Агроновини

Уряд відклав питання включення пшеничного хліба до переліку товарів, які мають соціальну значущість, та щодо яких встановлюється гранична торговельна націнка у 10%.
Сьогодні, 19 січня, Кабінет Міністрів України схвалив концепцію загальнодержавної цільової програми використання та охорони земель.
Агрохолдинг KSG Agro у 2021 році експортував 324 тонни пшеничного борошна до Лівії та 26 тонн бутильованої соняшникової рафінованої олії у ДР Конго. Постачання здійснювалися на умовах CIF Incoterms.
Фонд державного майна України очікує на ухвалення Верховною Радою змін до законодавства, які дозволять ліквідувати фракційну оцінку (окреме оцінювання земельної ділянки та нерухомості на ній) і впровадити світові стандарти ведення оціночної діяльності.
В Україні значна частина бізнесу (68%) протягом наступних дванадцяти місяців очікує зростання цін на продукти і послуги власного виробництва.
Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) стурбована ситуацією, що склалася в Україні у зв'язку зі скасуванням з 1 січня 2022 року нормативних документів – стандартів групи ДСТУ у сфері зерна і зернопродуктів.
Україна та Азербайджан співпрацюватимуть у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру.
Україна в 2021/22 маркетинговому році значно збільшила темпи експорту ячменю.
Передавати в оренду нерозподілені земельні ділянки/невитребувані паї мають право виключно сільські, селищні, міські ради, на території яких розташована така земля, відповідно до ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних ділянок (паїв)».
У 2021 році в Україну завезено 42 тис. тонн сиру з категорії сичужних, що на 17% більше за показник 2020 року.
Налисники, пиріжки, булки з маком – це автентичні українські страви, які дуже популярні серед населення. Однак, мак стає все дорожчим і у виробники або змушені підвищити ціну на вироби, або зменшити кількість маку в начинці, а отже, погіршити якість продукту. З іншого боку, можна додати до маку інші інгредієнти, наприклад,…
На сортуванні пластикових пляшок та скла у Чернівцях заробили понад 950 тисяч гривень.
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.