Банер

ДПЗКУ розпочала програму закупівлі зернових культур цьогорічного врожаю

Вівторок, 19 травня 2015, 13:01
18 травня 2015 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р.

Про це повідомили на семінарі-нараді за темою «Запровадження програми закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2015 року» за участю керівництва, директорів філій держкорпорації, регіональних менеджерів та представників китайської компанії-партнера «ССЕС», а саме Бень Фень – директора департаменту сільськогосподарського імпорту.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель здійснюватиметься  через регіональні відділи корпорації.

Реалізація даної програми буде проводитися в два етапи, перший з яких триватиме з травня до кінця червня 2015 року, а другий - з липня по листопад цього року.

Протягом першого етапу сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділів заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ». Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснюватися попередня оплата, сума якої складатиме 1600 грн. (з ПДВ) за одну тонну  зерна, з якої утримується страховий платіж за договором комплексного страхування.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

   

Cхожі статті

На Вінничині озимим ріпаком засіяно 65 тис. га
Agroexpo-2017: ювілейна виставка на рекордній для України площі
Навряд чи агросектор може розраховувати на більше фінансування, аніж цього року - Лапа
Новий випадок чуми свиней в Донецькій області
Єврокомісія дозволила імпортувати десять ліній генномодифікованих сільгоспкультур
Половину врожаю планують експортувати
В Черкаській області спалах АЧС