Співпраця, що приносить успіх

/ Механізація АПК / Середа, 08 лютого 2012 16:46
altОлесь Косарчук
В сучасних умовах ринкової економіки важливу роль у забезпеченні агропромислового комплексу сучасною, надійною і високопродуктивною сільськогосподарською технікою виконують компанії, які досить давно і плідно працюють у цій сфері пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками.

Позитивна репутація цих компаній на ринку, курс на ділове порозуміння та взаємовигідну співпрацю з аграріями і призводить до взаємного успіху в бізнесі кожної зі сторін.

Саме про таку співпрацю між компанією «Агроресурс» та «Агрокомплекс «Зелена долина», що на Вінниччині, ми і хочемо розповісти.


Ефективність господарювання
Агрокомплекс «Зелена долина» - це потужна сільгосппідприємтсво, розташоване у районному центрі смт. Томашпіль і господарює вже понад вісім років.
Площа сільськогосподарських угідь агрокомплексу становить майже 30 тис. га, які знаходяться у Томашпільському та Тульчинському районах. У структурі посівних площ - зернові та технічні культури. Також господарство має розвинену тваринницьку галузь з виробництва молока та м’яса яловичини і свинини, свій цукровий завод, який, попри загальне скорочення площ посівів цукрових буряків в інших господарствах, щорічно працював на повну потужність на власній цукровій сировині.
У господарстві розуміють важливу річ: щоб отримувати високі і стабільні, з мінімальними витратами врожаї, поряд із впровадженням у виробництво передових технологій вирощування сільськогосподарських культур потрібна сучасна та ефективна техніка, що забезпечить своєчасне, якісне виконання усіх процесів виробництва від обробітку ґрунту, посіву і до збирання.

Технологічні рішення
altТак склалося, що агрокомплекс не мав у достатній кількості усієї техніки, а особливо критичною позицією була забезпеченість зернозбиральними комбайнами.
Торік керівництво господарства вирішило докорінно переоснастити машинно-тракторного парку. Власне, й тоді було закуплено декілька тракторів, сівалок, дискових борін, обприскувачів та п’ять комбайнів, виробництва CNHCX-8080 NewHolland із дев’ятиметровими жатками.
«Запровадження нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, нової техніки дали свої позитивні результати», - розповідає директор агрокомплексу Олександр Якубик.
Пшениця вродила по 55-60 ц/га, кукурудза - 80-90, соя - 30. Непогані врожаї ріпаку і гороху, а головне - без втрат зібрали весь врожай і заклали його на зберігання.
«Раніше ми були змушенні наймати зернозбиральні комбайни, що було не зовсім вигідно. По-перше, це дорого. По-друге, комбайни приходили часто пізніше, ніж було потрібно, а це, своєю чергою, призводило до значних втрат через висипання вирощеного врожаю. По-третє, присутній і людський фактор - «чужі» комбайнери не зовсім зацікавлені у якісному збиранні цих культур, а це також втрати врожаю», - аналізує керівник господарства.
Придбанні комбайни СХ-8080 в компанії «Агроресурс» в роботі показали себе як високопродуктивна, надійна й економічна техніка. Відповідно, компанія вирішила і надалі розширювати парк саме такими машинами.

Показники результативності
altЕфективною організацією експлуатації комбайнового парку в агрокомплексі займається Валерій Грудецький під керівництвом головного інженера Анатолія Жарого. «Завдяки тому, що жнивували своїми комбайнами, покращилась якість збирання, зменшились втрати і, як наслідок, зросла врожайність», - стверджують вони. Комбайни в середньому відпрацювали в минулому році по 1200 мотогодин. Це досить значний показник за один рік, а їх надійність, простота в експлуатації, якість обмолоту, сепарації й очищення зерна приємно вразила аграріїв. Зерно, зібране комбайнами СХ-8080, не потребує первинного очищення на току, його можна відразу складувати в складі, а потім вже, коли буде вдосталь часу, доводити до потрібних кондицій.
Завдяки «подвійній» системі обмолоту (молотильний барабан, роторний сепаратор і два бітери), значно більшій площі обмолоту, сепарації й очищення комбайн здатен якісно обмолочувати більш вологу чи забур’янену масу хлібостою, а це, своєю чергою, дає можливість комбайну на 1-1,5 год. на добу більше працювати в полі (після дощу чи за наявності роси), ніж інші «брендові» машини. Тобто вони, як мінімум, на 10% продуктивніші тільки в цьому плані.
Менша вага комбайна, більш економічний двигун, добра звукоізоляція кабіни, ергономічні органи керування, найкраща оглядовість з кабіни, система самовирівнювання, що підтримує нормальну роботу комбайна на схилах до 17%, датчики ваги і вологості зерна - це додаткові плюси до вже сказаного, які вирізняють комбайни NewHolland серед решти йому подібних.

