Банер

Нове унікальне спеціальне добриво з імунопротекторними властивостями — «КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ»

Понеділок, 18 квітня 2016, 10:06
Зміна погодних умов — недостатня кількість опадів, значне потепління та подекуди високі температури повітря в останні роки не лише в регіональному, а й глобальному масштабах неодмінно впливають на хід усіх фізіологічних процесів у сільгоспкультур.

 

Їх негативна дія переважно проявляється у порушенні процесу дихання та фотосинтезу, дисбалансу в мінеральному живленні, накопиченні отруйних речовин, зокрема аміаку, уповільненні синтезу білків, сильного зневоднення, а відтак, втрати частини потенційної урожайності та якості.
 
Іспанська компанія Atlantica Agricola як інноваційна компанія безперервно займається пошуком нових ефективних рішень, які б дали змогу реалізувати потенціал сучасних сортів і гібридів за екстремальних погодних умов. Науковцями цієї компанії було проведено ряд досліджень щодо ефективності таких елементів живлення, як калій та кремній за посушливих умов вегетаційного періоду та підсилення імунітету в сільськогосподарських культур. За результатами кропіткої роботи фахівців компанії Atlantica Agricola було створено унікальне добриво, яке отримало назву «Келік Калій-Кремній», до складу якого входить 20% калію, 2% якого схелатовані за допомогою хелата ЕДТА, та 13 % кремнію.
 
СПЕЦІАЛЬНЕ ДОБРИВО «КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ»
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОЗИТИВНИЙ ВПЛИВ НА РЯД
ФІЗІОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У С.-Г. КУЛЬТУР:
 
ПОЛІПШЕННЯ ПРОЦЕСУ ФОТОСИНТЕЗУ
Кремнію у складі добрива притаманна специфічна дія, він активізує фотосинтез за рахунок експозиції листкової платівки по відношенню до світла. Окрім того, поліпшує роботу «приймачів» променистої енергії сонця, які розташовані в мембранах хлоропластів та забезпечує майже безперервне поглинання енергії світла незалежно від тривалості світлового дня чи погодних умов. Як результат активної роботи хлоропластів при застосуванні добрива «Келік Калій-Кремній» відбувається збільшення розміру листкової поверхні сільгоспкультур та подовження вегетаційного періоду.
 
СТРЕСОСТІЙКІСТЬ
(абіотичні стреси: високі та низькі температури, посуха тощо)
Низькі температури викликають стрес, блокуючи або знижуючи метаболізм рослин. Наявність кремнію у добриві «Келік Калій-Кремній» забезпечує відновлення і проходження основних метаболічних процесів у сільгоспкультур. У процесі обміну речовин за участі кремнію синтезуються полі-кремнієві кислоти та гелі, а це, своєю чергою, забезпечує вкрай важливі властивості: накопичення й збереження води та підтримки листкової поверхні в охолодженому стані. Компоненти добрива «Келік Калій-Кремній» контролюють відкриття і закриття продихів та додатково змінюють кут нахилу листків. Завдяки цьому підтримується водний баланс с.-г. культур, нівелюються втрати тургору і скорочуються втрати води в умовах посухи чи спекотної погоди. Науковцями компанії досліджено, що лише за оптимального співвідношення калію і кремнію, яке дотримане в формуляції добрива «Келік Калій-Кремній», відбувається економне використання сільськогосподарськими культурами води для синтезу органічних речовин.
 
 
СТІЙКІСТЬ С.-Г. КУЛЬТУР 
ДО ПОЛЯГАННЯ
Кремній накопичується переважно в кінчиках кореневої системи і стимулює утворення сильніших вторинних та третинних корінців, забезпечуючи міцне закріплення культур у ґрунті. Завдяки поєднанню калію та кремнію відбувається подвійний підсилювальний ефект добрива «Келік Калій-Кремній», який забезпечує зміцнення епідермального шару стінок соломини у злакових культур, що значно збільшує її міцність.
 
ІМУНОПРОТЕКТОРНІ ВЛАСТИВОСТІ
Кремній бере участь у біосинтезі захисних метаболітів рослин. Він стимулює активність таких ферментів, як хітиназа, пероксидаза та поліфенолоксидаза — всі ці з’єднання підсилюють захисні реакції сільгоспкультур до грибкових патогенів. Фізично закріплені часточки кремнію на поверхні листка зміцнюють стінки покривних тканин (кремній відкладається у вигляді прошарку в просторі під тонким шаром кутикули та утворює подвійний кутикулярний кремнієвий шар на поверхні листків) збільшують супротив проникнення грибковим спорам і шкідникам. Застосування добрива «Келік Калій-Кремній», окрім того, впливає на кислотність клітинного соку і робить його не привабливим для сисних шкідників.
 
Фізико-хімічні властивості спеціального добрива 
«Келік Калій-Кремній»
 
 
УРОЖАЙ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ
ЯКОСТІ
Після застосування добрива «Келік Калій- Кремній» підсилюється поглинання елементів живлення з ґрунту, їх переміщення та розподіл як у підземних, так і наземних органах с.-г. культур. За рахунок цього активізуються процеси закладання та формування їх генеративних органів. Завдяки калію у складі добрива активізується зростання провідних судин ксилеми, поліпшується: транспорт цукрів, накопичення вуглеводів, сухих речовин, налив плодів, їх забарвлення, зберігання та придатність до транспортування, виповнення насіння (збільшується маса 1000 зерен і натура зерна).
 
Добриво «Келік Калій-Кремній» комбінується у бакових сумішах з переважною більшістю гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів. Має обмеження щодо сумісності з фунгіцидами, тому перед застосуванням обов’язково рекомендується проводити попередні тестування на сумісність та на прояв фітотоксичності в культур.
 
Рекомендації щодо застосування спеціального добрива 
«Келік Калій-Кремній» на с.-г. культурах
 
 
Шановні аграрії, пропонуємо Вам доповнити програми мінерального живлення польових, овочевих, плодових і ягідних культур новим добривом з імуннопротекторними властивостями — «Келік Калій-Кремній».
 
За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь 
до спеціалістів нашої компанії, які завжди раді Вам допомогти:
 
ТОВ «ВІТЕРА УКРАЇНА» — спеціалізована
агрохімічна компанія, ексклюзивний
постачальник в Україну спеціальних мінеральних добрив
Тел./факс +38 044 2447727, 2448141
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Регіональні дирекції з розвитку:
Центр:(050) 468 79 00, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Південь:(050) 468 74 68, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Південний схід: (050) 468 78 97, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Захід:(050) 468 54 68, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Агрохімічна лабораторія:(050) 380 06 82, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
   

Cхожі статті

Листове підживлення мікродобривами
Аграрний сезон 2015–2016. Підбиваємо підсумки
Захист кукурудзи без жодного шансу для бур’янів
Обґрунтовано захиститися від шкідників і не витратити зайві гроші (ВІДЕО)
Сучасні технології Kverneland для агробізнесу
Принципово якісніший розпил
Магнелло. Основні переваги на ринку України