Банер

Сучасні бакові суміші гербіцидів - основа високих урожаїв кукурудзи

Субота, 28 квітня 2012, 12:46
Особливості вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням гербіцидів полягають у тому, що місцями сприяють появі і розвитку стійких до препаратів бур'янів.Як правило, це багаторічні види, що інтенсивно впливають на продуктивність сільськогосподарських культур. За таких обставин нагальним є розробка і застосування бакових сумішей гербіцидів, що контролюють в основні і додаткові періоди забур'янення в усіх типах сівозмін.
Характерно, що в посівах зернових культур і зокрема кукурудзи особливої уваги заслуговують злісні бур’яни: берізка польова, осоти, підмаренник чіпкий, гірчаки, талабан польовий, злакові та інші види бур’янів. З урахуванням цього ТОВ «Компанія Укравіт» розробила і науково обґрунтувала бакову суміш препаратів для захисту кукурудзи від комплексу важко знищувальних у рослинництві бур’янів. Зокрема, застосування у ресурсозберігаючих технологіях сумішей гербіцидів Міладар 1,25 л/га та Формула 0,015 кг/га.
Ця композиція є високоефективною у фазі формування кукурудзи 3-6 листків. При цьому високоефективно знищуються бур’яни, що інтенсивно засмічують як насіннєві, так і товарні посіви кукурудзи. Внесення суміші гербіцидів не сприяє фітотоксичності кукурудзи і не накопичується у ґрунті та рослинах. Відмічена позитивна роль бакової суміші препаратів у формуванні й утриманні на високому рівні показників родючості ґрунту. При внесенні композицій вказаних вище гербіцидів, прибавка урожаю кукурудзи становить у середньому 26-48% у порівняні з іншими технологіями захисту посівів.
Технологічна схема захисту кукурудзи в технологіях вирощування дозволяє внести цю суміш порівняно в пізні етапи формування урожаю, а саме при появі другої та третьої хвиль сходів бур’янів. Обґрунтованим є внесення цієї суміші на повторних посівах кукурудзи, а також при відсутності грунтових гербіцидів у допосівний період. Характерно, що бакові суміші попереджають появу резистентності і є як економічно, так і екологічно обґрунтованим захисним заходом, оскільки зменшують гербіцидне навантаження у сівозміні.
Регламенти застосування гербіциду Формула
 alt
 
Характеристики та переваги:
  • селективний щодо культури;
  • широкий спектр дії (знищує більше 30 видів бур‘янів);
  • знищує багаторічні бур’яни, які проростають як із насіння, так із кореневищ;
  • не обмежує чергування культур у сівозміні 
Широкомасштабні дослідження ефективності дії цих сумішей гербіцидів свідчать про підвищення системної дії композиції на кореневу систему, листя та стебла бур’янів, що розвиваються як у сівозміні, так і при вирощуванні кукурудзи в інтенсивних технологіях.
Період захисної дії бакових сумішей цих гербіцидів сягає понад 32 доби. Запропоновані технологічні прийоми із застосуванням бакових сумішей гербіцидів гарантують фітосанітарне оздоровлення сівозмін у господарства всіх форм власності.
 
Регламенти застосування гербіциду Міладар
alt
 
Характеристики та переваги:
  • системний, високоефективний гербіцид для знищення злакових та широколистих бур‘янів на посівах кукурудзи;
  • належить до гербіцидів «миттєвої дії»;
  • не потребує додаткових прилипачів та інших активних добавок;
  • широке «технологічне вікно» у застосуванні від 4 до 10 листків культури;
  • повна відсутність токсичної дії на наступні культури у сівозміні;
  • не шкідливий для довкілля.
   

Cхожі статті

Акарицид Вертімек™ на сої не залишає шансів кліщам
Лонтрел™300 в.р. — стовідсотковий захист від бур’янів
Grassland & Muck 2011
Як стабілізувати роботу дизеля
Ріпаки ДЕКАЛБ - потужний корінь урожаю
Сівалки TWIN: «Створені для врожаю сумірного з площею посіву»
Диско-лаповий культиватор TopDown і вологу збереже, і паливо