Агроресурс став ближчим на Черкащині

/ Подія / Вівторок, 30 серпня 2016 16:00
Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для "АС"
На початку червня компанія ТОВ «Агроресурс» відкрила сучасний дилерський центр New Holland у м. Черкаси, який покликаний забезпечити аграріїв регіону інноваційною технікою та надійним і оперативним сервісним обслуговуванням.

 

 
 
Високий рівень співпраці
Сьогодні головною тенденцією сільського господарства є невпинний прогрес, коли у відповідь на умови, що швидко змінюються, з'являються нові, більш ефективні й прогресивні технології та техніка. Однак як впровадити їх у своєму господарстві, коли через численні кризи ускладнюються умови сільгоспвиробництва (згадати лише вартість цьогорічної посівної, що приблизно на 30% більша, ніж торік)? Відповідь: знайти надійного дилера, який постійно розвивається і не просто продає нову техніку, а й забезпечує її якісний супровід і може, в разі потреби, вибрати фінансові програми, розроблені спеціально для сільгоспвиробників.

В Україні серед небагатьох таких компаній сільгоспвиробники називають «Агроресурс» — один із найбільших дилерів техніки New Holland, а також широкої лінійки інших виробників різноманітних знарядь, насіння та ЗЗР на вітчизняному ринку. «На сьогодні найбільшим нашим здобутком є понад 2 тис. постійних клієнтів, — підкреслює генеральний директор ТОВ «Агроресурс» Станіслав Мартинов. — Ми широко представлені в Україні: маємо 19 представництв, рівень яких постійно підвищуємо».

Гарний приклад цього можна було побачити 3 червня в м. Черкаси, де новий офіс філіалу компанії в усій красі представили сучасні потужності нового дилерського центру New Holland. «Перший філіал «Агроресурсу» з'явився у Черкасах 8 років тому, але згодом він перестав відповідати вимогам часу, — розповідає присутнім під час урочистого відкриття нового дилерського центру аграріям Станіслав Мартинов. — Сьогодні ваш рівень змушує нас тягнутися до вас, і тому ми все більше інвестуємо в розвиток, аби відповідати всім світовим стандартам, бути ближчими та корисними для вас, і, звичайно, самим заробляти й давати можливість заробити вам».

Ясна річ, що ця подія значуща не тільки для «Агроресурсу», а й для New Holland. Це підтверджує виступ бізнес-директора компанії в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії Антуана Ребійара: «Я радий бути сьогодні тут із вами. Гарна погода, гарне обладнання, а найважливіше — гарні люди. Я щиро дякую командам «Агроресурсу» та New Holland. Черкащина — дуже важливий регіон для нас, і ми робитимемо все можливе, аби ще краще працювати тут».

А після цих слів Станіслав Мартинов і Антуан Ребійар перерізали урочисту стрічку, за якою відкривалися ворота сервісного боксу нового дилерського центру.
 

Коментар
 
Юрій ЗГУРОВСЬКИЙголовний інженер СТОВ «Нива»
 З «Агроресурсом» ми співпрацюємо з часу його заснування. Сьогодні хочу подивитися на нову техніку New Holland. В нашому господарстві вже працює багато машин цього виробника. Ми придбали в «Агроресурсу» великий 300-сильний трактор, 3 комбайни — починав із менших — ТС 5080, CSX 7080, СХ 8080, роботою яких я задоволений, як і сервісним обслуговуванням.
 


Нові черкаські потужності
І от тепер відвідувачі змогли на власні очі побачити можливості черкаського представництва «Агроресурсу». «Ця майстерня дозволяє проводити не тільки агрегатний ремонт, а лагодити цілі трактори та комбайни. Одночасно тут можна проводити ремонт трьох одиниць техніки, — відзначає директор філіалу «Агроресурс» у м. Черкаси Олег Нізельський. — На сьогодні тут працює два досвідчених сервісних інженери, але з часом ми плануємо збільшувати штат. Кожен із них має автомобіль, в якому є все необхідне обладнання для ремонту техніки в полі. Загалом в «Агроресурсі» працюють 50 кваліфікованих сервісних інженерів, які щокварталу проходять підвищення кваліфікації та мінімум двічі на рік навчання закордоном, на заводах New Holland». Після оцінки майстерні аграрії мали змогу ознайомитись зі складом площею 300 м², який продовжують заповнювати запчастинами до всієї техніки, що продає «Агроресурс».

