UKRɅVIT: три стовпи успіху

/ Подія / Четвер, 01 червня 2017 11:05
За останні десятиліття у головах багатьох аграріїв міцно закріпилося: «хочеш якісний продукт — купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них є компанія UKRAVIT, продукція якої завоювала добру репутацію як в Україні, так і закордоном. Про те, в чому секрет успіху компанії і які новинки вона виводить на ринок поточного сезону, представники UKRAVIT розповіли під час зимових агропромислових виставок.

 

Складові успіху
Сьогодні UKRAVIT — потужний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках. Про те, як компанії вдалося досягти успіху, розповів засновник UKRAVIT Віталій Ільченко: «Кожен прагне процвітання, але далеко не всі усвідомлюють, що процвітання не є результатом випадкового везіння — це конкретні складові, з яких починається успіх».

Досвід
«Першою з них є досвід. Цього року ми святкуємо своє 18-річчя. UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин, — звертає увагу Віталій Ільченко. — Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га — уявіть: це така країна як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим, продукти UKRAVIT користуються стабільно високим попитом на зовнішніх ринках, у Грузії та Молдові»

Чесність
«Іншою складовою є чесність: ми щирі до наших партнерів, і чесно робимо свій бізнес. Торік сплатили близько 200 млн грн податків, — підкреслює засновник UKRAVIT. — Ми пропонуємо наші продукти за справедливою ціною без невиправданих «накруток». Адже наші потужності розташовані в Україні — це промисловий комплекс площею 30 тис. м² із повним циклом виробництва, який щороку дає сільгоспвиробникам понад 6000 т першокласної продукції. Це не межа: попит на наші продукти зростає, а тому ми плануємо збільшити виробничі обсяги уп’ятеро. Відповідно, зростають потужності. Так, зокрема, нещодавно ми відкрили новий виробничий комплекс, а зараз будуємо велику лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням».

Інновації
Та все це ніколи б не стало реальністю без інноваційних продуктів UKRAVIT: 135 позицій ЗЗР для польових, овочевих і плодово-ягідних культур, що продаються під ТМ «Аптека Садівника» для дачних та присадибних господарств, а також 27 позицій добрив із мікроелементами «АВАНГАРД®», засобів дезінфекції тощо.

«Якість наших продуктів підтверджена основними міжнародними сертифікатами ISO, — наголошує Віталій Ільченко. — Сировину для них ми закуповуємо там же, де і світові компанії, та, на відміну від них, ми ніколи не ставили собі за мету створити універсальний продукт для багатьох ринків. Наша перевага в іншому: ми ретельно досліджуємо місцеві умови і робимо спеціалізований продукт саме під них».

Потужні новинки сезону
 
ЗЗР
«2017 року сільгоспвиробникам стане доступним наше інноваційне рішення: гербіцид Вейрон® КС (д. р. флуметсулам 120 г/л + флорасулам 80 г/л), який у рекомендованій нормі 50–70 мл/га здатний контролювати практично всі види бур’янів у посівах зернових культур, зокрема однорічні зимуючі та стійкі до 2,4-Д сульфонілсечовини, — наголошує заступник голови консультативного відділу UKRAVIT Олександр Мигловець. — Торік у Київській обл. (Бориспільський р-н) застосування гербіциду в мінімальній нормі дало прибавку 15,8 ц/га, а в максимальній — 21,5 ц/га, на контролі (без гербіцидів) отримана урожайність 27,1 ц/га. Більше того, його застосування було економічно вигідним: при витратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га — економічна вигода становила 8840 грн/га».

Другою новинкою став ґрунтовий гербіцид широкого спектра дії Селефіт® Екстра компонент А (прометрин 500 г/л) та компонент Б (метрибузин 700 г/кг), який у нормі 2,5 л/ га контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур’янів у посівах сої. «2015 року в Київській обл. (Кагарлицький р-н) Селефіт® Екстра в мінімальній нормі дав прибавку 13,8 ц/га, а в максимальній — 14,5 ц/га (контроль — 9,6 ц/га)», — зазначає Олександр Мигловець.

Інноваційні продукти доповнили ряд минулорічних новинок: протруйників Рекорд® Квадро ТН, Матадор® Макс ТН (обидва для захисту зернових колосових), АС–Селектив® (картоплі, овочевих культур); фунгіцидів Дезарал® Екстра (зернових колосових), Капітал® КС (соняшнику та сої), який, крім іншого, забезпечує ефект Stay Green; інсекто-акарициду Антикліщ Макс® КЕ (сої, плодових, зокрема яблунь та декоративних культур); і, звичайно, гербіцидів Селеніт® Макс КЕ (системний, післясходовий для знищення бур’янів у посівах цукрових, столових та кормових буряків, соняшнику, картоплі, сої, льону-довгунця, ріпаку, гороху тощо), Голд Стар® Екстра (системний, післясходовий, у посівах зернових колосових культур) тощо.

Добрива
«Ми виробляємо продуктову лінійку спеціальних добрив для широкого спектра культур: зернових, бобових, плодових… — можемо нагодувати кожну культуру та забезпечити реалізацію її потенціалу продуктивності, — наголошує технолог із виробництва мікродобрив UKRAVIT Сергій Адаменко. — Цьогорічна лінійка доповниться новим продуктом Авангард®Р Кремній. Потреба в ньому значна, адже кремній посилює захист рослини від хвороб (зокрема, борошниста роса) та шкідників (попелиця), підвищує її посухо-, морозо- та жаростійкість, а також стійкість до вилягання, посухи тощо».

Загалом
«Я особисто гарантую, що всі, хто працюватиме з нами, будуть задоволеними сервісом і якістю наших продуктів», — резюмує Віталій Ільченко.

Дмитро СІРИЙ,
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
 
З питань придбання звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», Україна,
04119 м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1
тел.: 0 800 301 401
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ukravit.ua
 17 липня 2018
Аграрна організація розробила законопроект щодо проїзду сільгосптехніки загальними автошляхами.
Аграрна організація розробила законопроект щодо проїзду сільгосптехніки загальними автошляхами.
17 липня 2018
 17 липня 2018
Ранні зернові та зернобобові зібрали з половини площ.
Ранні зернові та зернобобові зібрали з половини площ.
17 липня 2018
 17 липня 2018
Експерти прогнозують невдалий сезон для фермерів не лише на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку.
Експерти прогнозують невдалий сезон для фермерів не лише на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку.
17 липня 2018
 17 липня 2018
В новому сезоні олійножирова промисловість збільшить обсяги рафінації, а експорт - зросте.
В новому сезоні олійножирова промисловість збільшить обсяги рафінації, а експорт - зросте.
17 липня 2018
 17 липня 2018
У червні трохи менше платили за всі види цього наїдку, крім курятини.
У червні трохи менше платили за всі види цього наїдку, крім курятини.
17 липня 2018

Найближча подія

26 лип. 2018
10:00AM - 05:00PM
AGROPORT Південь Херсон 2018

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.