Банер

Агрономія Сьогодні

Хвороби хмелю і заходи щодо обмеження їх шкідливості

Великої шкоди хмелю завдають понад 30 хвороб різної етіології, які суттєво знижують продуктивність рослин і якість шишок.
Детальніше...
 

Короткі сівозміни і витрати

Біоенергетична оцінка ефективності систем обробітку ґрунту та удобрення в короткоротаційних сівозмінах Степу дозволяє аграріям мати конкретні рекомендації для прибуткового вирощування продукції.
Детальніше...
 

Ранні пари на рівнині та схилах

Чистий пар — надійний засіб боротьби з посухою, підвищення продуктивності і сталості землеробства Степу. При цьому він залишається найбільш уразливим полем сівозміни, де надзвичайно важко призупинити ерозію ґрунту, унормувати техногенні навантаження, урівноважити баланс поживних речовин і обіг енергії. На часі розробка та освоєння ефективних способів утримання й обробітку парового поля з метою упередження подальшої руйнації чорноземів, контролювання бур’янів, заощадження вологи, палива та коштів.
Детальніше...
 

Чи до смаку гірчиця фітофагам?

Всі ми добре знаємо цю пекучу спецію як приправу на столі, або як гірчичники — відомий лікувальний засіб при застуді. І не задумуємось, звідки походить цей унікальний продукт, широко знаний у всьому світі і шанований як на заході, так і на сході, як мусульманами, так і християнами.
Детальніше...
 

Осінній обробіток під цукрові буряки

Агротехнічні заходи, зокрема, вчасно й якісно здійснений обробіток ґрунту, значно обмежують чисельність бур’янів у посівах буряків цукрових. Лущення стерні виконують після збирання врожаю попередників із дотриманням глибини ґрунту, необхідної для якісного загортання рослинних решток. У разі наявності на полях коренепаросткових та кореневищних багаторічних бур’янів (осоту рожевого, берізки польової), проводять друге лущення на глибину 10–16 см.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 157