Сервісний аргумент
alt«При покупці комбайнів спеціалісти компанії «Агроресурс» нас запевнили, що з технічним сервісом цих машин господарство проблем не матиме. Ми їм повірили, як кажуть, «на слово». І в цьому стовідсотково переконалися у щоденній роботі», - запевняють у господарстві «Зелена долина».
Спочатку сервісні інженери компанії провели навчання претендентів у комбайнери (адже у підприємства своїх комбайнерів не було), після чого відібрали кращих, і вже в полі день у день допомагали освоювати серйозні машини.
Проведення технічних обслуговувань та регулювальні роботи спеціалістами проводились вчасно, швидко, зводячи до мінімуму вимушені простої комбайнів.
«Перед придбанням ми прогнозували окупність цих комбайнів за три роки. І нас це влаштовувало. Під кінець року провели реальні розрахунки економічності їх придбання і, як результат - вони окупились вже за один сезон роботи. Тому ми задоволені і вибором виробника комбайнів, і їх продавцем, нашого, надіємось, постійного партнера ТОВ «Агроресурс», - ділиться враженнями Олександр Якубик.
Що ж до компанії ТОВ «Агроресурс», то вона знаходиться у самому центрі України в м. Кіровоград. Розпочала вона свою роботу в 1996 році з оптово-роздрібної торгівлі окремими видами вітчизняної сільськогосподарської техніки. З часом стала одним із перших дилерів багатьох виробників цієї техніки.
Наразі це потужний оператор національного рівня. Це майже чи не єдина компанія, яка успішно реалізує техніку як іноземного, так і вітчизняного виробництва. Забезпечує гарантійний та післягарантійний технічний сервіс, а також реалізує запасні частини.
Для проведення гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування компанія «Агроресурс» має чотири регіональних сервісних центри, сервісний центр головного офісу, склади запасних частин і висококваліфікованих сервісних інженерів. Будується і сучасний сервісний центр з великим переліком послуг з ремонту та обслуговування техніки.

Плюси співпраці
altСьогодні серед техніки, яку реалізує компанія, понад 350 найменувань продукції від 18 провідних світових брендів сільськогосподарського машинобудування та майже 20 заводів вітчизняної техніки. Постійними партнерами є понад 3000 агрофірм і велика кількість агрохолдингів.
Компанія «Агроресурс» проймається проблемами сільгосптоваровиробників і агрокомплекс «Зелена долина» - одне з них.
Співпраця цих двох взаємозалежних підприємств принесла кожному з них, здавалося б, «свій» успіх, «свій» прибуток, але якщо подивитися ширше - це крок до збільшення виробництва якісної сільськогосподарської продукції і зміцнення нашої держави і державності.
І наостанок. У бізнесовому плані на 2012 рік агрокомплекс «Зелена долина» планує і надалі зміцнювати свій машинно-тракторний парк. Одним із основних партнерів у цьому плані є і компанія «Агроресурс». 
 
alt
 11 грудня 2019
Кабінет міністрів обмежив суму державної підтримки фермерів до 50 млн грн в одні руки замість 150 млн грн.
Кабінет міністрів обмежив суму державної підтримки фермерів до 50 млн грн в одні руки замість 150 млн грн.
11 грудня 2019
 11 грудня 2019
За 11 місяців поточного року Україна продала за кордон 375,1 тис. тонн товарів групи "М’яса та їстівні субпродукти птиці".
За 11 місяців поточного року Україна продала за кордон 375,1 тис. тонн товарів групи "М’яса та їстівні субпродукти птиці".
11 грудня 2019
 11 грудня 2019
На сайті ДП «Держреєстри України» почала працювати нова послуга з контролю фактичних обсягів зерна в зерносховищах, підключених до Основного реєстру складських документів.
На сайті ДП «Держреєстри України» почала працювати нова послуга з контролю фактичних обсягів зерна в зерносховищах, підключених до Основного реєстру складських документів.
11 грудня 2019
 11 грудня 2019
9 грудня група компаній "ПроАгро Груп" провела Форум "Аграрні інновації 2019", що зібрав експертів з впровадження інновацій агрокомпаній, розробників інноваційних рішень для агросектору, а також представників аграрної галузі, які зацікавлені у впровадженні інноваційних технологій та процесів на своїх підприємствах, а також тих, хто вже має досвід застосування інновацій.
9 грудня група компаній "ПроАгро Груп" провела Форум "Аграрні інновації 2019", що зібрав експертів з впровадження інновацій агрокомпаній, розробників інноваційних рішень для агросектору, а також представників аграрної галузі, які зацікавлені у впровадженні інноваційних технологій та процесів на своїх підприємствах, а також тих, хто вже має досвід ...
11 грудня 2019
 11 грудня 2019
Графікові маршрутні перевезення дали змогу значно підвищити ефективність використання рухомого складу Укрзалізниці.
Графікові маршрутні перевезення дали змогу значно підвищити ефективність використання рухомого складу Укрзалізниці.
11 грудня 2019
 11 грудня 2019
Мінекономрозвитку запустить до 1 травня 2020 року електронний кабінет користувача для сертифікації насіннєвого матеріалу.
Мінекономрозвитку запустить до 1 травня 2020 року електронний кабінет користувача для сертифікації насіннєвого матеріалу.
11 грудня 2019

Please publish modules in offcanvas position.