Банер

КАПІТАЛ — одне рішення для різних культур

П'ятниця, 12 травня 2017, 13:08
Щорічне зростання попиту на світовому ринку на соняшник та сою стимулюють збільшення посівних площ цих культур в Україні. Вони є одними із найбільш високо маржинальних. Основна мета товаровиробника — виростити максимально високий урожай і водночас забезпечити високі якісні показники продукції.

 
Значне насичення сівозміни цими культурами, несприятливі погодні умови, нестача елементів живлення сприяють підвищенню ризику розвитку та розповсюдженню вірусних і грибкових хвороб. Так, в Україні наразі відмічається понад 30 грибкових хвороб на сої (пероноспороз, борошниста роса, іржа, септоріоз, аскохітоз, церкоспороз тощо) та близько 20 у посівах соняшнику (фомоз, фомопсис, іржа, пероноспороз, склеротиніоз, сіра гниль, альтернаріоз та інші). Вченими доведено, що відсутність фунгіцидного захисту знижує якість урожаю на рівні 30-50 %, а інколи в роки епіфітотії і до 80-90 %. З кожним роком спектр хвороб збільшується, а їх контроль ускладнюється, особливо сприятливим для поширення захворювань був 2016 рік, тому аграрії часто змушені застосовувати складні композиції фунгіцидних препаратів, для вирішення цих проблем.

Компанія UKRAVIT розробила інноваційний трикомпонентний фунгіцидний препарат КАПІТАЛ®, що забезпечує максимальний захист сільськогосподарських культур від широкого спектра хвороб. Препарат містить у своєму складі ципроконазол (60 г/л), що інгібує біо­синтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів та проявляє широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням у рослинах. Епоксиконазол (50 г/л) блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність останнього гриби нездатні сформувати клітинні мембрани і, як наслідок, блокується ріст і подальший їх розвиток. Азоксистробін (150 г/л) контролює збудники 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети і ооміцети) через інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів та позитивно впливає на фізіологічні процеси у рослинах. Зазначена діюча речовина також має профілактичну дію, запобігаючи поширенню інфекції між рослинами впродовж досить тривалого часу, стримуючи розвиток хвороб навіть за сприятливих для цього гідротермічних умов.

Оптимальним терміном застосування фунгіциду є профілактичне обприскування за появи перших ознак хвороби, що забезпечуватиме максимальний захист без відчутної для рослин шкоди.
 

Серед українських аграріїв на високому рівні себе зарекомендував фунгіцид Капітал® КС не лише високоефективним контролем широкого спектра хвороб, але й те, що він забезпечує ефект Stay Green, який дозволяє подовжити вегетацію культур. Також за його допомогою покращується ефективність використання вологи, фотоасиміляція, збалансовується азотний обмін і покращується засвоюваність добрив. Соняшник, соя та зернові колосові — це не єдині культури, на яких застосовують Капітал® КС, його широко використовують для надійного контролю хвороб у посівах ріпаку озимого та ярого, буряків цукрових, гороху, кукурудзи, а також поточного року і в насадженнях винограду на території Республіка Молдова.

Тому, обираючи інноваційний фунгіцид Капітал® КС, гарантовано аграрії отримують високоефективний контроль захворювань, що підвищує не лише урожайність, а й покращує якісні показники вирощуваної продукції.

З питань продажу та співпраці звертатися:
 
ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, 
вул.Дегтярівська, 25/1, 
гаряча лінія: 0 800 301 401
   

Cхожі статті

Вітазим — світовий досвід на українській землі
Технологічні аспекти вирощування ріпаку
СИСТІВА® — ключ до ефективного виробництва пивоварного ячменю
Solguard: комплексний захист соняшнику від вовчка
Novalon Seed Treatment — фактор урожаю сої
Які ж борні добрива вибрати?
Осіріс® Стар — прикладні аспекти контролю фузаріозу колоса у посівах зернових культур