Регоплант - біозахисний біостимулятор рослин

Додати до обраного
Ціна: 1482 Грн
Контакти Анна 380981304121
mbv.org.ua
Додано 2018-03-13 14:01:40

Опис

Препарат рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння всіх сільськогосподарських культур, обробці рослин у період вегетації, а також для обприскування посівів газонних трав, інтродукції великих дерев, чагарників; застосовується в промисловому вирощуванні грибів, овочевих і ягідних культур, лісівництві і біотехнологіях.
Під дією стимулятора росту Регоплант відбувається прискорений поділ клітин, ризогенезу, розвиток симбиотической мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Регоплант має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує урожай. Препарат має яскраво виражене біозахисний і антипаразитарну дію.
Регоплант - біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергічний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів - мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектіна. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарним дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олигосахаридов, хітозану і мікроелементів, а також біозахистних з'єднань.
Клас токсичності. Препарат відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.
Умови зберігання. Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах до 30° С.
Термін зберігання - 3 роки.
Спосіб застосування: Біостимулятор Регоплант застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, який готують в день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Місце


вул. Шенгелія 1

Подробиці оголошення

ID оголошення: 132
Відображається: 208
Закінчується: 2019-03-08 14:01:40

Коментарі

Please publish modules in offcanvas position.