Агроновини

В Україні продовжується збирання зернових та зернобобових культур, яке проведено на площі 10,4 млн га при врожайності 43,9 ц/га, намолочено 45,7 млн тонн зерна.
Компанія KUHN-Україна провела масштабну польову презентацію нового посівного комплексу KUHN ESPRO RT 12000 RC.
Після різкого подорожчання тепличних огірків, яке спостерігалося в Україні минулого тижня, ціни в даному сегменті почали стрімко знижуватися.
У проекті Державного бюджету на 2022 рік передбачено фінансування громад у різних напрямках.
Українські аграрії затямили урок з торішньої ситуації, і зараз відкладають продаж ріпаку. За перші 2 місяці сезону експорт культури скоротився до 30%.
У жовтні-листопаді 2021 року українські та іноземні інвестори зможуть узяти участь в онлайн-аукціонах з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів та оренди трьох великих об’єктів у морських гаванях Одеської області.
Станом на 16 вересня в Україні виготовлено 44,4 тис. тонн цукру та перероблено 399,1 тис. т цукрових буряків.
15 вересня 2021 року компанія Seed Corp відкрила в с. Гельмязів Золотоніського району Черкаської області першу чергу нового заводу з переробки кукурудзи. Це вже другий великий інвестиційний проєкт компанії на Черкащині.
У період із 1 до 31 серпня 2021 року морпортами України на експорт було відвантажено 6,3 млн тонн основних зернових культур, що в 1,9 рази перевищує показник липня 2021 р. (3,3 млн тонн з урахуванням актуалізації даних).
Компанія ТЕРРА ФУД запустила виробництво одразу двох видів сирів, які виготовляються за італійською технологією – моцарелла і буррата ТМ Premialle.
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) впровадить ряд ініціатив щодо досягнення нейтрального рівня деградації ґрунтів у Луганській області.
У місті Старокостянтинів Хмельницької області 18 вересня пройде фестиваль «Медовий гарбуз», під час якого гостей пригощатимуть гарбузовою кашею.
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.