Банер

Технології сьогодні

Ніч поля із гуркотом та салютом

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 12:06
У Менському районі Чернігівської області пройшов Нічний День поля. Подію приурочили до 10-ліття діяльності в Україні насіннєвої компанії «Євраліс Семенс». У гості приїхали й показали себе відомі постачальники агротехніки і добрив, фермери, студенти столичного аграрного університету. На ювілеї виступив відомий рок-гурт «ВВ» на чолі із Олегом Скрипкою.
Детальніше...
 

Важливі аспекти підвищення прибутковості вирощування кукурудзи

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:05
Важливою складовою усього зернового господарства України є виробництво зерна кукурудзи. Її сучасне народногосподарське значення і, зокрема, забезпечення надійного зернофуражного балансу не має альтернативи. Ця культура значною мірою визначає не тільки економічний стан тваринництва, але й зернової галузі в цілому. Завдяки вигідному географічному розташуванню, сприятливим природно-кліматичним умовам для кукурудзи в Україні існують об’єктивні умови для її вирощування.
Детальніше...
 

Агрегати «Ківонь» на полях Київщини

Середа, 18 жовтня 2017, 11:11
На виробничих потужностях господарства «Агрофорт» у селі Черняхів Кагарлицького району Київської області у вересні пройшли масштабні «Дні агротехнологій» від «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ). Відбулася порівняльна демонстрація найефективніших технологій в агробізнесі, показані в дії культиватори, глибокорозпушувачі і дискові борони. Зокрема, аграрії й експерти змогли оцінити агрегати відомої французької фірми «Ківонь» (Quivogne).
Детальніше...
 

Підвищення урожайності завдяки агрохімічному сервісу світового рівня

Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:02
Приємна новина для всіх аграріїв України: наприкінці вересня у Каховці розпочала свою роботу ґрунтово-агрохімічна лабораторія ім. професора Івана Гоголева, яка дозволить нашим фермерам підбирати досконалу систему живлення для будь-якої культури. Лабораторію відкрила компанія «ТерраТарса Україна», яка вже 20 років займається спеціальними добривами та крапельним зрошенням.
Детальніше...
 

Компанія KWS представила кращі кукурудзяні досягнення на Національному Дні поля

П'ятниця, 06 жовтня 2017, 14:02
Кам’янець-Подільський — справжня перлина Поділля. І на масштабному заході напередодні Дня Незалежності компанія «КВС-Україна» продемонструвала справжні перлини кукурудзяної селекції. Учасники Національного Дня поля відвідали ділянки гібридизації та надсучасний завод із кондиціонування насіння. А кожен етап виробництва якісного насіння на нашій землі — це вивірений крок до гарного врожаю у полях по всій Україні.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 111