Агроновини

«Глобально» обидва законопроєкти направлені на боротьбу з «перегрузами». Якщо дивитися більш по суті, то вводяться поняття «вантажовідправник», вносяться зміни, що стосуються: перевірок на контрольно-зважувальних пунктах, відповідальності суб'єктів, створення реєстру ТТН і порядку їх заповнення тощо.
Минулого року весна в Україні запамяталася масовими підпалами. Горіла трава, дерева, очерет... Однак, окрім того, що це завдало велиезних збитків природі та екології - це ще бцло і бездумним спалюванням ресурсу, адже і трава і очерет можуть бути ресурсом з доданою вартістю.
Нинішній рік має стати вирішальним для фіналізації угоди про зону вільної торгівлі між Україною й Туреччиною, після її підписання товарообіг буде легко збільшити удвічі – до $10 млрд.
Різке подорожчання нафти та соєвої олії на біржі в Чикаго у середу, 24 лютого, на 3-3,3% підтримало ціни на пшеницю та кукурудзу, які знаходяться під тиском фундаментальних чинників зменшення попиту.
У першій половині сезону 2020/21 експорт цибулі ріпчастої з України досяг найвищого показника як мінімум за останні 5 років.
Мінекономіки розробило і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проект наказу «Про затвердження Порядку формування реєстраційного досьє».
Негативний ціновий тренд у сегменті тепличного огірка експерти пов'язують зі значним збільшенням пропозиції огірків з місцевих тепличних комбінатів, що в умовах досить стриманого попиту в даному сегменті призвело до зниження цін.
У поточному році гостро постала потреба у наданні державної підтримки цукровій галузі агросектору за рахунок бюджетних коштів.
Філія «Днопоглиблювальний флот» розпочала виконання експлуатаційного днопоглиблення в акваторії Одеського морського порту.
У селі Трибухівці на Тернопільщині фермерське господарство «Гадз» налагодило виробництво яблучних чипсів та яблучно-компотних сумішей.
Великі торговельні мережі «Новус», «Мегамаркет» та «Фоззі груп» будуть з часом переходити на реалізацію лише митої картоплі в супермаркетах.
The Economist Intelligence Unit (EIU) за підтримки міжнародної сільськогосподарської компанії Cortevа Agriscience оприлюднила дев'ятий Глобальний індекс продовольчої безпеки (Global Food Security Index, GFSI).
До відкриття ринку землі лишилося 123 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.