Банер

Росія заборонила транзит української курятини до Узбекистану

Понеділок, 28 квітня 2014, 12:26
Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) зупинила транзит через Росію до Узбекистану української продукції "Миронівської птахофабрики", що входить до складу найбільшого агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт".

 

Згідно з повідомленням прес-служби, опублікованим на сайті Россільгоспнагляду, на цю українську продукцію відсутній дозвіл відомства на транзит територією РФ.

"При перевірці з'ясувалося, що на цю партію товару відсутній дозвіл Россільгоспнагляду на транзит територією РФ. Співробітниками Россільгоспнагляду складено акт про порушення Єдиних ветеринарно-санітарних вимог", - говориться в повідомленні.

Зокрема, прес-служба повідомила, що в залізничному пункті пропуску Гуково було призупинено п'ять вагонів із м'ясом птиці в кількості 188,5 тис. тонн. За даними Россільгоспнагляду, одержувач продукції - Global Leather Manufacture (Ташкент).

Як повідомляв УНІАН, Держветфітослужба України у зв'язку зі зверненням до неї Россільгоспнагляду з 6 лютого призупинила сертифікацію м'яса птиці «Миронівської птахофабрики» для поставок на ринок країн Митного союзу.
   

Cхожі статті

Нові спалахи АЧС зафіксовані в Тернопільській та Полтавській областях
Українські фермери можуть заробити додаткові $200 млн на вирощуванні сої без ГМО
Через 10 років Україна зможе увійти в перелік найбільших імпортерів молочної продукції
Стан експорту зерна на 23 квітня 2015 р.
Виробництво агропродукції в Україні подорожчало на 12%
На Київщині відкрили рибну ферму з вирощування сома
Україна пропонує ЄС виділити окремі квоти на органічну продукцію