Банер

Все, що необхідно для виготовлення борошна

П'ятниця, 01 липня 2016, 11:03
Борошно — це продукт помолу хлібного зерна пшениці або жита. Розрізняють три види пшениці: м'яку, м'яку склоподібну і тверду (дурум), кожен з яких використовують для виробництва різної продукції. Для забезпечення усіх процесів виготовлення борошна компанія «АГСОЛКО Україна» пропонує обладнання турецького виробника IMAS, а саме — борошномельні комплекси під маркою MILLERAL.

 

Богдан МАЙСТРУКкерівник департаменту сільськогосподарського обладнання 

Ви можете отримати всі рішення в одному місці — послуги з виготовлення повного комплекту обладнання, проектування Вашого млинового комплексу, реалізації проекту у Вас за місцем проведення монтажних і налагоджувальних робіт, навчання Вашого персоналу. У подальшому — сервісне обслуговування. Всі рішення з «одних рук» з реалізації проектів борошномельних комплексів від 30 до 300 т на добу.
 
Стадії технологічного
процесу
Переробку зернових культур у борошно можна розділити на наступні стадії:
 
  • очищення зерна від домішок і виділення побічного продукту — кормових зернопродуктів;
  • обробка поверхні зерна сухим або мокрим способами;
  • гідротермічна обробка (холодне або швидкісне теплове кондиціонування) зерна при сортових помолах;
  • ситовійне (крупоутворювальне) подрібнення зерна;
  • шліфування великих і середніх крупок;
  • розмелювання продуктів крупоутворення і шліфування;
  • формування і контроль готової продукції.
 
Характеристика комплексів
устаткування
Лінія починається з комплексу устаткування для підготовки зерна до помелу, до складу якого входять силоси, що регулюються, і транспортні пристрої для зберігання і формування помольних партій зерна; машини та апарати для відділення домішок, що відрізняються від зерна геометричними розмірами, формою, щільністю, магнітними та іншими властивостями; машини й апарати для гідротермічної і механічної обробки поверхні зерна; пристрою для дозування і контролю якості зерна.
 
До складу лінії входять крупоутворювальні комплекси обладнання, кожен з яких містить магнітні сепаратори, вальцьові верстати, розсіювальні та ситовійні машини. По ходу технологічного процесу від першого до останнього комплексу розмір оброблюваних частинок зменшується. Дрібні фракції продуктів подрібнення піддають вимолоту в щиткових машинах.
 
Провідними є розмельні комплекси , що включають магнітні сепаратори, вальцьові верстати та розсіювання. Перший, другий і третій комплекси по ходу технологічного процесу призначені для отримання борошна вищого ґатунку. Наступні комплекси розмельного устаткування забезпечують отримання борошна першого і другого сорту.
 
Завершальний комплекс включає обладнання для вагового дозування і змішування групових потоків (компонентів сортів борошна), ємності для зберігання готової продукції, ваговибойні пристрої та фасувальні машини.
   

Cхожі статті

Належне мікроелементне живлення — шлях до врожаю
Гумісоловий детектив Анатолія Кандаурова
Пересівати чи рятувати пошкоджені посіви
Як допомогти посівам зернових культур пережити стресові умови?
День поля щодня: «Був час розкидати каміння, прийде час його збирати»
Різолайн — нова відповідь на старе запитання
Інокуляція гороху: маркетинговий хід чи реально прибуткова справа?