Представникі компаній GDC Consulting та GS Engineering and Construction (Республіка Корея) відвідали Запорізьку область з метою вивчення перспектив реалізації на території регіону інвестиційних проектів у галузі альтернативної енергетики.
За минулий тиждень (11-18 січня 2018 року) на ринках соняшнику та сої фіксувалось зростання цін. Торгівля ріпаком в країні залишається на низькому рівні.
15 січня в особистому підсобному господарстві в смт Новоайдар Новоайдарського району Луганської області було зареєстровано захворювання та загибель свині.
У 2017 році всіма категоріями господарств України вироблено 10 329 тис. тонн молока, що на 0,5% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Поголів'я корів, понад 77% якого зосереджено у домогосподарствах, за вказаний період зменшилося на 2,1%.
Вчора, 18 січня, відбувся круглий стіл «Фінансування агросектору: найбільш ефективні інструменти, вартість фінансування. Аграрні розписки», на якому обговорили ситуацію на ринку агрокредитування.
За минулий тиждень (11-18 січня 2018 року) на ринку пшениці ціни продовжили своє зростання. Також фіксувалось підвищення цін на український ячмінь та кукурудзу.
Компанія ALFA Smart Agro пропонує аграріям придбати засоби захисту рослин і мікродобрива, обравши для себе оптимальні умови кредитування.
За підсумками ІІІ кварталів 2017 року Україна займає третє місце серед країн СНД по імпорту алкогольних напоїв з Молдови.
Більшість вітчизняних садівників обирають для промислового вирощування саме іноземні сорти яблук та груш. Їх значно простіше експортувати, тому що закордонні споживачі до них звикли. Тим не менш, частину площ рекомендовано відводити під вітчизняні сорти, оскільки вони є більш пристосованими до ґрунтово-кліматичних умов України.
В Україні збільшуються комерційні плантацій під суницею садовою.
У минулому році Україна відправила на експорт 8,2 тис. тонн заморожених овочів на загальну суму $8,8 млн, що в 1,5 раза більше, ніж у 2016 році (5,4 тис. тонн на $3,5 млн). 
Сьогодні, 18 січня, державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» запустило виробництво очищеної харчової солі. Нова продукція буде йти як на внутрішній ринок, так і на експорт.

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.