soniashnyk

Агроновини

У ПП «Хутір» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) було встановлено діагноз на грип птиці.
Відкриття ринку землі в Україні призведе до зростання попиту на кредитні ресурси.
Експорт кукурудзи в 2019/20 маркетинговому році буде трохи нижче показників попереднього сезону. Прогнозується, що Україна поставить на зовнішні ринки 28,38 млн тонн кукурудзи.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України до програми підтримки садівництва, виноградарства та хмелярства додало овочеву групу.
У 2019 році Україна скоротила експорт майже всіх молокопродуктів. За даними статистики, винятком стали молочні консерви (+6%), ультрапастеризоване молоко (+15%) і сухе незбиране молоко (в 2,1 рази).
Минулого тижня на торгах спостерігалося різке падіння цін на ріпак на тлі фіксації прибутку по довгих позиціях для лютневого контракту.
Великі підприємства не можуть працювати без HACCP. Цього вимагають їх партнери, тим більше, якщо продукція експортується.
Через скасування соєво-ріпакових правок в Україні конкуруватимуть переробники з трейдерами. Для виробників значних змін не буде. Проте вже наступного року ціна сої може зрости.
Чорниця дикоросла стала набирати популярність з 2000 років, і демонструвала стабільне зростання протягом наступних 15 років.
Український клімат підходить для вирощування огіркової трави або бораго, зокрема і в промислових масштабах. 
Євроструктури охоче фінансують «зелені» екологічні проєкти в Україні, а агропідприємства користуються можливістю і налагоджують будівництво біогазових станцій. 
Зимовий період – гарний час для відпочинку для всіх, окрім вчених «Інституту здоров’я рослин». Адже в цей час збільшується попит на агробіологічні дослідження у фітотронних кімнатах і кліматичних камерах з регульованими показниками умов навколишнього середовища.
агровиставка, агрошоу 2020, агробізнес

Please publish modules in offcanvas position.