Банер

Китайці зацікавилися будівництвом зернопереробних заводів в Україні

Вівторок, 24 травня 2016, 12:43
Керівництво китайського будівельного підрядника - "Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації" висловило зацікавленість у будівництві зернопереробних заводів в Україні, продукція яких експортується до Китаю.

 

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заяву віце-президента "Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації" Чжана Чжунхуа.

«Зараз між Китаєм та Україною розвивається торгівля зерном, але, враховуючи взаємовигідні інтереси, може бути краще прямо будувати заводи з переробки зерна на території України... Якщо є бажання, китайські компанії, і не тільки ми, готові надати сприяння", - наголосив Чжунхуа.
 
Як повідомлялось раніше, у 2015 році Китай став одним з найбільших імпортерів української кукурудзи і ячменю. Найбільше української кукурудзи пішло саме до Китаю (18% експорту, який у цілому приніс країні 3 млрд дол.). Крім того, до Китаю було поставлено 17,5% українського експорту ячменю, який приніс країні у цілому 768,8 млн дол. (на першому місці Саудівська Аравія з часткою 52%).
   

Cхожі статті

Мінсільгосп США знизив прогноз експорту української сої до 2,6 млн тонн
Попит і пропозиція основних видів продовольства в Україні станом на 1 січня
Україна експортувала понад 17 млн тонн зернових
Мінагропрод планує ініціювати створення в Україні нової товарної біржі
Україна вичерпала квоту на експорт оброблених томатів до ЄС
Зменшення експортного мита поверне зацікавленість аграріїв у виробництві яловичини
Найбільше овочесховище в світі буде збудовано в Україні