екостерн, розкладання рослинних решток

Агроновини

На Львівщині фермерське господарство «ВЕРХ» наприкінці жовтня оформило першу в Україні «м'ясну» аграрну розписку.
Аграрна галузь протягом останніх кількох років є головним локомотивом вітчизняної економіки, у зв'язку з цим сільськогосподарські виставки стали більш затребуваними й актуальними, позаяк вони дозволяють аграріям реалізувати всі важливі завдання на бізнес-майданчику. Також вони сприяють налагодженню бізнес-контактів, обміну інформацією та укладення вигідних контрактів.
Укрзалізниця вводить обмеження на відвантаження зерна в напрямку портів. 
У китайському Шанхаї пройшла наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo».
У селищі Любимівка Каховського району вже завершується збір врожаю крихітних тичинок квіток крокусу, які після сушки стануть найдорожчою спецією.
Станом на листопад 2018 року за останні десять місяців українськими підприємствами було вироблено 1 845 тис. тонн м’яса всіх видів, що на 0,2% більше ніж за відповідний період 2017 року.
Потужність підприємства становить 15 т/год.
При цьому, у сільгосппідприємствах виробництво скоротилося на 0,1%, а у господарствах населення – на 2,8%.
14 листопада опади пройшли центральною частиною України і вкрило землю 4-сантиметровим шаром снігу, який не сходить більше доби.
У вересні-жовтні 2018/19 маркетингового року, за оцінками експертів, українськими виробниками отримано 960 тис. тонн рослинних олій, з яких 870 тис. тонн соняшникової олії.
Маріупольський порт запустив геліосистему, яка дозволяє заощадити споживання газу на сотні тисяч гривень. На сонячній енергії гріється вода для підрозділів порту.
Українська аграрна продукція експортується у 190 країн світу, але до кінця року мають відкритися ринки Туреччини та Ізраїлю. 
ягідництво, фрукти, конференція, агробізнес
агроконференція, no-till

Please publish modules in offcanvas position.