Годівля свиней для отримання бажаної відгодівельної кондиції

Годівля свиней для отримання бажаної відгодівельної кондиції

/ Сучасне тваринництво / Четвер, 24 червня 2021 11:24

Першочерговим завданням свинарства на сучасному етапі розвитку сільськогосподарського виробництва країни є виробництво достатньої кількості дешевої й водночас високоякісної продукції, яка б мала попит на м’ясному ринку України й за кордоном. Висока якість м’ясної продукції залежить від багатьох чинників, але найважливішим із них є відгодівля тварин.

Відгодівля і забій свиней це фінальний період у виробництві свинини. Правильна його організація значною мірою підвищує продуктивність тварин, якість вироблених продуктів і рентабельність галузі.

Більшу частину відгодівельних груп формують із молодняку 3–4-місячного віку. Менша частина припадає на тварин, яких з тієї чи іншої причини вибракували зі стада (старі кнури, свиноматки з дефектами та погіршеними репродуктивними якостями, молодняк, що не має племінної цінності).

Відгодівельний молодняк нагромаджує м’язову тканину, тобто м’ясо в основному внаслідок росту. За відгодівлі дорослих свиней утворюється в основному жирова тканина (підшкірне та внутрішнє сало).

Якість м’яса й сала у свиней, яких відгодовують, значною мірою залежить від підбору кормів відповідно до певного типу відгодівлі (м’ясний, м’ясо-сальний, сальний). Для отримання високосортного сала та з добрими смаковими якостями м’яса краще згодовувати тваринам ячмінь, жито, пшеницю, картоплю, буряк, моркву, молочні корми, мінеральні добавки. Якщо господар не може забезпечити відгодівельне поголів’я таким набором кормів, можна згодовувати висівки, кукурудзу, овес, але сало буде 2-го сорту.

Названі вище корми згодовують також у вигляді збалансованих за поживністю комбікормів або закуплених у будь-якого сучасного виробника готових — це залежить від можливостей господарства.

 

10 449 52 2

Рис. Поперечний розріз туш 100-кілограмових підсвинків (зліва — направо) м’ясного, м’ясо-сального та сального типів

 

Деякі власники свиноферм у раціони відгодівельних свиней уводять макуху, полову, барду, рибні відходи, вони різко погіршують якість сала. Сало виходить несмачним, нещільним із присмаком риби. Тому треба мати на увазі, що за 1–2 місяці до кінця відгодівлі ці корми або зовсім слід забрати з раціону, або додавати в дуже незначній кількості.

Водянисті корми (гарбузи, буряк, морква й ін.) в останній період відгодівлі також небажані.

Продуктивність відгодівельних свиней значно залежить від віку, породи, типу відгодівлі. Свині заводських порід і помісі міжпородного схрещування дають кращі прирости живої маси, вищий забійний вихід високоякісного м’яса (58–70%), до того ж зменшуються витрати на корми. Молоді тварини на 1–1,5 кормової одиниці (к. од.) менше споживають корму, ніж дорослі.

Найбільш економічно вигідною є м’ясна відгодівля. За такої відгодівлі на 1 кг приросту маси витрачається 3,9–5,0 к. од. корму, тоді як за відгодівлі до жирних кондицій — 6,3–7,5 к. од. і більше.

М’ясну відгодівлю поділяють на беконну, шинкову та власне м’ясну.

10 449 53 3

 

Беконна відгодівля

Беконом заведено називати малосольну, злегка прокопчену свинину, розібрану і виготовлену спеціальним способом: половинками туші без голови, ніг, хребта, крижово-тазових кісток і лопаток. Кожна половинка має бути стандартної маси (25–35 кг) із рівним шаром сала в 1,5–4 см. Найціннішою частиною бекону є середня частина тулуба. Окости оцінюють як бекон 2-го сорту. Тому на беконну відгодівлю відбирають молодняк із розтягнутою середньою частиною тулуба, з менш розвиненими лопатками й окостами та використовують чистопородних або помісних підсвинків, які повинні бути добре і правильно відгодовані на відповідних кормах і забиті не старше 8-місячного віку. Жива маса їх має бути 70–100 кг, забійна — близько 75% живої маси, а вихід бекону — 55–57%. Найкращий бекон одержують від підсвинків у віці 6–6,5 місяця за живої маси 80–93 кг.

Відгодівлю підсвинків на бекон проводять «на ногах», тобто у весняно-літній період відгодовуваних тварин утримують у таборах, на пасовищах, а в осінньо-зимовий період підсвинкам в обов’язково має бути забезпечений активний моціон — проходити в обидва кінці в перший період відгодівлі 1–1,5 км, в другий період відгодівлі прогулянки припиняють, але молодняк випускають на вигульні майданчики.

Не всі свині придатні для виготовлення з них бекону. На беконну відгодівлю можуть надходити лише молоді (4–5 місяців) підсвинки масою не менше як 30–40 кг. Помісі першого покоління можуть досягти у 7–9 місячному віці потрібної живої маси й давати бекон дуже високої якості.

