Агроновини

У середу, 22 травня, відбудеться круглий стіл на тему «Відкриваючи Японію: план дій на 2019-2020».
Інформація про можливі втрати значної частини врожаю суниці садової (полуниці) в Західних регіонах України і в господарствах Польщі стурбувала переробні підприємства країни.
Миколаївський аеропорт отримує сертифікат на перевезення живої худоби.
Аграрії повідомляють про втрати внаслідок сильних опадів у травні. 
Про особливості вітчизняного ягідництва йшлося серед іншого під час прес-конференції на тему «Необхідні кроки держави та виробників для налагодження успішного експорту продукції садівництва і виноробства», що відбулась нещодавно в Києві за участю представників галузі із бізнесу, неурядових профільних організацій, а також Міністерства аграрної політики та продовольства України.
В Україні діє достатньо великий нелегальний ринок свинини, яка інфікована вірусом африканської чуми свиней (АЧС).
В Україні від початку травня на гуртових ринках зростає пропозиція іспанських персиків, абрикосів та нектаринів виробництва.
Україна та Латвія поглиблюють співпрацю в агропромисловому комплексі.
Миколаївські винахідники облаштували сміттєпереробний завод на борту корабля. 
Щоб бути ближче до клієнта і забезпечити його високоякісною продукцією, компанія «UKRAVIT» з 20.05.2019 запустила власний інтернет-магазин.
Як заробити на 1 га спаржі 1 000 000 гривень? Знає Петро Григор’єв – найбільший виробник спаржі в Україні.
Щорічно в Україні через ерозію втрачається майже 300-600 мільйонів тонн ґрунту. В залежності від рівня процесів деградації врожайність може зменшитися до 50%, а втрати від недостачі продукції можуть становити понад 20 млрд грн на рік. 

Please publish modules in offcanvas position.