Банер

Думки про важливе

Чому специ втікають із влади

Інна РІВНЕНСЬКА, спеціально для "АС"
Ми так на них сподівалися — на реформаторів у владі. А вони звідти тікають. Спочатку Павло Шеремета, потім іноземні фахівці. Останню бурю сколихнув Олександр Боровик.
Користуючись тим, що з аграріями активно спілкувалася минулого тижня новий молодий заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, пробуємо розпитати, як їй ведеться на чиновничій посаді. Чому ж, на її думку, спеціалісти, потенційні реформатори так швидко втікають із влади? І ось яку відповідь отримали.
Детальніше... №11(306) червень 2015
 

ІЛ-62 розчавить українську селекцію?

Ірина САДОВА, спеціально для "АС"
Ви ж, звичайно, бачили старого літака одразу біля Одеської траси поблизу Глевахи. Так-от, своїми колесами, підпертими бетонною плитою, він буквально стоїть на ділянці щонайцінніших українських чорноземів, офіційно визнаних національним надбанням.
Детальніше... №11(306) червень 2015
 

Весна тривоги нашої

Ігор ПЕТРЕНКО, спеціально для "АС"
Складнощі посівної-2015 небувалі: російська агресія, не надто оптимістичний загальний стан економіки, обмежене фінансування… Хоча є й деякі позитивні моменти. Та як би там не було, сіяти все одно треба.
Детальніше... №8(303) квітень 2015
 

Блиск і убозтво агрохолдингів

Редакція «Агробізнесу сьогодні» друкує цю статтю в порядку дискусії. А ви, шановні читачі, як вважаєте? Чи агрохолдинги вичерпали свій потенціал? Сприятимуть вони подальшим реформам у сільському господарстві чи навпаки? Наше видання готове оприлюднити широкий спектр думок щодо цього питання. 
 
Ігор ПЕТРЕНКО, спеціально для "АС"
Занадто великі господарства виявилися нестійкими до криз і викликів часу. Значна концентрація аграрного виробництва заважає повністю реалізувати можливості сільського господарства України. А споживацька психологія «агроімперій» щодо держави й невиконання ними своїх фінансових та соціальних зобов’язань роблять холдинги небезпечними для бізнес-клімату в суспільстві.
Детальніше... №24(295) грудень 2014
 

Врегулювання оренди землі: «енна» спроба

altЗначна частина земель сільськогосподарського призначення в Україні здається в оренду. Тому актуальним є поліпшення законодавчої підтримки відносин, які поєднують орендарів і орендодавців. Черговий законопроект у цій сфері підготовлений в урядових структурах. Він має назву проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».
Наскільки він відповідає запитам українських аграріїв, суспільства в цілому? Про це ми говоримо з головним юридичним радником Проекту USAID «АгроІнвест» Павлом КУЛИНИЧЕМ.
Детальніше... №21(292) листопад 2014
 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 7