Агроновини

У Білоцерківському національному аграрному університеті (БНАУ) відкрили навчально-наукову лабораторію технології культивування та дослідження якості продукції гідробіонтів.
На початку липня в Україні планується скасування ліцензій на експорт пшениці.
Аграрії Одеської та Миколаївської областей розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур, яке, станом на 24 червня, проведено на площі 42,2 тис. га.
В новому сезоні врожай ячменю в Україні зменшиться до 5-7 млн тонн внаслідок скорочення площ сівби та втрат врожаю на півдні та сході, відповідно експорт знизиться до 2-3 млн тонн у порівнянні з 5,8 млн тонн у минулому сезоні та 4,2 млн тонн у попередньому.
росія використовує до десятка російських та сирійських кораблів для вивезення краденого зерна з тимчасово захоплених територій Херсонської та Запорізької області та вже вивезла понад 500 тис. тонн цього зерна.
Згідно з оперативними даними, обсяг експорту соняшнику з України в травні сягнув багаторічного місячного максимуму, склавши 352 тис. тонн, що втричі більше показника квітня і на 89% перевищує експорт у звітному місяці.
Міністерство транспорту та будівництва Словаччини працює над створенням ще одного транспортного коридору для експорту українського зерна.
Українські садівники змушені знижувати ціни на черешню і вже пропонують її помітно дешевше, ніж за аналогічний період минулого року.
З початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну, з березня до травня, обсяг виробництва азотних добрив українськими виробниками скоротився в 5 разів відповідно до аналогічного показника попереднього періоду.
Новый трактор поставляется с комфортом, потому что он изготовлен с правильными спецификациями и параметрами качества. Большая часть доверия заключается в гарантии, которая сопровождает новый трактор. Он имеет всю документацию, такую ​​как счет-фактура, а также имеет право на получение кредита.
Цього тижня приріст середньої ціни на ринку свиней забійних кондицій склав 0,7% проти 4% тижнем раніше.
Архитектура — это искусство, и поэтому оно меняется со временем. И, по мере того, как начинаешь обращать внимание, становится легче увидеть различия между домами, построенными в разные десятилетия.

Please publish modules in offcanvas position.