Банер

Новий номер

№8(351) квітень 2017	 

	Агротехніка проти бур'янів

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Новинка від Ростсільмаш - бункер-зерновоз

Вівторок, 25 грудня 2012, 15:20

Бункер-зерновоз серії 1060 - нова модель у лінійці продукції компанії «Ростсільмаш». Зерновий бункер збільшує продуктивність комбайнів за рахунок скорочення втрат робочого часу на 30-40%. Налагоджений, безперервний рух бункера-накопичувача по полю дозволяє звести до мінімуму простої зернозбиральних комбайнів. 

Бункер забезпечує вивантаження комбайнів без їх зупинки, паралельно ходу збирання.

Об'єм бункера 37 куб. м. і висота (3260 мм) дозволяють завантажувати зерно з комбайнів різних модифікацій. Це вигідно відрізняє бункер-зерновоз від аналогів, які найчастіше не можуть працювати з усім модельним рядом комбайнів.

Для зручності вивантаження зерна передбачений поворот горловини вивантажувального шнека. Ступінь заповнення бункера визначається за допомогою індикатора заповнення бункера. Система нижнього вивантаження зерна дозволяє протягом 3 хв. вивантажувати зерно з бункера. Завдяки спеціальним широким колесам знижується навантаження на грунт, забезпечується стійкість бункера в будь-яких польових умовах. За допомогою комплекту насадок бункер можна використовувати для завантаження зернових або просапних сівалок. У базовій комплектації бункер обладнаний шестиметровим вивантажувального шнеком, поворотним рукавом вивантажувального шнека і роликовим брезентом від дощу.

Найближчим часом компанія «Ростсільмаш» планує розширити модельний ряд, представивши бункер-зерновоз об'ємом 47,5 куб. м.

   

Cхожі статті

Подарувати дітям посмішку
Росія хоче ще 10 років ввозити свої товари до України за старими правилами
Україна скоротила експорт кукурудзи на 52,5%
Аграрії Чернігівської області розпочали посів озимих культур
Станом на 18 грудня в Україні було вироблено 1,415 млн т цукру
«Сокодеві» створює сільгоспкооперативи та побудує зерносховище у Дніпропетровській області
Держлісагенство України братиме безпосередню участь у роботі Європейської лісової комісії FAO