У правовому полі

Держава підтримує сімейні фермерські господарства, надаючи доплати на покриття ЄСВ та гарантуючи спрощену систему оподаткування.
На сьогодні в рейтингу порушень під час здійснення процедур публічних закупівель одними з найактуальніших залишаються антиконкурентні узгоджені дії учасників.
У червні введено в дію новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови», що призвело до скасування стандарту ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови» (наказ ДП «УкрНДНЦ» № 133).
Часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів зі зберігання та переробки зерна надається агротоваровиробникам — юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах.
Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну станом на 1 січня та 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 900 грн за одну голову.
Державна підтримка надає­ться суб’єктами господарювання, а саме: юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям, що провадять діяльність у галузі тваринництва та/або аквакультури (рибництва).
З метою забезпечення якості та безпечності харчових продуктів та сільськогосподарської сировини Верховна Рада України 18 травня 2017 року прийняла Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який вступив у дію з квітня 2018 року.
Експертиза заявки має статус державної науково-технічної експертизи. Вона проводиться з метою встановлення відповідності заявки і сорту вимогам Законом України «Про охорону прав на сорти рослин» та підготовки обґрунтованих експертних висновків і рішень за заявкою.
Законом України «Про охорону прав на сорти рослин» у редакції Закону України від 17 січня 2002 р. права на сорти рослин підлягають правовій охороні.
Основні положення правового регулювання арбітражних лабораторних досліджень харчових продуктів, кормів та побічних продуктів тваринного походження.
Починаючи з 2016 року, законодавством України передбачено можливість створення та функціонування сімейних фермерських господарств.
Після ідентифікації тварини в господарстві юридична або фізична особа зобов’язана здійснити дії із реєстрації тварини в Реєстрі тварин. Для цього власник/утримувач самостійно або з допомогою працівника Адміністратора Реєстру тварин заповнює реєстраційну відомість овець/кіз на одну тварину або групу тварин.
агрофорум, аграрні інновації 2019

Please publish modules in offcanvas position.