Банер

Лідер продажів у Європі вже в Україні!

П'ятниця, 21 квітня 2017, 14:33
Компанія АМАКО разом зі своїм стратегічним партнером – корпорацією AGCO розширює лінійку тракторів та пропонує українським аграріям спробувати трактори у класі 200 к.с. 

 

Це трактори MASSEY FERGUSON 7700 серії.
 
Вся лінійка перекриває сегмент машин потужністю від 140 до 260 к.с. Але для того, щоб задовольнити потреби більшості сільгоспвиробників та здобути популярність, були вибрані основні моделі та розроблені спеціальні комплектації для них.
 
 
Трактор моделі MF 7722 має потужність 220 к.с. і покликаний стати найпопулярнішою та масовою моделлю із всієї серії. У тракторі є все необхідне, щоб виконувати ті функції, які вимагаються від тракторів цього класу. Серцем трактора є сучасний потужний та економічний двигун об’ємом 7,4 л. У парі з двигуном працює автоматична Powershift коробка передач  Dyna-6, що має по 24 передачі для руху вперед та назад.
 
За роботу причіпного обладнання відповідальна гідравліка із закритим центром (регульованим потоком) продуктивністю 110 л/хв., три пари гідровиходів із механічним керуванням та потужна задня триточкова навіска із вантажопідйомністю 9 600 кг.
 
Разом з цим головною привабливістю трактора є одна з найкращих цінових пропозицій на ринку. Враховуючи, що трактор виробляється на основному заводі MASSEY FERGUSON у Франції та є одним із найнадійніших, модель 7722 просто приречена здобути популярність у своєму класі.
 
 
Але родзинкою усієї лінійки по праву можна назвати трактор більш потужної моделі MF 7724, що має двигун потужністю 240 к.с. та, найголовніше, в парі із двигуном працює безступенева коробка передач Dyna-VT. Тобто він має всі переваги старшої серії 8700. Це перш за все режим керування трансмісією DTM, у якому трактор витримує постійну швидкість, а коробка при цьому плавно без перемикань  тримає двигун в оптимальних оборотах та напрузі, завдяки чому за показниками економічності палива трактор випереджає усіх конкурентів. По-друге, це роздільні ванни робочої гідравліки та трансмісії, завдяки чому олива причіпного обладнання ніяк не зможе впливати на ресурс трансмісії.
 
Окрім цього, трактор 7724 із VT коробкою має найпотужнішу в класі гідравліку із регульованим потоком – 190 л/хв. разом із 4-ма гідровиходами, що керуються електрично та вже можуть бути задіяні в програмованій послідовності дій на розвертанні трактора. В базовій комплектації також перебачено кольоровий монітор Datatronic, підготовку ISOBUS та радар пробуксовки.
 
І насамкінець не треба забувати про модель трактора MF 7724 із автоматичною коробкою Dyna-6. Така комплектація є базовою стандартною, яка вже відома сільгоспвиробникам з минулого року та вже працює в Україні.
 
Отже, зараз у сегменті тракторів у 200 к.с., який почав стрімко розвиватися останнім часом, ми маємо широкий асортимент моделей, які задовольнять потреби найвибагливішого аграрія.
   

Cхожі статті

У Чернівецькій області збільшать посівну площу сільгоспкультур на 8,3 тис. га
Землі розформованих ДП віддадуть на паї
Відбулося перше засідання робочої групи по роботі антирейдерських агроштабів
Україна та Єгипет активізують співпрацю в аграрній сфері
Птахофабрика на Вінниччині побудує біогазовий комплекс
Затверджено Методику нормативної грошової оцінки сільгоспземель
На сьогодні потужності ДПЗКУ прийняли близько 2,8 млн т зернових і олійних культур