Банер

KUHN RW 1810: причіпний обмотувальник рулонів високої продуктивності

Вівторок, 03 жовтня 2017, 13:04
Упакування 100 рулонів у 6 шарів плівки за годину здається неможливою? З новим обмотувальником KUHN RW 1810 бажане стане дійсним. Завдяки прискоренню циклу на 30% оператор працюватиме в одному темпі з прес-підбирачами.

 
Новий дизайн і нові функціональні можливості. Для ще більшої безпеки роботи додані яскраві вогні і світловідбивачі. У той же час подовжена завантажувальна рука забезпечує акуратне навантаження рулону, а великі бризковики дають додатковий захист бобін плівки під час транспортування обмотувальника. Тепер гідроблок машини захищений великою бічною кришкою, що сприяє також вільному доступу для проведення обслуговування. Обмотувальник може бути без проблем відбуксирований широким/більшим трактором завдяки довгому дишлу.
 
Оптимальна комбінація; вирівняйте 3D обмотування і систему INTELLIWRAP та отримаєте рулони ідеальної форми, щільно обмотані, що зберігають поживну цінність навіть після тривалого зберігання. Система 3D обмотування KUHN більш рівномірно й ефективно розподіляє шари плівки по поверхні рулону, починаючи робочий цикл з його циліндричної поверхні. Передусім плівка буде нанесена на найважливіші ділянки - торці рулону. Потім дуже щільно вона намотується на рулон, витісняючи повітря. По завершенню циклу 3D обмотування решта рулону буде обмотана плівкою під натягом, і тут система INTELLIWRAP дає оператору всі карти в руки. Вибір кількості шарів відповідно до умов роботи, стану маси і завдань господарства, а також термінами зберігання.
 
Пряме управління. 100% автоматичне завантаження, обмотування і вивантаження без єдиного натискання на кнопки. Із системою AUTOLOAD оператор може повністю сконцентрувати увагу на управлінні машиною для спокійної роботи без стресів протягом усієї зміни. Ця система збільшує загальну продуктивність і ефективність операцій із пакування рулонів. Більше того, система AUTOSWITCH дозволяє швидко і зручно перевести обмотувальник із транспортного в робоче положення. Складання та розкладання машини активується простим натисненням кнопки - ідеальне рішення при роботі на декількох полях.
 
Все під контролем. Всі функції обмотувальника RW 1 810 контролюються за допомогою терміналу KUHN VT 30. Кольоровий і сенсорний 3,5" екран терміналу не викличе питань в оператора, а нове програмне забезпечення PROCESS VIEW відобразить стадію обмотування, поточні і наступні операції та дозволить зупинити процес в будь-який момент.
 
Хочете дізнатися більше про нові обмотувальники RW 1810? Уточніть інформацію на сайті або зверніться до вашого дилера КУН.
   

Cхожі статті

Агрегати сучасного рівня технологій
Керувати родючістю можна
Перепрошую, інокулянти для озимої пшениці?
Інокуляція насіння — незамінна складова технології вирощування сої
Зберігання врожаю.
Вся техніка для агробізнесу
Скільки коштують якісні сходи?