Головний фактор прибутку

Головний фактор прибутку

/ Механізація АПК / Понеділок, 13 листопада 2017 16:03

Посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 відмінно посіяв гречку в одному з господарств Київщини, заклавши фундамент майбутнього високого врожаю.

 

Для українських аграріїв важливий кожен елемент технології вирощування зернових культур, сьогодні вони ретельно аналізують всі можливості для збільшення прибутку від цього виробництва продукції, тестують на власних полях десятки сортів насіння, відпрацьовують технології захисту посівів та їх живлення. Водночас усі спеціалісти господарств та фермери погодяться: якщо сівалка неякісно посіє насіння, тоді справи не виправиш ніяким інших технологічним фактором. Серйозним аргументом для збереження майбутнього врожаю є посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 від компанії VAIT AGROPARTNERS, дилера Bednar в Україні, що нещодавно відпрацював на демонстраційному посіві гречки у господарстві Київської області.

 

Умови демонстраційної сівби

У цьому підприємстві грунти супіщані, проте невисокого бонітету. Посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 відмінно впорався із завданням, засіяв ділянку площею у 39,5 га за робочий час майже у сім годин. Гречка висівалася з нормою висіву 50 кг/га канадського сорту. Демонстраційне поле для сівби було розділено на дві частини. Перша частина ділянки попередньо оброблена дисковим лущильником, інша залишилася необробленою, одразу після збирання врожаю попередника жита.

 

 

Попереду посівного комплексу Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 встановлено радар, що регулює швидкість руху агрегату. Відповідно до отриманих даних регулювалася норма висіву. Рівномірність розкладу у рядку, дотримання глибини загортання насінин відповідали найвищим стандартам. Наступні сходи гречки красномовно підтвердили справедливість цього твердження — вони були вирівняні та одностайні.

 

Цікавим та функціонально дуже корисним була легкість і простота роботи польового агрегату. Зокрема, з робочого у транспортне положення посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 складається лише за 32 секунди! Це дозволяє максимально ефективно його використовувати та швидко переїжджати з одного поля на інше.

 

Коментарі

 

Андрей КОНІЧЕКпродукт-менеджер компанії Bednar

— Посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 приблизно з 2003 року почали виготовляти на заводі нашої компанії. Протягом цього часу сівалка весь час вдосконалювалася та покращувалася, завдяки рекомендаціям аграріїв ми робимо її кращою та максимально досконалою для сівби багатьох сільськогосподарських культур.

Серед головних переваг посівного комплексу Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 відзначу кілька важливих складових. Так, на сівалці встановлені система PSP, що є запатентованим винаходом Bednar. Інші рішення — посівний комплекс використовується із міндобривами, вона зручна для більш точного копіювання ґрунту та розкладання насіння. Підшипники в цього агрегату не обслуговувані, що не лише зручно, а й економічно вигідно, аби не змінювати постійно зламані запчастини.

Система калібрації сівалки дозволяє оператору не витрачати зайвий час і зусилля на обслуговування, швидко дістатися до кожного налаштування. Фактично він може розрахувати норму сівби насіння, внесення добрив, виконавши завантаження. Так само і вивантаження — усе відбувається без зайвих зусиль.

Сталь, що використовується у цьому агрегаті, зносостійка, кріплення дисків — гумові демпфери, що дає захист або амортизацію від каменів. Система з дисками зі зміщенням дозволяє їм очищуватися під час руху і не забиватися. При цьому потрібно менше зусиль, щоб якісно розробляти грунт.

Одним з актуальних рішень є вентилятор турбіни сівалки — він використовується для зменшення потрапляння бруду в сам висівний сегмент. Тут встановлений спеціальний кожух, що не дає потрапити пожнивним решткам та сміттю у ці робочі зони.

Загалом можемо використовувати два типи сівалки. Перший — внесення добрив разом із насінням в один рядок, другий –у міжряддя при сівбі. При цьому останні становлять 12,5 см, а між ними вноситься добриво.

Норма внесення — так само як і для насіння: від 0 до 600 кг/га. Практично система дозування складається для добрив різної фракції. З цією сівалкою у нас два набори котушок, і з ними сіяли гречку. Заміна їх відбувається швидко, протягом двох хвилин.

 

Олександр СУМБУЛЕВСЬКИЙголовний агроном господарства (Київська обл.)

— У нашому господарстві потреба у подібній сівалці велика. Ми сіємо жито, сою, кукурудзу, соняшник. Вперше працюємо з технікою Bednar. Раніше сіяли класичними сівалками, але тепер взяли сівалку точного висіву. 

З першого погляду посівний комплекс Bednar OMEGA OO_FERTI 00 6000 працює добре, але результат побачимо по сходах гречки. Якщо якість сівби нас задовольнить, то будемо купувати. Також для нас важливим є наявність в агрегаті завантажувального бункера. Він більший, ніж у других сівалках, а значить більше працюватиме без зупинки. Для неї не треба робити культивацію — одразу йде сівба.

 

В’ячеслав ВАСИЛЬЄВ, спеціально для

газети "Агробізнес Сьогодні"

Агробізнес сьогодні
 22 січня 2018
  74  
Сьогодні, 22 січня, в Сіетлі (США) офіційно відкрився перший магазин Amazon Go, в якому немає ні однієї каси.
 74 
Сьогодні, 22 січня, в Сіетлі (США) офіційно відкрився перший магазин Amazon Go, в якому немає ні однієї каси.
22 січня 2018
 22 січня 2018
  173  
Цього року американська компанія GE Renewable Energy, яка є підрозділом корпорації General Electric, поставить для Приморської вітрової електростанції енергетичного холдингу ДТЕК в Запорізькій ...
 173 
Цього року американська компанія GE Renewable Energy, яка є підрозділом корпорації General Electric, поставить для Приморської вітрової ...
22 січня 2018
 22 січня 2018
  74  
За попередніми результатами 2017 року, виробництво м’яса в Україні залишилося на рівні попереднього року та склало 2 325 тис. тонн.
 74 
За попередніми результатами 2017 року, виробництво м’яса в Україні залишилося на рівні попереднього року та склало 2 325 тис. тонн.
22 січня 2018
 22 січня 2018
  112  
За минулі вихідні на гуртових ринках Західної України було зафіксовано подорожчання майже всіх овочів "борщового набору".
 112 
За минулі вихідні на гуртових ринках Західної України було зафіксовано подорожчання майже всіх овочів "борщового набору".
22 січня 2018
 22 січня 2018
  172  
Провідні аграрні асоціації України звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про особисту зустріч для обговорення «аграрної частини» Державного бюджету України на 2018 рік, ...
 172 
Провідні аграрні асоціації України звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про особисту зустріч для обговорення «аграрної ...
22 січня 2018
 22 січня 2018
  695  
Українські виробники цукру очікують зростання цін на продукцію в зв'язку з подорожчанням залізничних перевезень на 20-25% після впровадження "Укрзалізницею" ринкового механізму.
 695 
Українські виробники цукру очікують зростання цін на продукцію в зв'язку з подорожчанням залізничних перевезень на 20-25% після впровадження ...
22 січня 2018

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.