Банер

Карат тепер легше транспортувати

Вівторок, 28 січня 2014, 13:48
Трибалковий інтенсивний культиватор Карат фірми ЛЕМКЕН уособлює собою універсальність, оскільки підходить як для поверхневого та середньоглибокого обробітку стерні, так і для глибокого обробітку з підготовкою ґрунту для посіву в мульчу. 

 

Це економить інвестиційні та експлуатаційні витрати. Якщо трактор не має достатньої сили підйому, і при цьому необхідно досягти високої продуктивності ширшим агрегатом, що складається, то в цьому випадку своєю легкою транспортною напівнавіскою для Карата ЛЕМКЕН пропонує тепер вигідне рішення.

Як же отримати з навісного агрегату напівнавісний? Цим питанням перейнялися інженери фірми ЛЕМКЕН, коли з'явилося завдання розробити легку версію напівнавіски культиватора Карат, оскільки багатьом клієнтам була важливіше ширина захвату, ніж багаточисельні функціональні елементи великих напівнавісних агрегатів. З цього вийшов абсолютно новий принцип транспортування.

Конструкція агрегату ідентична конструкції навісного агрегату, що складається, і це пояснює скорочений інтервал між рядами лап у 70 см порівняно з важким напівнавісним культиватором, де він становить 100 см. Вісь з транспортними колесами знаходиться за агрегатом. Так з'явився легкий та недорогий напівнавісний культиватор із простою базовою комплектацією, який при цьому має найважливіші переваги інтенсивного культиватора Карат. За допомогою системи швидкої заміни робочих органів, форма яких має сім варіантів на вибір, Карат можна застосовувати у будь-яких експлуатаційних умовах при робочій глибині від 5 до 30 см.
   

Cхожі статті

Китай зацікавлений у збільшенні українського експорту
У Чернівецькій області ранніми зерновими засіяно 4,7 тис. га
У Донецькій області розпочато посівну кампанію
В Україні подорожчали поросята та племінні свині
Ціни на ранню капусту щодня знижуються
Підприємство держрезерву завершило проект з модернізації системи обліку зерна
У 2017 році експорт сорго збільшився на 75%