Банер

Новий номер

№3(346) лютий 2017	 

	Органічний шлях

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Технології сьогодні

Гібриди кукурудзи компанії «Сингента» — надійне підґрунтя прибутковості українських аграріїв

Понеділок, 20 лютого 2017, 10:06
Кукурудза — одна з основних зернових культур в Україні і в усьому світі. Інтенсифікація технології вирощування цієї культури дозволяє отримати високі врожаї, а отже, і прибуток. Україна входить до п’ятірки найбільших експортерів зерна кукурудзи у світі, з чим пов’язано збільшення посівних площ цієї культури на території країни.
Детальніше...
 

Захист яблуневих садів від хвороб

П'ятниця, 17 лютого 2017, 10:03
Хвороби яблуні порушують фізіологічні процеси у рослинному організмі, що зумовлює негативний вплив на ріст і розвиток, внаслідок чого знижується урожайність, погіршується якість продукції, скорочується продуктивний період та виникає передчасна загибель дерев.
Детальніше...
 

У весну 2017 разом із фунгіцидом Абруста® від Дюпон!

Четвер, 16 лютого 2017, 10:04
Фунгіцидний сегмент на зернових колосових культурах досить добре розвинений в Україні. Виробник має широкий вибір фунгіцидів різних хімічних класів. Усі компанії-оригінатори мають у своєму портфелі щонайменше один фунгіцид на зернові, а, як правило, це 3-4 позиції.
Детальніше...
 

Вітазим — світовий досвід на українській землі

Середа, 15 лютого 2017, 10:06
Що таке Вітазим? — з цього риторичного запитання розпочав свою доповідь президент американської компанії-виробника унікального біостимулятора, що випередив свій час. Вітазим — це повністю натуральний рідкий біостимулятор для рослин та ґрунтових організмів, що містить низку біологічних активаторів, які є побічними продуктами запатентованого процесу ферментації.
Детальніше...
 

Двадцять шість років успіху. Йдемо далі

Вівторок, 14 лютого 2017, 10:10
Понад двадцять років працює у сільському господарстві ТОВ «Агрофірма «Гермес». Такий значний вік для української компанії — ознака стабільності у роботі та якості продукції. На численні прохання українських аграріїв, які давно хотіли наживо побачити виробництво компанії, та до її 26-річчя було проведено День відкритих дверей.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 87