Бізнес зі смаком

/ Подія / Середа, 17 серпня 2016 13:05
Ірина САДОВАспеціально для "АС"
Виявляється, ювілей можна спробувати на смак. Результат 10-річної праці — ось він, на столах вишуканого ресторану у вигляді страв високої європейської кухні, справжні витвори гастрономічного мистецтва. Усі шедеври принципово приготовані виключно з українських продуктів. 10 років добірна телятина, індичка, свинина вирощується на кормах та за технологіями ювіляра — групи компаній «АгроВет Атлантик» на підприємствах її партнерів.

 

Молоді та модні — українські
Молоді та модні — так хотілося говорити про все, що бачили цього ювілейного вечора. А керівники «АгроВет Атлантик» Максим Шевчук та Ірина Паламар підкреслили головну особливість святкового банкету високої кухні: українське коріння і сучасний фермерський акцент. Адже у приготуванні всіх страв була використана вітчизняна м'ясна продукція, зокрема, від ПП «Сігма», ПАО ПП «Броварський», відомого торговою маркою «Інделіка», та ТОВ «Чорнобайпродсервіс».
 
Символічно, що 10-річчя «АгроВет Атлантик» співпало зі святкування Дня вишиванки в Україні. Господиня вечора Ірина Паламар принагідно чарувала і креативною вишиваною сукнею від українських дизайнерів. «Ми хочемо робити бізнес саме в Україні, і прагнемо показати, що це перспективно, — підкреслює Ірина. — Український агробізнес є дуже сильним у світовій кон’юнктурі. Переконана, що основні інвестиції для аграрного сектору можна знайти і всередині країни, достатньо створити для цього сприятливу систему і чіткі правила гри».
 
«АгроВет Атлантик» елементарно влаштувала гастрономічний вояж до Європи, запропонувавши страви різних регіонів Франції — законодавиці світової моди для гурманів. Тварини та птиця для страв були вирощені саме на преміксах компанії. Це ще раз свідчить про те, що українські виробники кормів — такі як «АгроВет Атлантик», так само як і вітчизняні виробники продукції тваринництва тримають високу планку якості щодо своєї продукції, яка відповідає найвищим сучасним стандартам і нічим не поступається європейській, а можливо, навіть і перевищує її.
 
Відтепер, зустрівши продукти під маркою «Інделіка», згадуватиму террін з індички з маринованим редисом, конфітюром із цибулі та діжонською зерновою гірчицею. Дієтичний продукт заграв по-новому, коли бачиш салат із «попелястою» телятиною sous-vide та закарпатськими білими грибами, ще й з мусом із запеченого буряка. Власне, можна і подумати над варіаціями нашого рідного червоного борщу, коли спостерігаєш, як на гарну композицію овочів заливається ароматна червона юшка, що просить ложечку сметанки. І уся ця колоритна композиція називається: коренеплоди sous-vide із ростбіфом та сабайоном із домашніх вершків з буряковим консоме! На довершення подається свинячий ошийок із молодим часником та чебрецем, приправлений кремом із пастернаку. Якщо відверто, то лавандове крем-брюле з пряженого молока із чорносмородиновим джемом на десерт здався мені навіть цікавішим за такий же смаколик у Ельзасі. А, може, просто тому що таки своє?
 
До речі, амбітному шеф-кухарю київського ресторану «Липський особняк» Георгію Шаруєву, який приготував усі ці шедеври до ювілею «АгроВет Атлантик», ще не має й 30 років. Але він вже відомий і модний кулінар. Теж вважає, що майбутнє — за якісними локальними фермерськими продуктами.
 
Пахне молоком 
і чорним хлібом
Так поетично говорить про свою продукцію — мармурове м'ясо делікатесної яловичини один із партнерів «АгроВет Атлантик» Валентин Шевченко, співзасновник ТОВ «Чорнобайпродсервіс». Шкода, каже, що в Україні втрачено культуру споживання елітної яловичини, яку тепер намагаються повернути, зокрема, й завдяки таким от заходам, як ювілейний «Гастрономічний вояж» від «АгроВет Атлантик». «Люди рано чи пізно зрозуміють, що таке справжнє яловиче м'ясо — смачне, ароматне, корисне, обов’язково правильно вирощене до певної кондиції, — палко переконує Валентин Шевченко. — Вже реалізуємо його у мережах супермаркетів. На такому продукті можна і потрібно заробляти валюту».
 
