Основні помічники на зерновому полі

/ Механізація АПК / Середа, 17 квітня 2013 14:45
altСправжній господар повинен дбати про те, щоб його парк техніки складався з машин, які зроблять свою справу попри вплив зовнішніх чинників. Ось уже десятки років більшість сільгосптоваровиробників довіряють свій урожай комбайнам Ростсільмаш. Тільки за останні 5 років в Україну було поставлено 1700 комбайнів Ростсільмаш. Погодьтесь, це, безсумнівно, підтверджує довіру з боку сільгоспвиробників.

Сьогодні з конвеєра компанії сходять 4 серії зернозбиральних комбайнів: роторний TORUM, класичний 1-барабанний ACROS, надійний і продуктивний VECTOR та перевірений часом NIVA. Модельний ряд комбайнів Ростсільмаш, враховуючи всі можливі модифікації й опційні поліпшення, може задовольнити вимоги будь-якого покупця.

TORUM - комбайн, якому немає рівних
TORUM по праву займає особливе місце в лінійці Ростсільмаш. Це на сьогодні новітня модель зернозбиральних комбайнів виробництва компанії, яка орієнтована на господарства, що потребують високопродуктивну техніку. Він вражає навіть одним своїм зовнішнім виглядом, а коли виходить на поле, то з легкістю доводить перевагу, кожен день встановлюючи нові рекорди і нові стандарти якісної роботи.

altTORUM - той унікальний випадок, коли секрет успіху криється у самій конструкторській розробці, яка надалі була відмінно застосована в комбайні. Він призначений для збирання традиційних зернових культур прямим і роздільним комбайнуванням. Причому спектр культур, які може збирати TORUM, надзвичайно широкий - від пшениці до рису. Його безмежні здібності особливо проявляються при роботі в складних умовах з вологими і засміченими зерновими. На будь-якій культурі цей комбайн вирізняється однією «фірмовою» рисою - стовідсоткове вимолочування і практично нульове подрібнення зерна.

Advanced Rotor System (ARS) - секрет ефективності TORUM. ARS - це бітерна похила камера, безступінчасте регулювання швидкості ротора і дека, що обертається.

Унікальність бітерної камери полягає у тому, що традиційний ланцюгово-планчатий механізм замінений на три подаючих бітери зі спеціальними елементами. Це підвищує стабільність усього техпроцесу, що позитивно впливає на продуктивність комбайна в цілому. Бітери розрівнюють і прискорюють масу перед входом у ротор. Дослідження показали, що в порівнянні з традиційним пристроєм, бітери збільшують пропускну спроможність похилої камери на 20%, знижуючи при цьому споживання енергії на 15%.

Ще одна відмінна особливість ARS полягає у тому, що привід ротора здійснюється за допомогою планетарного варіатора з гідрокеруванням. Це унікальний гідромеханічний пристрій, у якому поєднуються переваги обох типів приводів: плавне і точне регулювання швидкості, високе прийнятне навантаження і надійні безремінні передачі.

Третя перевага схеми, застосованої у TORUM, - обертова дека. У традиційних роторних комбайнах деки використовуються неповністю, що знижує можливі показники продуктивності. Інноваційна розробка Ростсільмаш дозволила використовувати переваги ротора по максимуму. Обертання деки забезпечує її самоочищення, відсутність «мертвих зон» у зазорі, виключає зависання маси і забивання ротора. Крім того, на 8–10% знижується енергоспоживання процесу обмолоту.

І, нарешті, ще одна особливість Advanced Rotor System - унікальна триточкова система обмолоту. Дека має три молотильні секції, які дозволяють виставляти молотильний зазор в одному перерізі. Завдяки цьому маса обмолочується тричі за один оборот ротора на відміну від разового обмолоту в традиційних роторних конструкціях. Цей же принцип дозволяє встановлювати збільшені молотильні зазори. При чому незалежно від умов збирання зернових культур додаткове регулювання не потрібне: починаючи з ячменю і закінчуючи пшеницею, молотильний зазор встановлюється у межах 16–20 мм.

Advanced Rotor System помітно підвищує планку допустимих навантажень для всього комбайна в цілому. Важливо, щоб всі системи могли відповідати рівню цієї схеми. Ось чому в бік відповідності найвищим навантаженням була модифікована і система очищення, яка на TORUM стала двокаскадною. Для виконання найсерйозніших завдань необхідна неперевершена потужність, яку комбайну TORUM забезпечує V-подібний двигун із турбонаддувом у 400 к. с. Ходова частина розроблена з урахуванням найскладніших вимог, які інколи висуває процес збирання культур. Збільшений кліренс і невеликий радіус розвороту дозволяють комбайну легко маневрувати по полю чи по загальних дорогах.

Звичайно, такий технічно досконалий комбайн повинен відповідати всім сучасним потребам. Фактично, якщо проводити аналогії з автомобілями, то TORUM можна сміливо назвати комбайном «преміум-класу». На користь цього твердження говорять його неперевершені технічні характеристики, надійність, якість, і, звичайно ж, комфорт, якому Ростсільмаш приділив особливу увагу.

