Банер

На сторожі якості

Середа, 04 жовтня 2017, 12:02
З 2003 року «Август-Україна» працює на вітчизняному ринку. Серед наших клієнтів є найавторитетніші лідери аграрної галузі, тому вся робота компанії має відповідати високим стандартам ведення бізнесу, починаючи від якості виробництва продукції та закінчуючи довготривалими партнерськими відносинами, що базуються на отриманні запланованих результатів, плідній співпраці, своєчасності виконання всіх процесів, а особливо порядності та фаховості. 

 

Якість і ефективність продукції, що є запорукою високих та очікуваних результатів, — першочерговий пріоритет компанії «Август», тому саме виробництву приділяється найбільша увага в роботі.
 
 
Завод виробництва хімічних засобів захисту рослин «Август-­Бєл» розташований у Республіці Білорусь у Пуховицькому райо­ні Мінської області. Працює з 2009 року.

«Август-Бєл» є одним із найкращих і сучасних підприємств із виробництва ХЗЗР на території Європи. Потужність заводу — 12 млн л на рік, до того ж наступного року планується збільшення до 15 млн л. На сьогодні підприємство випускає 54 препарати, і також заплановано збільшення кількості шляхом його модернізації.

«Август-Бєл» — це сучасне технологічне виробництво екологічних препаративних форм гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, протруйників, регуляторів росту рослин.

Виробничий комплекс заводу складається з найкращих досягнень передових технологій, тут застосовують високотехнологічне обладнання провідних європейських виробників. До виробничого комплексу входять: цех із виробництва засобів захисту рослин, відділ термічного знешкодження відходів і цех із виробництва полімерної тари.
 

Основна частина препаратів є власними науковими розробками спеціалістів компанії «Ав­густ», які беруть активну участь у процесі їх впровадження як на стадії обробки лабораторного регламенту в лабораторії, так і у виробництво. Для цього на заводі є шість технологічних ліній. Тут випускають препарати у вигляді водних розчинів, концентратів емульсій, суспензійних концентратів, водно-гліколевих розчинів, суспензійних емульсій, водно-розчинних концентратів, мікро­емульсій і концентратів мікро­емульсій, водно-суспензійних концентратів.

Продукцію заводу розфасовують у спеціалізовану надійну та зручну тару. Багатошарові каністри з внутрішнім бар’єрним шаром мають високу механічну міцність, що гарантує безпечне зберігання й транспортування рідких пестицидних препаратів.

В «Август-Бєл» із 2013 року впроваджено інтегровану систему менеджменту, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.
 

На заводі діє Служба якості, до складу якої входять відділ технічного контролю, центральна заводська лабораторія, а також інженери з якості й контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматики, котрі розміщуються в лабораторному корпусі загальною площею 820 м². Спеціалісти служби якості контролюють усі етапи виробничого циклу.

На підприємстві розроблено триступеневу систему контролю якості:

1-й ступінь — вхідний контроль усієї сировини й матеріалів, що надходять, перевірка вхідної документації та проведення випробувань кожної партії сировини чи матеріалу з низки показників;

2-й ступінь — операційний, або так званий виробничий контроль. Це відбір проб і проведення випробувань проміжної продукції; продукції, відібраної з ємнісного обладнання до початку процесу упакування; контроль технологічного процесу виробництва продукції; контроль упакування та маркування від початку процесу й до його закінчення;

3-й ступінь — проведення приймально-здавальних випробувань з обов’язковим відбором проб і проведенням випробувань проб, відібраних не менше як із 10 пакувальних одиниць партії. Особлива увага приділяється контролю кількості продукції у пакувальних одиницях (номінального обсягу), який проводиться за методикою, що пройшла метрологічну експертизу.

Центральна заводська лабораторія (ЦЗЛ) акредито­ва­на в системі акредитації РБ (ате­стат про акредитацію № BY/112 2.3971 чинний до 5 жовтня 2020 року). Вона підтвердила свою компетентність щодо відбору проб, проведення випробувань вироблених пестицидів і сировини, що надходить у сфері локального моніторингу об’єктів навколишнього середовища (вода, повітря, ґрунт), вимірювань фізичних чинників виробничого середовища (температура повітря, відносна вологість, освітленість). ЦЗЛ оснащено високоточними, найкращими у своїх класах приладами й обладнанням, а також складниками й допоміжними матеріалами провідних світових виробників, необхідними для проведення випробувань на належному рівні відповідно до галузі акредитації.
 

До складу ЦЗЛ входять чотири лабораторії: хроматографічних аналізів; виготовлення дослід­них зразків; загальних і дослідницьких аналізів; екологічного моніторингу.

Екологічна політика заводу «Август-Бєл» містить зобов’язання з дотримання природоохоронного законодавства, постійного поліпшення стану навколишнього середовища й запобігання його забрудненню та виникненню аварійних ситуацій.

На підприємстві розроблено й упроваджено Систему управління навколишнім середовищем (СУНС) відповідно до вимог ISO 14001:2004.

Екологічний моніторинг об’єктів заводу здійснюється також акредитованими лабораторіями незалежних організацій.
 

На підприємстві створено та функціонують системи з очищен­ня газоповітряних викидів, системи збору, транспортування й очищення стічних вод, налагоджено лабораторний контроль якісного складу зворотних вод у мережі каналізації та вод зливової каналізації, зокрема, з діючих речовин.

Виробничий процес має замк­нутий тип, отже, всі рідкі та тверді відходи виробництва утилізують у цеху термічного знешкодження відходів. Тому завод «Август-Бєл» — найсучасніше екологічно чисте підприємство в Білорусі й, не побоїмося цього слова, у Європі.

Загальна площа складів заводу — понад 12 тис. м², вони відповідають усім вимогам новітніх технологій.

Наразі на «Август-Бєл» працюють близько 300 осіб. Стабільний розвиток, комфортні умови праці, можливість професійного зростання, повний соціальний пакет — усе це сприяє формуванню іміджу заводу як перспективного місця роботи.
 

На підприємстві створений сучасний навчальний центр, у якому з 2011 року пройшли навчання кілька тисяч керівників і спеціалістів господарств. Крім того, вже традиційним стало знайомство з виробництвом клієнтів компанії з різних країн світу.

Щороку завод відвідує близько 1000 українців — як виробників, так і представників дистрибуційних компаній, які щиро висловлюють своє захоплення від побаченого й переконуються в тому, що на заводі «Август» в Білорусі виробляють тільки якісну продукцію.

«Поле Августа»
   

Cхожі статті

Powerfol — унікальний позакореневий комплекс для спеціальних культур
Клавішний Fendt 6335C — висока ефективність за будь-яких умов
Надійність. Безпечність. Якість. Три кити Десперадо КС
Що хліб насущний нам вартує, або як ми ростили озимину минулого сезону
Хочеш протруїти насіння ефективно? Роби це правильно!
Ріпаки ДЕКАЛБ - потужний корінь урожаю
Добре посіяли – врожай є