Співзасновників «Чорнобайпродсервіс» називають диваками за те, що розвінчують міф про те, що вирощування телят — невигідний бізнес. «Просто ми навчилися годувати худобу так, аби бізнес був рентабельним, — легко розкриває секрети Валентин Шевченко. — Ретельніше, вдумливіше за інших ставимося до раціону, його балансування. Корми готуємо за порадами «АгроВет Атлантик», користуємося їх новітніми розробками, лабораторією, складові тестуємо на збалансованість, корисність. У раціоні бичків використовуються лише натуральні компоненти — сіно, зерно, макро- та мікроелементи. Завдяки усьому цьому яловичина стає найбільш натуральним продуктом. Разом з «АгроВет Атлантик» ми знайшли шляхи його здешевлення, можемо впливати на рентабельність, а отже, робити і цю продукцію конкурентоспроможною. Упевнений, що цей напрям має всі перспективи стати одним із провідних в Україні».
 
«По-доброму заздримо команді»
Для керівника ПАО ПП «Броварський» Наталії Гончаренко ювілей партнера став ще одним приводом згадати про перспективність створення в Україні повного циклу вирощування індиків та перепелів. Адже це дасть можливість не тільки вдовольнити гурманів, але й забезпечити ніжним, дієтичним і високобілковим м’ясом дітей, а також догодити людям, схильним до повноти, особливо ж хворим на діабет.
 
«Нам легко говорити про перспективи, коли бачимо таку прогресивну і злагоджену команду наших партнерів з «АгроВет Атлантик», — розповідає Наталія Гончаренко. — Їх співробітники мають ангельське терпіння, ідуть на узгодження всіх ключових питань. Головне, що компанія дає можливість співробітникам навчатися, у тому числі за кордоном. Це багато вартує. Така освіта потім втілюється у високі результати на виробництві. Ми разом взаємно вчимося. Величезна особлива подяка технологам «АгроВет Атлантик», комерційній службі. Ми по-доброму заздримо таким кадрам».
 
Вагомий результат десятиріччя
Звісно, засновник і генеральний директор ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук не міг втриматися від того, щоб не згадати, з чого власне починалася історія компанії. Адже у 2006 році це була лише невеличка компанія з виробництва й продажу продуктів для свинарства через дистриб'юторів і роздрібну мережу. Менш ніж за 10 років змогли значно розширити асортимент продукції та послуг, а також розвинутись до міжнародного рівня. Паралельно з цим «АгроВет Атлантик» інвестувала в розвиток вітчизняного тваринництва та птахівництва, запровадивши міжнародну експертизу для підвищення конкурентоспроможності українських виробників.
 
«Найголовніше, що в нас є — це довіра наших партнерів і клієнтів, — говорить Максим Шевчук. — Довіра, яка базується на репутації, напрацьованій роками. Сьогодні ГК «АгроВет Атлантик» довіряють понад 1 500 господарств як в Україні, так і далеко за її межами. Ми намагаємось впроваджувати нову культуру вирощування м’яса та птиці. Українці мають продукцію, з якою можна і треба гідно виходити на зовнішній ринок». Сьогодні ГК «АгроВет Атлантик» займає 12,8% ринку кормових добавок в Україні, вкладаючи свої технології і знання в українське тваринництво. Компанія побудувала 12 виробничих об’єктів, а штат працівників налічує понад 500 фахівців різних напрямів.
 
Модернові нащадки куркулів
Співвласниця «АгроВет Атлантик» Ірина Паламар не дивується, що в молодий український бізнес приходять жінки: «Це дуже органічно, адже жінка — генетично хазяйка у господі, для неї природно охопити все одночасно, у комплексі. І в бізнесі, і на виробництві потрібні люди, які бачать процеси, недоліки, швидко орієнтуються, що і де треба змінити».
 
Хоча, визнає Ірина, бізнес-процеси є досить жорсткими. «Але у мене чоловічий характер, — мило посміхається симпатичний керівник. — Передалося у спадок від тата — голови потужного колгоспу на Вінниччині. У мене всі діди-прадіди були куркулями, мали багато землі та худоби. Ота спадковість, мабуть, не дає мені спокою, навіть декретні відпустки не могла собі дозволити, все одно працювала. Я все аналізую, бачу процеси, стратегії, куди можна рухатися, як можна стати сильнішими. Постійно хочеться творити».
 
