Агроновини

З початку поточного сезону Україна в рамках виконання меморандуму про взаєморозуміння, підписаного учасниками українського ринку, вже експортувала 12,927 млн т пшениці (з урахуванням борошна в перерахунку на зерно) при встановленому документом ліміті в 16 млн т.
У березні вартість деяких позицій овочів «борщового набору» опустилась до рівня, який був зафіксований на момент закладання цієї продукції на зберігання.
19 березня поточного року набуде чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року №710, якою внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру та яка дозволять реєструвати земельні ділянки онлайн.
Фермерське господарство "Перлина Струмка" тмV.Petrov на Одещині - єдине серед українських виноробів, яке отримало сертифікат "Органік Стандарт".
Із січня вартість яловичини зросла всього лише на 0,3%, а свинини - знизилася на 1,4%.
Торік товарообіг між країнами зріс на 28% і склав $ 89,58 млн. А ще Люксембург входить до ТОП-10 найбільших європейських інвесторів України. 
На виноградниках Півдня України виявлені нові види шкідливих організмів.
Інститут агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук провів оцінювання стану ґрунтів за індикаторами Зеленого зростання сільського господарства.
В Україні зараз готуються комерційні партії лохини для експорту в зарубіжні мережі супермаркетів.
Підприємство має завершений цикл виробництв – від вирощування кормів до виробництва кінцевого продукту споживання.
Наразі ціни на фрукти стабільні, проте вартість яблук трохи зросте.
Як повідомляють експерти проекту EastFruit, на українському ринку знову дешевшають огірки місцевого виробництва. При цьому зниження цін спостерігалося на тлі практично повного припинення постачання цієї продукції з Туреччини.

Please publish modules in offcanvas position.