До кормового раціону підсвинків на беконній відгодівлі неодмінно повинні входити коренеплоди та бульбоплоди, зелені корми або обидва цих види кормів разом, як корми, багаті на вітаміни росту. Відгодівля лише на концентрованих кормах небажана (табл. 1).

 

Таблиця 1. Орієнтовні добові раціони

10 449 53 1

 

Шинкова відгодівля

За такого типу відгодівлі прагнуть одержати добре відгодованих підсвинків із розвиненими окостами, грудьми й широкою спиною. Окіст має бути достатньо виповненим, спускатися до скакального суглоба. З недорозвиненого окосту неможливо отримати високоякісну шинку. Середню частину туші за шинкової відгодівлі використовують для приготування корейки та груднинки, а досить розвинена лопатка — на виготовлення рулету.

Жива маса відгодованих свиней має бути доведена у віці 210–220 днів до 110–125 кг, товщина шпику звичайно становить 3–4,5 см. Умови годівлі підсвинків і раціони на шинковій відгодівлі такі самі, як і на беконній відгодівлі.

 

М’ясна інтенсивна відгодівля

Мета цього типу відгодівлі — одержати у 7–8-місячному віці свиней із середньою живою масою 110–120 кг. На м’ясну відгодівлю ставлять відлучених у віці трьох місяців поросят, непридатних за будовою тіла для беконної відгодівлі. Підсвинки скороспілих порід і їх помісі дають від 650–850 г приросту маси на добу. За м’ясної відгодівлі використовують дешеві корми — їх підбір не має такого значення, як за беконної та шинкової відгодівлі.

В осінньо-зимовий період найкращим кормом є картопля, яку починають згодовувати з 2 кг і до кінця відгодівлі доводять до 8–10 кг на одну даванку на добу. Концентрати згодовують у вигляді суміші з кукурудзи, ячменю, гороху або вики, висівок, м’ясокісткового й рибного борошна. З мінеральних речовин згодовують вапняк у кількості 10–15 г на голову й стільки ж кухонної солі, орієнтовні норми раціону наведено в табл. 2.

 

Таблиця 2. Орієнтовні норми за м’ясної відгодівлі свиней

10 449 53 2

 

Вигідна м’ясна відгодівля також на кукурудзі. Молодняк охоче поїдає перемелену кукурудзу з додаванням макухи, м’ясокісткового та рибного борошна. Мінеральні добавки згодовують у такій кількості, як і на картопляній відгодівлі.

Велике значення в інтенсивній відгодівлі має водопій. Вода посилює апетит у тварин і спричиняє велику потребу в кормі. Напувати підсвинків слід через 30–40 хв після годівлі.

У весняно-літній період основний корм — зелена трава бобових культур і пасовищ, яку або спасують на випасі, або дають скошеною.

 

М’ясо-сальна відгодівля

На м’ясо-сальну відгодівлю відбирають кастрованих кнурів і непридатних для опоросу свинок (дефекти статевих органів, травматичні пошкодження тощо) та молодих свинок після першого опоросу, якщо вони не мають племінної цінності, але походять від культурних порід і їх помісей. Прості «не поліпшені» свині мало придатні для напівсальної відгодівлі.

Завданням напівсальної відгодівлі є одержання добре вгодованих жирних свиней із живою масою у віці 10–16 місяців 120–160 кг і більше, у яких шар сала на спині не менше як 5–7 см завтовшки й забійна маса без шкіри — 60–70%. Добовий приріст у середньому 600–800 г.

Відгодівля молодняку до напівсального типу починається з 4-х місяців і закінчується до 9–10 місячного віку за живої маси 150–170 кг.

З 4-х до 6-місячного віку підсвинків підготовлюють до відгодівлі шляхом випасання, або згодовують зелену масу та підгодовують концентратами. За досягнення 80–90 кг живої маси їх ставлять на відгодівлю, яка поділяється на два періоди. У перші 40–45 днів відгодівлі, коли у свиней добрий апетит, їм згодовують дешеві корми й отримують 800 г приросту на добу.

За живої маси 110–120 кг переходять до другого (фінального) періоду відгодівлі. В другий період відгодівлі прирости знижуються до 700–650 г. У цей час слід подбати про якість свинини. Даванки коренеплодів знижують до 25% і зменшують кількість кормів, що погіршують смакові якості свинини.

 

Сальна відгодівля

На сальній відгодівлі ставиться завдання одержати жирну свинину, у якої підшкірний шар сала на спині не менше як 7 см. Жива маса відгодованих свиней — 180–200 кг і більше. Забійна маса — не менша за 70%. Середньодобовий приріст — 800–900 г у першій половині відгодівлі та 600–500 г — наприкінці.

 

Таблиця 3. Орієнтовні норми для відгодівлі свиней сального типу

10 449 54 1

Тривалість сальної відгодівлі — 90–100 днів і складається з 2–3 періодів. На сальну відгодівлю надходять усі вибракувані свиноматки й старі кнури після попередньої кастрації. Основною метою сальної відгодівлі є одержання якнайбільшої кількості та якнайкращої якості зовнішнього й внутрішнього сала. Сало найшвидше відкладається під час спокою тварин. Тому слід виключати випасання та прогулянки свиней.

