг/га.
 
Під час випробувань приставка RapsProfi агрегатувалась із жаткою комбайна JOHN DEERE9640і WTS (рис. 10) та збирала насіння ріпаку в таких умовах: біологічна урожайність насіння — 28–42 ц/ га; відношення маси насіння до маси соломи над фактичною висотою зрізу — 1:2,0; висота рослин — 130–175 см; засміченість культури бур’янами над фактичною висотою зрізу — 0,8–1,2%; полеглість рослин відсутня; втрати від самоосипання 0%.
 
 
Рисунок 10. Комбайн JOHN DEERE9640і WTS із приставкою RapsProfi
 
Обмолот проводився із робочою швидкістю 6,5 км/год., ширина захвату жатки становила 6,7 м, а середня висота зрізу — 39,1 см. Втрати врожаю за жаткою сягали: 0,1% вільним насінням, 0,36% у зрізаних стручках. Втрати за молотаркою становили 0,63%, а всього втрати за комбайном — 1,09%. У бункері знаходилось 98,6% насіння та 1,4% домішок. Всі системи та органи працювали надійно, про що свідчать вище наведені показники.
 
При ширині захвату 6,7 м продуктивність за основним часом сягала 4,35 га/ год. Коефіцієнт використання змінного часу становив 0,70. Зниження продуктивності за змінним часом до 3,04 га/ год. пов’язане із витратами часу на технічне і технологічне обслуговування, переїзди з місця стоянки на поле і навпаки, та коротку довжину гонів. Час на вивантаження бункера сягав 144 с. Питома витрата палива за змінним часом — 11,27 кг/га.
 
Василь ДУМИЧзавідувач лабораторією
Олег КУЛІШначальник відділу
Львівська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

svidome

 23 січня 2021
Земельний податок в 2021 році сплачується приватними власниками землі після отримання податкового повідомлення, або ж щомісяця – якщо власником є юридична особа. 
Земельний податок в 2021 році сплачується приватними власниками землі після отримання податкового повідомлення, або ж щомісяця – якщо власником є юридична особа. 
23 січня 2021
 22 січня 2021
Українська сільськогосподарська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу.
Українська сільськогосподарська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу.
22 січня 2021
 22 січня 2021
Нещодавні опади в основних країнах-виробниках зерна, знижують ціни на пшеницю, сою та кукурудзу, які сягнули багаторічних максимумів.
Нещодавні опади в основних країнах-виробниках зерна, знижують ціни на пшеницю, сою та кукурудзу, які сягнули багаторічних максимумів.
22 січня 2021
 22 січня 2021
Наприкінці січня Мінінфраструктури оприлюднить методику портових зборів для експертної оцінки учасниками ринку.
Наприкінці січня Мінінфраструктури оприлюднить методику портових зборів для експертної оцінки учасниками ринку.
22 січня 2021
 22 січня 2021
Поставки м'яса свійської птиці з України до країн ЄС (без Британії) скоротилися в січні-листопаді 2020 року на 18,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 100,88 тис. тонн.
Поставки м'яса свійської птиці з України до країн ЄС (без Британії) скоротилися в січні-листопаді 2020 року на 18,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 100,88 тис. тонн.
22 січня 2021
 22 січня 2021
В умовах пандемії Європейський банк реконструкції та розвитку підтримав Україну інвестиціями в обсязі 812 млн євро.
В умовах пандемії Європейський банк реконструкції та розвитку підтримав Україну інвестиціями в обсязі 812 млн євро.
22 січня 2021
До відкриття ринку землі лишилося 158 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.