Обробіток грунту із внесенням добрив

Обробіток грунту із внесенням добрив

/ Механізація АПК / Середа, 21 лютого 2018 12:43

Ретельний обробіток грунту, що водночас зберігає вологу в ньому та дозволяє вкласти міндобрива на задану глибину, стає вимогою часу для дбайливого господаря.

Збереження вологи під час обробітку грунту нині стає для аграріїв стратегічним завданням, що потребує високої майстерності механізаторів та використання сучасних технічних рішень. Для цього тепер не лише застосовують мінімальні технології обробітку, а й найновіші сучасні агрегати, здатні виконувати такі складні технологічні рішення. Важкі грунти, потреба в продуктивній роботі з різними тракторами та за змінних умов зволоження — усе це вимагає від причіпних знарядь надзвичайної напруги та легкості в налаштуванні. Такими агрегатами сьогодні вже можуть стати BEDNAR TERRALAND TN4000 та BEDNAR TERRASTRIP, про які розповімо більш детально.

20 363 62 1

Новинка з характером

BEDNAR TERRALAND TN4000 — долотоподібний плуг, який виконує низьковитратний, швидкий і глибокий обробіток ґрунту на глибину 65 см. Завдяки унікальній конструкції зубів техніка працює на всіх видах ґрунтів із мінімальним використанням потужності. Він призначений для глибокого розпушування та інтенсивного змішування рослинних решток (альтернатива оранці зі значною економією витрат), відкривання ущільнених шарів ґрунту (краще поглинання вологи та вентиляція ґрунту), загального відновлення ґрунтового профілю. На практиці краще всього використовувати агрегат на глибині 25–55 см, таким чином, відкриваючи ущільнені шари ґрунту та оздоровлюючи профіль на полях. Для забезпечення більш якісного доступу вологи до коренів посівів сільськогосподарських рослин руйнування ущільнених шарів ґрунту прокладає шлях волозі.

Серед його переваг наступне: рама виготовлена з міцної сталі Alform, робочі деталі складаються з двох рядів зубів зі стулками, заднього шиповидного котка, для захисту використовується зрізний болт (TN)/гідравлічна захисна система auto-reset (TN_H). Важливим елементом якісного виконання технологічних операцій є трикутові робочі деталі, що забезпечують легкий обробіток ґрунту; надзвичайно висока прохідність агрегату, що дозволяє працювати за складних польових умов. Висота рами становить 79/89 см.

Система Quick-Change, що використовується в агрегаті, дозволяє легко замінювати двосторонні долота. Відповідно, економія часу на професійне обслуговування.

20 363 62 2

Додаткові бокові шиповидні котки дають можливість вести ідеальне вирівнювання поверхні ґрунту по боках агрегату. Інтенсивне розпушування усіх шарів ґрунту на глибину до 65 см навіть із рослинними залишками, з мінімальним використанням потужності агрегату на відміну від класичних плугів, завдяки широкій протидії.

Для стабільної продуктивної роботи BEDNAR TERRALAND TN4000 потрібен трактор з потужністю двигуна 350–550 к. с.

Також великий інтерес аграріїв нині викликає агрегат BEDNAR TERRASTRIP. Його головною особливістю є внесення міндобрив у двох рівнях під час оранки в майбутні місця закладення насіння (над і під висівним матеріалом). Сьогодні BEDNAR TERRASTRIP вже активно тестується у полях одного з вітчизняних господарств. Бо одним із найбільш ефективних способів підтримки збалансованого живлення сільськогосподарських посівів у глибоких шарах грунту є система внесення добрив у профіль грунту. Завдяки використанню цього агрегату поліпшується аерація грунту, а також зменшуються ерозійні процеси в ньому.

Коментар

20 363 63 2Сергій ТАРНОПОЛЬСЬКИЙменеджер компанії «КОНКОРД», дилера техніки Bednar в Україні

— Зміни агрокліматичних умов в нашій країні вимагають від фермера чи спеціаліста холдингу бути більш гнучкими в питаннях збереження ґрунтової вологи, особливо під час глибокого розпушування багаторічної підошви. Якщо треба восени закласти добрива, то це стає для багатьох не просто проблемою, а іноді невиконаним рішенням. Компанія BEDNAR запропонувала новинку — долотоподібний плуг BEDNAR TERRASTRIP із пристроєм для одночасного внесення сухих міндобрив. Фактично цей агрегат працює за смуговою технологією обробітку грунту, використовуючи потужні стійки, що можуть розрихлювати грунт на глибину до 55 см, одночасно вносячи добрива на різну глибину у діапазоні 15–35 см. Загалом агрегат може розрихлювати плужну підошву до 55 см.

Нещодавно одне з вітчизняних господарств придбало 10 одиниць таких агрегатів, тому вони фактично проходять перше польове випробування. Очікуємо, що навесні по нарізаних смугах у господарстві зможуть посіяти кукурудзу з шириною міжряддя 51 см. Це американський стандарт сівби, і саме такий замовило господарство.

В’ячеслав ВАСИЛЬЄВ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

 21 квітня 2018
19 квітня у Львові стартувала найбільша агропромислова виставка Східної Європи AGROPORT West Lviv 2018. Захід має величезні масштаби і проводиться в міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького. Найкращі виробники, високі посадовці, міжнародні експерти і тисячі відвідувачів – виставка вражає розмахом. Відвідав виставку і Президент України Петро Порошенко.
19 квітня у Львові стартувала найбільша агропромислова виставка Східної Європи AGROPORT West Lviv 2018. Захід має величезні масштаби і проводиться в міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького. Найкращі виробники, високі посадовці, міжнародні експерти і тисячі відвідувачів – виставка вражає розмахом. Відвідав виставку і Президент України Петро ...
21 квітня 2018
 20 квітня 2018
Продавати вітчизняне борошно до ЄС та Бразилії важко, адже ці ринки збуту захищаються квотами, кажуть представники борошномельного бізнесу.
Продавати вітчизняне борошно до ЄС та Бразилії важко, адже ці ринки збуту захищаються квотами, кажуть представники борошномельного бізнесу.
20 квітня 2018
 20 квітня 2018
Минулого року виробництво комбікормів було найменшим за останні 7 років.
Минулого року виробництво комбікормів було найменшим за останні 7 років.
20 квітня 2018
 20 квітня 2018
Перевізник веде перемовини з однією з міжнародних фінансових організацій.
Перевізник веде перемовини з однією з міжнародних фінансових організацій.
20 квітня 2018
 20 квітня 2018
12 квітня 2018 р. Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони (International Crops Research Institute for the Semi-Arid Tropics, ICRISAT) та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, підписали багаторічну партнерську угоду з метою зміцнення продовольчої безпеки шляхом поліпшення продуктивності сільськогосподарських культур, що дають їжу мільйонам людей. Угода ...
12 квітня 2018 р. Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони (International Crops Research Institute for the Semi-Arid Tropics, ICRISAT) та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, підписали багаторічну партнерську угоду з метою зміцнення продовольчої безпеки шляхом ...
20 квітня 2018
 20 квітня 2018
З початку тижня ціна на овоч впала майже на третину.
З початку тижня ціна на овоч впала майже на третину.
20 квітня 2018

Найближча подія

Нема подій

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.