Агроновини

Так багато свинини, як зараз, наша країна не імпортувала протягом останніх чотирьох років.
Станом на 20 квітня до посіву ранніх зернових та зернобобових культур приступили всі області України – вже посіяно 1,85 млн га (77% до прогнозу). Про це йшлося під час відеоконференції з регіонами щодо ходу польових робіт під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка.
19 квітня у Львові стартувала найбільша агропромислова виставка Східної Європи AGROPORT West Lviv 2018. Захід має величезні масштаби і проводиться в міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького. Найкращі виробники, високі посадовці, міжнародні експерти і тисячі відвідувачів – виставка вражає розмахом. Відвідав виставку і Президент України Петро Порошенко.
Продавати вітчизняне борошно до ЄС та Бразилії важко, адже ці ринки збуту захищаються квотами, кажуть представники борошномельного бізнесу.
Минулого року виробництво комбікормів було найменшим за останні 7 років.
Перевізник веде перемовини з однією з міжнародних фінансових організацій.
12 квітня 2018 р. Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони (International Crops Research Institute for the Semi-Arid Tropics, ICRISAT) та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, підписали багаторічну партнерську угоду з метою зміцнення продовольчої безпеки шляхом поліпшення продуктивності сільськогосподарських культур, що дають їжу мільйонам людей. Угода передбачає обмін сучасними…
З початку тижня ціна на овоч впала майже на третину.
Низка аграрних асоціацій спрямували звернення до прем’єр-міністра з проханням розібратися в ситуації на ринку міндобрив.
Українські вчені розповіли, завдяки чому Україна може збирати більші врожаї зерна.
Підсумки перших трьох кварталів 2017 року показали зростання вирощування на 11,3%.
Документ регулює правила для виробників органічної продукції.

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.