«Це тільки початок: ще вистачає складських приміщень, а тому нам є куди розширюватись крок за кроком, і згодом тут буде ще краща сучасна майстерня та більший склад запчастин, — зазначає Станіслав Мартинов. — Але зараз у вас уже є надійний сервісний центр, у якому можна придбати та якісно обслужити техніку.

І я сподіваюсь, що ви лишитись задоволеними як черкаським філіалом, так і компанією «Агроресурс» у цілому, і, звичайно, ще більше полюбите бренд New Holland. Матиму надію, що у кожного нашого клієнта працюватимуть жовто-блакитні трактори та комбайни. Дякую за вашу довіру до нас і зі святом: з відкриттям нового дилерського центру!».
 

Коментар
 
Олександр БУРКАкерівник ФГ «БІК-УСПІХ»
Сьогодні насамперед хочу подивитися на нову продукцію New Holland для малих і великих фермерських господарств. І загалом цікаво бути на відкритті дилерського центру такого великого виробника. Хоча ціни кусаються, але з технікою New Holland плануємо працювати, чому значно посприяли її надійність і поширеність запчастин і сервісу. З «Агроресурсом» ми співпрацюємо два роки: купуємо гербіциди, системи захисту рослин, добрива і запчастини. По 5 бальній шкалі вони працюють на 4,5.
 


Повага і подяка
Під час заходу «Агроресурс» відзначив багатьох своїх давніх клієнтів цінними подарунками, серед яких вирізнялися картки клубу «Агроресурс» «Преміум». Вони надають власникові широку низку переваг, зокрема, дозволяють відвідувати всі заходи компанії (семінари та навчальні заходи з підвищення кваліфікації агрономів і механізаторів), дають відчутні знижки на послуги сервісного інженера, безкоштовну доставку сільгосптехніки, посівного матеріалу, 20-денну відстрочку на оплату запчастин, посівного матеріалу та ЗЗР тощо.
 

Коментар
 
Анатолій ПОЛІЩУКголовний агроном філії ПП «Південь Плюс» (Звенигородський р-н Черкаської обл.)
 З «Агроресурсом» ми працюємо з 2010 року. Придбали у них два комбайни New Holland СХ 8070, за які я скажу так: вони мене влаштовують, влаштовували і будуть влаштовувати. Тоді ж взяли і плуг Lemken, який і досі гарно працює на наших важких сірих лісових ґрунтах, а, крім того, згодом купили культиватор і пружинну зубову борону. Загалом мені завжди подобалося працювати з «Агроресурсом», бо вони надійні, комунікабельні і розуміють сільгоспвиробника: завжди можна вибрати зручні програми розрахунку та фінансування. А особливо подобається сервісна служба: навіть коли строки обслуговування техніки закінчилися, подзвониш, і вони скажуть і зроблять що до чого, на відміну від деяких інших постачальників. Завдяки новому дилерському центру «Агроресурс» став трішки ближчим: якщо до Кіровограду нам їхати 170 км, то сюди — 130 км. Та й область рідна — можна дорогою ще якісь справи вирішити, а, в цілому, ближче додому завжди краще. Сьогодні зацікавився гарною дисковою бороною і, думаю, прохати керівництво, щоб її придбали.
 


