Банер

Технології сьогодні

Машини від ВФК діяли досконало

П'ятниця, 18 серпня 2017, 12:08
У селі Денисівка на базі ТОВ «Маяк» (Білогірський р-н Хмельницької обл.) пройшов традиційний День поля. Практичну зацікавленість фермерів викликали не лише сорти насіння й засоби захисту рослин, а також високоякісна агротехніка, що демонструвалася у дії. Ми звернули особливу увагу на трактор Massey Ferguson 8737 і два агрегати для обробітку землі — дискову борону Disc-O-Mulch та глибокорозпушувач Cultiplow.
Детальніше...
 

Картопляна Майстерня від «Сингенти»: успіх у синергії інновацій та практики

Четвер, 17 серпня 2017, 12:02
На початку липня компанія «Сингента» провела науково-практичний захід під назвою Картопляна Майстерня, зібравши агровиробників та партнерів на базі ТОВ «Біотех ЛТД», що розташовне у с. Городище Бориспільського району, що на Київщині.
Детальніше...
 

Поні-трудяга для невеликої ферми

Середа, 16 серпня 2017, 12:12
Міні-трактор, або міні-навантажувач «Авант» (Avant) виробляється у Фінляндії. Характеризується функціональною універсальністю, ідеально підходить до ферми невеликих розмірів. Може працювати із більш ніж 20 видами начіпного устаткування. Його кабіна виконується у кількох сезонних варіантах, що дозволяє працювати за будь-якої погоди.
Детальніше...
 

Клавішний Fendt 6335C — висока ефективність за будь-яких умов

Понеділок, 14 серпня 2017, 12:12
4 липня компанія «Цеппелін Україна», офіційний дистриб’ютор техніки корпорації AGCO, провела День поля, під час якого презентувала широку низку актуальної техніки, зокрема потужну новинку сезону — клавішний зернозбиральний комбайн Fendt 6335С.
Детальніше...
 

Українсько-словацька фермерська сівалка

П'ятниця, 11 серпня 2017, 12:16
На агропромисловій виставці «АГРО-2017» у Києві нашу увагу привернув посівний агрегат «Містраль». Його виробляє у Вінниці підприємство «Аркона», використовуючи спільні з європейцями технічні рішення. Це агрегати для зернової групи, ними також можна сіяти кукурудзу на силос і дрібнонасіннєві культури — ріпак, редьку, мак, льон, коріандр, трави-сидерати.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 107