Банер

Новий номер

№8(351) квітень 2017	 

	Агротехніка проти бур'янів

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Інфраструктура ринку

Органічний напрям: що чекати в 2017 році?

Валентина ЛАНОВЕНКО, президент
Академії Органічного Садівництва Ekogarden,
власник органічного розсадника родини Лановенко
Торік в Україні налічувалося близько 240 виробників органічної продукції, задіяні площі для органічного виробництва — 410 тис. га. В основному, це родинні господарства, які вирощують органічні овочі, ягоди, зелень, плоди, розвивають тваринництво та молочний напрями. Родинна праця є успішною формою господарювання у багатьох європейських країнах: у Польщі, Італії чи Нідерландах сім’ї володіють ділянками землі в середньому 5–15 га. В Україні більшість органічних виробників працюють на ділянках 0,5–2 га.
Детальніше...
 

Африка перспективніша за Сибір

Віктор БОРЗНЕНКО, Ігор ПЕТРЕНКО
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Протягом минулого року Україна зовнішньоторговельні відносини мала із 222-ма країнами світу. Помітна заслуга в підйомі вітчизняної економіки припадає (і припадатиме в подальшому) саме на аграрний експорт. Ключовими ринками для українського бізнесу нині дедалі впевненіше стають країни Азії, Африки й Близького Сходу.
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 

Довгоочікуваний оптимізм від ДПЗКУ

Інна ПИЛИПЕНКО
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Після численних скандалів і змін все ж таки змогли збільшити фінансові результати минулого року, почали модернізувати свої підприємства і вийшли на конструктивний діалог зі стратегічним китайським партнером, принаймні, так звітує оновлена команда найбільшого національного трейдера — Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ).
Детальніше... №24(343) грудень 2016
 

Життя з комплексами: як змінилася зернова логістика після введення вагового контролю

Ольга БИСТРИЦЬКА, Владислав РЕШЕТНЯК
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
З весни 2016 року ми стали свідками нового етапу боротьби за збереження того, що залишилося від українських доріг — на автомагістралях почали активно використовуватися габаритно-вагові комплекси.
Детальніше... №24(343) грудень 2016
 

Олійний комплекс України, або «троянський кінь» для світу!

Ірина ПРОХОРЧУК, спеціально для "АС"
Постійне зростання інтересу інвесторів і трейдерів до олійного комплексу України не випадкове. Виробництво й експорт української рослинної олії та олійних культур зростає з року в рік: експорт олії в 2015-2016 сезоні досягне 4,4 млн т. У той же час, розвивається експорт і інших культур, таких як соя та ріпак. У 2015-2016 сезоні вперше експорт сої перевищить експорт ріпаку. Які ж перспективи та загрози розвитку галузі у майбутньому? Чи зможе Україна стати безумовним лідером у переробці олійних культур? Саме ці питання стали ключовими на IV Міжнародній конференції Black Sea Oil Trade-2016, яка зібрала понад 200 представників зі 150 компаній із 24 країн світу.
Детальніше... №18(337) вересень 2016
 
«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 8