Банер

Україна та Іран співпрацюватимуть у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії

Понеділок, 31 жовтня 2016, 11:40
Фахівці Держпродспоживслужби та представники компетентного органу Ісламської Республіки Іран домовились про налагодження двосторонньої співпраці між Іраном та Україною у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

 

Відповідна домовленість досягнута під час зустрічі, на якій сторони презентували свої компетентні органи та особливості їх роботи, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.
 
За словами директора Департаменту з питань спеціальних організацій, громадських зв’язків та міжнародних питань Організації ветеринарної медицини Ірану Хасана Ехтіярзаде, Іран зацікавлений в налагодженні експорту до України морепродуктів, зокрема, креветок, а також ветеринарних препаратів та кормових добавок.
 
У свою чергу представники Держпродспоживслужби наголосили, що українська сторона планує постачати на ринок Ірану продукцію тваринного походження та корми. Наразі Україні експортує до Ірану фуражну кукурудзу.
 
За результатами зустрічі іранська сторона запропонувала українським колегам розглянути питання щодо укладання двостороннього Меморандуму про співробітництво в сфері санітарних, ветеринарно-санітарних та фітосанітарних заходів.
   

Cхожі статті

В 2015 році Україна не використала квоти на постачання в ЄС баранини, грибів і часнику
Як не АЧС, так ПДВ
Виробництво вершкового масла в Україну падає
Лише 5-7% виробників продовольства запровадили систему HACCP
Травневі заморозки знищили понад половину врожаю фруктів, горіхів та ягід, - "Укрсадпром"
Імпорт ЗЗР та добрив збільшився
Аграріям почали повертати ПДВ