Одним із щасливців став Анатолій Васильович Марченко, директор СТОВ «Чапаєвське» (Золотоніський р-н Черкаська обл.): «Агроресурс» імпонує мені перш за все якістю обслуговування та довірою до агровиробника. Аграрій має гроші сезонно, і часто під час посівної та збиральної компаній йому їх бракує, а техніка ж вимагає обслуговування. «Агроресурс» — єдина компанія, яка входить у становище сільгоспвиробника і дійсно дає відстрочку платежу. Але при цьому головне самому лишатися порядним. Я ж розумію і тих, хто дав мені фінансування чи техніку, а тому як люди мені повірили, то я, інший раз, у збиток собі, але з ними розрахуюсь. Такими повинні бути відносини клієнта та виробника. Від «Агроресурсу» маємо два комбайни New Holland CSX 7080 і трактор Т 7060. Гарна техніка, як до неї нормально ставитись і вчасно проводити ТО — служитиме багато років. За обслуговування не хвилююсь: сервісні працівники компанії кваліфіковані і реагують за першим дзвінком.
 
Фотогалерея

Сільськогосподарська техніка: 050 487 56 88
Запасні частини: 050 487 12 44
Сервіс: 050 420 59 91
Насіння та ЗЗР: 050 487 01 40
м. Черкаси, вул. Смілянска, 164/5

1

 18 липня 2019
Станом на 17 липня українські аграрії зібрали 19,7 млн тонн ранніх зернових та зернобобових культур з площі 5,6 млн га або 58% до прогнозу.
Станом на 17 липня українські аграрії зібрали 19,7 млн тонн ранніх зернових та зернобобових культур з площі 5,6 млн га або 58% до прогнозу.
18 липня 2019
 18 липня 2019
Публічну дискусію “Ринок землі в Україні: хто має отримати право купувати землю, та якими мають бути обмеження по концентрації земель?” провела нещодавно в Києві Громадська коаліція за скасування земельного мораторію, яка об’єднує в своїх лавах понад 50 організацій.
Публічну дискусію “Ринок землі в Україні: хто має отримати право купувати землю, та якими мають бути обмеження по концентрації земель?” провела нещодавно в Києві Громадська коаліція за скасування земельного мораторію, яка об’єднує в своїх лавах понад 50 організацій.
18 липня 2019
 18 липня 2019
За результатами останніх досліджень данських вчених, свині можуть заразитися вірусом африканської чуми свиней (АЧС), поїдаючи заражених мух.
За результатами останніх досліджень данських вчених, свині можуть заразитися вірусом африканської чуми свиней (АЧС), поїдаючи заражених мух.
18 липня 2019
 18 липня 2019
Станом на 1 липня поточного року поголів'я великої рогатої худоби в Україні, за даними Державної служби статистики, становило 3,7 млн голів, що на 4,1% менше, ніж на аналогічну дату минулого року.
Станом на 1 липня поточного року поголів'я великої рогатої худоби в Україні, за даними Державної служби статистики, становило 3,7 млн голів, що на 4,1% менше, ніж на аналогічну дату минулого року.
18 липня 2019
 18 липня 2019
«Укрзалізниця», будуючи власний напрямок бізнесу, допоможе розвитку малих і середніх фермерських господарств, тим самим сприятиме збільшенню валютної виручки для підприємства та держави.
«Укрзалізниця», будуючи власний напрямок бізнесу, допоможе розвитку малих і середніх фермерських господарств, тим самим сприятиме збільшенню валютної виручки для підприємства та держави.
18 липня 2019
 18 липня 2019
Минилуго тижня, під час зустрічі у Сумах із керівником апарату облдержадміністрації Дмитром Живицьким, італійські інвестори заявили про свій намір збудувати на Сумщині завод на якому із готових комплектуючих деталей збиратиметься сільгосптехніка.
Минилуго тижня, під час зустрічі у Сумах із керівником апарату облдержадміністрації Дмитром Живицьким, італійські інвестори заявили про свій намір збудувати на Сумщині завод на якому із готових комплектуючих деталей збиратиметься сільгосптехніка.
18 липня 2019

Please publish modules in offcanvas position.