В останні 1–1,5 місяця відгодівлі згодовують корми, що добре впливають на якість сала: ячмінь, жито, просяне борошно, картоплю. В цей період концентрати становлять близько 80% раціону.

Для отримання свинини різної якості (високої, середньої, низької) слід групувати корми залежно від дії їх на якість м’яса і сала Ш.

 

Таблиця 4. Групування кормів за відгодівлі залежно від дії на якість м’яса і сала

10 449 54 2

 

Загальні правила годівлі й утримання свиней на відгодівлі

• Перед постановкою свиней на відгодівлю здійснюють ветеринарну обробку — дегельмінтизацію й вакцинацію тварин. Станки білять розчином вапна та дезінфікують 2–5%-м розчином їдкого натру.

• Проводять кастрацію кнурців у віці 40 днів, свинок — у 5–6 місяців. Забійний вихід м’яса кастрованих свинок на 10–30 кг більше, ніж у некастрованих за покращених смакових якостей м’яса і сала.

• Для відгодівлі свиней групують за статтю, віком, вагою й станом вгодованості.

• Раціони мають бути збалансованими за поживністю, а корми піддають відповідному обробітку (дріжджування, запарювання, здобрення).

• Годувати свиней потрібно в станках або в «їдальнях».

• Залишки кормів щоденно прибирають, годівниці миють і чистять.

• Узимку тварин чистять щітками, влітку купають або миють не менше як двічі на місяць.

• За сприятливих погодних умов тварин випускають на прогулянку на 1,5–2 години. Наприкінці напівсальної та сальної відгодівлі прогулянки припиняють.

• Не менше як двічі на місяць усе поголів’я або групу свиней зважують для контролю за приростом живої маси.

 

Лілія ГЕРАНІНА, ст. наук. співроб. сектору тваринництва ІСГС НААН
Олег ГАЙДЕНКО, канд. техн. наук, вчений секретар,
завідувач відділу маркетингу та наукового забезпечення
трансферу інновацій ІСГС НААН, ст. наук. співроб.

svidome

 24 січня 2022
Аби мінімізувати ризики негативного впливу пестицидів на тваринний світ, у тому числі на бджіл, депутати внесли у Верховну Раду такі важливі як законопроєкти, як №4558, №4600, а також №5237.
Аби мінімізувати ризики негативного впливу пестицидів на тваринний світ, у тому числі на бджіл, депутати внесли у Верховну Раду такі важливі як законопроєкти, як №4558, №4600, а також №5237.
24 січня 2022
 24 січня 2022
Ціни на зерно в Україні зросли в 1,5 рази, відповідно подорожчало і борошно. Собівартість хлібобулочних виробів зросла на 20% за декілька місяців.
Ціни на зерно в Україні зросли в 1,5 рази, відповідно подорожчало і борошно. Собівартість хлібобулочних виробів зросла на 20% за декілька місяців.
24 січня 2022
 24 січня 2022
У Миколаївській області компанія LOZOVA MACHINERY спільно з Сумським НАУ, Миколаївським НАУ та Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки та технологій ім. Леоніда Погорілого заміряли інтенсивність викидів вуглекислого газу з ґрунту на першому стерньовому обробітку, використовуючи різну ґрунтообробну техніку.
У Миколаївській області компанія LOZOVA MACHINERY спільно з Сумським НАУ, Миколаївським НАУ та Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки та технологій ім. Леоніда Погорілого заміряли інтенсивність викидів вуглекислого газу з ґрунту на першому стерньовому обробітку, використовуючи різну ґрунтообробну ...
24 січня 2022
 24 січня 2022
Сьогодні потрібно терміново передивитися ставлення до українських виробників, адже в той час, коли у Європі встановлюється нульове ПДВ на продукти харчування, в Україні нічого подібного навіть не розглядалося.
Сьогодні потрібно терміново передивитися ставлення до українських виробників, адже в той час, коли у Європі встановлюється нульове ПДВ на продукти харчування, в Україні нічого подібного навіть не розглядалося.
24 січня 2022
 24 січня 2022
За рік вартість цибулі в Україні збільшилася майже у два рази – ціна в січні 2022 року на 72% вища за показники січня минулого року.
За рік вартість цибулі в Україні збільшилася майже у два рази – ціна в січні 2022 року на 72% вища за показники січня минулого року.
24 січня 2022
 24 січня 2022
Збільшення пропозицій вантажівок для перевезення зерна призвело до зниження вартості автоперевезень з 2-2,2 грн за км до 1,6-1,8 грн за км або $30-40 за т (з ПДВ). Як наслідок, скорочуються обсяги залізничних перевезень, тарифи на які знову виросли з 1 січня.
Збільшення пропозицій вантажівок для перевезення зерна призвело до зниження вартості автоперевезень з 2-2,2 грн за км до 1,6-1,8 грн за км або $30-40 за т (з ПДВ). Як наслідок, скорочуються обсяги залізничних перевезень, тарифи на які знову виросли з 1 січня.
24 січня 2022
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.