екостерн, розкладання рослинних решток

Агроновини

За рік завод заробив майже 50 млн гривень
В Україні вартість кукурудзи підтримується за рахунок прогнозу про зменшення виробництва в ЄС, що в наслідку призведе до збільшення її імпорту з 19,5 до 21 млн тонн.
Експерт зазначає, якщо в Україні буде запроваджено податок на виведений капітал, обсяг річної податкової звітності бізнесу скоротиться.
Ціна на м'ясо стабільно зростає, а любителям риби треба стежити за курсом долара - від нього безпосередньо залежить вартість морепродуктів.
Станом на 13 листопада українські аграрії намолотили 65,1 млн тонн зерна з площі 14,1 млн га (95%) при врожайності 46,1 ц/га.
Депутати стверджують, що від введення аукціонів виграють і споживачі, і учасники ринку з інвесторами.
Імпортом висівок з України також зацікавився Сенегал.
Верховна Рада розгляне проект державного бюджету на 2019 рік у четвер, 22 листопада, а не на початку грудня.
Україна експортувала за перші десять місяців 2018 року 1,54 тис. тонн свинини, що втричі менше показника за відповідний період минулого року. В грошовому вираженні експорт також скоротився в три рази – до 3,33 мільйона доларів. 
Майже половина сімейного бюджету пересічного українця йде на продукти харчування.
Україна, через ранній початок збору і експорту горіхів, за вересень - жовтень поточного року збільшила експорт волоського горіха на 18%, що у 3,6 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого сезону.
Одним з найперспективніших напрямків українського АПК є розвиток ринку органічної сільгосппродукції.

Please publish modules in offcanvas position.