Банер

GA 7501+ від KUHN для ще більшої зручності в роботі!

Середа, 27 вересня 2017, 13:03
Модель GA 7501 від компанії KUHN, що прийшла на зміну GA 7501+, займає середнє положення у лінійці двороторних валкоутворювачів, оскільки була спеціально розроблена для господарств середнього розміру, яким необхідні валкоутворювачі з підвищеною швидкістю роботи, але в той же час прості у використанні, компактні і зручні.

 
 
Особливу увагу приділено зручності експлуатації для оптимальної адаптації до різних потреб господарств. Передбачене як механічне регулювання робочої ширини за допомогою 4-ступеневого перемикача, так і безперервне гідравлічне регулювання з кабіни за рахунок додаткового обладнання. Що стосується висоти згрібання, одна проста дія важелем забезпечує збір кормів високої якості без домішок.
 
Маючи регульовану робочу ширину від 6,90 до 7,40 м, модель GA 7501+ забезпечена 2 роторами, обладнаними 11 граблинами, котрі мають діаметр 3,25 м. Цей валкоутворювач дозволяє формувати ідеальні валки шириною від 1,30 до 1,90 м, які в подальшому будуть без проблем зібрані збиральною технікою. Таким чином, для господарств, які бажають формувати вужчі і найбільш підходящі для конкретних ситуацій валки, їх ширина може бути зменшена до 1,10 м для максимальної робочої ширини 7,20 м у механічній версії або 7,40 м у версії з гідравлічним регулюванням захоплення. Ця остання конфігурація також має знижену до 4-х метрів транспортну висоту без демонтажу крил.
 
Модель GA 7501+ стандартно обладнана підвіскою 3D, яка забезпечує робочий хід роторів у всіх напрямках. Завдяки широкій ходовій частині, що складається із 4 коліс (або 6 на додатковому устаткуванні), ротори ідеально слідують нерівності ділянки, забезпечуючи чистий збір і зводячи до мінімуму присутність домішок у кормах.
 
Рослинний покрив добре зберігається, сприяючи отриманню високопоживних кормів за будь-яких обставин.
 
Інші переваги GA 7501+:
 
  • поворотний редуктор, з'єднаний для загальної маневреності і підвищеної безпеки з керованими колесами великого розміру, що відповідає найсуворішим вимогам;
  • штанги з граблинами KUHN із подвійними вигином для чудового укладання кормової маси у валок із максимально можливою рівномірністю;
  • можливість незалежного підйому правого і лівого роторів;
  • зменшені транспортні габарити: ширина всього 2,55 м для високої маневреності на вузьких дорогах і висота 3,99 м.
   

Cхожі статті

Технології природного захисту рослин від HUMINTECH
Колосаль® Про та Ракурс™ — професійний захист зернових культур від хвороб!
«Лозівські машини» — всерйоз і надовго
Унікальна методика створення сортів озимої пшениці — польовий вимір
Завод елеваторного обладнання «Сокол» — це якісне зберігання вашого врожаю
Діагностика «самопочуття» рослин
Гумат калію, збагачений кремнієм: новинка на ринку гумінових добрив