Вихід на міжнародну арену Ірина Паламар сприймає за конкретне випробування: «Ти представляєшся на міжнародних заходах і кажеш: «фром Юкрейн». І відповідно за тобою повинен бути позитивний шлейф — власний і своєї країни. Це дуже відповідально. І я мушу бути лідером».
 
Чи допомагає підкреслена жіночність у бізнесі — про це так і кортить запитати Ірину Паламар, яка загалом останнім часом уособлює демонстративно модний імідж сучасної молодої бізнес-леді, товаришує із відомими актрисами, дизайнерами, модельєрами. «Зовсім ні! — категорична Ірина. — Навряд чи зовнішність допомагає жінкам у бізнесі. Там все жорстко і прагматично. А мій вигляд  — це швидше намагання передати мій внутрішній стан. Люблю творчість — співаю, писала картини. Стиль, який диктують мої внутрішні відчуття, намагаюся адаптувати на маркетинг, у кожній дрібниці, характерній для стилю всієї нашої компанії. Тому прискіпливо ставлюся до гарних якісних презентацій, поліграфії тощо. Це мій смак. А для бізнесу дуже важливо мати гарний смак».

1

 14 жовтня 2019
Незважаючи на поганий сезон, ціни поки незмінні. Цього року вітчизняні пасічники недорахувалися половину меду.
Незважаючи на поганий сезон, ціни поки незмінні. Цього року вітчизняні пасічники недорахувалися половину меду.
14 жовтня 2019
 14 жовтня 2019
Ініціатива команди президента щодо запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення викликає категоричне несприйняття серед українців. Загроза пустити вітчизняні чорноземи з молотка об'єднала країну. 73% українців різного віку, професій, майнового стану й політичних уподобань не бажають, щоб земля перетворилася на товар.
Ініціатива команди президента щодо запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення викликає категоричне несприйняття серед українців. Загроза пустити вітчизняні чорноземи з молотка об'єднала країну. 73% українців різного віку, професій, майнового стану й політичних уподобань не бажають, щоб земля перетворилася на товар.
14 жовтня 2019
 13 жовтня 2019
На поточному тижні в Україні знову почали дорожчати тепличні огірки. Основною причиною подорожчання стало сезонне скорочення пропозиції огірка в українських господарствах.
На поточному тижні в Україні знову почали дорожчати тепличні огірки. Основною причиною подорожчання стало сезонне скорочення пропозиції огірка в українських господарствах.
13 жовтня 2019
 13 жовтня 2019
Одна з найстаріших та авторитетніших ягідних селекційних компаній — Driscoll представила свій новий сорт лохини — Світест Батч (Sweetest Batch). Це нове доповнення до колекції ягід Світест Батч Limited Edition компанії буде доступне у вибраних містах обмежений час. 
Одна з найстаріших та авторитетніших ягідних селекційних компаній — Driscoll представила свій новий сорт лохини — Світест Батч (Sweetest Batch). Це нове доповнення до колекції ягід Світест Батч Limited Edition компанії буде доступне у вибраних містах обмежений час. 
13 жовтня 2019
 13 жовтня 2019
У Чорноліському лісовому господарстві Знам`янського району на Кіровоградщині у нинішньому році зібрали перший урожай бананів.
У Чорноліському лісовому господарстві Знам`янського району на Кіровоградщині у нинішньому році зібрали перший урожай бананів.
13 жовтня 2019
 13 жовтня 2019
Костянтин Опарин з м. Черкас вирощує декілька сортів лимонів, лайм, памело, мандарини, апельсини, інжир, каву, бергамот, ацеролу, гранати, ківі та багато інших екзотичних фруктів. Усього в колекції садівника налічується близько 50 видів екзотичних рослин.
Костянтин Опарин з м. Черкас вирощує декілька сортів лимонів, лайм, памело, мандарини, апельсини, інжир, каву, бергамот, ацеролу, гранати, ківі та багато інших екзотичних фруктів. Усього в колекції садівника налічується близько 50 видів екзотичних рослин.
13 жовтня 2019

Please publish modules in offcanvas position.