РИЗОБОФІТ - Препарат бульбочкових бактерій бобових культур

Додати до обраного
Ціна: 150 Грн
Контакти Анна 380981304121
mbv.org.ua
Додано 2018-03-13 13:59:09

Опис

Препарат призначено для передпосівної обробки насіння бобових культур. Використання препарату дає змогу поліпшити умови живлення бобових завдяки фіксації атмосферного азоту; підвищити врожай зерна та зеленої маси; збільшити вміст білка в рослинах. Використання РИЗОБОФІТУ забезпечує економію (20-35%) мінеральних добрив; за бактеризації сої врожайність підвищується на 2,4¬9,3 ц/га (12,6-61,6 %), а вміст білка та жиру в зерні зростає відповідно на 24,9 і 22,9 %.

РИЗОБОФІТ виготовляють для кожної бобової культури окремо, оскільки певні види бульбочкових бактерій утворюють бульбочки і фіксують азот лише на коренях рослини-господаря. Препарат для сої випускається в двох формах - рідкій та порошкоподібній.

Спосіб застосування: препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація посівного матеріалу Ризобофітом рідкої форми проводиться в день посіву, оброблення насіння напередодні - за 1-2 дні до сівби - допускається тільки у разі роботи з препаратом порошкоподібної форми.
Порошкоподібна форма Ризобофіту - препаративна форма, більш стійка до прояву зовнішніх факторів. Для обробки насіння використовується прилипач, що безкоштовно постачається в комплекті з препаратом.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: За можливості необхідно зменшити негативну дію агрохімікатів на взаємодію рослин з бактеріями.
Здорове насіння можна не протруювати, а при необхідності використовувати фунгіциди біологічного походження (Біополіцид) або малотоксичні хімічні (Фундазол, Вітавакс-200ФФ, Байтан, Барвістін). Протруєння слід проводити завчасно (7-10 діб). Також, за умови використання хімічних фунгіцидів, рекомендовано збільшити дозу Ризобофіту.

Для того, щоб досягти максимально можливого зниження токсичної дії гербіцидів, таких як Трефлан і Дуал, їх рекомендовано вносити в ґрунт за 7-10 діб до посіву. Гербіциди на основі ацетохлору (Харнес, Трофі) краще взагалі не використовувати через їх високу токсичну дію на бульбочкові бактерії.

Увага! Для отримання максимального ефекту від використання біопрепаратів, необхідно створити оптимальні умови як для росту і розвитку рослин, так і для функціонування мікроорганізмів.

Місце


вул. Шенгелія 1

Подробиці оголошення

ID оголошення: 131
Відображається: 216
Закінчується: 2019-03-08 13:59:09

Коментарі

Please publish modules in offcanvas position.