ACROS від Ростсільмаш, або як створити «народний комбайн»
Практика показує, що по-справжньому «народним» і найпопулярнішим протягом багатьох років залишається ACROS. Для нього Ростсільмаш створив оригінальну, високоефективну систему обмолоту. Її головна особливість - оригінальний молотильний барабан найбільшого діаметру в світі (800 мм), який завдяки величезній інерційності легко справляється із вологою, засміченою або скрученою хлібною масою. Привід молотильного барабана розроблений для максимальних навантажень і має пристрій типу Posi-Torque для автоматичного натягнення ременя при збільшенні крутного моменту. Це дає помітну надбавку в продуктивності комбайна. Великий діаметр барабана дозволив максимально збільшити кут обхвату підбарабання (130°), забезпечивши майже повну (95%) сепарацію з виключно низьким пошкодженням зерна.

Процес обмолоту в ACROS організований так, щоб отримати максимальний результат. Солом’яна маса, що містить на виході з молотильного барабана частину зерен, прямує відбійним бітером на соломотряс. Величезну увагу конструктори Ростсільмаш приділили і якості отриманого зерна. Зерновий ворох, що надходить із підбарабання і соломотряса, проходить двоступеневу систему очищення.

Як показує практика, на вивантаження зерна витрачається близько 5% робочої зміни. Для скорочення цього часу ACROS обладнаний зерновим бункером значного об'єму (9000 л) і високопродуктивним вивантажувального пристроєм (90 л/с). Висота, довжина і кут повороту вивантажувального шнека розраховані на безперешкодне вивантаження у будь-який вантажний транспорт.

alt

Мінімальні витрати на пальне - це ще одна умова високоефективного збирання, яке враховувалося при виборі двигунів для ACROS. На комбайни встановлюються надійні 6-циліндрові двигуни ЯМЗ і Cummins, ретельно підібрані за потужністю і моментом. 20% запас потужності гарантує, що в будь-якій збиральній ситуації зернозбиральний комбайн ACROS буде справно виконувати свою роботу. Завдяки застосуванню компактних силових агрегатів із турбонаддувом питома витрата палива знижена як мінімум на 5%. Економний двигун разом із 540-літровим паливним баком дозволяють працювати без дозаправки до 14 годин.

Ростсільмаш зробив серйозний акцент на сервісі, розуміючи всю важливість цього аспекту для покупців, компанією надається 2 роки гарантії та сервісного обслуговування на комбайни, що забезпечується сертифікованими сервісними центрами, оснащеними всім необхідним обладнанням, що дозволяє швидко і якісно провести ремонт і сервісне обслуговування комбайнів та іншої техніки. А склад запасних частин, розташований у Києві, забезпечує максимально швидку доставку в усі регіони України та оперативне реагування при необхідності придбання запасної частини.

Купуючи машини Ростсільмаш за спільною програмою фінансування з ТОВ «УніКредит Лізинг», у вас є можливість, набути техніку в лізинг від 0,1% річних. Також розроблено декілька привабливих механізмів покупки нової техніки. Наприклад, придбання техніки з розстрочкою на залишок платежу з банківською гарантією, вартістю від 4% річних у гривні. Якими б різними не були представлені серії зернозбиральних комбайнів, об'єднує їх одне - надійність та продуктивність. Своєю роботою у полі ці машини підтверджують ефективність. З кожним роком число професіоналів агробізнесу, які довірили свій урожай цим комбайнів, зростає, адже, крім вигідних умов придбання техніки, ви отримуєте довгострокове зобов’язання з їх якісного гарантійного і післягарантійного обслуговування у найкоротші терміни.

ТОВ «Представництво «Ростсільмаш»
Київ вул. Чорновола, оф, 206
Тел.: (044) 596-55-29;
Факс: (044) 596-55-31

1

 19 вересня 2019
Більше половини роботи в сільському і лісовому господарстві можуть виконувати роботи. 
Більше половини роботи в сільському і лісовому господарстві можуть виконувати роботи. 
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Попри суттєве скорочення посівних площ, Україна все ще входить до п’ятірки найбільших світових виробників жита.
Попри суттєве скорочення посівних площ, Україна все ще входить до п’ятірки найбільших світових виробників жита.
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
Компанія "Бестер" з Київщини уклала контракт на постачання чорної ікри власного виробництва до США.
Компанія "Бестер" з Київщини уклала контракт на постачання чорної ікри власного виробництва до США.
19 вересня 2019
 19 вересня 2019
За підсумками поточного року потужності об'єктів, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел, в Україні можуть досягти 5,473 ГВт.
За підсумками поточного року потужності об'єктів, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел, в Україні можуть досягти 5,473 ГВт.
19 вересня 2019
 18 вересня 2019
Для безпечного запуску ринку землі слід ліквідувати Держгеокадастр, оцифрувати його функції і об’єднати два кадастри та один реєстр.
Для безпечного запуску ринку землі слід ліквідувати Держгеокадастр, оцифрувати його функції і об’єднати два кадастри та один реєстр.
18 вересня 2019
 18 вересня 2019
АТ «Укрзалізниця» планує вивести з експлуатації старі зерновози.
АТ «Укрзалізниця» планує вивести з експлуатації старі зерновози.
18 вересня 2019

Please publish modules in offcanvas position.